پیش به سوی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
به ما همه استادا گفتن که اگه صنایع شرکت کنید هم درس های شیرینی داره هم تو درس و برنامه نویسی پیشرفت میکنید هم بعدش میتونید کار خوبی گیر بیارید.... حالا ما شرکت کردیم نه میدونم چه درسایی هست نه اینکه وقت دارم بخونم آخه امتحانام شروع شده .... حالا موندم واسه ارشد چه کنم یعنی میتونم امسال امیدی به قبولی داشته باشم؟

مورد آخر رو مطمئن نیستم ولی در دو مورد اول، اطلاعاتی که به شما دادند 180 درجه با واقعیتی که من دیدم تفاوت داره. من توو دوران کارشناسی اکثر دوستام و هم اتاقیام صنایع بودند ولی دریغ از یک جو مطلب علمی که از دانشگاه یاد گرفته باشند چه برسه به برنامه نویسی. همه‌ شون هم از رشتشون ناراضی بودند. مطالب عهد بوق رو یاد میگرفتند. استاد کتاب خودش رو درس میداد که هنوز قیمت شیر 1 ریال بود تووش و محل انتشارش دانشگاه آریامهر!! جالبیش اینه که به دانشجوی کامپیوتر سفارش میدنمیکن بره صنایع بخونه تا برنامه نویسیش بهتر باشه!!!!
البته من از نظر علمی گفتم که صنایع چیزی برای گفتن نداره. بچه ها که میخواستند اپلای کنند سر جمع 10 تا بیشتر دانشگاه صنایع نبود چون رشته ای به این اسم تقریباً در خارج از کشور وجود خارجی نداره. ولی ظاهراً از نظر شغلی از میانگیکن بقیه ی رشته ها بالاتره و البته بندهای خودش رو میخواد.

sima mk

عضو جدید
سوال

سوال

سلام بچه ها میبینم که همه دارن خر میزنن:)
خسته نباشین

کسی میدونه جواب این سوالا چطوری اومده ؟ ماله برنامه سازی 89 و 90 هستش
اگه بتونید کمکم کنید واقعا ممنون میشم.

تو این سوال جواب نباید 3 میشد؟ چرا 4 و زده
pl3.jpg

pl2.jpg

soheila01

عضو جدید
من یکی که شرمنده . برنامه سازی جز درس هایی بود که باید خودم میخوندمش و تا الان هم چیز خاصی یاد نگرفتم!... دوستان دیگه منتظر جواب شما هستیم.

hoseng

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها میبینم که همه دارن خر میزنن:)
خسته نباشین

کسی میدونه جواب این سوالا چطوری اومده ؟ ماله برنامه سازی 89 و 90 هستش
اگه بتونید کمکم کنید واقعا ممنون میشم.

تو این سوال جواب نباید 3 میشد؟ چرا 4 و زده
مشاهده پیوست 189357
سلام دیگه یه ماه مونده خر بزنیم بهتر از اینه که آماده خدمت بشیم. مثل شما دخترا نیستیم فراغ بال داشته باشیم که :(
در مورد این سوالت باید بگم اگه دقت کنی اینجا فراخوانی در حوزه پویا و ایستا فرقی نداره.چرا؟
چون تو حوزه ایستا که مسلما اشاره گره بازگشت به رکورد فعالیت main اشاره میکنه چون رویه P داخل Main قرار داره
تو حوزه پویا هم که میبینیم Main باعث فراخونیه P شده یا به عبارتی P داخل Main صدا زده شده
پس در دو حالت باید اشاره گر به ابتدای رکورد فعالیت Main اشاره کنه
و اما در مورد حساب لامبدا باید بگم که هیچ جا در موردش توضیح داده نشده به جز کتاب زبان اصلی که من خودم فعلا حسش نبوده بخونم
در مورد سوال سومت هم اگه جوابش رو فهمیدی به من هم بگو لطفا، مرسی

