نمونه های مدلسازی و رندرینگ:3DMAX

نمونه های مدلسازی و رندرینگ:3DMAX

• متوسط

رای: 1 100.0%
  • خوب

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    1
  • نظرسنجی بسته .

farshidnaji

عضو جدید
با عرض شرمندگی خدمت شما اساتید

مجتمع تجاری در تبریز

یکی از بزرگترین اشکالات طرح استفاده حداقل از متریال وی ری و استفاده از تکسچر بود و اشکالات دیگه رو هم ممنون میشم بگین

hamid rezaeimehr

عضو جدید
عزیز فایلش الان نزدیک 60 مگابایت.
میتونم آبجکتاشو پاک کنم که حجمش کمتر شه اگه خوبه ok بدین که همین فایل آخریرو بزارم واستون.:gol::gol::gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

hadi2643

کاربر بیش فعال
دوست عزیز آرشیوش کن بذارش بعدش همون فایلای اولی بهترن
ممنونم

hooman_archi

عضو جدید
سلام
یک کار تری دی کد با لایه بندی کامل دارم
فقط تو مکس میخوام بهش متریال بدید
کسی میتونه برام انجام بده ؟
شیرینیشم محفوظ

pirbaba

عضو جدید
سلام کارتون خوبه ولی روح نداره از radiosity حتما استفاده کنین و من بیشنهاد میدم از منتال ری یا وی ری استفاده کنی برای رندر گرفتنتون

pirbaba

عضو جدید
اینم یک کار دیگه.منتظر نظرات خوبتون هستم.:smile:

سلام بهتون تبریک میگم کارتون عالیه فقط چند نکته 1برای رندر گیری از ساعت رندرتونو ساع 8صبح یا5 عصر رند بگیرین که کارتون بهتر جلوه داده بشه 2 بهتر بود از یک اسمان ابری استفاده میکرین و یک حاله از اسمونتونم به شیشه ها میزدین ببخشید نقد کردم این فقط نظر شخصیه من بود

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام من قبلا هم یک کار گذاشتم اما داشت وی ری یادم میرفت بیکار هم بودم گفتم یه داخلی بزنیم
با وی ری و زمان رندر تقریبا 50 دقیقه

home2.jpg

mamali-architect

عضو جدید
ممنون بابت نظرتون.
تو اجرا سنگ هاشو بزرگتر(40x40)میزنیم فکر کنم بهتر شه. آخر سر عکس اجرا شده رو میزارم . ممنون.;)

خواهش میشه

یه تجدید نظر هم راجب حاشیه شکلانی رنگش بکن مخصوصا واسه ناودونت،چون لوله ناودونی رو میتونی از تو دل حاشیه سمت راست بندازی تا پایین تو کار در بیاد،ولی از اونجایی که 2طرف میزارن واسه سمت چپت مشکل بر میخوری(البته اگه بخوای توکار در بیاری)
موفق باشی;)