کدام موسسه آموزشی برای آمادگی کنکور ارشد معماری بهتر است؟

کدام موسسه آموزشی برای آمادگی کنکور ارشد معماری بهتر است؟

• -----

رای: 71 53.8%
  • ------

رای: 61 46.2%

• مجموع رای دهندگان
    132
  • این نظر سنجی بسته خواهد شده : .

reyhoon

عضو جدید
درخواست :
با عذرخواهی از همگی اعضای خوب تالار معماری با توجه به تجربیات گذشته و برای اینکه بتوانیم در محیط و فضای دوستانه برای کنکور آمادگی لازم رو پیدا کنیم و آرامش تالار برای چند برنامه خاص آموزشی ( که برای کمک در نظر گرفته شده و بعدا اعلام خواهد شد) حفظ بشه , درخواستی داشتم که لطفا از این پس این مساله رو مد نظر قرار بدین و رو رعایت بفرمائید ؛ امیدوارم بنده رو درک بفرمائید که این مساله برای حفظ نظم و آرامش تالار در نظر گرفته شده ...

دوستان خوبم توجه بفرمائید از این پس تنها به تجربه های شخصی ( غیرتبلیغی ) از موسسه خاصی در جهت بیان محاسن یک موسسه بپردازید و اینکه چرا از نظر شما آن موسسه بهتر بوده و از ذکر معایب موسسات دیگر که ممکن از مسئولیتی را برای تالار در پی داشته باشد خودداری بفرمائید

باز هم عذرخواهی میکنم امیدوارم درک بفرمائید که این مساله برای حفظ آرامش و بستر لازم برای برنامه های آتی تالار که در همین قسمت خواهد بود می باشد ؛
با سپاس و تشکر از توجه دوستان خوبم
صدیق

شما میتوانید نظر خود را در نظر سنجی که در بالای تاپیک ایجاد شده انتخاب بفرمائید
با تشکر

کدام موسسه کنکور ارشد معماری برای ارشد 93 بهتر است؟

• آکادمی تخصصی معماری
  • ایوان خانه معمار
  • مرکز معماری ایران
  • پارسه
  • مدرسان شریف
  • اکسین
  • ماهان

سلام دوستان درس خوون و تلاشگر.....:w36:

میدونم که اگه خودم درس بخونم بهتر از اینه که کلاس برم.اما من احتیاج به استارت دارم و خودم نمیتونم شروع کنم پس ترجیح میدم اول برم کلاس بعد خودم درس بخوونم......

میشه راهنماییم کنید که من کدوم آموزشگاه برم....!

آخه یکی میگه پارسه خوبه یکی میگه آکادمی تخصصی معماری!!!!:confused: :question:

در ضمن من میخوام برای کنکور کارشناسی سال آینده درس بخونم!

خوب حالا اگه میشه راهنماییم کنید.

کدومو برم.پارسه یا آکادمی تخصصی معماری؟؟؟؟!!!:w10:
(بی زحمت قانع کننده پاسخ بدید):w26:

پیشاپیش تشکر....:gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Araz21

عضو
دوست عزیز اگه از من بپرسی میگم هیچکدوم بدرد نمیخورن...
من خودم کنکور کاردانی به کارشناسی دادم و هیچکدوم شرکت نکردم و در پایان دانشگاه قم قبول شدم...
شما مشکل استارت زدن نداری بلکه تنبلی میکنی...
ضمنا من آزمونهای پارسه ، علوم دانش ، مدرسان شریف را داشتم ولی هیچکدوم به درد نخوردن...
این موسسات صرفا جنبه چاپیدن دارن نه کمک کردن...
راستی اگه دوست داشتی بهت میگم چی بخونی تا راحت تر قبول بشی...
موفق و پیروز باشی...;)

nana-22

عضو جدید
دعوت

دعوت

سلام دوستان درس خوون و تلاشگر.....:w36:

میدونم که اگه خودم درس بخونم بهتر از اینه که کلاس برم.اما من احتیاج به استارت دارم و خودم نمیتونم شروع کنم پس ترجیح میدم اول برم کلاس بعد خودم درس بخوونم......