sima mk

عضو جدید
دستتون درد نکنه :smile:
فکر کنم من static link و dynamic link رو با CIP و CEP که اولی به اولین دستور سگمنت کد زیر برنامه فعلی و دومی به رکورد فعالیت فعلی یا در حال اجرا اشاره می کنند ، قاطی کردم.
ممنون از توضیحتون

sima mk

عضو جدید
سلام دیگه یه ماه مونده خر بزنیم بهتر از اینه که آماده خدمت بشیم. مثل شما دخترا نیستیم فراغ بال داشته باشیم که :(
در مورد این سوالت باید بگم اگه دقت کنی اینجا فراخوانی در حوزه پویا و ایستا فرقی نداره.چرا؟
چون تو حوزه ایستا که مسلما اشاره گره بازگشت به رکورد فعالیت main اشاره میکنه چون رویه P داخل Main قرار داره
تو حوزه پویا هم که میبینیم Main باعث فراخونیه P شده یا به عبارتی P داخل Main صدا زده شده
پس در دو حالت باید اشاره گر به ابتدای رکورد فعالیت Main اشاره کنه
و اما در مورد حساب لامبدا باید بگم که هیچ جا در موردش توضیح داده نشده به جز کتاب زبان اصلی که من خودم فعلا حسش نبوده بخونم
در مورد سوال سومت هم اگه جوابش رو فهمیدی به من هم بگو لطفا، مرسی

سربازی از درس بهتره به نظر من:D موفق باشید

hoseng

کاربر بیش فعال
دستتون درد نکنه :smile:
فکر کنم من static link و dynamic link رو با CIP و CEP که اولی به اولین دستور سگمنت کد زیر برنامه فعلی و دومی به رکورد فعالیت فعلی یا در حال اجرا اشاره می کنند ، قاطی کردم.
ممنون از توضیحتون
خواهش میکنم

سربازی از درس بهتره به نظر من:D موفق باشید
زهی خیال باطل :D
درس اجباری نیستا ولی خدمت اجباریه
شما هم موفق باشی

sanaaaz

عضو جدید
جریمه های دانشجویان بدهکار/ وام مقاطع بالای تحصیلی به بدحسابها تعلق نمی‎‌گیرد جریمه های دانشجویان بدهکار/ وام مقاطع بالای تحصیلی به بدحسابها تعلق نمی‎‌گیرد

جریمه های دانشجویان بدهکار/ وام مقاطع بالای تحصیلی به بدحسابها تعلق نمی‎‌گیرد

رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: دانشجویانی که در دوره کارشناسی به صندوق رفاه دانشجویان بدهکار باشند و حدود ۴ الی ۵ سال از فارغ التحصیلی آنها قبل باشد و تسویه نکرده باشند در صورتی که در مقطع بالاتر پذیرفته شوند نمی‌توانند از تسهیلات صندوق استفاده کنند.
به گزارش ممتاز به نقل از مهر، کیوان مرادیان در خصوص بدهی دانشجویان فارغ التحصیل به صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: دانشجویان بدهکار به میزان تاخیری که دارند باید جریمه پرداخت کنند، یکی از دلایل سختگیری صندوق رفاه این است که منابع عظیمی که دراختیار دانشجویان قرار می گیرد باید به صندوق بازگردد اگر این کار صورت نگیرد روند افزایشی در وام ها وجود نخواهد داشت.
وی ادامه داد: برای باز پرداخت وام های دانشجویی به میزان تاخیری که دارند فرمول هایی طراحی شده است. به عنوان مثال دانشجویان کارشناسی که حدود ۴ الی ۵ سال از زمان فارغ التحصیلی آنها قبل باشد و به صندوق بدهکار باشند در صورتی که در مقطع بالاتر پذیرفته شوند نمی‌توانند دیگر از تسهیلات صندوق استفاده کنند.
مرادیان تصریح کرد: استفاده از تسهیلات برای این دانشجویان منوط به پرداخت کل مبلغ بدهی و جریمه آن است در صورتی که دانشجویی به موقع وام دریافتی خود را پرداخت کرده باشد می‌تواند در صورت قبولی در مقطع بالاتر در بین اقساط قبلی خود، وام تازه از صندوق دریافت کند.
وی افزود: ‌البته دانشجویانی هم که در پرداخت بدهی خود به صندوق کمتر از یک سال تاخیر دارند جریمه شان این است که به اندازه شش ماه اقساط آخر را زودتر از موعد پرداخت کنند.
/۱۱۱/

hoseng

کاربر بیش فعال
من حرف زیاد دارم بزنم ولی چون زیاده حسه تایپ کردن ندارم
فقط اینو بگم که حق شر کردن ندارن و اندازه این صحبتا نیستن

sahhar24

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشید
من تو کنکور ارشد امسال ثبت نام کردم وبا توجه به اینکه تا کنکور زمان کافی باقی نیست،درس گسسته رو اصلا مطالعه نکردم میخواستم بدونم چقد این درس تو قبولیم میتونه تاثیر داشته باشه؟
آیا کار درستی می کنم که برای این درس نمی خوام زمان بذارم؟
ممنونم میشوم راهنماییم کنید و منو از این دودلی در بیارید:(

masam 47

عضو جدید
سلام دوست عزیر حیف بود که درس گسسته رو حذف کردی کلا از ریاضی 16 سوال می آید که 5 سوال از گسسته می آید و با توجه به حجم كم مطالب در اين درس وقت گذاشتن براي درس ساختمان گسسته مفيد مي باشد.

sahhar24

عضو جدید
سلام دوست عزیر حیف بود که درس گسسته رو حذف کردی کلا از ریاضی 16 سوال می آید که 5 سوال از گسسته می آید و با توجه به حجم كم مطالب در اين درس وقت گذاشتن براي درس ساختمان گسسته مفيد مي باشد.
مرسی از راهنمایتون
اما همچین هم حجمش کم نیس:cry:
ببخشید ضریب این درس چنده؟

sahhar24

عضو جدید
ضریب 2 برای کل درس ریاضی هستش اینکه خود گسسته ضریبش چنده مشخص نیست؟

masam 47

عضو جدید
اگه فکر می کنی در درس گسسته ضعیف هستی به نظر من شروع کردن آن و آماده شدن برای کنکور در این زمان کم کار سختی هست بهتره به مرور دروسی که قبلا مطالعه داشتی بپردازی
امیدوارم که موفق بشی:smile:

sanaaaz

عضو جدید
اگه فکر می کنی در درس گسسته ضعیف هستی به نظر من شروع کردن آن و آماده شدن برای کنکور در این زمان کم کار سختی هست بهتره به مرور دروسی که قبلا مطالعه داشتی بپردازی
امیدوارم که موفق بشی:smile:

منم با نظرت موافقم مرور مباحث گذشته تو این زمام کم خیلی مفیدتره ;)

.SahaR.

عضو جدید
سلام دوستان واسه کنکورای سال قبل انتشارات مختلف داره؟میخوام تشریحی کامل جواب داشته باشه یک مشکلی که دارم اینه که معماری کامپیوتر خوندم.اما درست حسابی تست نزدم.واسه همین خیلی توی تستا الان مشکل دارم.به نظرتون بذارمش کنار؟از دروس مشترک هیچ کدوم رو نذاشتم کنار

soheila01

عضو جدید
من کلا کتابهای جداگونه داشتم و یه سری فایل که همه ش هم تشریحی داشت! کتاب مجموع سوالات خوب سراغ ندارم.... ولی خوندین به نظرم حیفه بزارین کنار.راستی با سیستم دهدهی رشته مهندسی کامپیوتر آشنایی دارین؟ منظورم اینه که هر درسی رو از ده تا چن تا بزنین...اینطوری باعث میشه اگه میبنی که مثلا تو درس مدار خیلی قوی هستین و میتونین همه ش رو بزنین شاید بشه درس دیگه ای رو حذف کرد و وقت براش نگذاشت.ولی بازم به نظرم هر طور شده دو سه سال قبل تست کنکور از معمای بزنین تا با سوالات آشنایی داشته باشین. موفق باشید

.SahaR.

