[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

farkhaniii

عضو جدید
آره دیروز تماس گرفتن از این شماره
7636419
محل گزینش هم شرکت نفت و گاز شرق تو خیام خیابون پیام جنب شرکت گاز مرکزی بود.
از همه شرکت ها اونجا برای مصاحبه اومده بودن
فلات قاره-منطقه اقتصادی پارس و .....
راستی برای من هنوز تحقیق محلی نیومدن

پس چرا با من تماس نگرفتن ؟ فقط اومدن تحقیق محلی :cry:

به نظرت زنگ بزنم اونجا بپرسم و آمار بگیرم؟ اصن جوابگو هستن؟

farkhaniii

عضو جدید
دوستان ! لطفا نظرتون رو در این مورد بفرمایید و من رو راهنمایی کنید

اگر شما علاوه بر قبولی در آزمون وزارت نفت در وزارت نیرو هم قبول شده بودید کدوم رو انتخاب می کردید!؟

داده های مسئله :

1-رشتم مهندسی برق
2- محل کار وزارت نفت (خلیج فارس!) و وزارت نیرو (گیلان)
3- هر دو خارج از استان محل زندگی و دور از خانواده
4-نفت اقماری و وزارت نیرو کار روتین اداری
5-شرایط حقوقی نفت حداقل 2برابر نیرو
6- شرایط انتقالی هیچکدوم رو نمیدونم؟؟
7-مجرد​

من باشم میرم گیلان :)

farkhaniii

عضو جدید
آره جوابگو هستن.
اما گزینش هم مرحله سختییه ها !!!!!1:thumbsdown:

زنگ زدم یه حاج آقای شیرینی :biggrin: گوشی رو برداشت گفت
آقا اینایی که اومدن برای مصاحبه همه از تهران اومدن ، اگر پروندت باشه باهات تماس میگیرن
بعد گفتم پروندم هست چون اومدن تحقیقات محلی برای من
گفت پس حتما تو تحقیقات جوابشون رو گرفتن لازن ندیدن زنگ بزنن
ولی استرس دارم بازم :cry::cry:

pouyashayan

عضو جدید

اگر شما علاوه بر قبولی در آزمون وزارت نفت در وزارت نیرو هم قبول شده بودید کدوم رو انتخاب می کردید!؟

داده های مسئله :

1-رشتم مهندسی برق
7-مجرد​

با سلام دوست عزیز،منم شرایط اشما رو دارم،وزارت نیرو از شهر خودم قبول شدم و و نفتن از فلات قاره،دراین مورد خیلی باید تحقیق کنی من زیاد کردم

خود کارمندبرق وقتی میگه اگه تحمل دوری رو داری 100% نفت برو ینی برو دیگه،وقتی کارمند پالایشگاه شهر خودمون بهم میگه برو سکو اگه نتونستی من حاضرم جامونو با هم عوض کنیم ینی برو دیگه،ببین مهندس با هر کی مشورت کردم میگن نفت آینده داره،هم میری کار یاد میگیری هم پول،ولی اینجا نه پول و نه کار،حقوق 1 ماه مناطق عملیاتی نفت معادل 6 ماه نوعی در شرکت توزیع هستش،من که میرم نفت،تازه محل خدمت برق داخل شهر خودمه تو که هر دو برات دوره 100% نفت،شک نکن،من یه همکلاسی دارم که اون 4 5 سال پیش از نفت قبول شده بود به دوره های آموزشیش نرفت و کلا ترک کرد،الان خیلی پشیمونه
شما کدوم شرکت نفت افتادی؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

داده های مسئله :

1-رشتم مهندسی برق
7-مجرد​

نظر من گزينه اول هست نفت هميشه نفت بوده و پول این روزا مهم تره
وقتی هم مجردی به نظر من يه مواقعی دور از خونواده باشيم بهتره تا مجردی حال کنيم و اون زمان استراحت رو مسافرت بريم

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اینقده خوشحال شدم وقتی شنیدم تیک مناشب خوردی
از بس این مدت میگفتی به ریه هات گیر میدن اینقد گفتی دعا کن :biggrin:
خداروشکر تبریک میگم

ایشالا هميشه خوشحال باشی
آره خدارو شکر با اینکه پرستار بم گفت يه مقدار ضعيفه دکتر قبول کرد !!!
ممنون همکار گرامی :دی

naeem63

عضو جدید
نفت و گاز پارس

نفت و گاز پارس

امروز از تهران (شرگت نفت و گاز پارس) به من زنگ زدن گفتن 16 اسفند ماه به مركز آموزش شركت نفت واقع در محمود آباد مراجعه كنم.
فقط گفت که تمام مدارکم رو با خودم ببرم. در مورد مصاحبه عقیدتی چیزی نگفت!!
16 اسفند- 9:30 صبح
به نظرتون برای مصاحبه عقیدتی هست؟

farkhaniii

عضو جدید

امروز از تهران (شرگت نفت و گاز پارس) به من زنگ زدن گفتن 16 اسفند ماه به مركز آموزش شركت نفت واقع در محمود آباد مراجعه كنم.

مهندس نگفتن برای چیه دقیقا ؟
اول فامیلت چیه ؟
از کدوم شهری؟
طب صنعتی رو تموم کردی؟
تحقیقات برات اومدن؟

مرکز اموزش محمود آباد کاری به مصاحبه عقیدتی نداره اون فقط یک مرکز آموزشه ، احتمالا برای شروع دوره آموزش باشه

davood253

عضو جدید
آقا داوود گل فلات قاره هستش،بخاطر اون اول از اون شروع کردن :D منم که جز شاخ و برگ هستم فکر کنم موندم واسه بعد 13 به در :D

اختيار داري عزيز من
همه شما دوستان گل هستيد
اميدوارم تا قبل از عيد به همه براي مرحله گزينش تماس بگيرن

davood253

عضو جدید
به سلامتی داوود جان....
خیالت راحت شده مهندس عزیز....:D
انشاله موفق باشی دوست عزیز...
واست دعا میکنم...

مرسي احسان جون
شما و همه دوستان اين تاپيك موفق باشين ما به همه شما عادت كرده ايم و تا آخر با هم خواهيم بود

davood253

عضو جدید

داده های مسئله :

1-رشتم مهندسی برق
7-مجرد​

من گزينه 3 را انتخاب ميكردم

davood253

عضو جدید

براي مصاحبه عقيدتي است
چون به منم گفتن 16 اسفند مركز آموزش اصفهان براي مصاحبه عقيدتي مراجعه كنم.
شك نكن كه مصاحبه عقيدتي داري
پس آماده باش و رساله را حتمن بخون

tak2750

عضو جدید
براي مصاحبه عقيدتي استچون به منم گفتن 16 اسفند مركز آموزش اصفهان براي مصاحبه عقيدتي مراجعه كنم.شك نكن كه مصاحبه عقيدتي داري پس آماده باش و رساله را حتمن بخون
فکر کنم محمود اباد تو شمال باشهاگه واسه مصاحبه احکام بود چرا طرف رو نفرستادند تهران یا گزینش استان خودش؟چرا میفرستند شمال که محل اموزش پیش از خدمته؟

tonyarzenta

عضو جدید
f

f

لطفا هر کی میدونه یا وضعش مثل منه جواب بده

من با مدرک کارشناسی امتحان دادم اما بعد از مصاحبه استخدامی از مدرک ارشدم دفاع کردم به نظرتون روز مصاحبه گزینش بگم الان ارشدم

چون نمیشه اونجا دروغ گفت از طرفی اگه مشکلی هم داشت باید همون روز مصاحبه گیر میدادن تو برگه های گزینشمم اشاره ای به مدرک ارشدم نکردم

ضمنا من با ارشد جز ممتازین محسوب میشم کسی میدونه اینو بعدا اثر میدن یا نه؟

tonyarzenta

عضو جدید
لطفا هر کی میدونه یا وضعش مثل منه جواب بده

من با مدرک کارشناسی امتحان دادم اما بعد از مصاحبه استخدامی از مدرک ارشدم دفاع کردم به نظرتون روز مصاحبه گزینش بگم الان ارشدم

چون نمیشه اونجا دروغ گفت از طرفی اگه مشکلی هم داشت باید همون روز مصاحبه گیر میدادن تو برگه های گزینشمم اشاره ای به مدرک ارشدم نکردم

ضمنا من با ارشد جز ممتازین محسوب میشم کسی میدونه اینو بعدا اثر میدن یا نه؟

khalegh

عضو جدید

داده های مسئله :

1-رشتم مهندسی برق
7-مجرد​
من هم فکر می کنم وزارت نیرو بهتر باشه. هر چند که حقوق کمتری میدن ولی از نظر بقیه مزایا وزارت نیرو دست کمی از نفت نداره. بزرگترین مزیت اینه که مجبور نیستی دیگه بصورت اقماری بیای جنوب . کارت بخش مهم و اصلی زندگیت میشه. و زندگی تو گیلان خیلی راحت تر از جنوبه. در ضمن با توجه به رشته تحصیلیت امکان پیشرفت کاریت تو وزارت نیرو بیشتره. حتی اگه خواستی می تونی ادامه تحصیل هم بدی ولی تو نفت با این سختی کار و وضعیت اقماری ادامه تحصیل سخت میشه.

natas_ss

عضو جدید
سلام
من پالایشیم.... رفتم برای طب صنعتی (ساختمان 3 تهران) فقط 3تا عکس ازم گرفتن.... مدارک پزشکی رو تو مرکز معاینان (روبرو بیمارستان نفت) ازم گرفتن... دیگه جایی نرفتم!!!! کار دیگه ای هم باید می کردیم؟؟؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

مهندس چيز ديگه ای نگفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه من از يکی از دوستان که اونجا کار ميکنه پرسيدم که آموزشی کجاس آيا تو محمود آباده؟ کلی بم خنديد و گفت حالا حالاها بايد تو نفت خاک بخوری تا بتونی بری محمود آباد! اون قسمت آموزشيش هم واسه ملی حفارياس! گفتم پس کجاس ما آموزشمون؟ گفت همون عسلويه!

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من پالایشیم.... رفتم برای طب صنعتی (ساختمان 3 تهران) فقط 3تا عکس ازم گرفتن.... مدارک پزشکی رو تو مرکز معاینان (روبرو بیمارستان نفت) ازم گرفتن... دیگه جایی نرفتم!!!! کار دیگه ای هم باید می کردیم؟؟؟

يعنی پرونده ای که بهت داد و گفت چيزای داخلش رو پر کن و برو آزمايش خون، اعتياد، و اینا رو انجام ندادی؟؟؟؟؟؟؟ الان پرونده ات کجاس؟؟؟؟

peykar

عضو جدید
عمل لیزیک

عمل لیزیک

سلام one-1 عزیز

خیلی خوشحال شدم از بابت اینکه تست پزشکلیتو خوب دادی مخصوصا اون پنل اسپیرومتری،که حداقل 10نفرو تو این تاپیک مشغول خودت کردی،ایشاله که در همه مراحل زندگی موفق باشی
یه سوال:من که چشمم عملPRK کردم بهشون بگم که عمل کردم یا اینکه خودشون می فهمن؟اگه خودشون می فهمن چجوریه؟؟؟
ممنون میشم .

peykar

عضو جدید
براي مصاحبه عقيدتي است
چون به منم گفتن 16 اسفند مركز آموزش اصفهان براي مصاحبه عقيدتي مراجعه كنم.
شك نكن كه مصاحبه عقيدتي داري
پس آماده باش و رساله را حتمن بخون
دادوود خان تو که گفتی فلات قاره اصلا مصاحبه عقیدتی سیاسی نداره؟؟؟؟
مطمئنی واسه مصاحبه عقیدتیه؟زاستی تو که هنوز تست پزشکی و تحقیقات محلییم واست انجام نشده!!!!این چه جوریاس؟؟؟؟

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
يعنی پرونده ای که بهت داد و گفت چيزای داخلش رو پر کن و برو آزمايش خون، اعتياد، و اینا رو انجام ندادی؟؟؟؟؟؟؟ الان پرونده ات کجاس؟؟؟؟

بالاخره تو پارک دویدنا جواب داداا.....مبارک باشه..

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام one-1 عزیز

خیلی خوشحال شدم از بابت اینکه تست پزشکلیتو خوب دادی مخصوصا اون پنل اسپیرومتری،که حداقل 10نفرو تو این تاپیک مشغول خودت کردی،ایشاله که در همه مراحل زندگی موفق باشی
یه سوال:من که چشمم عملPRK کردم بهشون بگم که عمل کردم یا اینکه خودشون می فهمن؟اگه خودشون می فهمن چجوریه؟؟؟
ممنون میشم .

سلام به روی ماهت مهندس
خوشحالم که خوشحالی اما آخه بدجور ذهنم رو درگير کرده بود ایشالا اون 10 نفر من رو ببخشن
شما هم همينطور

والا من که دکترم بم گفته بود نميفهمن، اون خانوم اپتومتريست فهميد (اگه تهران باشی اسمش بديع بود) و ازم پرسيد که کی عمل کردی؟؟؟ (يا يه دستی زد يا واقعا فهميده بود!) منم راستش رو گفتم و بش گفتم که مدارک پزشکيم همراهم نيست حالا چه کار کنم؟؟؟
خدا خيرش بده گفت من اصلا ذکر نميکنم که شما عمل کردی و خدارو شکر کاری بم نداشتن چون ديدم کامل بود

farkhaniii

عضو جدید
آقا یک خبر جدید و تعجب آور :eek:
همین الان که ساعت هشت و نیمه تقریبا از شرکت نفت مشهد با من تماس گرفتن

گفت فردا ساعت 11 برای مصاحبه عقیدتی اونجا باشم

تا این موقع شب کار میکنن؟
بچه ها دعا کنید ، یکمی تو عقیدتی استرس دارم ، خدا کنه ریز مسائل نشن :cry:
:eek:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به روی ماهت مهندس
خوشحالم که خوشحالی اما آخه بدجور ذهنم رو درگير کرده بود ایشالا اون 10 نفر من رو ببخشن
شما هم همينطور

والا من که دکترم بم گفته بود نميفهمن، اون خانوم اپتومتريست فهميد (اگه تهران باشی اسمش بديع بود) و ازم پرسيد که کی عمل کردی؟؟؟ (يا يه دستی زد يا واقعا فهميده بود!) منم راستش رو گفتم و بش گفتم که مدارک پزشکيم همراهم نيست حالا چه کار کنم؟؟؟
خدا خيرش بده گفت من اصلا ذکر نميکنم که شما عمل کردی و خدارو شکر کاری بم نداشتن چون ديدم کامل بود

می گم داود جان بچه ها رو کلی خوشحال کردی اینقدر که واسه تو ذوق می کنن واسه قوبلی خوشون ذوق نمی کنن والا

ما که بت گفتیم نگران نباش خدا بزرگه
موفق باشی دادا

reza 68

عضو جدید
سلام-اگه شرکت نیروی استانی که اصلا خوب نیست-چون فقط تو شهرهای استان میچرخوننت-من دادادشم تو شرکت توزیع خراسان رضویه-میگه ما رو 12 سال حداقل تو شهرهای کوچک خراسان رضوی می چرخونند-شایدم بیشتر-بعدش میفرستند مشهد،ستاد مرکزی-اون که ناراضیه-میخواد بیاد بیرون-شرکت توزیع که به شرکت گدا تو برق معروفه-به نظر من ،نفت خیلی بهتره

داده های مسئله :

1-رشتم مهندسی برق
7-مجرد​

بالا