نمونه های مدلسازی و رندرینگ:3DMAX

نمونه های مدلسازی و رندرینگ:3DMAX

• متوسط

رای: 1 100.0%
  • خوب

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    1
  • نظرسنجی بسته .

farshidnaji

عضو جدید
مجتمع مسکونی نکسوس

برای نمایش در سایز اصلی روی عکس کلیک کنید !

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

lovely.jlo

عضو جدید
night club final.jpg

عاشق این کارمم... دومین رندر داخلیم بود.... البته پست پروداکت هم شده

Sina-Arch

عضو جدید

---------------------------------------------------------------------------------------
خیلی خوبه. زاویه رندر داخلی خیلی خوب شده
فقط یه مشکلی که هست میگم برای اینکه حرفه ای تر بشه کارت
توی رندر داخلی تمرکز اصلی رو روی یکی از نورها بذار.یا طبیعی یا مصنوعی. الان نور خارجی که داره میاد فوق العاده زیبا شده و نور داخل هم خیلی خوب شده.ولی اگر یکی رو بیشتر نمایان کنی بهتره.مثلا نور داخل رو کمتر کن که نور خورشید کیفیت خودش رو خوب نشون بده
موفق باشی

Sina-Arch

عضو جدید
سلام یه کار دانشجویی که در حدود 3 ساعت مدل و رندرینگشو انجام دادم .

مشاهده پیوست 181068
-----------------------------------------
عالیه مهدی جان
به نظرم یه کار کوچیک میتونه این رندرهای توی تایم کم تورو خیلی عالی تر کنه
اونم اینه که یه پلان بصورت عمودی بذار بیرون پنجره.یه عکس پانوراما از گوگل پیدا کن به عنوان تکسچر بنداز روش و بعد رندر بگیری
منم کلی از این کارای فوری کردم واسه خودم.بهترین رندرهام هم همونا بوده!

multiman

عضو جدید
---------------------------------------------------------------------------------------
خیلی خوبه. زاویه رندر داخلی خیلی خوب شده
فقط یه مشکلی که هست میگم برای اینکه حرفه ای تر بشه کارت
توی رندر داخلی تمرکز اصلی رو روی یکی از نورها بذار.یا طبیعی یا مصنوعی. الان نور خارجی که داره میاد فوق العاده زیبا شده و نور داخل هم خیلی خوب شده.ولی اگر یکی رو بیشتر نمایان کنی بهتره.مثلا نور داخل رو کمتر کن که نور خورشید کیفیت خودش رو خوب نشون بده
موفق باشی

مرسی مهندس جان بله دقیقا روی این توجه شده ولی چون بعد اینها میره برای پوستر نباید سیاهی به وجود بیاد
یکم تیره باشه پوستر بد میشه

ولی در واقعیت بله دقیقا نظر شما هست

یک بار هم مثل نظر شما انجام دادیم داخل سیستم بسیاز زیبا هست ولی برای پوستر بد میشه

ممنون از شما

Sina-Arch

عضو جدید
رندر نیم ساعته من

رندر نیم ساعته من

32.jpg
اینم رندر نیم ساعته منه که برای یه مسابقه زدم.کلا 5 دقیقه عکاسی از کوچه خودمون طول کشید و بقیه اش هم که واضحه!
حس و حال رندر رئال نبود.همین رو فرستادم تو شیت
و بدون هیچگونه
Post production

آخرین ویرایش:

Sina-Arch

عضو جدید
مرسی مهندس جان بله دقیقا روی این توجه شده ولی چون بعد اینها میره برای پوستر نباید سیاهی به وجود بیاد
یکم تیره باشه پوستر بد میشه

ولی در واقعیت بله دقیقا نظر شما هست

یک بار هم مثل نظر شما انجام دادیم داخل سیستم بسیاز زیبا هست ولی برای پوستر بد میشه

ممنون از شما
---------------------------------------------------------------------
بله البته بسته به شیت بندی هم داره که چه طور بخوای ببندی
در کل عالیه
موفق باشی

Sina-Arch

عضو جدید
بازسازی خانه قاجاری در ارومیه-پروژه مرمت

بازسازی خانه قاجاری در ارومیه-پروژه مرمت

2.jpg4.jpg
رندرهای 1 ساعته بدون هیچ گونه پست پروداکشن

Sina-Arch

عضو جدید
13.jpg
[h=2]بازسازی خانه قاجاری در ارومیه-پروژه مرمت-با کلی ایراد و اشکال تو رندر![/h]بدون پست پروداکشن

mehraze79

عضو جدید
کسی میتونه روش دقیق گذاشتن عکس نمونه کارو بهم بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من هر چی سعی میکنم بعد انتخاب عکسم دکمه اپلود اصلا کار نمیکنه.چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
این رندر باvray for 3d max می باشد و مدلینگ آماده می باشد.

آخرین ویرایش:

maryam_d

عضو جدید
سلام به دوستان عزیزم
پیشاپیش سال نو همتون مبارک
دوستان اگر ممکنه بهم کمک کنید،میخوام اولین کار داخلی که با max زدمو ببنید و نظرتون رو بهم بگید.میدونم ایراد های زیادی تو کارم هست اما چون اولین کارمه فعلا تا همین اندازه تونستم انجامش بدم.خواستم یه آشپزخونه کار کنم تا یکم راه بیافتم.ممنونتون میشم کمکم کنید.

m.jpg

arch1375

عضو جدید
سلام به دوستان عزیزم
پیشاپیش سال نو همتون مبارک
دوستان اگر ممکنه بهم کمک کنید،میخوام اولین کار داخلی که با max زدمو ببنید و نظرتون رو بهم بگید.میدونم ایراد های زیادی تو کارم هست اما چون اولین کارمه فعلا تا همین اندازه تونستم انجامش بدم.خواستم یه آشپزخونه کار کنم تا یکم راه بیافتم.ممنونتون میشم کمکم کنید.

مشاهده پیوست 200589

سلام
به عنوان اولین کار میشه گفت کار خیلی خوبیه از نظر کار با مکس یه چند تا اشکال کوچولو داره
1-به نظرم متریال چوبی که واسه کابینتات استفاده کردی بی کیفیت بوده بعد چوب معمولا یه ذره رفلکت داره که تو کار شما نیست یه دیفیوس uvw map رو بهش بدین که خوب روی کار بشینه
2-متریال یخجال و لباسشویی هم یکم مصنوعیه به نظرم یه رفلکت بدین خوب بشه
3-پارکت کف اتاق هم بامپ نداره ویه ذره اندازش هم بزرگه
البته اینا نظرهای شخصی من بود
موفق باشین

maryam_d

عضو جدید
با سلام به دوست عزیزم
ممنونم از راهنمایی ک کردی
اتفاقا نظرتون خیلی برام مهمه تا بتونم ایرادهای کارمو بشناسم،حتما اصلاحاتو در حد توانم انجام میدم و دوباره کارمو میذارم تا نظراتتون رو بدونم
سپاسگذارم:gol:

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
من کار اولم یه قوری بود که روی یه باکس بود :D
خیلی میشه گفت کار خوبیه
علاوه بر ایراداتی که دوستمون گفت :
در مورد هالوژن ها نورپرزادی رو بهتره به صورت نور مش انجام بدید. درواقع فکر میکنم نوری که روی اون چوبهای زیر هالوژن افتاده حاصل هالوژن نیست و نور آی ای اس گذاشتین که خیلی توی ذوق میزنه بات وجه به نور فضا هم اصلا منطقی نیست وجودشون
درمورد طراحی یه نکته ای بگم اون میز کنسول جلوی ورودی تناسباتش درست نیست

درکل کار خوبی شده و جای تحسین داره به عنوان اولین کار:w30:
موفق باشید :w11:

maryam_d

عضو جدید
سلام دوستم، ممنونم از راهنماییت گلم،واقعا ؟ خیلی امیدوارم کردی با حرفات عزیزم
فکر میکردم خیلی سطح کارم ضعیفه، بازم خدارو شکر
یه مشکلی برام پیش اومده ،اینکه من یه سری اصلاحاتو رو کارم انجام دادم اما این بار نمیدونم چرا زمان رندرم خیلی زیاد شده، فکر کنم یه ایرادی بوجود اومده.نمیدونم چ خرابکاریی کردم:redface:
البته این مشکل از زمانی به وجود اومده ک من یه فایل مکسو دانلود کرده بودم تا ببینم نور پردازیشو چطور انجام داده، نتونستم ازش کمک بگیرم ک هیچ از بعد باز کردن اون فایل مکس آشپزخونه ی خودمم رندرش طولانی شده.البته شاید ربطی نداشته باشه اما بعد باز کردن اون فایل مکس اینجوری شده.انگار ک فایل مکسم فاسد شده باشه:(
میشه راهنماییم کنین؟
من رندرامو با پلاگین سالید رکس میگیرم

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستم، ممنونم از راهنماییت گلم،واقعا ؟ خیلی امیدوارم کردی با حرفات عزیزم
فکر میکردم خیلی سطح کارم ضعیفه، بازم خدارو شکر
یه مشکلی برام پیش اومده ،اینکه من یه سری اصلاحاتو رو کارم انجام دادم اما این بار نمیدونم چرا زمان رندرم خیلی زیاد شده، فکر کنم یه ایرادی بوجود اومده.نمیدونم چ خرابکاریی کردم:redface:
البته این مشکل از زمانی به وجود اومده ک من یه فایل مکسو دانلود کرده بودم تا ببینم نور پردازیشو چطور انجام داده، نتونستم ازش کمک بگیرم ک هیچ از بعد باز کردن اون فایل مکس آشپزخونه ی خودمم رندرش طولانی شده.البته شاید ربطی نداشته باشه اما بعد باز کردن اون فایل مکس اینجوری شده.انگار ک فایل مکسم فاسد شده باشه:(
میشه راهنماییم کنین؟
من رندرامو با پلاگین سالید رکس میگیرم

اگه چیزی از اون فایل مرج کرده باشین احتمالا به همون دلیله
اما اگه نه من نظر دیگه ای ندارم :D

سالید راک بلد نیستم من :D

maryam_d

عضو جدید
عزیزم solid rocks یه پلاگین ک تو max نصب میشه و یه سری قابلیاتای خوبی برا رندر به استفاده کننده هاش میده.کیفیت خرجی،سایز،تست رندر های خوب،خیلی خیلی قابلیت ها داره که به نظرم فوق العادست.فکرشو کن یه رندر 3 ساعته رو تو 1 ربع رندر گرفت:D
اوکی،ممنونم از راهنماییت
دعا کن فایل مکسم خراب نشده باشه
مرسی گلم

*Mina*

عضو
طراحی کار اجرایی کابینت