همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

setare.blue

عضو جدید
کاربر ممتاز
ستاره جون من راجب درکم نظر بده :surprised:

اذیت میکنید؟؟؟

یعنی مسخره میکنید؟:w05:

........

من تمام سعیمو کردم چه به طور مستقیم و چه به صورت غیر مستقیم مطالبی که در کلاسام گفته میشه رو به اشتراک بگذارم .

برام فرقی هم نداشته ، چه ازاد و چه سراسری..، امسال هم اگر از سراسری نتیجه نگیرم احتمالش زیاد هستش دوباره شروع به مطالعه کنم ، ولی ممکنه مثل سال قبل نباشم .

حقیقتا اپلود فایل و اموزش در این فضا بسیار زمان بره و سخته.

آخرین ویرایش:

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اذیت میکنید؟؟؟

یعنی مسخره میکنید؟:w05:

........

من تمام سعیمو کردم چه به طور مستقیم و چه به صورت غیر مستقیم مطالبی که در کلاسام گفته میشه رو به اشتراک بگذارم .

برام فرقی هم نداشته ، چه ازاد و چه سراسری..، امسال هم اگر از سراسری نتیجه نگیرم احتمالش زیاده دوباره شروع به مطالعه کنم ، ولی ممکنه مثل سال قبل نباشم .

حقیقتا اپلود فایل و اموزش در این فضا بسیار زمان بره و سخته.

وا مسخره براچی، گفتم یعنی درکش مزخرف بود چرانظری نداری...

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستان يه خبره تاسف باره ديگه:razz:
قسمت ريدينگ ابتدائي زبان كپي ريدينگ آزاد سال ٨٨ بود......!!!!!!:weirdsmiley:
برد با اونايي بود كه زبان كنكورهاي قبل و خونده بودن....:w10:

وااای چ بد خدا

efel2000

عضو جدید
ی سوال از بچه هایی که پارسال کنکور دادن دارم از نمره اسکیس که گرفته بودن راضی بودن یا نه . دوباره پرسيدم تا لطف كنيد جواب بديد ممنون

rozo

عضو جدید
شما هم به چه سوالی گیر دادیا !!!!!
راستش من این سوالو دیدم کلی خندم گرفت :biggrin: مادر چاه دیگه کیه :w15:
آخه من مبانی نظری فقط دو تا سوالو جواب دادم فقط...یکی مادر چاه یکی خم اون پلان مسجد شاه عباسی رو نگران بودم...بقیش که مبانی نظری ادبیات بود تا معماری!!! با این سوالاشون !!!

Ar Mina

عضو جدید
سلام اول بگین که زبان چند تا سوال زدین ؟؟؟؟؟؟؟؟
و این که من پارسال با وجود اینکه همه آیتم های اسکیس رو کشیده بودم ولی اشتباه بزرگم این بود که به جای زیر زمین روی زمین کار کرده بودم که 15 درصد شدم.

efel2000

عضو جدید
من يك ماه درس خوندم و ١٠ تا سوال زبان زدم ،اسكيس ي پلان سايت و ي پلان كلي و ي پرسپكتيو زدم فكر كنم من ١٠ درصد اسكيس بشم

pendasht

عضو جدید
تب و تاب كنكور هم كه تموم شد و ديگه اينجا پرنده پر نميزنه :D
هر چند قبلش هم تايپيك فعالي نبود...!!!

پارسال یه تاپیک بود برای بررسی بعد از آزمون..... تا مدتها در مورد سوالات بحث میشد ... مخصوصا در مورد تاریخ معماری ...و اسکیس زیر زمینی که اکثرا روی زمین ترسیم کرده بودن .....شاید برا اینکه امتحان پارسال خیلی سخت بود و همه خراب کرده بودن اینقدر در موردش صحبت شد ... ولی امسال تو این تاپیک خیلی برای کسی مهم نبود .....شاید همه خوب امتحان دادن!

efel2000

عضو جدید
پارسال یه تاپیک بود برای بررسی بعد از آزمون..... تا مدتها در مورد سوالات بحث میشد ... مخصوصا در مورد تاریخ معماری ...و اسکیس زیر زمینی که اکثرا روی زمین ترسیم کرده بودن .....شاید برا اینکه امتحان پارسال خیلی سخت بود و همه خراب کرده بودن اینقدر در موردش صحبت شد ... ولی امسال تو این تاپیک خیلی برای کسی مهم نبود .....شاید همه خوب امتحان دادن!
من پارسال امتحان ندادم البته چندسالي هست كه تو كارم و درس نخوندم جز واسه نظام وارتقا پايه،جالبه كه منم فكر ميكنم با وجود اينكه امتحان واسم سخت بوده فكر كنم همه خوب دادن، بازم سوالات رو بگيد ببينيم چه خبرا بوده

مسجد جامع

کاربر فعال
دوستان بیاین اینجا.ممنون http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ن-کارشناسی-ارشد-آزاد-94?p=8287555#post8287555

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا