همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ali.bsr

عضو جدید
اییننننننننننننننننننننننننننن چییییییییییییییییییی بووووووووووووووووووووووووووووود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :surprised::surprised::eek::mad:

baris25akarsu

عضو جدید
دوستان محترم قسمت B زبان کپی از زبان آزاد سال 90 بود گروه الف...!!!:razz:
سوال 6 میشه 2
7 میشه 1
8 میشه 3
9 میشه 2
10 میشه 2
دیروز هی به خودم می گفتم کنکور 90 رو نگاه نکردم اونو نگاه کنم به زور سرسری نشستم نگاه کردم ولی مثل دیونه ها به زبانش نگاه نکردم 7 تا سوال از کنکور 90 داده بودن

rozo

عضو جدید
سلام.توروخدا بچه ها جواب منو بدید...منم بد دادم امتحانو.چواب سوال مادر چاه چی می شد؟ میشه قناتی که در ابتدای چاه حفر می شود؟گزینه 3 ؟؟؟

آخرین ویرایش:

setare.blue

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ،من که برای ازاد بعد ازشرکت در کلاس های اسکیس سراسری اصلا وقت نذاشتم..

فقط هم برای اسکیس در جلسه حضور پیدا کردم، برای من تنها سوالاتی که اسون بود ، تاریخ بود،چون قبلا برای تاریخ ، ازمون سراسری تایم گذاشته بودم، به هیچ وجه ریسک نکردم که سوالات رو شانسی بزنم، چون تو کارشناسی ارشد حتی ازاد هم اعتقاد ندارم ، شانسی سوالات رو بزنم، مگر دوسه تا سوال ،که در ازمون امسال ازاد اینکارو نکردم.
فن امسال که اصلا نمیشد بزنی اگر نخونده بودی ، فقط 2یا 3تا میشد ، اگر قبلا واسه سراسری میخوندی،میدونستم سوالاتش کاملا فرق داره ، ولی امسال همش ائین نامه بود(بیش از اندازه)
زبان هم برای ریندیگ وقت نذاشتم ،به نظرم سوالات بعد از ریدینگ خوب بودن ،و تقریبا اسون ..

برای درک هم نظری ندارم.

سوال اسکیس سخت نبود، حتی شیبی هم که دادن بودن ، تاثیر زیادی در کار نداشت، ولی باتوجه به مقیاس و محدودیتی که داشتیم ( فضاهای ما در سه طبقه حداقل باید حل میشدن، به جز همکف)
و این خودش یعنی خداحافظی با تایم و زمان ، از اونجایی که بسیار گیر در مقیاس هستم ، از اونور تاکید استادم برا تغییر ندادن مقیاس ، تنها پرسپکتیو پلان هام کامل شد..

حالا بماند که تعداد برگه ها هم برای ارائه همه مدارک با این مقیاس کم بود.
میدونستم سرعتم کمه ، این امتحان هم برای تجربه شرکت کردم ،ولی با این تعداد ریز فضا سوال بسیار غیر منصفانه بود . و نباید مقیاس داده میشد و سال گذشته از هر لحاظ اسکیسش بهتر بود، حتی سوالاتش هم از نظر من خیلی بهتر بود حداقلش این بود که در موضوع اسکیسش دستت بسیار باز بود ..

به قول یکی از دوستان واقعا اگر طراح سوال خودش هم میخواست این اسکیس رو باهمه مدارک ارائه بده نمیتونست .. مگر قید خیلی از اصول رو میزد .

به هرحال که اگر میخوایم از این مرحله عبور کنیم چه سراسری چه ازاد ، باید به فکر این باشیم اینقدر کار بزنیم که حتی اگر با مقیاس هم دادن بتونیم کار رو به بهترین نحو جمع کنیم.

موفق باشین بچه ها.:gol::gol:

آخرین ویرایش:

baris25akarsu

عضو جدید
بچه ها بیان اون گزینه هایی که زدیم رو به دیگه بگیم با مقایسه جوابا خیلی راحت میشه درصدهامون دربیاریم البته اگه کسی بخواد بگه :D

b_arch_5

کاربر بیش فعال
بچه ها بیان اون گزینه هایی که زدیم رو به دیگه بگیم با مقایسه جوابا خیلی راحت میشه درصدهامون دربیاریم البته اگه کسی بخواد بگه :D

درصد زیاد تاثیری نداره تراز ها بستگی داره به اینکه بقیه چجور امتحان داده باشن هر چی سطح شون بالاتر باشه تراز ما میاد پایین تر و برعکسش

آخرین ویرایش:

erfan4877

عضو جدید
تورو خدا بیایم درمورد این کنکور لعنتی دیگه صحبت نکنیم. هیج کدام از ما از این امتحان راضی نبودیم . مخصوصا از اسکیسش با اون همه خواسته .بی خیال باشیم. هرچی خدا بخواد همون میشه.

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
تورو خدا بیایم درمورد این کنکور لعنتی دیگه صحبت نکنیم. هیج کدام از ما از این امتحان راضی نبودیم . مخصوصا از اسکیسش با اون همه خواسته .بی خیال باشیم. هرچی خدا بخواد همون میشه.
قوی باش !
دیگه آب از سرمون گذشت.
از زیر میزتم بیا بیرون.نترس.
هر چی تلاش کردی + هرچی خدا بخواد

efel2000

عضو جدید
من فکر کردم چون سالها از درس دور بودم اینقدر سوالها واسم سخت بود .اما کلا واسه همتون ارزوی موفقیت میکنم .ی سوال دارم کسی هست تراز معماری داخلی رو بدونه

b_arch_5

کاربر بیش فعال
دوستان يه خبره تاسف باره ديگه:razz:
قسمت ريدينگ ابتدائي زبان كپي ريدينگ آزاد سال ٨٨ بود......!!!!!!:weirdsmiley:
برد با اونايي بود كه زبان كنكورهاي قبل و خونده بودن....:w10:

آخرین ویرایش:

baris25akarsu

عضو جدید
دوستان يه خبره تاسف باره ديگه:razz:
قسمت ريدينگ ابتدائي زبان كپي ريدينگ آزاد سال ٨٨ بود......!!!!!!:weirdsmiley:
برد با اونايي بود كه زبان كنكورهاي قبل و خونده بودن....:w10:
یعنی راحت میشد بالای 50 % درصد زد خوش به حال اون کسایی که نگاه کرده بودن من خودم از 10 تا سوال 2 تا زدم اونم که غلط شد
حالا بچه ها کسی جواب سوال 20 رو نمی دونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

efel2000

عضو جدید
ی سوال از بچه هایی که پارسال کنکور دادن دارم از نمره اسکیس که گرفته بودن راضی بودن یا نه .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا