پیش به سوی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sahhar24

عضو جدید
چون خواسته یا ناخواسته تبلیغ کرده بودید. نیازی نبود لینک دقیق تاپیک یک تالار دیگه رو بدید و کافی بود اسم کتاب‌ها رو بیارید.

سلام ممنون از جوابتون اما تو پست های دیگه دیدم که بچه آدرس سایتی رو گذاشته باشند

masiria

عضو جدید
چه منابع و کتاب هایی برای کنکور ارشد کامپیوتر خوب هستند ؟؟؟

چه منابع و کتاب هایی برای کنکور ارشد کامپیوتر خوب هستند ؟؟؟

سلام دوستان من در حال حاضر دارم کارشناسی الکترونیک می خونم و امسال درسم تموم میشه و قصد دارم سال بعد کنکور ارشد بدم و لی می خوام کامپیوتر بخونم گرایش هوش مصنوعی
اطلاعاتی ندارم راجع به اینکه برا کنکور ارشد کامپیوتر چه منابع و کتاب هایی در هر درس خوب هستند
لطفا راهنمایی کنین دوستان و کتاب های که خوب هستند معرفی کنین

پیشاپیش مرسی از راهنماییتون :)

famgoodarzi

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید.
کسی اینجا هست آزمون های جامع سنجش رو شرکت کرده باشه؟؟؟

soheila01

عضو جدید
سلام دوستان من در حال حاضر دارم کارشناسی الکترونیک می خونم و امسال درسم تموم میشه و قصد دارم سال بعد کنکور ارشد بدم و لی می خوام کامپیوتر بخونم گرایش هوش مصنوعی
اطلاعاتی ندارم راجع به اینکه برا کنکور ارشد کامپیوتر چه منابع و کتاب هایی در هر درس خوب هستند
لطفا راهنمایی کنین دوستان و کتاب های که خوب هستند معرفی کنین

پیشاپیش مرسی از راهنماییتون :)
سلام.اگه یکم بیشتر سرچ کنید به راحتی پیدا میکنید! در همین تاپیک و یا تاپیک های دوستان وجود دارد.

shazde kuchulo

عضو جدید
سلام دوستان
چه خبرا؟
همگی اماده اید
فقط دو هفته دیگه مونده
ادامه بدین
موفقیت تو دستاتونه :)

soheila01

عضو جدید
من که از وقتی مدرسه شروع شده درگیر کتابها بودم گذاشته بودم برای پنجشنبه و جمعه که شدید سرما خوردم شاید باور نکنید،در حد مرگ!! اصلا نمیتونم از جام پا شم و تب و سردرد و گلو.... خدا به خیر بگذرونه.

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

من اوایل مهر شرو کرده بودم تا قبل میانترمام نصف بعضی از کتابهای اصلی رو خوندم!..ولی دیگه تو میان ترما و تو امتحانا ترم هیچی هیچیییییییییی نخوندم!!...برا امسال کلا نا امیدم!..ولی حیفم میاد اینهمه وقتی ک گذاشتم!!..بنظرتون اینقده وقت هست یا اصلا ارزش داره بخام اونایی خوندمو مرور کنم؟؟

اگ بخام مرور کنم از کدوم کتابا شرو کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

soheila01

عضو جدید
سلام

من اوایل مهر شرو کرده بودم تا قبل میانترمام نصف بعضی از کتابهای اصلی رو خوندم!..ولی دیگه تو میان ترما و تو امتحانا ترم هیچی هیچیییییییییی نخوندم!!...برا امسال کلا نا امیدم!..ولی حیفم میاد اینهمه وقتی ک گذاشتم!!..بنظرتون اینقده وقت هست یا اصلا ارزش داره بخام اونایی خوندمو مرور کنم؟؟

سلام.چرا ارزش نداشته باشه.این چند روز باقی مونده هر قدمی بر دارین ارزش داره. مرور هم البته به نظر من شروع از یه کتاب اهمیتی نداره بالاخره همه و البته اونایی که برای کنکور خوندین باید انجام بشه.هنوز دو هفته فرصت هست.اگه نکات دارین که مرور کنید و تست های چند سال اخیر هم بهتره که چک کنید و ببینید در چه حالی هستید.برای شما که الان بهترین فرصت هست نه درسی دارین و نه امتحان تا خود کنکور هم تو فرجه ها هستین برای تفریح هم که شده کتاب و تست کنکور بخونید.... من خودم چون آلزایمر(!!) دارم دروس محاسبات و آمار فرمولاش رو میزارم برای هفته ی بعد بقیه هم هر روز در حال مرور کردن هستم(البته خیلی ساعات کم چون در طول روز که مشغول کارم) ..... موفق باشید.

shining87

عضو جدید
سلام

حتما ارزش داره ، مرور کن . ایشالا موفق میشی

merila_1992

عضو جدید
سلام به همه دوستان این تاپیک
آرزوی موفقیت دارم واسه همه
ایشالا که همگی میزنیم تو گوش این کنکور لعنتی که واسه من یکی روزگار نذاشته!:confused:

یه سوال:
امسال که ضریب دروس تخصصی شده 4، برای تهران، امیر کبیر، رتبه خیلی عالی میخواد؟
مثلا پارسال با 125 ، هوش ، علم و صنعت قبول شدن
امسال شرایط خیلی فرق میکنه؟
با همین رتبه میشه بازم علم و صنعت قبول شد؟

و سوال دوم:
بچه ها، کسی در مورد مهندسی رباتیک امیر کبیر و تهران اطلاعاتی داره؟
کدوماش بهتره؟سطح علمیش؟
و با چه رتبه ای قبول میشن؟

shirinjojo

عضو جدید
سلام. بچه ها من سه ساله فارغ التحصیل شدم.به دلیل مشکل مالی نتونستم ارشد شرکت کنم.الان اوضاع بهتر شده میخوام برای آزاد بخونم و هرطور شده قبول شم.ولی خیلی از درسام ضعیف شده :(((((((( ریاضی مهندسی و گسستهکه هیچی بارم نیست.بعضی از درس هارو هم اصلا پاس نکردم. باید چیکار کنم؟ واسه دانشگاه آزاد باید حتما تو کلاس های حضوری شرکت کرد؟ تا چه تراز و رتبه ای قبولی داره آزاد؟/؟؟

soheila01

عضو جدید
سلام. بچه ها من سه ساله فارغ التحصیل شدم.به دلیل مشکل مالی نتونستم ارشد شرکت کنم.الان اوضاع بهتر شده میخوام برای آزاد بخونم و هرطور شده قبول شم.ولی خیلی از درسام ضعیف شده :(((((((( ریاضی مهندسی و گسسته که هیچی بارم نیست.بعضی از درس هارو هم اصلا پاس نکردم. باید چیکار کنم؟ واسه دانشگاه آزاد باید حتما تو کلاس های حضوری شرکت کرد؟ تا چه تراز و رتبه ای قبولی داره آزاد؟/؟؟
سلام.مهم نیست که همه ی درس ها را بخونید و کامل هم بلد باشید،بعضی درس ها رو خیلی ها حتی توی دانشگاه هم خوندن ولی الان کنار گذاشتن.روی درس های که خوندین زیاد تمرکز کنین و بتونید درصد مناسب بیارین.... موفق باشید.

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها ..

خسته نباشید ..خدا قوت :D

پاسخ تشریحی ارشد91 رو کسی داره لینک بده؟؟ برا یکی از دوستام میخوام ...ممنون:gol:

arshin.r

عضو جدید
سلام دوستان
استفاده ازسهمیه رتبه اولی چطوریه؟؟ در چه مرحله ای از آزمونه ؟؟
یه سوال دیگه هر سه غلط یه درست را حذف میکنه ؟؟

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها ..

خسته نباشید ..خدا قوت :D

پاسخ تشریحی ارشد91 رو کسی داره لینک بده؟؟ برا یکی از دوستام میخوام ...ممنون:gol:

91 یا 92؟ من یه ده بیست صفحه قبلتر مال پارسال یعنی 92 رو گذاشته بودم که دوباره آپ میکنم.
مشاهده پیوست COMPUTER-Pasokh-Arshad92-[www.konkur.in].pdf

مال 91 را جایی ندیدم ولی konkur.in رو نگا کن ببینه دارن یا نه. من کتابش رو داشتم که جوابا رو داشت منتهی دادم یه یکی دیگه.

• Like
واکنش ها: etnn

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
91 یا 92؟ من یه ده بیست صفحه قبلتر مال پارسال یعنی 92 رو گذاشته بودم که دوباره آپ میکنم.
مشاهده پیوست 192304

مال 91 را جایی ندیدم ولی konkur.in رو نگا کن ببینه دارن یا نه. من کتابش رو داشتم که جوابا رو داشت منتهی دادم یه یکی دیگه.

مرسی آقا بهنام...

واسه 91 ..

هرچی گشتم فقط پاسخ کلیدی دیدم ...تشریحیشو جایی ندیدم متاسفانه.

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی آقا بهنام...

واسه 91 ..

هرچی گشتم فقط پاسخ کلیدی دیدم ...تشریحیشو جایی ندیدم متاسفانه.

اوهوم. تا جایی که من یادمه (پارسال که اینطوری بود)، انتشاراتی نیست که جوابای چند سال رو با هم داشته باشه و یه انتشارات هست که فقط مال هر سال رو داره و اینطوریه که کتابش حدود 5 تومن هست که تمام کنکورای کامپیوتر و علوم کامپیوتر و آی تی مثلاً 91 رو داره و اگه واجبه به دوستت بگو بگیره. البته یه انتشاراتی هم بود که جوابای تشریحی فقط مشترک‌ها رو برا چند سال اخیر داشت.

بچه‌های ورودی 89 ما امسال کنکور میدن و ازشون فردا میپرسم ببینم دارن یا نه که اسکن کنم برات. باس ببینم کدومشون کنکور میدن. نرم‌افزار دیگه؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز

soheila01

عضو جدید
کارت ورود به جلسه هم که اومد استرس بیشتر کرد!افتادم چالوس با دمای زیر 30 درجه،یخبندان.الان چن روزه که تو خونه زندانی شدیم مدرسه ها هم که تعطیل ! موندم چطور باید رفت.معلوم نی از چه ساعتی باید حرکت کنیم.ای ســـــــــــــــنـــــــــــــــــــجــــــــــــــــــــــش چرا هیچ وقت به فکر ما نیستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خیلی ها از این برنامه ریزی ناراضی هستن،امیدوارم یه فکری به حال ماها هم کنن که تو برف گیر کردیم!

masoudalmas

عضو جدید
من تو این دو سه روز حسرت یه برف بازی تو دلم مونده تا یه وقت سرما نخورم واسه کنکور دردسر نشه برام. خدا کریمه ایشاا... مشکلی پیش نمیاد. تا روز کنکور شاید هوا مساعد شد

sima mk

عضو جدید
تو شهر من اردبیل هم امروز دما 19 درجه زیر صفره ، 3 روز موند :confused:بچه ها شما میخونین یا در حال استراحتین ؟
کاش هوا اونقد سرد شه کنکور رو عقب بندازن:smile:

merila_1992

عضو جدید
متاسفانه عقب اقتاد
از کجا معلوم هفته دیگه هوا خوب باشه؟
به جای این کار میتونستن هر روز یک نوبت آزمون برگزار کنن یا یکی دو ساعت زمان شروعش رو جابه جا کنن

کی برنامه داشتن که الان داشته باشن
متاسفم براشون

soheila01

عضو جدید
بله کاملا!! من هر چند دوست داشتم عقب بیافته ولی باز کلی برنامه ریزی داشتم اگه حوزه ی امتحان تغییر میکرد عالی میشد.حالا هم خدا رو شکر.حتما حکمتی توش هست. از این فرصت استفاده کنید.

merila_1992

عضو جدید
به نظر من این هفته چندان استفاده ی مفیدی نخواهد داشت جز اینکه استرس رو بیشتر میکنه هر کس میخواست هرجی بخونه و مرور کنه تا حالا این کارو انجام داده بود حالا آدم نمیدونه چیکار کنه من که اینجوریم بقیه رو نمیدونم به امید روزی که از سر جلسه کنکور میاییم بیرووووووووووون!

masoudalmas

عضو جدید
متاسفانه عقب اقتاد
از کجا معلوم هفته دیگه هوا خوب باشه؟
به جای این کار میتونستن هر روز یک نوبت آزمون برگزار کنن یا یکی دو ساعت زمان شروعش رو جابه جا کنن

کی برنامه داشتن که الان داشته باشن
متاسفم براشون
خیلیا اصلا نمیتونن از خونه برن بیرون. میبینید که توی تنکابن دارن نون و آب پخش میکنن. حالا شما فک کنین طرف بخواد با این وضع بره کنکور بده. باید شرایط همه رو در نظر گرفت.

soheila01

عضو جدید
به نظر من این هفته چندان استفاده ی مفیدی نخواهد داشت جز اینکه استرس رو بیشتر میکنه هر کس میخواست هرجی بخونه و مرور کنه تا حالا این کارو انجام داده بود حالا آدم نمیدونه چیکار کنه من که اینجوریم بقیه رو نمیدونم به امید روزی که از سر جلسه کنکور میاییم بیرووووووووووون!
الان من خودم نور زندگی میکنم توی خبرها که میبینید.در ضمن برای من خیلی فایده داره و امیدوارم که بتونم استفاده کنم غیر از اینکه این مدت به خاطر کار درس کم میخوندم این روزهای مرور برام خیلیه! در ضمن اگه نظر قبلی منو خونده باشین متوجه میشدین که نمیشه از خونه بیرون رفت،از شنبه مدارس تعطیل هست و به هیچ وجه هم نمیشه ماشین رو از حیاط بیرون برد حالا با این اوصاف به نظرتون میشد به حوزه ی امتحان رسید؟؟؟ ان شالله هم شما بتونید از این روزها استفاده کنید فوقش یکم استراحت کنید. .... .... موفق باشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.