نمونه های مدلسازی و رندرینگ:REVIT

ایمان قریشی

عضو جدید
سلام.
دیدم این تاپیک جاش خیلی خالیه.شما فکر نمی کنید؟
من تازه revit را شروع کردم و revitam مانند max ام قوی نیست ولی سعی می کنم چند تا از نمونه کارای 3d revitام را انجا براتون بزودی بزارم.
از همه شما دوستان هم همین در خواست را دارم.مخصوصا از آقا رسول که استادمون هستن:gol:

a_r_m_a_n

عضو
نمونه رندرهای نرم افزار revit

نمونه رندرهای نرم افزار revit

a_r_m_a_n

عضو
اینها نمونه کار های خارجی هستن؟ادم شک می کنه به سواد خودش!

یعنی چه به سواد خودش شک می کنه دوست عزیز:question:

آره نمونه کار های خارجی هستند

یکی از هاردم که نمونه کارام توش بود قات زد خراب شد :cry: :crying:
حالا دادم تعمیر و ریکاوری اطلاعات وگرنه نمونه کارای خودم را هم براتون میزاشتم

خدا اطلاعاتتون را از هر بلایی دور به داره :gol: :D

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رندرها عالی هستن فکر کنم برای همین هستش که برای این نرم افزار وی ری ساخته نمیشه چون خودش به اندازه وی ری قوی هست ... :biggrin: من دارم آموزشها رو نگاه کنم که یاد بگیرم .... خیلی چیز کره ایی لامصب ساعتی که آدم با ریوت کار میکنه شاید نصف زمانی باشه که با اتوکد بخوایم کار کنیم .. ;)

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
رندرها عالی هستن فکر کنم برای همین هستش که برای این نرم افزار وی ری ساخته نمیشه چون خودش به اندازه وی ری قوی هست ... :biggrin: من دارم آموزشها رو نگاه کنم که یاد بگیرم .... خیلی چیز کره ایی لامصب ساعتی که آدم با ریوت کار میکنه شاید نصف زمانی باشه که با اتوکد بخوایم کار کنیم .. ;)

دقیقا شما درست میگید.من روی پایان نامه ام دارم کار می کنم.حجم من یکسری قوس داره که هر کدوم اونا تو مکس یه روز وقت می گیره در صورتی که توی رویت همش 2 روز می شه.

Javid64

عضو جدید
در قسمت Planting گروه فامیلی M_RPC Shrub فامیلی holly همین گل وجود داره

متاسفانه لایبرری نرم افزار من درست نصب نمیشه و خیلی از این فمیلی های من خالیه...
وسوسه شدم واسه خاطر همین شمشادها هم که شده برم یدونه دی وی دی دیگه بخرم :دی
آخه کار لند اسکیپ زیاد انجام میدم کلی به کار جلوه میده...

a_r_m_a_n

عضو
متاسفانه لایبرری نرم افزار من درست نصب نمیشه و خیلی از این فمیلی های من خالیه...
وسوسه شدم واسه خاطر همین شمشادها هم که شده برم یدونه دی وی دی دیگه بخرم :دی
آخه کار لند اسکیپ زیاد انجام میدم کلی به کار جلوه میده...

لایبرری بعضی از شرکتها کاملش رو دارند اگه شد و پرسیدم کدوم شرکته براتون پیام خصوصی میدم

-----------------------------

این کارا کار من نیست که قبلا گذاشتم
این زیریا کار منه