نمونه های مدلسازی و رندرینگ:3DMAX

نمونه های مدلسازی و رندرینگ:3DMAX

• متوسط

رای: 1 100.0%
  • خوب

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    1
  • نظرسنجی بسته .

saeid.archi

عضو جدید
آقا سعید کارت خیلی خوب شده فقط کف اتاق خیلی رفلکتیو شده و بیش از اندازه لیز به نظر میاد طوری که آدم میترسه روش راه بره. ولی در کل خوبه و ممنون.

سلام مرسی از وقتی که برام گذاشتی اره حق با شماس کف رفلکتش زیاده یه کار دیگه هم گذاشتم ممنون میشم نظر بدین

memara

عضو جدید
سلام مهندس خسته نباشی

ممنون میشم پستایی که تو نمونه کارها و رندرهای مکس و وی ری گزاشتم و حذف کنین

چون یه صفحه واسه کارام درست کردم پس خوب نیست که تو اون تاپیک کارای مکس و ویری هم باشن ممنون . :gol:

پست های انتهای این تاپیک
[h=1]تاپیک: نمونه های مدلسازی و رندرینگ:3DMAX[/h]

آخرین ویرایش توسط مدیر:

*Mina*

عضو
طراحی داخلی اخیر من :

atefeh.a

عضو
سلام دوستای خوبم ،یه سوال داشتم من وقتی با وی ری رندر میگیرم تو همون صفحه رندر گیری کیفیت تصویر خیلی خوبه اما وقتی سیو میکنم کیفیتش پایین میاد ،چیکارکنم به نظر شما؟

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: نمونه های مدلسازی و رندرینگ:3DMAX

طراحی داخلی اخیر من :

جسارتا میگم اینو
به عنوان نمونه رندر خوبه اما به عنوان طراحی داخلی نه چون اصلا طراحی نشده فقط ابجکت چیدمان شده البته این مشکل تو اکثر نمونه کارهایی که دوستان به عنوان نمونه طراحی داخلی گزاشتن هست!
موفق باشید

memara

عضو جدید
طراحی داخلی اخیر من :

سلام رندر خوبی شده خسته نباشید افرین

فقط یه سوال : درب کابینتای بالایی که تو تصویر روبرومونن razieh_irankhah.jpg مشخص کردم با رنگ زرد

از چه نوع لولابی استفاده کردید و بازشو ی اونها به چه صورتی هست

البته اگه کار اجرایی هستش وگر نه اگه طراحی خالیه که هیچ

*Mina*

عضو
جسارتا میگم اینو
به عنوان نمونه رندر خوبه اما به عنوان طراحی داخلی نه چون اصلا طراحی نشده فقط ابجکت چیدمان شده البته این مشکل تو اکثر نمونه کارهایی که دوستان به عنوان نمونه طراحی داخلی گزاشتن هست!
موفق باشید

من کار رو به عنوان نمونه رندر اینجا قرار دادم نه برای نقد طراحی داخلی ، باید بگم آشپزخانه طراحی شده و کار اجرایی هست ،برای ارائه بهتر آشپزخانه بقیه فضاهای کناری رو چیدمان کردم .

سلام رندر خوبی شده خسته نباشید افرین

فقط یه سوال : درب کابینتای بالایی که تو تصویر روبرومونن مشاهده پیوست 227333 مشخص کردم با رنگ زرد

از چه نوع لولابی استفاده کردید و بازشو ی اونها به چه صورتی هست

البته اگه کار اجرایی هستش وگر نه اگه طراحی خالیه که هیچ
ممنونم

بله کار اجرایی هست ؛ این نمونه درها با جک پمپی یا اتوبوسی کار میشن و در به سمت بالا باز میشه

جک اتوبوسی

جک پمپی

memara

عضو جدید
مرسی نکته همین بود که میخواستم از خودت بشنوم

بعد اینکه ما تو طراحی اولین چیزی که باید مد نظر قرار بدیم صرفه اقتصادیه

الان بنظرت با این همه جک پمپی (اکثر درهای کابینتات به همین شکله )

که فکر کنم از نظر اقتصادی بصرفه نباشه زیاد

البته باید شرایطکارفرمارو سنجید
موفق باشید

*Mina*

عضو
مرسی نکته همین بود که میخواستم از خودت بشنوم

بعد اینکه ما تو طراحی اولین چیزی که باید مد نظر قرار بدیم صرفه اقتصادیه

الان بنظرت با این همه جک پمپی (اکثر درهای کابینتات به همین شکله )

که فکر کنم از نظر اقتصادی بصرفه نباشه زیاد

البته باید شرایطکارفرمارو سنجید
موفق باشید

خواسته ی خود کارفرما و مجری همین بوده ، جک پمپی کار میشه که قیمت بالایی نداره ( هر جک حدود 6-7 تومن )

جک اتوبوسی قیمتش بالا هست و به صرفه نیست ( الان تو نمایشگاه یک نمونه اش کار کردیم قیمتش حدود 400 تومن هست )

kokotangre

عضو جدید

سلام .از نظر طراحی که نماد سه خدایی رو دیدم گفتم نظر ندم :).....ولی تردی مکس ویو دوربین خیلی اگزجره شده بهتره یه کم دید ناظر داشته باشه آسمون هم یه کم روشن کن...متریال دهی هم میتونست بهتر باشه ...کلا خسته نباشی من میدونم بهتر از اینا میتونی کار کنی . کار بازاری همینه;)

memara

عضو جدید
سلام .از نظر طراحی که نماد سه خدایی رو دیدم گفتم نظر ندم :).....ولی تردی مکس ویو دوربین خیلی اگزجره شده بهتره یه کم دید ناظر داشته باشه آسمون هم یه کم روشن کن...متریال دهی هم میتونست بهتر باشه ...کلا خسته نباشی من میدونم بهتر از اینا میتونی کار کنی . کار بازاری همینه;)

مرسی دوست خوبمممممم

اره خب کار پره ایراده و مشکل خوشحال شدم نکته بینی

اون آخریه رو خوب اومدی مرسی :)

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم یک کار دیگه.منتظر نظرات خوبتون هستم.:smile:
سلام برای کارتون از لحاظ تکنیک نورپردازی و رندر یک نظر داشتم اینکه کارتون خیلی تخت شده.. یعنی نور و روشنایی همه جای عکس به یک اندازه پخش شده و این کیفیت کار رو یکم میاره پایین.. اگه میخواین واقعی تر بشه باید سعی کنین برای نور روز که اینجا در نظر گرفتین یک مقدار آفتاب سایه و نیم سایه ها خودشون رو بیشتر نشون بدن حالا برای شب که خود به خود این حالت بوجود میاد اغلب مرسی

memara

عضو جدید
سلام دوستان عزیز

مهندسین گل

میگم کسی اطلاعی از هزینه و دستمزد نمای ساختمان داره ؟؟
اجر ----5 سانتی ---هزینه و دستمزد استاد اجرا کار ؟؟؟؟
سنگ ----هزینه و دستمزد اجرایی ؟؟

ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره با خبرم کنه ممنون

concreteman

عضو جدید
سلام دوستان عزیز

مهندسین گل

میگم کسی اطلاعی از هزینه و دستمزد نمای ساختمان داره ؟؟
اجر ----5 سانتی ---هزینه و دستمزد استاد اجرا کار ؟؟؟؟
سنگ ----هزینه و دستمزد اجرایی ؟؟

ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره با خبرم کنه ممنون

بستگی به طرح داره سنگ از 20 شروع میشه تا 150. آجر از 25 شروع میشه و معمولا تا 50 میرسه

memara

عضو جدید
بستگی به طرح داره سنگ از 20 شروع میشه تا 150. آجر از 25 شروع میشه و معمولا تا 50 میرسه

سلام مرسی مهندس
والا چند روزه دنبال یه استاد اجر کار میگردم گیر نمیاد ک نمیاد همه میگن سنگ کار میکنیم (اجر وقت گیره مثلا ) فضایی قیمت میدن

*Mina*

عضو
طراحی بخشی از منزل مسکونی :
کیفیت و سایز تصویر رو خودم کم کردم رندر اصلی 1500*1200 پیکسل بود .

تایم رندر : 2 ساعت و 30 دقیقه
Corei7 4930K
Ram 32 G
V.ray 2.4
max 2014 64bit

01.jpg

memara

عضو جدید
طراحی بخشی از منزل مسکونی :
کیفیت و سایز تصویر رو خودم کم کردم رندر اصلی 1500*1200 پیکسل بود .

تایم رندر : 2 ساعت و 30 دقیقه
Corei7 4930K
Ram 32 G
V.ray 2.4
max 2014 64bit

مشاهده پیوست 240482
کار خوبی شده خسته نباشی ولی با این سیستم و با این قطعات بالا چرا تایم رندرخت بیش از حد زیاد شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حداقل این رندر نباید بیشتر از 30 دقیقه با این سیستم طول میکشید

memara

عضو جدید
سلام دوستان. لطفا نظراتتون را بگید. مرسی :heart:

مشاهده پیوست 244445
سلام خسته نباشی دوست عزیز

خوبه و با تمرین کردن پیشرفتت بیشتر میشه

چندتا نکته با اجازه اساتید

1 - تصویر پشت پنجره رو سعی کنید از لحاظ نور و روشنایی متناسب با محیط و نور کارت قرار بدی ( الان بیرون تاریکه ولی داخل اتاق خیلی روشن )
2- متریال کف پارکت بنظر میرسه و پارکت معمولا یه رفلکت و برجستگی داره ) حتما به متریالها رفلتک و بامپ برای طبیعی تر جلوه دادن بدید
3- زاویه دوربین و عمق میدان دید میتونست بهتر باشه
4- شدت نور پشت پنجره زیاده (سقف سوختگی پیدا کرده )
5- پرده برای پنجره بزار حتما

saeid.archi

عضو جدید
naranji.jpgسلام دوستان این یه نمونه از کارام .لطفا نظر بدین ایراداتشو بگین و بگین که چطوری میتونم رندرامو طبیعی تر کنم