عضو جدید
من کلا کتابهای جداگونه داشتم و یه سری فایل که همه ش هم تشریحی داشت! کتاب مجموع سوالات خوب سراغ ندارم.... ولی خوندین به نظرم حیفه بزارین کنار.راستی با سیستم دهدهی رشته مهندسی کامپیوتر آشنایی دارین؟ منظورم اینه که هر درسی رو از ده تا چن تا بزنین...اینطوری باعث میشه اگه میبنی که مثلا تو درس مدار خیلی قوی هستین و میتونین همه ش رو بزنین شاید بشه درس دیگه ای رو حذف کرد و وقت براش نگذاشت.ولی بازم به نظرم هر طور شده دو سه سال قبل تست کنکور از معمای بزنین تا با سوالات آشنایی داشته باشین. موفق باشید

ممنون

نه .آشنایی ندارم.تستای سال قبل توی کتابایی که میخونم میزنم.اما میخوام کامل باشن.

اتفاقا مدار خوب میزنم.همه که نه.ولی خیلی خوب میزنم.در عوض سیستم عامل نه:redface:

hoseng

کاربر بیش فعال
سلام دوستان واسه کنکورای سال قبل انتشارات مختلف داره؟میخوام تشریحی کامل جواب داشته باشه یک مشکلی که دارم اینه که معماری کامپیوتر خوندم.اما درست حسابی تست نزدم.واسه همین خیلی توی تستا الان مشکل دارم.به نظرتون بذارمش کنار؟از دروس مشترک هیچ کدوم رو نذاشتم کنار

سلام والا نصیر جدیدا یه کتابی منتشر کرده به اسم اطلس کامپیوتر که فک کنم سال های 81 تا 90 یه جلده و 91 92 جلد دوم. من چون دیگه نزدیکه کنکور بودیم نگرفتم اتلافه هزینه بود میشه گفت

soheila01

عضو جدید
سیستم دهدهی رشته ی مهندسی کامپیوتر........................برگرفته از برنامه ی صعود http://dl.dropbox.com/s/60g5zqvidpu2ehx/235786_1.jpg ببخشید هر کاری کردم نشد عکس بزارم.خیلی وقتها گیر میکنه الان هم یک مورد تازه من اینتر هم نمیتونم بزنم!!نمیدونم چرا فقط این تالار اینترم گیر داره و خط بعدی نمیره!! خب حالا عکس دوم : http://dl.dropbox.com/s/czu7r9u9k2bepiq/235786_2.jpg این دو مورد تو سایت دیگه ای هم گذاشتم.

sima mk

عضو جدید
فرمول جدید پارسه.با توجه به مشکلاتی که بنده در این پیج دارم(از اینتر خبری نیست و عکس هم نمیتونم بزارم) از این لینک استفاده کنین. http://www.parseh.ac.ir/parseh/فرمو...مول-جدید-پارسه-برای-رشته-مهندسي-كامپيوتر.html

خیلی ممنون
آخه ضریب تخصصی نرم افزار دیگه 2 نیست چهاره

soheila01

عضو جدید
فرمول

فرمول

بله،من هم همچین نظری داشتم و البته دارم.با مشاور هم صحبت کردم نتیجه ای نداشت!! حتی من نگران این مورد هم هستم که درسی حذف بشه و امسال از اون درس سوالات راحتی بیاد.یادمه همون بار اول که کنکور دادم درس مهندسی ریاضی رو حذف کرده بودم که الان هم اصلا نگاهی بهش نداختم ولی سوالی اومده بود که فرمولش یادم بود فقط یه منفی و مثبت یادم رفت که حیفم اومده بود.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا