همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اینا چی بود داده بودننننننن .
من هنگ بودممم خدا خودش کمک کنه

panteaa

عضو جدید
وااااااای بچه ها خیلی سخت بود،یعنی واقعا غیر استاندارد بود.اسکیسم که اندازه ی یه روز ازمون کار می خواستن اونم توو ۳ساعت!!!!!!!!یعنی چی آخه؟
من فقط تونستم دو تا پلان بزنم با دو تا پرسپکتیو،نه جا داشتم نه زمان:surprised::confused::cry:

b_arch_5

کاربر بیش فعال
دوستان عزیز کلن رو شانس حساب کنید با این فاجعه ی امروز...:wallbash:
جالبه مراقبه ما میگفت رشته های دیگه خیلی امتحانشون آسون بوده فقط بچه های معماری و ارتباط تصویری هنگ بودن....:w01:

b_arch_5

کاربر بیش فعال
من همیشه در راطه با آزمون آزادو اعلام نتایجو تکمیل ظرفیتو همه چیه آزاد ب روح اعتقاد داشتم و سر امتحان امروز اعتقادم راسخ تر شد، یعنی سوالای دررررک!!! معلوم نبود فلسفه اس تاریخه مبانی نظریه چیه!!!!
هااایدگر چی گفته راجب طراحی...
عمه ام چی گفته خالم چی گفته! حالا یه دونه سوال اینطوری دوتا اینطوری نه دیگه همش که....متاسفم

رووووووووحححححح:w47:

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان خسته نباشید
البته بیشتر به خاطر غیر استاندارد بودن سوالا و اینکه آیا واقعا طراح سوال معمار بوده !؟

آزمون اسکیس امسال بیشتر شبیه آزمون طراحی نظام مهندسی در مقیاس وسیعععع ! بود.
شما کارتونو چند طبقه کشیدید؟
آخه زیر بنای مجاز 60 درصد یعنی 720 متر بود. اون فضا ها با اون مساحتها باید 4 طبقه در نظر میگرفتیم که من3 طبقه کشیدم رفت ! همکف-اول - دوم

جالب اینکه بعد از پایان زمان تستی خواستند برگه ها رو جمع کنند یه سری از بچه ها با مراقبا دعوا می کردند که چرا برگه ها رو جمع می کنید ما هنوز تو پاسخنامه جوابارو وارد نکردیم و مراقبها در کمال آرامش 5 دقیقه بعد برگه هارو ازشون گرفتند.
اینهههههههه .آزمون دانشگاه آزاد اینههههههه
میشه بر مراقبها حکمرانی کرد :biggrin:

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان خسته نباشید
البته بیشتر به خاطر غیر استاندارد بودن سوالا و اینکه آیا واقعا طراح سوال معمار بوده !؟

آخه زیر بنای مجاز 60 درصد یعنی 720 متر بود. اون فضا ها با اون مساحتها باید 4 طبقه در نظر میگرفتیم که من3 طبقه کشیدم رفت ! همکف-اول - دوم

پلانای من جا ند یه پلان دوتا پرسپکتیو یه نما یه مقطع سایت پلان همین

panteaa

عضو جدید
ای کاش قبول بشیم.خیلیا اسکیس نکشیدن.رفتن.معیار واسه درصد دادن توو اسکیس چیه؟:w47::wallbash::weirdsmiley:

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان خسته نباشید

پلانای من جا ند یه پلان دوتا پرسپکتیو یه نما یه مقطع سایت پلان همین

aaary

عضو جدید
سلام دوستان من سوالات رو با سختی بسیار:w29: .......کش رفتم:cry: :eek:.....:Ph34r: :rambo: :w08: براتون میزارم امیدوارم بدردتون بخوره:w05: :lol::w11:

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
از چی میترسی دختر !
ازمون دانشگاه آزاده ازاد
سراسری که نیست اینقدر نگرانی.نشد برای سراسری و آزاد امسال بخون.

اخه خیلی برگه و وقت کم بود من برگه رو از زیر دستم کشیدن بیرون . این چه ازمونی بود اخه معیار اگه سنجشه یدونه نما یدونه مقطع یدونه پرسپکتیو چیه از هر کدوم دوتا دوتااااا . پلانام و فقط یکیش جا شد ترسیدم اونیکیارو بکشم مدارکه بعدی بمونه تستاام فضایی بودن .
اینا فکر کنم عمه دوست بودن خخ

aaary

عضو جدید
بچه ها اگر کیفیت عکسا بد بود یا نتونستید از لینکی که فرستادم دانلود کنید بگید ی فکری بکنم:Ph34r:

baris25akarsu

عضو جدید
خوب من تاریخ اینارو زدم :
41-4
42-2
43-2
44-2
45-3
47-3
48-4
50-1
52-2
53-1
55-2
57-3
58-1
60-1
و فعلا فقط سوال 45 غلطه که باید گزینه 2 یعنی رنسانس می شد

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوالات کارشناسی ارشد ناپیوسته آزاد معماری 94 :w11::w11::w11:
گروه الف
http://uplod.ir/xgt68bye9jod/Azad.arshad.memari.94.pdf.htm
:w17::w17::w17:
با اجازت من تو باشگاه آپلود کردم تا همیشه ماندگار باشه.
کیفیتشم عالیه.ممنون.
سوالات کارشناسی ارشد معماری آزاد سال 94
مشاهده پیوست Azad.arshad.memari.94.pdf

دوستان یونی آزاد هم جوابهای کلیدی تو سایتش میذاره یا نه؟

آخرین ویرایش:

S.AVISA

عضو جدید
خسته نباشید دوستان....ازمون هم بد بود هم خوب ولی در کل هیچی نبود!!!با اون سوالای قشنگ درکشون...فن نظامشون!!

تو جلسه ما هم بعضیا نیومده بودن...بعضی ها هم اسکیسو با نقاشی مهدکودک اشتباه گرفته بودن..مراقبام که اصن درک معماری نداشتن!!برگشته میگه بدین نقاشیاتون تموم نشد!:mad:

من فقط یه نکته دیدم اونم گرافیکا بودن:surprised:....با شاسی بوم رنگ روغن 100در70اوه اصن یه وضعی!
منم نرسیدم همچیو بکشم بیشتر وقتمم تفکر کردم اصن اینهمه فضا رو کجای دلش جا بدم:(
امیدوارم همگی موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا