همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوبم،
به درخواست دوست عزیزمون b_arch_5تایپیک مطالعه ی کنکور دانشگاه آزاد 94 رو ایجاد کردم، تا دوستانی که قصد شرکت در این آزمون رو دارن در کنار هم بتونن به موفقیتی که لایقش هستن برسن، امیدوارم بتونیم به همدیگه کمک کنیم...

به امید موفقیت :gol:

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام-تشکر از شما -اومدم حضور بزن وببینم برنامه از چه قراره ؟:)

b_arch_5

کاربر بیش فعال
سلام دوستان خوبم،
به درخواست دوست عزیزمون b_arch_5تایپیک مطالعه ی کنکور دانشگاه آزاد 94 رو ایجاد کردم، تا دوستانی که قصد شرکت در این آزمون رو دارن در کنار هم بتونن به موفقیتی که لایقش هستن برسن، امیدوارم بتونیم به همدیگه کمک کنیم...

به امید موفقیت :gol:

مرسي عزيزم خيلي لطف كردي اميدوارم مفيد باشه اين تايپيك و همه استفاده كنن

b_arch_5

کاربر بیش فعال
منابع آكادميك تخصصي معماري

زبان:

زبان تخصصی پیشرفته برآی دآنشجویان معماری - مهدوی نژاد- فصل دوم

لغات کتاب ربان تخصصی معماری - رستگارپور

لغات کتاب زبان تخصصی معماری - فرهادی

تاریخ و مبانی نظری :

سیری در مبانی نظری معماری - دکتر معماریان

مبانی نظری معماری - دکتر یاران ) انتشارات دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات

معماری ایرانی- دکتر معماریان

سبک شناسی معماری ایرانی- پیرنیا

معماری آسلامی- پیرنیا

کتابهای بانی مسعود

زیبای ی شناسی در معماری - یورگ گروتر

معماری جهان- زارعی

هنر در گذر زمان- قسمت های مربوط به معماری

از زمان و معماری - مزینی

معماری معاصر غرب- قبادیان

تاریخ معماری - سپهری مقدم

سیر آندیشه های معماری - مهدوی نژاد

دروس فنی:

جزوه تنظیم شرایط محیطی- دکتر مفیدی

طراحی اقلیمی- قبادیان

بررسی اقلیمی ابنیه سنتی- قبادیان

طبقه بندی سیستم ها - سلطاندوست

مباحث پنجم/ چهاردهم/ پانزدهم/ شانزدهم/ نوزدهم مقررآت ملی

مصالح شناسی- احمد حامی

استاتیک و مقاومت مصالح

عناصر و جزئیات

جزوات زبان ، تاریخ معماری ، ایستایی ، عناصر و جزئیات ، تاسیسات ، تنظیم شرایط محیطی ، مصالح ساختمانی ، ( ویژه آزاد) آکادمی تخصصی معماری

آخرین ویرایش:

AzZin

عضو
چطورید دوستآن ؟
اِمسآل میخآم بآ شما پیش برم :D ..
انتخاب رشته و دانشگآهاتون چگونه بود ؟

b_arch_5

کاربر بیش فعال
چطورید دوستآن ؟

سلام خوش اومدی
من که فقط تهران و اطراف تهران و انتخاب کردم چون شاغلم و نمیتونم راه دور برم

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسیییییییییییییییی من خیلی به دلگرمی نیاز داشتم کارتون عالی بود امیدوارم بتونیم در کنار هم موفق شیم

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
چطورید دوستآن ؟

منم چون نمیتونم جایی برم فقط تهران واطرافشوزدم .
اما بچه ها با اینکه ساله اخرم قبولیش خیلی برام مهمه . من نمیتونم یه سال صبر کنم :cry:

b_arch_5

کاربر بیش فعال
از چ بسته هاي اموزشي مطالعه ميكنيد

عزيزم از اونجايي كه آزاد منبع مشخصي نداره زياد نميشه تكيه كرد به بسته آموزشي بايد
يه تسلط كلي داشته باشي رو مباحث..
سختيِ آزاد همين بي منبع بودنه سوالاتشه..

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
همینطوره من منابعی که بچه ها تو اول پست معرفی کردنو دنبال میکنم .
فقط جزوه های اکادمیو چیکار کنم ؟ از کجا میشه تهیه کرد؟

faeze dey

عضو جدید
سلام.اگه ی نگا به سوالات ازاد 93 نگاه کنین متوجه میشین از معماری اسلامی اصلن سوال نیومده بود.سوال های تاریخ استاندارد نبود.ولی فن ساختمان باز بهتر بود.ولی نمیدونم منابعش چی بود.
به نظرتون واس فن ساختمان چه کتابی بخونیم؟

AzZin

عضو
من کنکورِ 93 لآهیجآن و چآلوس قبول شدم ، ولی چون فقط طهرآن میخآم برم بی خیآلِ اونآ شدم :D ..
انتخآب اولَم هم منظرِ طهرآن جنوب :cool:

ساناززز و b_arch_5 ِ عزیز ، به یآری خدآ و تلآشِ خودتو و مهم ترین چیز ؛شآنسِتون ؛ طهرآن قبول خوآهید شد .

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کنکورِ 93 لآهیجآن و چآلوس قبول شدم ، ولی چون فقط طهرآن میخآم برم بی خیآلِ اونآ شدم :D ..

ساناززز و b_arch_5 ِ عزیز ، به یآری خدآ و تلآشِ خودتو و مهم ترین چیز ؛شآنسِتون ؛ طهرآن قبول خوآهید شد .

مرسییییییییی عزیزم ان شااله تو ام تهران قبول میشی :smile:

b_arch_5

کاربر بیش فعال

b_arch_5

کاربر بیش فعال
سلام.اگه ی نگا به سوالات ازاد 93 نگاه کنین متوجه میشین از معماری اسلامی اصلن سوال نیومده بود.سوال های تاریخ استاندارد نبود.ولی فن ساختمان باز بهتر بود.ولی نمیدونم منابعش چی بود.
به نظرتون واس فن ساختمان چه کتابی بخونیم؟

یکی از دوستان جزوه های سروش نیا رو پیشنهاد دادن البته جزوهای دست نویس کلاساشونو نه جزوه های خام
تو باشگاه که نبود اگه کسی داشته باشه بزاره همه استفاده کنن خیلی خوب میشه

archiman

کاربر فعال
سلام به همگی منم میخوام کم کم شروع کنم واسه آزاد بخونم. سه ساله که آزاد شرکت میکنم وهر سال هم شهرستان قبول میشم(قزوین و زنجان) ولی به خاطر کارم نمی تونم برم باید تهران قبول بشم.البته اگه امسال قزوین رو هم قبول بشم دیگه هر جوری شده میرم.فقط الان نمی دونم دفترچه مثل سالهای قبل توی واخردی و بهمن میاد یا زودتر؟اگه میدونید لطفاٌ بهم بگید.مرسی.

b_arch_5

کاربر بیش فعال
سلام به همگی منم میخوام کم کم شروع کنم واسه آزاد بخونم. سه ساله که آزاد شرکت میکنم وهر سال هم شهرستان قبول میشم(قزوین و زنجان) ولی به خاطر کارم نمی تونم برم باید تهران قبول بشم.البته اگه امسال قزوین رو هم قبول بشم دیگه هر جوری شده میرم.فقط الان نمی دونم دفترچه مثل سالهای قبل توی واخردی و بهمن میاد یا زودتر؟اگه میدونید لطفاٌ بهم بگید.مرسی.
سلام خوش اومديدفترچه خيلي وقته اومده و مهلت ثبت نام تا ١٣ دي تمديد شدهامسال هم دفترچه زودتر اومده هم آزمون زودتر برگذار ميشه

archiman

کاربر فعال
من الان دفترچه رو دانلود کردم ، پردیسها رو حذف کردند؟ اینجا نمی بینمشون؟؟ فقط واحدها هستند؟ کسی اطلاع داره بچه ها؟؟

b_arch_5

کاربر بیش فعال
من الان دفترچه رو دانلود کردم ، پردیسها رو حذف کردند؟ اینجا نمی بینمشون؟؟ فقط واحدها هستند؟ کسی اطلاع داره بچه ها؟؟
بله امسال واحدها تجميع شدن و پرديس ها و علوم تحقيقات ها حذف شدن و چندتا شهر جديد هم اضافه شده

archiman

کاربر فعال
سلام .بازم یه سوال دیگه: من سال 90 فارغ التحصیل شدم.معدلم هم17/81 تا حالا هم از شرط معدل (پذیرش بدون کنکور) استفاده نکردم. آیا آلان میتونم ازش استفاده کنم؟ یعنی تاریخ انقضا نداره؟؟ چون چند سال از فارغ التحصیلیم گذشته؟؟ تو دفترچه نوشته فقط برای یک بار در یک سال تحصیلی و فقط در همان دوره. که من دقیفا منظورشو متوجه نمیشم.مرسی

b_arch_5

کاربر بیش فعال
سلام .بازم یه سوال دیگه: من سال 90 فارغ التحصیل شدم.معدلم هم17/81 تا حالا هم از شرط معدل (پذیرش بدون کنکور) استفاده نکردم. آیا آلان میتونم ازش استفاده کنم؟ یعنی تاریخ انقضا نداره؟؟ چون چند سال از فارغ التحصیلیم گذشته؟؟ تو دفترچه نوشته فقط برای یک بار در یک سال تحصیلی و فقط در همان دوره. که من دقیفا منظورشو متوجه نمیشم.مرسی

دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: كليه فارغ التحصيلان ممتاز دانشگاه آزاد اسلامي از سال 91 مي توانند در دوره هاي بدون آزمون مقطع كارشناسي ارشد ثبت نام كنند. وي در ادامه افزود: اين دسته از داوطلبان براي ثبت نام مي بايست به سايت www.azmoon.org مراجعه و 100 رشته/محل را انتخاب كنند. وي در پاسخ به اين سوال كه شرايط براي ثبت نام دوره هاي بدون آزمون چيست، گفت: داوطلبان مي بايست معدل كل آنها از 17 به بالا باشد، همچنين متقاضيان بايد فارغ التحصيل دانشگاه آزاد اسلامي باشند و داراي دروس معادلسازي نباشند. وي همچنين درخصوص تعداد نيمسال ها افزود: تعداد نيمسال ها براي فارغ التحصيلان كارشناسي پيوسته نبايد از 8 نيمسال و كارشناسي ناپيوسته نبايد از 4 نيمسال بيشتر باشد. معاون سنجش و پذيرش درخصوص فارغ التحصيلان گفت: متقاضيان درنظر داشته باشند كه اطلاعات ارائه شده توسط آنها در زمان ثبت نام از اداره كل فارغ التحصيلان دانشگاه استعلام و تنها در صورت تاييد سوابق آنها در آن اداره كل، امكان بهره مندي از پذيرش بدون آزمون را خواهند داشت. علوي فاضل درخصوص دانشجوياني كه در حال تحصيل هستند، خاطرنشان كرد: با توجه به اينكه گزينش براي ممتازين در دو مرحله بهمن و شهريورماه انجام مي شود، دانشجوياني كه در بهمن ماه 93 يا تير ماه 94 فارغ التحصيل شوند به شرط ثبت اطلاعات آنها در اداره كل فارغ التحصيلان امكان بهره مندي از اين امتياز را خواهند داشت

archiman

کاربر فعال
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: كليه فارغ التحصيلان ممتاز دانشگاه آزاد اسلامي از سال 91 مي توانند در دوره هاي بدون آزمون مقطع كارشناسي ارشد ثبت نام كنند. وي در ادامه افزود: اين دسته از داوطلبان براي ثبت نام مي بايست به سايت www.azmoon.org مراجعه و 100 رشته/محل را انتخاب كنند. وي در پاسخ به اين سوال كه شرايط براي ثبت نام دوره هاي بدون آزمون چيست، گفت: داوطلبان مي بايست معدل كل آنها از 17 به بالا باشد، همچنين متقاضيان بايد فارغ التحصيل دانشگاه آزاد اسلامي باشند و داراي دروس معادلسازي نباشند. وي همچنين درخصوص تعداد نيمسال ها افزود: تعداد نيمسال ها براي فارغ التحصيلان كارشناسي پيوسته نبايد از 8 نيمسال و كارشناسي ناپيوسته نبايد از 4 نيمسال بيشتر باشد. معاون سنجش و پذيرش درخصوص فارغ التحصيلان گفت: متقاضيان درنظر داشته باشند كه اطلاعات ارائه شده توسط آنها در زمان ثبت نام از اداره كل فارغ التحصيلان دانشگاه استعلام و تنها در صورت تاييد سوابق آنها در آن اداره كل، امكان بهره مندي از پذيرش بدون آزمون را خواهند داشت. علوي فاضل درخصوص دانشجوياني كه در حال تحصيل هستند، خاطرنشان كرد: با توجه به اينكه گزينش براي ممتازين در دو مرحله بهمن و شهريورماه انجام مي شود، دانشجوياني كه در بهمن ماه 93 يا تير ماه 94 فارغ التحصيل شوند به شرط ثبت اطلاعات آنها در اداره كل فارغ التحصيلان امكان بهره مندي از اين امتياز را خواهند داشت

بنابر این من که فارغ التحصیل سال 90 هستم نمی تونم درسته؟ چون گفته از سال 91؟؟
به هر حال ازت ممنونم .

archiman

کاربر فعال
بچه ها کسی قصد نداره درس بخونه ؟:D:w10:

بشینیم بخونیم که آخر سر با یه سری سوال هچل هفت که میدن بشینیم به خودمون فحش بدیم که چرا وقت گذاشتیم نشستیم خوندیم خوندیم؟!!:D
چقدر فعل نشستن کاربرد داره تو کنکور آزاد!!!!:biggrin:

faeze dey

عضو جدید

سلام دوست عزیز.من میخام چالوس قبول شم.میشه لطف کنی بگی پارسال چه منابعی خوندی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا