پیش به سوی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

soheila01

عضو جدید
سوال برنامه سازی 011.jpg میدونید چرا جواب به ترتیب می شه : 200و100و900و900

famgoodarzi

عضو جدید
سلام به همه، خسته نباشید.
یه سوال از حضورتون دارم، بچه های سخت افزار برای VLSI و الک دیجیتال چه کتابایی می خونن؟؟
ممنون

farzadghazanfari

عضو جدید
سلام به همه، خسته نباشید.
یه سوال از حضورتون دارم، بچه های سخت افزار برای VLSI و الک دیجیتال چه کتابایی می خونن؟؟
ممنون
با سلام.
کتابای پارسه خوبه.
یه کتاب هم دکتر صاحب الزمانی داره به اسم طراحی vlsi دیجیتال

famgoodarzi

عضو جدید
با سلام.
کتابای پارسه خوبه.
یه کتاب هم دکتر صاحب الزمانی داره به اسم طراحی vlsi دیجیتال

من خودم برای الک پارسه خوندم. به نطر من اطلا خوب نیس!! هم bjt رو خیلی بد گفته و هم خیلی غلط داره!!! یکی از دوستان راهیان رو پیشنهاد داد. اما نمی دونم چه جوریه

farzadghazanfari

عضو جدید
من خودم برای الک پارسه خوندم. به نطر من اطلا خوب نیس!! هم bjt رو خیلی بد گفته و هم خیلی غلط داره!!! یکی از دوستان راهیان رو پیشنهاد داد. اما نمی دونم چه جوریه
به نظر من کتاب دکتر صاحب الزمانی واسه الکترونیک دیجیتال و vlsi مباحث مدارات MOS بسیار کتاب خوب و کاملیه اما متاسفانه در مورد مدارات دوقطبی چیزی نگفته.

soheila01

عضو جدید
فراخوانی ها

فراخوانی ها

ممنون از اینکه انقد با حوصله جواب دادین.call by value میگه به من ربطی نداره در فراخوانی چه تغییری ایجاد میشه من همون مقدار اولیه رو دارم پس k=200 در چاپ هم همون مقدار 200 میشه! درسته؟ .... خب حالا call by refrence تغییرات در پارامتر مجازی روی پارامتر واقعی اعمال میشه یعنی وقتی I=300 پس k رو هم 300 میکنه و از طرفی j چسبیده به k و از اون تقلید میکنه و باعث میشه اونم 300 بشه حالا همه یه جور شدن(!!) شرط رو داره و از فرمول استفاده می کنه و جواب 900. مفهوم درسته؟؟ بریم به سراغ call by name : در زیر برنامه با پارامتر واقعی کاری نداره و تحویلش نمیگره یعنی میگه من همون مقدار جدیدم !اول که i شد 300 و Kسریع اومد تغییر کرد و بعدش که نیاز به K بود گفت همون جدیده و دیگه ارتباطی نداره من قبلا چی بودم پس محاسبات هم از 300 و هم از 2 استفاده میشه ولی میگفتن برنامه نویسی معمولا با فراخوانی با نام را با ارجاع یکی میگره..این چی درسته؟

آخرین ویرایش:

hoseng

کاربر بیش فعال
ممنون از اینکه انقد با حوصله جواب دادین.call by value میگه به من ربطی نداره در فراخوانی چه تغییری ایجاد میشه من همون مقدار اولیه رو دارم پس k=200 در چاپ هم همون مقدار 200 میشه! درسته؟ .... خب حالا call by refrence تغییرات در پارامتر مجازی روی پارامتر واقعی اعمال میشه یعنی وقتی I=300 پس k رو هم 300 میکنه و از طرفی j چسبیده به k و از اون تقلید میکنه و باعث میشه اونم 300 بشه حالا همه یه جور شدن(!!) شرط رو داره و از فرمول استفاده می کنه و جواب 900. مفهوم درسته؟؟ بریم به سراغ call by name : در زیر برنامه با پارامتر واقعی کاری نداره و تحویلش نمیگره یعنی میگه من همون مقدار جدیدم !اول که i شد 300 و Kسریع اومد تغییر کرد و بعدش که نیاز به K بود گفت همون جدیده و دیگه ارتباطی نداره من قبلا چی بودم پس محاسبات هم از 300 و هم از 2 استفاده میشه ولی میگفتن برنامه نویسی معمولا با فراخوانی با نام را با ارجاع یکی میگره..این چی درسته؟
اگه تو کار دوستمون فضولی میکنم عذر میخوام
توی Call By Name هنگام ورود به تابع پارامترها اصلا چک نمیشن بلکه هر جا توی تابع از پارامتر مجازی استفاده شده باشه به جاش پارامتر واقعی قرار میگیره. یعنی توی این تابع توی شرط if در واقع k=k بررسی میشه. اگر نوع داده ایمون ساده باشه مثل int اونوقت Call By Name و Call By Refrence از دید برنامه نویس جواب یکسان دارن ولی خب از لحاظ عملیاتی متفاوتن

