استخدام شرکت ملی نفت ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

amir4924

عضو جدید
با سلام به تمامی دوستانی که در آزمون شرکت نفت قبول شدند.
با توجه به در پیش بودن مصاحبه عقیدتی سیاسی که از مراحل گزینش می باشد،از تمامی دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند در خواست می شود که مطالب خود را با بقیه دوستان در میان بگذارند تا به امید خدا همگی در این مرحله نیز موفق شوند.با تشکر;)

amir4924

عضو جدید
با سلام.
یکی از دوستان که سال پیش برای مصاحبه گزینش رفته بود این سوالات را بیان کرد:
1-احکام(ارکان نماز-اذان واقامه-شکیات نماز-نماز جمعه-مرجع تقلید)
2-روز های مناسبتی مثل 13 رجب
3-آخرین راهپیمایی
4-آخرین کتاب مذهبی خوانده شده
5-فعالیت های وزشی-فرهنگی-سیاسی و بسیج
6-منبع اطلاعاتی(رسانه-روزنامه-اینترنت و..)
7-عضویت در سایت های اجتماعی(fb)-ماهواره و ....
8-حدیث ثقلین و کسا-قرآن-مفاتیح
9-استاندار-نمایندگان-کابینه دولت و.....

msn_syst3m

عضو جدید
سلام
بيشتر بستگي به مصاحبه كننده داره
مثلا از من روزهاي مناسبتي رو اصلا نپرسيد ولي در مورد نماز خيلي ريز شدند
سعي كنيد حرف هارو ببريد سمت چيزاي ديگه
من 10 دقيقه در مورد پرسپوليس حرف زدم
موفق باشيد همگي

amir4924

عضو جدید
دوستان من دیروز مصاحبه عقیدتی سیاسی داشتم وتمام چیزهایی که پرسیده شد را میگم تا کمکی به دوستانی باشه که میخوان برن مصاحبه:
چندین اتاق وجود داشت که توی هر اتاق یک نفر مصاحبه کننده بود و حدودا 1ساعت طول می کشید
1-تمامی ذکرهای نماز-نماز جمعه چه جوری خونده میشه-اگر دیر به نماز جماعت برسی چطور اقتدا میکنی-نماز آیات-فرق رکن و غیررکن چیه-چه نمازهایی را مرد ها بهتره بلند بخونن-آخرین نماز جمعه و جماعتت کی بود-اذان صبح امروز کی بود-آخرین نماز آیاتی که خوندی کی بود-(خلاصه باید تمام احکام نمازها را از رساله بخونید و حتی یکی هم جا نذارید چون از بقیه دوستان چیزهای دیگه هم پرسیده بودن و حتی گفته بودن تیمم کن و...که این بخش از مصاحبه قسمت عمده سوالات را داره )
2-فعالیت های ورزشی -فرهنگی-سیاسی و بسیج خودت را بگو-معمولا در هفته تو چندتا جلسه قرآن و دعا و نماز جماعت شرکت میکنی-یک قسمت از دعایی که دوست داری را بخون-چند تا سوره از قرآن حفظ هستی-در ماه چندبار نماز جمعه میری
3-انتخابات شرکت میکنی-نظرت راجع به دولت چیه-انتقادت چیه-تا حالا طرفدار حزبی بودی-فرق اصلاح طلب و اصولگرا چیه-
4-تا حالا صورتت را با تیغ زدی-شلوار لی یا کتان میپوشی و آستین کوتاه(قبلا این مورد را توی پرس وجو از محله هم پرسیدن و میخواد ببینه دروغ میگی یا راست)
5-حدیث غدیر-کسا-ثقلین-مبعث و...که مناسبت مهم باشن
6-تا حالا نهج البلاغه را خوندی-مفاتیح چه کتابیه-صحیفه سجادیه چیه-کتاب های مرجع از شیعه نام ببر-آخرین کتابی که خوندی

در آخر به تمامی دوستان توصیه میکنم که حتما برن رساله را بخونن چون اکثر سوالات از رساله پرسیده میشه یعنی تمامی نمازها-روزه و....و بعد تمامی مناسبت ها را از تقویم استخراج کنن-حتما احادیثی که گفتم را بخونن چون از همه پرسیده شده بود-در مورد مسائل سیاسی ریز نشید که ادامه بده-حتما با شلوار پارچه ای و ته ریش و ساده برید-

امیدوارم همه موفق باشید

kelariz_paeez

عضو جدید
خوش به حالتون که رفتید برای مصاحبه . یک سال و 3 ماهه تو سایته ممتازین نفت ثبت نام کردم ولی تا به حال برای مصاحبه دعوت نکردن:( خسته شدم از بس منتظر موندم دارم ناامید میشم ...

amir4924

عضو جدید
خوش به حالتون که رفتید برای مصاحبه . یک سال و 3 ماهه تو سایته ممتازین نفت ثبت نام کردم ولی تا به حال برای مصاحبه دعوت نکردن:( خسته شدم از بس منتظر موندم دارم ناامید میشم ...
دوست عزیز ناراحت نباشید چون خودشون اعلام کردن که بعد از جذب نیروها نوبت با داوطلبین ممتازه

amir4924

عضو جدید
دوستان توجه داشته باشن که آقای خامنه ای رساله ندارند و فقط کتاب استفتائات دارند که از خود من در مصاحبه پرسیده شد

پیوست ها

• resale_khamenei.rar
    534.3 کیلوبایت · بازدیدها: 5

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دقت کنین
اگه بگین نماز جماعت و جمعه میرین
حتما ازتون سوال میکنن
به سوالات با خونسردی جواب بدین
انشاا... که موفق باشین

amir4924

عضو جدید
با سلام.
گروهی از سوالاتی که معمولا در مصاحبه های عقیدتی سیاسی پرسیده میشه را جمع آوری کردم که اگر چه زیاده ولی برای مرور سریع بسیار مفیده و میشه گفت تمام سوالاتی که از خودم پرسیده شد توی این مجموعه بود.
لازمه یاد آوری کنم که جوابها را خودتون پیدا کنید و تاریخ ها هم از روی تقویم چک کنید شاید سهوا اشتباهی وجود داشته باشه.
به امید موفقیت همه ی دوستان

پیوست ها

• نمونه ای از سولا&#.pdf
    1.5 مگایابت · بازدیدها: 7

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز

ممنون امیر جان
همون رساله اموزشی معروفه امامه کی می گن واسه مصاحبه عقیدتی بدرد می خوره؟

هرچه بگندد نمکش میزنم وااااای بروزی که بگندد نمک..........سولای شرعی و عقیدتی رو به شدت بخون وگرنه استخدام نمیشی عمویی

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرچه بگندد نمکش میزنم وااااای بروزی که بگندد نمک..........سولای شرعی و عقیدتی رو به شدت بخون وگرنه استخدام نمیشی عمویی

خجالت نمی کشی تو میای تو تاپیک مردم اسپم می کنی

من که تا موقعی که جواب نیاد و معلوم نشه قراره مرحله بعدی چی باشه و اصلا قبول میشیم یا نه چیزی نمی خونم ولی خوب از اطرافیان اسم این رساله معروفو زیاد واسه مصاحبه های عقیدتی استخدامی شنیده بودم

ضمنا تو برو به درست برس ارشد قبول نشی خودم سرتو می برم

m1984mm

عضو جدید
سلام بچه ها.
شركت نفت احتمالا مثل شركت گاز مصاحبه عقيدتي نداره.
البته پالايش رو نمي دونم.
تحقيقات محلي شركت نفت رو هم مطمئن باشيد با طب صنعتي همزمانه

amir4924

عضو جدید
به نظرتون همین منابع واسه گزینش کافیه؟
ما چند نفر بودیم که از این منابع استفاده کردیم و همه ی سوالات هم د ر این جزوات بود ولی بقیش بستگی به خودتون داره که چطور جلسه را مدیریت کنید

FAMINE RIAN

عضو جدید
یکی از دوستای من همین چند روز پیش واسه پالایش و پخش گزینش داد ازش پرسیدم اکثر سوالات از این منابع بوده که دوستان زحمت کشیدن و اماده کردن
با تشکر فراوان از زحماتتون

amir4924

عضو جدید
یکی از دوستای من همین چند روز پیش واسه پالایش و پخش گزینش داد ازش پرسیدم اکثر سوالات از این منابع بوده که دوستان زحمت کشیدن و اماده کردن
با تشکر فراوان از زحماتتون
با سلام
خوشحالم که این تاپیک مفید بوده.مرسی از توجه شما

farkhaniii

عضو جدید
رساله آموزشی امام خیلی باحاله ، خلاصه و مفید و قابل فهمه حتما تهیه کنید

اینکه میگین کتاب آقای خامنه ای استفتائات هستش یعنی چی؟ :redface:

amir4924

عضو جدید
رساله آموزشی امام خیلی باحاله ، خلاصه و مفید و قابل فهمه حتما تهیه کنید

اینکه میگین کتاب آقای خامنه ای استفتائات هستش یعنی چی؟ :redface:
آقای خامنه ای برای داخل کشور رساله ندارن و فقط کتابی هست بنام استفتائات که شامل پرسش و پاسخه در مورد مسائل شرعی که مقلدین از اون استفاده می کنن
کسانی که میگن ما مقلد آقای خامنه ای هستیم ازشون میپرسن شما رساله ایشون را از کجا تهیه کردید؟
که باید بگید :آقای خامنه ای برای داخل کشور رساله ندارن و فقط کتابی هست بنام استفتائات که شامل پرسش و پاسخه در مورد مسائل شرعی که مقلدین از اون استفاده می کنن
این سوال را از تقریبا از همه افراد میپرسن و سایت ایشون هم www.leader.ir هست که استفتائات در اون هست و بروز رسانی میشه و از خودم این مطلب را پرسیدن

farkhaniii

عضو جدید
آقای خامنه ای برای داخل کشور رساله ندارن و فقط کتابی هست بنام استفتائات که شامل پرسش و پاسخه در مورد مسائل شرعی که مقلدین از اون استفاده می کنن
کسانی که میگن ما مقلد آقای خامنه ای هستیم ازشون میپرسن شما رساله ایشون را از کجا تهیه کردید؟
که باید بگید :آقای خامنه ای برای داخل کشور رساله ندارن و فقط کتابی هست بنام استفتائات که شامل پرسش و پاسخه در مورد مسائل شرعی که مقلدین از اون استفاده می کنن
این سوال را از تقریبا از همه افراد میپرسن و سایت ایشون هم www.leader.ir هست که استفتائات در اون هست و بروز رسانی میشه و از خودم این مطلب را پرسیدن

خیلی ممنون خیلی جالب بود

shamabady

کاربر فعال
یک سری اطلاعات مفید در مورد گزینش

دوستان بنده چند ماهی است تو بایگانی هسته گزینش یکی از ادارات دولتی شهرمون (شرکت نفت نیست :d) به صورت کار نیمه وقت مشغول به کارم
دیدم دوستان خیلی تو تاپیک ها برای موارد گزینشی سوال دارم گفتم یک سری اطلاعات که در این مورد دارم رو بزارم که شاید به درد دوستان بخوره
اول این که اصول کار کلی هسته های گزینش اداره جات دولتی تقریبا یکیه و همه هسته های گزینش اداره جات دولتی زیر نظر هیات عالی گزینش کشور کار میکنند

در مورد مراحل گزینش
اول که میرید تشکیل پرونده میدید و یه فرم اطلاعات فردی رو پر میکنید (این فرمی که برای شرکت نفت داده بودند دقیقا همین فرمی بود که اینجا که من هستم میدن پر کنن)
بعد از اون از سه تا محل میرن براتون تحقیق 1. محل سکونت 2. محل کار 3.محل تحصیل (بر اساس اون چیزی که تو بگه اطلاعات فردی پر کردید )
حالا اگر هر کدوم از این سه تا تو حوزه استحفاظی خودشون باشه خودشون میرن تحقیق ولی اگر تو یه شهر یا یه استان دیگه باشه یک نامه به همراه فتوکپی فرم مشخصات فردی به نزدیک ترین هسته گزینش محل مورد نظر(سکونت تحصیل و یا کار) میفرستن و اون هسته گزینش به نیابت از گزینشش محل استخدام از محل مورد نظر براتون تحقیق میکنه و جوابشو براشو میفرسته
در مورد اسم افرادی که برا تحقیق نوشتین در مرحله اول اصلا به اون اسما کار ندارن و از محل سکونت و تحصیل و کار خودشون کسی رو پیدا میکنن و تحقیق میکنن که اگر کسی رو برای تحقیق پیدا نکردن میرن سراغ اون افراد حالا امکان داره از خود اون افراد بپرسن یا این که بهشون بگن که چند نفر دیگه که شما رو میشناسن رو بهشون معرفی کنن و میرن سراغ اونا
این در مورد تحقیقات :D

بعد از اون میرسیم سر موضوع مصاحبه
مصاحبه عقیدتی یک چیز یه که هر کی هر جور عشقش بکشه مصاحبه میگیره و قانون خاصی نداره به طور مثال همین جا که من هستم دو سه نفر کار مصاحبه رو انجام میدن یکیششون خیلی سخت گیره و طرفو کلی میپیچونه باز یکی دیگشون همه رو سر سری رد میکنه کلا بستگی به طرف مصاحبه گیرنده داره به طور مثال خودم چند ماه پیش برای یکی از شرکت های دولتی رفتم مصاحبه عقیدتی دادم سخت ترین سوال عقیدتی که ازم پرسید این بود که مرجع تقلیدت کیه:biggrin:
نکته در مورد مراجع مصاحبه
به نظر من این رساله احکام پسران که تو صفحه اول همین تاپیک گزاشتن رو بگیرید بخونید بهترین مرجعه بیشتر از اینم نمیپرسن نرید خودتون رو با رساله احکام 1000صفحه ای درگیر کنید
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=76889&d=1324308941
دو سوال رو اکثر تو این جور جاها میپرسن که حتما این دو تا رو قشنگ یاد بگیرید
1. موارد مربوط به ولایت فقیه که مثلا چی هست کارش چیه و چرا باید باشه و..
2. موارد مربوط به نماز جمعه
سوالات سیاسی هم در حد مواردی که اکثر میدونن میپرسن مثلا میپرسن نحوه نظارت رهبر بر مجلس شورای اسلامی چطوریه و...

و مورد دیگه هم بگم که برای مصاحبه (حداقل این جایی که من هستم) کسی رو رد نمیکنن بودن افرادی که اومدن هیچی بلد نبودن بعد بهشون گفتن برو فلان چیزارو بخون و یه وقت دیگه دادن و دوباره ازش مصاحبه گرفتن

در حین انجام مراحل بالا یک سری استعلام هم از مرکز اسناد سازمان اطلاعات از طریق هیات عالی گزینش میگیرن که سابقه ی چیزی نداشته باشی و همچنید اگر جای دیگه هم پرونده گزینشی قبلا تشکیل داده باشید یه نامه میدن که یه کپی از پروندت براشون بفرستن
بعد این مراحل یک سری فرم های ارزیابی نهایی هست که خودشون بر اساس مستنداتی که تو مراحل بالا بدست اوردن پرش میکنن
که دو قسمت اصلی داره که هر کدوم از این قسمت ها توسط 3 نفر پر میشه
تو قسمت اول با توجه به پرونده رای کلی میدن که این آقا صلاحیت داره یا نه که حداقل دو نفر از 3 نفری که رای میدن باید او کی بدن
تو قسمت دوم هم یک سری امتیاز های ارزشیابیه که بهششون نمره 0 تا 10 میدن و معدل امتیاز هایی که سه نفر میدن باید بالای 50 بشه تا او کی بشه بعضی از گزینه هاش که یادمه ایناست؟
التزام به ولایت فقیه
شرکت در بسیج
شرکت در راهپیمایی
شرکت در نماز جمعه
شرکت در نماز جماعت
دقت در انتخاب دوستان مناسب
و...

و اگر قسمت اول و دوم این فرم او کی باشه یک نامه تاییدیه به مدیریت منابع میفرستن و بقیش دیگه با مدیریت منابع انسانی هستش

حالا اگر ردتون کردند شما تا سه بار میتونید به رای هسته گزینش اعتراص کنید حالا دقیق نمیدنم ولی فکر کنم دو سری اول توسط هسته گزینش بررسی میشه ولی بار سوم میره به دیوان عدالت اداری

در کل بگم که اگر مشکل خیلی حادی نداشته باشید ردتون نمیکنند و تهش اینه که سری اول ردتون کردن اعتراض میزنید وبعد انشالله تو تجدید نظر قبولتون میکنن تو بعضی موارد هم دیدم که طی تحقیقات فهمیدن طرف موردی داشته یه تعهد در مورد اون مورد که بهش برخوردن ازش میگیرن که دیگه تکرار نشه
من تو این چند ماهی که گزینش بودم فقط دونفر و دیدم که کلا ردشون کردن و اعتراضم کارساز بوده یکیشون انقدر مورد اخلاقی داشته که از ارتش اخراجش کرده بودن :eek: اون یکی دیگه هم چند جا کار کرده بوده که تو همه این جاها ارباب رجوع ها از دستش ناراضی بودن و گفته بودن که طرف روانیه :D

تا حالا انقدر تایپ نکرده بودم :biggrin: اگه غلط املایی یا نگارشی داشت به بزرگی خودتون ببخشید :D
اگه سوالی بود در خدمت هستیم :D

ehsan6472

عضو جدید

دوستان بنده چند ماهی است تو بایگانی هسته گزینش یکی از ادارات دولتی شهرمون (شرکت نفت نیست :d) به صورت کار نیمه وقت مشغول به کارم
دیدم دوستان خیلی تو تاپیک ها برای موارد گزینشی سوال دارم گفتم یک سری اطلاعات که در این مورد دارم رو بزارم که شاید به درد دوستان بخوره
اول این که اصول کار کلی هسته های گزینش اداره جات دولتی تقریبا یکیه و همه هسته های گزینش اداره جات دولتی زیر نظر هیات عالی گزینش کشور کار میکنند

در مورد مراحل گزینش
اول که میرید تشکیل پرونده میدید و یه فرم اطلاعات فردی رو پر میکنید (این فرمی که برای شرکت نفت داده بودند دقیقا همین فرمی بود که اینجا که من هستم میدن پر کنن)
بعد از اون از سه تا محل میرن براتون تحقیق 1. محل سکونت 2. محل کار 3.محل تحصیل (بر اساس اون چیزی که تو بگه اطلاعات فردی پر کردید )
حالا اگر هر کدوم از این سه تا تو حوزه استحفاظی خودشون باشه خودشون میرن تحقیق ولی اگر تو یه شهر یا یه استان دیگه باشه یک نامه به همراه فتوکپی فرم مشخصات فردی به نزدیک ترین هسته گزینش محل مورد نظر(سکونت تحصیل و یا کار) میفرستن و اون هسته گزینش به نیابت از گزینشش محل استخدام از محل مورد نظر براتون تحقیق میکنه و جوابشو براشو میفرسته
در مورد اسم افرادی که برا تحقیق نوشتین در مرحله اول اصلا به اون اسما کار ندارن و از محل سکونت و تحصیل و کار خودشون کسی رو پیدا میکنن و تحقیق میکنن که اگر کسی رو برای تحقیق پیدا نکردن میرن سراغ اون افراد حالا امکان داره از خود اون افراد بپرسن یا این که بهشون بگن که چند نفر دیگه که شما رو میشناسن رو بهشون معرفی کنن و میرن سراغ اونا
این در مورد تحقیقات :D

بعد از اون میرسیم سر موضوع مصاحبه
مصاحبه عقیدتی یک چیز یه که هر کی هر جور عشقش بکشه مصاحبه میگیره و قانون خاصی نداره به طور مثال همین جا که من هستم دو سه نفر کار مصاحبه رو انجام میدن یکیششون خیلی سخت گیره و طرفو کلی میپیچونه باز یکی دیگشون همه رو سر سری رد میکنه کلا بستگی به طرف مصاحبه گیرنده داره به طور مثال خودم چند ماه پیش برای یکی از شرکت های دولتی رفتم مصاحبه عقیدتی دادم سخت ترین سوال عقیدتی که ازم پرسید این بود که مرجع تقلیدت کیه:biggrin:
نکته در مورد مراجع مصاحبه
به نظر من این رساله احکام پسران که تو صفحه اول همین تاپیک گزاشتن رو بگیرید بخونید بهترین مرجعه بیشتر از اینم نمیپرسن نرید خودتون رو با رساله احکام 1000صفحه ای درگیر کنید
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=76889&d=1324308941
دو سوال رو اکثر تو این جور جاها میپرسن که حتما این دو تا رو قشنگ یاد بگیرید
1. موارد مربوط به ولایت فقیه که مثلا چی هست کارش چیه و چرا باید باشه و..
2. موارد مربوط به نماز جمعه
سوالات سیاسی هم در حد مواردی که اکثر میدونن میپرسن مثلا میپرسن نحوه نظارت رهبر بر مجلس شورای اسلامی چطوریه و...

و مورد دیگه هم بگم که برای مصاحبه (حداقل این جایی که من هستم) کسی رو رد نمیکنن بودن افرادی که اومدن هیچی بلد نبودن بعد بهشون گفتن برو فلان چیزارو بخون و یه وقت دیگه دادن و دوباره ازش مصاحبه گرفتن

در حین انجام مراحل بالا یک سری استعلام هم از مرکز اسناد سازمان اطلاعات از طریق هیات عالی گزینش میگیرن که سابقه ی چیزی نداشته باشی و همچنید اگر جای دیگه هم پرونده گزینشی قبلا تشکیل داده باشید یه نامه میدن که یه کپی از پروندت براشون بفرستن
بعد این مراحل یک سری فرم های ارزیابی نهایی هست که خودشون بر اساس مستنداتی که تو مراحل بالا بدست اوردن پرش میکنن
که دو قسمت اصلی داره که هر کدوم از این قسمت ها توسط 3 نفر پر میشه
تو قسمت اول با توجه به پرونده رای کلی میدن که این آقا صلاحیت داره یا نه که حداقل دو نفر از 3 نفری که رای میدن باید او کی بدن
تو قسمت دوم هم یک سری امتیاز های ارزشیابیه که بهششون نمره 0 تا 10 میدن و معدل امتیاز هایی که سه نفر میدن باید بالای 50 بشه تا او کی بشه بعضی از گزینه هاش که یادمه ایناست؟
التزام به ولایت فقیه
شرکت در بسیج
شرکت در راهپیمایی
شرکت در نماز جمعه
شرکت در نماز جماعت
دقت در انتخاب دوستان مناسب
و...

و اگر قسمت اول و دوم این فرم او کی باشه یک نامه تاییدیه به مدیریت منابع میفرستن و بقیش دیگه با مدیریت منابع انسانی هستش

حالا اگر ردتون کردند شما تا سه بار میتونید به رای هسته گزینش اعتراص کنید حالا دقیق نمیدنم ولی فکر کنم دو سری اول توسط هسته گزینش بررسی میشه ولی بار سوم میره به دیوان عدالت اداری

در کل بگم که اگر مشکل خیلی حادی نداشته باشید ردتون نمیکنند و تهش اینه که سری اول ردتون کردن اعتراض میزنید وبعد انشالله تو تجدید نظر قبولتون میکنن تو بعضی موارد هم دیدم که طی تحقیقات فهمیدن طرف موردی داشته یه تعهد در مورد اون مورد که بهش برخوردن ازش میگیرن که دیگه تکرار نشه
من تو این چند ماهی که گزینش بودم فقط دونفر و دیدم که کلا ردشون کردن و اعتراضم کارساز بوده یکیشون انقدر مورد اخلاقی داشته که از ارتش اخراجش کرده بودن :eek: اون یکی دیگه هم چند جا کار کرده بوده که تو همه این جاها ارباب رجوع ها از دستش ناراضی بودن و گفته بودن که طرف روانیه :D

تا حالا انقدر تایپ نکرده بودم :biggrin: اگه غلط املایی یا نگارشی داشت به بزرگی خودتون ببخشید :D
اگه سوالی بود در خدمت هستیم :D
سلام دوست عزیز من یک سوال داشتم:
به نظر شما میشه که گزینش یک فردی بیوفته واسه بعداز استخدام شدن؟؟؟؟
من پالایش آبادان هستم و فقط گزینش نرفتم تمام مراحل رو رفتم و اکثر بچه های پالایش آبادان حدود 2 ماه پیش رفتن واسه گزینش و من و تعداد محدود(خیلی کم) به گزینش دعوت نشدیم(قبل از اینکه نتیجه مصاحبه فنی و تخصصی رو بزنن)
یکی از دوستام که 2 سال پیش پالایش آبادان قبول شده بود گزینش اون بعد از استخدام شدنش بود و لی بعضی از دوستاش قبل از استخدام شدنشون گزینش رفته بودن.

آخرین ویرایش:
بالا