میشه راهنماییم کنید که من کدوم آموزشگاه برم....!

آخه یکی میگه پارسه خوبه یکی میگه آکادمی تخصصی معماری!!!!:confused: :question:

در ضمن من میخوام برای کنکور کارشناسی سال آینده درس بخونم!

خوب حالا اگه میشه راهنماییم کنید.

کدومو برم.پارسه یا آکادمی تخصصی معماری؟؟؟؟!!!:w10:
(بی زحمت قانع کننده پاسخ بدید):w26:

پیشاپیش تشکر....:gol:
سلام عزیزم من من و بچه ها یه تاپیک زدیم راجب کاردانی به کارشناسی 90 به هم کمک میکنیم اگه دوست داشتی یه سر بیا اونجا خوشحال میشم شاید کمکی بهت کرد تا جایی هم که من می دونم پارسه از همه آموزشگاه ها بهتر آکادمی تخصصی تاحالا حتی یه بار هم نشنیدم کسی بره ولی بازم به نظرم چند تا کلاسی رو برو که درسش رو ضعیف هستی اینم تاپیک ماست خوشحال میشیم بیای پیشمون :w27:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=189088

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر منم با بچه های باشگاه پیش بری بهتره تا کلاس
دوره های هر گروه کلاسا دو سه ماهه واسه این که پول بیشتر بگیرن دوره هارو فشرده میکنن برا همین کلاسا خسته کننده میشه
اگه خودت شروع کنی کم کم با بچه ها بخونی خیلی بهتره تا اینکه بری کلاسو مجبور باشی به زور با کلاس پیش بری

mojtaba memar

عضو جدید
سلام من مجتبی هستم رتبم پارسال 21 شدشهید رجایی درس میخونم. سال 1387 پارسه کلاس رفتم شدم 6435 و سال1388 کلاسای آکادمی رو رفتم شدم 21 . به نظر من فقط از کسانی این سوال رو بپرس که تو هر 2تا محیط بوده باشند. فضای آکادمی خیلی متفاوته به نظر من اصلا قابل مقایسه نیستند موسسه آکادمی فقط رشته معماری دارند وکاملا تخصصی کار می کنند تعداد ساعت کلاساشون هم بیشتره استادهای بهتری دارند و مهندس سعیدی پور هم فقط تو اکادمی درس میدند. دوست خوبم دقیقا میدونم چقدر سردرگمی با خیال راحت آکادمی رو انتخاب کن و هر چیزی مهندس سعیدی پور گفتند دقیقا اجرا کن قول میدم پشیمون نمیشی. امسال بیشتر از 10 تا از همکلاسیهامو راهنمایی کردم برن اکادمی همشون راضی اند . به امید موفقیت

mojtaba memar

عضو جدید
سلام من مجتبی هستم رتبم پارسال 21 شدشهید رجایی درس میخونم. سال 1387 پارسه کلاس رفتم شدم 6435 و سال1388 کلاسای آکادمی رو رفتم شدم 21 . به نظر من فقط از کسانی این سوال رو بپرس که تو هر 2تا محیط بوده باشند. فضای آکادمی خیلی متفاوته به نظر من اصلا قابل مقایسه نیستند موسسه آکادمی فقط رشته معماری دارند وکاملا تخصصی کار می کنند تعداد ساعت کلاساشون هم بیشتره استادهای بهتری دارند و مهندس سعیدی پور هم فقط تو اکادمی درس میدند. دوست خوبم دقیقا میدونم چقدر سردرگمی با خیال راحت آکادمی رو انتخاب کن و هر چیزی مهندس سعیدی پور گفتند دقیقا اجرا کن قول میدم پشیمون نمیشی. امسال بیشتر از 10 تا از همکلاسیهامو راهنمایی کردم برن اکادمی همشون راضی اند . به امید موفقیت
یادم رفت بگم اطلاعات بیشتر خواستی مراجه کن به 88202034- 88202033 سایتشون هم www.memarico.com . راستی بچهای آکادمی تخصصی معماری در facebook و giga گروه دارند یه سری بزن.

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من امسال خودم مي خوام كنكور بدم . از بين كتابايي كه ديدم و خوندم كتاب سعيد سعيدي پور فوق العاده بود. چون پاسخ نامه كاملا جامع و صحيحي داره. اخه كتاباي ديگه پاسخ نامه شون غلط زيا داشت و ادم گيج ميشه .:confused::confused::confused:من از عيد كنكوراي اين كتابم زدم. و از قبل از عيد هم كتابايي مثل مدرسام شريف درس به درس تست مي زدم. من تهران زندگي نمي كنم واسه همين كلاساشو نتونستن برم ولي كتابش " فوق العاده" هست.:victory:
راستي كتاباي هنرستان بخون. و واسه رياضي هم از الان شروع كن.
البته اين نظر من بود .موفق باشي.

night lord

عضو جدید
من کاردانیمو که قبول شدم کلا هیچی نخوندم و قزوین قبول شدم برای کارشناسی مدرسان خوندم وعالی بود و بازم قزوین قبول شدم برای ارشد هم دو بار امتحان دادم و پارسه رو خوندم ولی قبول نشدم اینم بگم که اصلا وقت به اندازه کافی روش نزاشتم یعنی اصلا وقت نداشتم که بزارم ولی اینی رو که خوندم هم توی کنکور ندیدم . یعنی سوالا برام زیاد آشنا نبود .
همین قدر میتو نستم راهنمایی کنم .

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من امسال کنکور دادم کل دروس تخصصی آکادمی رو ثبت نام کرده بودم
واقعا عالی بود یعنی مثل موسسه های دیگه ولت نمیکنن هر جلسه آزمون کلاسی از مبحث جلسه پیش. آزمونای استاندارد. کلی تست و جزوه. پای تخته رفتن....... بالاخره نخوای هم مبجوری تو آکادمی درس بخونی
خوده استاد سعیدی پور هم که محشر درس میده
موفق باشید واسه منم دعا کنید:gol::victory:

mojtaba memar

عضو جدید
سلام دوستان
من امسال کنکور دادم کل دروس تخصصی آکادمی رو ثبت نام کرده بودم
واقعا عالی بود یعنی مثل موسسه های دیگه ولت نمیکنن هر جلسه آزمون کلاسی از مبحث جلسه پیش. آزمونای استاندارد. کلی تست و جزوه. پای تخته رفتن....... بالاخره نخوای هم مبجوری تو آکادمی درس بخونی
خوده استاد سعیدی پور هم که محشر درس میده
موفق باشید واسه منم دعا کنید:gol::victory:
بله کاملا موافقم من هم به تمام بچه هایی که میخوان کلاس برن فقط آکادمی رو پیشنهاد می کنم. و پیشنهادم به بچهایی که نمیخوان کلاس برن اینه که حتما از مشاوره های رایگان آکادمی استفاده کنند. انشالا همتون قبول بشید.:)

reyhoon

عضو جدید
راستی آکادمی تخصصی توی چند شهر دیگه هم آموزشگاه داره...

شیراز - اصفهان - مشهد -یزد - رشت -یکی دیگشو یادم نیست!:confused:

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز

شیراز - اصفهان - مشهد -یزد - رشت -یکی دیگشو یادم نیست!:confused:[/
ئن خودم پارسه میرفتم امسال بچه های پارسه کنکورو بهتر از دیگر موسسات دادن استادای دانشگاه هم پارسه رو تایید میکردن اونجا استادی به نام استاد سالاری هست که ایستایی میکنه تو مخ آدم

depedro

عضو جدید
اقا این سعیدی پور که تو پارسه به ما درس میداد ولی عجب ادم باحالیه تنها استادیه که هنوز رفیقمه;)

depedro

عضو جدید
ای بابا.آخرش پارسه شد یا آکادمی؟:surprised:منم مثل ایشون امسال میخوام واسه کارشناسی بخونم،اما واقعا گیج شدم.امسال انگار سخت بوده.بدجوری استرس گرفتم.:cry::cry:هیچ کی نیست؟
من به خاطر تغییر رشته 2 سال پارسه رفتم و چشم اونجارو در اوردم. به نظرم فقط 3 تا استاد شاخ داره بقیه تعطیلات هستن
اکه می تونی کلاسهای استاد فقیهی :heart:حتما 120 % حتی بیشتر و بعد سعیدی پور و سالاری
به نظرم اگه میتونی ترکیبی کلاس برو , ولی تنها دلیل قبولی خودمو فقیهی میدونم :heart:.
راستی به هیچ عنوان کلاس ریاضی و هندسه پارسه ثبت نام نکن که پولتو آتیش زدی
موفق باشی;)

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از لطف همتون.خیلی:gol:.اگه کسی اطلاعاتی داره واسه بهتر دادن کنکور،توروخدا بگه.من کاردانیم سراسری بود.میخوام کارشناسیم سراسری قبول شم.:cry:

اگه واسه ریاضی خواستی بری کلاس برو آکادمی کلاس استاد عباسی. محشره ریاضیت متحول میشه ;)

memarekochak

عضو جدید
مرسی از لطف همتون.خیلی:gol:.اگه کسی اطلاعاتی داره واسه بهتر دادن کنکور،توروخدا بگه.من کاردانیم سراسری بود.میخوام کارشناسیم سراسری قبول شم.:cry:
دوست خوبم...الان خیلی از دانشگاه های سراسری روزانه و شبانه کارشناسی نا پیوسته نمیگیرن متاسفانه!!!! و هر سال داره ورودی های غیر انتفاعی بالاتر میره!!!
اگه واقعا میخوای سراسری قبول شی حتما منابع اصلی رو بخون..و آخر سر یه نگاهی به جزوات پارسه یا.... بنداز...صادقانه بگم این کلاس اون آکادمی اون موسسه بخدا فایده نداره فقط وقت و انرژی تو میگیره..منابع رو حتما بخون تست های چند سال اخیرو بزن و از کتابای تست استفاده کن
به امید خدا قبولی
:gol:وقت که مهمترین عامل از دست نده...اگه رشتت ریاضی بود واسه ریاضی وقت بزار ((اگرچه تو معماری زیاد فایده نداره!!!))اما تو کنکور مهمترین درسه و یه تست میتونه دانشگاتو از این رو به اون رو کنه..................

mojtaba memar

عضو جدید
ای بابا.آخرش پارسه شد یا آکادمی؟:surprised:منم مثل ایشون امسال میخوام واسه کارشناسی بخونم،اما واقعا گیج شدم.امسال انگار سخت بوده.بدجوری استرس گرفتم.:cry::cry:هیچ کی نیست؟
پسشنهاد میکنم برو هر دو تا رو از نزدیک ببین اینجوری هم تو جلسات مشاورهاشون شرکت میکنی و هم از نزدیک کارشونو میبینی . بعد با خیال راحت قطعا آکادمی رو انتخاب می کنی. موفق باشی:)

Ali Render

کاربر بیش فعال
پسشنهاد میکنم برو هر دو تا رو از نزدیک ببین اینجوری هم تو جلسات مشاورهاشون شرکت میکنی و هم از نزدیک کارشونو میبینی . بعد با خیال راحت قطعا آکادمی رو انتخاب می کنی. موفق باشی:)

سلام خوبی رفیق"یه مطلبی رو می خوام عنوان کنم واینه:در مورد کنکور امسال بگم که اگه هر کلاسی رو هم میرفتیم نمیتونستیم خوب تستهای کنکورو بزنیم چون امسال یه کنکوری متفاوت با سال های پیشش بود و هر کلاسسی مخصوصا آکادمی رو هم میرفتیم فکر نمیکنم فایده ای داشته باشه یه مطلب دیگه ای هم هستش که شما شانس داشتید که اون موقعی رفته بودید آکادمی خوب جواب گرفتید الانم بهترین دانشگاه درس میخونید درسته.در مورد اینکه من توی سی دی های تبلیغاتی آکادمی دیده بودم که از رتبه های برتر پارسال مصابحه انجام شده بود دوستم میگفت خالی بندیه میدونید چرا منم یه کوچولو شک کردم چون توی کتابهای تبلیغ مدرسان اسم بچه هایی که توی آکادمی بود توی مدرسان هم بود شایدم اینها هر دوی این کلاسهارو رفته بودم... خلاصه یه نفر سو ءاستفاده کرده.آخه چرا این آکادمی تبلیغ نمیکنه تو نمایشگاه هم فقط یه غرفه اونم توی بیرون زده بودن به ابعاد 3*5 متر کلا اگه خوبه همه رو با موسسش آشنا کنه فقط ایو میدونم که یه کم خوبه چون فقط معماری تدریس میشه برعکسش مدرسان خیلی بیخوده فقط برای آزاد خوبه چون این موسسه ها فقط آموزششونو با کنکور وفق میدن پارسه هم خوبه ولی جزوش خیلی زیاد وسخته برای کسی که وقت کافی داره مناسبه در مورد آکادمی هم نمیدونم ولی خلاصه جدیدا نحوه سئوال دادن کنکورا هم عوض شده با دقت دنبال منبع بگردید خیلی مهمه ها...

reyhoon

عضو جدید
آکادمی هفته پیش اس ام اس زد.که سمیناره معماری جهت آشنایی با کنکور داره.
من رفتم.مهندس سعیدی پور اومد و صحبت کرد.
گفت که اگه اونجا ثبته نام کنیم واسه درس خوندن خفته آدمو می چسبن تا آدم بخوونه!
اگه نخوونیم و تووی آزموناش آخر بشیم پوولمونو میدن و اخراجموون میکنن.
تووی کتابخونش هم تمامه کتاب ها و منابع درسی رو داره.
جزوات پارسه . مدرسان شریف و ماهان....

خیلی ها جا زدن چون نمیخوان بهشوون واسه درس خوندن گیر بدن!
من واسه کاردانی کلاس نرفتم!الان میخوام برم....
من که خودم یکی باید بهم گیر بده تا درس بخوونم وگرنه تنبلی میکنم!

reyhoon

عضو جدید
نکته مثبتی که به نظرم آکادمی تخصصی داره اینه که کلاس ریاضی و استاتیکش در دو سطح ضعیف و قویه!

که خیلی مهمه!

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز

شیراز - اصفهان - مشهد -یزد - رشت -یکی دیگشو یادم نیست!:confused:

واقعا تو شيراز هم شعبه داره؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آدرس يا شماره تلفني ازش دارين؟

:question::question::question::question::question::question::question::question::question::question:

ar_arc_f

عضو
سلام دوستان عزیز! یه سوال داشتم؟ می خواستم بدونم برای استفاده از کتابخانه معماری آکادمی تخصصی آیا باید حتما در کلاس هاشون شرکت کرد؟ یا نه میشه فقط با عضویت کتابخونه ازش استفاده کرد؟

mojtaba memar

عضو جدید
بچه ها یه خبر جالب رتبه 1 کنکور کاردانی به کارشناسی معماری باز هم از بچه های آکادمی تخصصی معماری بود. آقای محمد اکبری -رتبه 1 کشور .آقای محمد حسن احمدی- رتبه 4 کشور و 56 نفر رتبه زیر 100 همه این چند روز دفتر آکادمی هستند.

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از پارسه راضی بودم
فقط کتاباشو خوندم + تست سعیدی پور
رتبم شد 60
میتونست بهترم بشه :w22:

سعید معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچکدام.................نه پارسه ...........نه مدرسان...............نه آکادمی...................نه ماهان
بشینید خونه خودتون بخونید........:smile:یه نصیحت بود..............امتحانش ضرر نداره