shazde kuchulo

عضو جدید
اگه تو کار دوستمون فضولی میکنم عذر میخوام
توی Call By Name هنگام ورود به تابع پارامترها اصلا چک نمیشن بلکه هر جا توی تابع از پارامتر مجازی استفاده شده باشه به جاش پارامتر واقعی قرار میگیره. یعنی توی این تابع توی شرط if در واقع k=k بررسی میشه. اگر نوع داده ایمون ساده باشه مثل int اونوقت Call By Name و Call By Refrence از دید برنامه نویس جواب یکسان دارن ولی خب از لحاظ عملیاتی متفاوتن
فضولی کدومه این چه حرفیه
منم منظورم همین بود که تو زیربرنامه پارامترهای i و j خط میخورن و از همون k سراسری استفاده میشه
kمحلی داخل زیربرنامه هم که سرجاشه
call by name و call bay refrence فقط تو آرایه ها با هم متفاوت میشه نتیجه اشون و فرق داره وگرنه در انواع عادی نتیجه یکسانی دارن که منم همین رو گفتم!!!

سناساوجی

عضو جدید
بچه ها من دفترچه ازمون 90و91 کامپیوتر وای تی رامیخام باپاسخ تشریجی اما هرچی سرچ میزنم الکی کسی داره فقط همین دوسال واین دورشته رومیخوام:(کسی لینکشومیزاره لطفا؟دوستان

سناساوجی

عضو جدید
ی مورد دیگه من هنوز تمام نکردم اما تست وخواندنی ها دقیق اخردی تمام میشه استرس گرفتم چیکارکنم میترسم نرسم توراخدا یکی ی چیزی بگم میترسم با پشتیبانی هم صحبت کنم بدترمضظربم کنه

AMIREAGLE

عضو جدید
بچه ها من دفترچه ازمون 90و91 کامپیوتر وای تی رامیخام باپاسخ تشریجی اما هرچی سرچ میزنم الکی کسی داره فقط همین دوسال واین دورشته رومیخوام:(کسی لینکشومیزاره لطفا؟دوستان

سایت konkur.in سوال ها رو داره. از اونجا میتونی دانلود کنی...

hoseng

کاربر بیش فعال
سلام دوستان خسته نباشید نظرتون در مورد جواب این دو تاسوال چیه؟ اگه با ذکر دلیل باشه که دیگه ممنونتون میشم
82-3.jpg82-4.jpg
مرسی

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
مدیریت زمان ، گامی بلند به سوی موفقیت

سلام دوستان خوبم. چه خبر؟ توانستید این هفته توان خودتان را برای شروع تلاش بسنجید؟ آیا راههای بیشتر شدن توان خود را بررسی کردید؟ آیا کمربندها را بسته اید و آماده اید تا از این توان صد در صد استفاده را ببرید؟

این فرم دارای سه جدول است:

جدول اول جدول زمانبندی و برنامه ریزی درسی است. در این جدول ابتدا برنامه های ثابت روزانه خود مانند ساعات کار یا کلاس دانشگاه را حاشور بزنید اینها ساعاتی را تشکیل می دهد که شما نمی توانید در مورد آنها برنامه ریزی کنید و ساعات باقی مانده ساعاتی است که باید با برنامه ریزی صحیح به درستی از آن استفاده کنید. حال قبل از شروع برنامه ریزی سری به جدول تعیین اولویت های روزانه بزنید و در آنجا کارهای هر روز خود را بر اساس اولویت آنها بنویسید و زمان مورد نیاز برای هر یک را تخمین بزنید. سپس با مراجعه به جدول قبلی و با توجه به زمان لازم برای هر اولویت, آنها را در برنامه خود جای دهید. اگر به جدول زمانبندی و برنامه ریزی درسی توجه کنید در انتهای آن ستونی را تحت عنوان “ارزیابی به درصد” خواهید دید. شما می بایست هر شب میزان عمل خود به برنامه آن روز را به درصد در این جدول بنویسید.

دلایل احتمالی که موجب شده است نتوانید به برنامه خود عمل کنید را در جدول شناسایی عوامل مزاحم بنویسید. اگر این عوامل در طی روزهای آینده نیز تکرار شد کنار آن عامل در جدول عوامل مزاحم در ستون تکرار علامت بزنید تا به این طریق عوامل مزاحم اصلی در اجرای برنامه خود را شناسایی کرده و برای هفته های بعدی درصدد رفع آنان برآیید. برای جبران ساعات از دست رفته در طی همان هفته نیز بهتر است در برنامه خود حداقل یک نیم روز را خالی بگذارید تا در صورت نیاز از آن جهت عقب نماندن از برنامه خود استفاده نمایید.

Click here to view the original image of 1079x632px.

sanaaaz

عضو جدید
ی مورد دیگه من هنوز تمام نکردم اما تست وخواندنی ها دقیق اخردی تمام میشه استرس گرفتم چیکارکنم میترسم نرسم توراخدا یکی ی چیزی بگم میترسم با پشتیبانی هم صحبت کنم بدترمضظربم کنه

سنا جون آروم باش با این همه استرس که نمیتونی چیزی بخونی اول اینکه خودت رو باور داشته باش و تلاش کن بعدشم کنکور که آخر زندگی نیست آدم وقتی هدفش انقدر قوی باشه بهش میرسه.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ناشنواباش وقتی همه ازمحال بودن آرزوهایت حرف میزنند

soheila01

عضو جدید
سردرگمم در حد تیم ملی!!این پیشنهاد دوستمون خیلی عالیه ولی انگار برای این مورد فرصت ندارم.بهم ریخته حســــــــــــابی.یعنی هنوز به جمع بندی نرسیدم.من که این جمعه آزمون 50 درصد دوم بدم باید بشینم یه حساب کتاب کنم بینم کجام و چه کارم تو ارشد؟!!!شرایطم طوریه که این دو هفته تا شروع ترم دوم مدرسه باید شدید بخونم که باز ترم جدید شروع بشه از صب که میرم مدرسه فرصت ندارم.

hoseng

کاربر بیش فعال

مرسی دوست عزیز از جوابتون منم فک میکنم گزینه د درسته ولی PDF آقای قبائی مثل اینکه گفته ج، پس یعنی اشتباه گفته؟ اصلا Fragmentation چه ربطی به این قطعه کد داره
البته این موضوع هم وجود داره که برای q اصلا malloc استفاده نشده و هیچ حافظه ای درخواست نکرده پس شاید اصلا زباله هم به وجود نیاد

آخرین ویرایش:

soheila01

عضو جدید
خب 50 درصد دوم هم تموم شد................بریم به سراغ 100 درصد و آماده برای کنکور واقعی!

soheila01

عضو جدید
دوره، فقط دوره. الان دوره کردن از نون شب واجب تره. اصلا دوره نکنی مثل اینه که هیچی نخوندی
حالا دوره کردن نکات؟ یا کل کتاب رو یه بار دیگه مرور سریع داشته باشیم و از طرفی تست چی؟ ... مثلا الان تست های چند سال آخر رو بزنیم؟ البته تو این مدت من فقط تست های سال 83-4 به بعد رو خوندن اونم فقط سراسری.

soheila01

عضو جدید
دوره کردن در روزهای باقیمانده

دوره کردن در روزهای باقیمانده

دوره، فقط دوره. الان دوره کردن از نون شب واجب تره. اصلا دوره نکنی مثل اینه که هیچی نخوندی
حالا دوره کردن نکات؟ یا کل کتاب رو یه بار دیگه مرور سریع داشته باشیم و از طرفی تست چی؟ ... مثلا الان تست های چند سال آخر رو بزنیم؟ البته تو این مدت من فقط تست های سال 83-4 به بعد رو خوندن اونم فقط سراسری.

hoseng

کاربر بیش فعال
خوندن نکات یادداشتی که فک نمیکنم زمانی بگیره. اگر تست هایی که قبلا زدین رو علامت گذاری کردین (یعنی تستهایی که نتونستین بزنین یا اشتباه زدین مشخصه) برید سراغ اون ها و دوباره حلشون کنین و همین چرخه رو ادامه بدین تا کنکور برسه;)

soheila01

عضو جدید
الا که اومدم تموم آزمون ها رو ریختم کنارم !! درس به درس پیش میرم و چک میکنم چرا توی آزمون اشتباه زدم و هر مبحثی که اشکال دارم رو پدرش در میارم!!!! البته به کمک مانشتی ها!

hoseng

کاربر بیش فعال
الا که اومدم تموم آزمون ها رو ریختم کنارم !! درس به درس پیش میرم و چک میکنم چرا توی آزمون اشتباه زدم و هر مبحثی که اشکال دارم رو پدرش در میارم!!!! البته به کمک مانشتی ها!
خوبه موفق باشی مانشتی ها جواب ما رو که به ندرت میدن

tavos

عضو جدید
به ما همه استادا گفتن که اگه صنایع شرکت کنید هم درس های شیرینی داره هم تو درس و برنامه نویسی پیشرفت میکنید هم بعدش میتونید کار خوبی گیر بیارید.... حالا ما شرکت کردیم نه میدونم چه درسایی هست نه اینکه وقت دارم بخونم آخه امتحانام شروع شده .... حالا موندم واسه ارشد چه کنم یعنی میتونم امسال امیدی به قبولی داشته باشم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا