[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاماگه کسی تست شنوایی داده یه توضیحی درمورداون بده،که آزمایش اون چطوریه.ممنون میشممناطق نفت خیزجنوب

ميری تو يه اتاق ایزوله يه هدفن ميذاری رو گوشت و يه شاسی هم ميدن دستت بعد از بيرون واست صدا ميذارن و شما به محض شنيدن اون صدا که فرکانس خاصی داره بايد شاسی رو فشار بدين همين

DARKANGEL

عضو جدید
دوستان نفت خیزی این دعوت نامه ای که اومده فقط واسه طب هست یا گزینشم داره؟؟؟؟ کسی تا حالا رفته که این مراحل رو طی کرده باشه؟ توی دعوت نامه که حرفی از گزینش زده نشده البته فقط یسری مدارک خواسته مجددا و با خودکار هم نوشته طب صنعتی همان روز انجام خواهد شد...

سلام دوست عزیز راستش من دیروز و پریروز طب صنعتی داشتم انقدر طولانی شد که بعد از دو روز تازه فردا هم باید برم واسه تشخیص هویت و این ها ...ولی در کل ارزش این همه استرس رو نداشت فقط طولانی بودنش
خسته کننده بود وگرنه چیزی برای نگران شدن وجود نداره همه چی خیلی ساده تست گرفته میشه که تا به حال هم کسی به مشکلی برنخورده...
در مورد گزینش هم من هم فکر میکردم همون روز گزینش بگیرن ولی فقط مدارکم رو گرفتن و یه چندتا جزوه دادن گفتن برین اینا رو بخونین ظرف دو ماه آینده یکی از روزها بهتون زنگ میزنیم بیاین تا ازتون گزینش بگیریم :eek: هنوز هفت خان نشده دیگه انشالله گزینش خان هفتم باشه و خلاص..

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز راستش من دیروز و پریروز طب صنعتی داشتم انقدر طولانی شد که بعد از دو روز تازه فردا هم باید برم واسه تشخیص هویت و این ها ...
در مورد گزینش هم من فک میکردم همون روز گزینش بگیرن ولی فقط مدارکم رو گرفتن و یه چندتا جزوه دادن گفتن برین اینا رو بخونین ظرف دو ماه آینده یکی از روزها بهتون زنگ میزنیم بیاین تا ازتون گزینش بگیریم :eek: هنوز هفت خان نشده دیگه انشالله گزینش خان هفتم باشه و خلاص..

فکر نمی کنم دیگه گزینشی در کار باشه
چند نفر دیگه هم مثل شما فقط جزوه دادن

فقط نمی دونم این چند نفری که رفتن مناطق نفت خیز گزینش دادن چه مشکلی داشتن

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه های گل این تاپيک که هنوز يادشون هست واسه من دعا کنن ؟؟؟؟؟؟
من فردا بايد جواب همه تست هامو ببرم بدم دست آقای دکتر تا مجوز ورود رو بده ؛) دعا کنيد که سخت گيرانه رفتار نکن

md.hafezi

عضو جدید
سلام
منم نفت خیزم
باید از خراسان واسه 4 شنبه بیام گزینش....کاش می شد طب صنعتی رو هم انجام داد .آخه 28 ساعت تو راهم تا اونجا
رشتم کنترله و اول فامیلم هم ح است.

86110823

عضو جدید
اخوی های پالایش و پخش یه سوال دارم. روز طب صنعتی(شیراز) یه نامه دادن برا سوءپیشینه. حالا میخاستم بدونم وقتی جواب این سوءپیشینه رو گرفتیم باید براشون پست کنیم؟ خودمون بریم حضوری تحویل بدیم؟ یا پیشمون باشه تا خودشون خبر بدن؟ خلاصه جه جوریاس؟ :redface:

سلام طب صنعتی شما کجای شیراز بود؟

samnic68

عضو جدید
یعنی جواب نهایی طب صنعتی روبهت میدن؟دیگه فقط گزینش برات میمونه؟one1

pejman4u

عضو جدید
دوستان یک سئوال
اگه در روز مصاحبه از سابقه عضویت در بسیج پرسیدن اگه کسی عضو بسیج نباشه ولی مثلا بگه عضو بسیج مدرسه یا دانشگاه بودم (عضو معمولی بسیج ، بسیج غیر فعال) بنظر شما پیگیری می کنن و سابقه بسیجو می خوان ؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدید

amir4924

عضو جدید
دوستان یک سئوال
اگه در روز مصاحبه از سابقه عضویت در بسیج پرسیدن اگه کسی عضو بسیج نباشه ولی مثلا بگه عضو بسیج مدرسه یا دانشگاه بودم (عضو معمولی بسیج ، بسیج غیر فعال) بنظر شما پیگیری می کنن و سابقه بسیجو می خوان ؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدید
اسم فرمانده پایگاه را میپرسه ولی نمیدونم پیگیری میکنه یا نه

mohammadkarami

عضو جدید
سلام بر همگی
من نفت و گاز پارس هستم و روز طب صنعتی چهارشنبه هست. می خواستم بپرسم کسی اطلاع نداره که طب صنعتی چند روز طول می کشه و روز پنج شنبه هم معاینه می کنن یا نه؟
امیدوارم که هممون بدون هیچ مشکلی زودتر بریم آموزشی.
مرسی

Schneider

مدیر بازنشسته
برا منم دعوتنامه ظهر امروز اومد
(مناطق نفتخیزم)

یه سوالی:
این آدرسی که داده نوشته: اهواز-شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب-5 طبقه بلوک یک

این آدرس توی خرمکوشکه؟!

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
برا منم دعوتنامه ظهر امروز اومد
(مناطق نفتخیزم)

یه سوالی:
این آدرسی که داده نوشته: اهواز-شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب-5 طبقه بلوک یک

این آدرس توی خرمکوشکه؟!

احسان خان خوب خرمکوشک رو بلد شدیا:D منم یک روز بعد از توام ...چهارشنبه

Schneider

مدیر بازنشسته
احسان خان خوب خرمکوشک رو بلد شدیا:D منم یک روز بعد از توام ...چهارشنبه
جای اسپم ی کلوم جواب منو بده! :D
خرمکوشکه؟

کارهاش چقدر طول میکشه؟!
یروزه تمومه یا ممکنه بگن فردا هم بیا؟
بلیط میخوام برم بگیرم فردا
اگر یروزه تموم میشه رفت و برگشت بگیرم

مهمه!

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
جای اسپم ی کلوم جواب منو بده! :D
خرمکوشکه؟

کارهاش چقدر طول میکشه؟!
یروزه تمومه یا ممکنه بگن فردا هم بیا؟
بلیط میخوام برم بگیرم فردا
اگر یروزه تموم میشه رفت و برگشت بگیرم

مهمه!

:D
والا نمیدونم ...ولی بنظر من اگه میخوایی بلیط هواپیما بگیری ریسک نکن و یه طرفه بگیر چون ممکنه طول بکشه ...هر وقت کارت تموم شد دیگه باید با اتوبوس برگردی ...8 شب راه بیفتی 8 صبح تهرانی....یه کار دیگه هم میتونی بکنی که این بهتره فردا صبح با اون شماره های که توی دعوت نامه هست تماس بگیر بگو میخوام بلیط بگیرم کارم یک روزه تموم میشه مطمئنا؟

Schneider

مدیر بازنشسته
الان اون شماره روی دعوتنامه رو گرفتم؛ یه خانومه ورداشت!
پرسیدم آیا یک روزه کارها انجام میشه گفت آره تا بعدازظهر تموم میشه

پرسیدم این 8 معرف جریانش چیه؟!
گفت نیازی نیست بیارید چون قبلا آوردید و تحویل دادید( برای تاکید 2 بار این سوال رو پرسیدم و نزدیک بود قاطی کنه!! :D)

پرسیدم این برگه آبیه ضمیمه رو خونه باید تکمیل کنیم گفت آره!
(چون اگر دقت کرده باشید انتهای برگ نوشته:
"گواهی میشود متقاضی این برگ درخواست را در خضور اینجانب تکمیل نموده است. نام و امضا" )

khalegh

عضو جدید
امروز از طرف گزینش به یکی از دوستام زنگ زده بودن واسه تحقیق. مثل اینکه از امروز واسه تحقیقات محلی دست به کار شدن:smile:. من بومی فلات قاره هستم. ازش اسم و شماره چند نفر دیگه که من رو هم بشناسن گرفته بودن.:surprised:

Mo.Samady121

عضو جدید
سلام
من امروز معاينه طب صنعتي بودم.اصلا چيز خاصي نبود.

تست كوررنگي
راه رفتن
نبض و فشار خون
بررسي حركت چشم ها
بررسي فاصله بين زانوها
بررسي بيضه ها
و چند بار بشين و پاشو

من رو به خاطر چشم هام و جاي عملي كه روي پام 5 سال قبل انجام دادم فرستاد مشاوره تخصصي.(پلاتين گذاشته بودم و بعدا دراوردم)
من آخرش ازش پرسيدم مشكلي نيست اونم جواب داد نه. اما خودم انقد هول بودم و عجله كردم نتايج رو تو فرم ها نگاه نكردم!!!(آدم انقد منگل ميشه آخه؟؟!!!)
بعد كه از پذيرش پايين پرسيدم گفت نتايج بعد از دو هفته و بررسي كميسيون ارسال ميشه.

دوستان كسي ميدونه قضيه كميسيون چيه؟پرونده همه ارسال ميشه به اونجا؟
اگه خودش گفته مشكلي نيست ممكنه كارم جايي گير كنه؟
ممنون

سلام دوستان عزیز من پالایشیم 
در کل تو طب صنعتی نمیخان کسی رد بشه برا همین میخان برا هر مشکل شما از متخصص مدرک داشته باشن
چون اونایی که عینک دارن پروندشون میره کمیسیون تا سه امضایی بشه برا همین باید همه موارد چک بشه 
برا من هم حتی به چربی کیر داد و دوبار آزمایش دادم و یه بار فرستاد پیش متخصص داخلی
کمیسیونم چیزی نیست بیشتر نصف پرونده ها میرفت کمیسیون نگران نباش
باز در خدمتم هر کس سوالی داره؟

حمید غضنفری

عضو جدید
سلام
من نفت و گاز پارس بودم
دیروز بهم زنگ زدن برای گزینش وهمون دیروز هم گزینش رو گرفتن
2 ساعت طول کشید.
مشهد

farkhaniii

عضو جدید
سلام
من نفت و گاز پارس بودم
2 ساعت طول کشید.
مشهد

سلام دوست عزیز
یعنی گزینش مشهد به شما زنگ زد رفتین؟ تهران نرفتین واسه مصاحبه؟ سخت بود سوالاش یا نه؟ گیر بودن؟

رضا عسگری

عضو جدید
سلام
من امروز معاينه طب صنعتي بودم.اصلا چيز خاصي نبود.

تست كوررنگي
راه رفتن
نبض و فشار خون
بررسي حركت چشم ها
بررسي فاصله بين زانوها
بررسي بيضه ها
و چند بار بشين و پاشو

من رو به خاطر چشم هام و جاي عملي كه روي پام 5 سال قبل انجام دادم فرستاد مشاوره تخصصي.(پلاتين گذاشته بودم و بعدا دراوردم)
من آخرش ازش پرسيدم مشكلي نيست اونم جواب داد نه. اما خودم انقد هول بودم و عجله كردم نتايج رو تو فرم ها نگاه نكردم!!!(آدم انقد منگل ميشه آخه؟؟!!!)
بعد كه از پذيرش پايين پرسيدم گفت نتايج بعد از دو هفته و بررسي كميسيون ارسال ميشه.

دوستان كسي ميدونه قضيه كميسيون چيه؟پرونده همه ارسال ميشه به اونجا؟
اگه خودش گفته مشكلي نيست ممكنه كارم جايي گير كنه؟
ممنون
دوست عزیز سلام از پایی که پلاتین گذاشته بودی عکس هم گرفتند؟؟

amir4924

عضو جدید
پذيرش 98 درصد متقاضيان استخدام در مرحله گزينش وزارت نفت

1390/12/8 دوشنبه

معمولا 98 درصد متقاضيان شرايط لازم در مرحله گزينش را دارا هستند، كه در اين صورت، نيروي پذيرفته شده به ادارات تامين نيروي انساني معرفي شده و شماره كارمندي دريافت مي‌كند.

سيد محسن نژاد حسيني در گفتگو با پايگاه اطلاع رساني وزارت نفت (MOP)، درخصوص چگونگي گزينش داوطلبان پذيرفته شده در مصاحبه آزمون‌هاي استخدامي صنعت نفت تشريح كرد: زماني كه وزارتخانه تصميم مي‌گيرد، به‌منظور جايگزيني بازنشسته‌ها و يا براساس ماموريت‌ها و وظايف جديدي كه تعيين شده است، نيروي جديد استخدام كند، براي جذب و توسعه بيشتر سمت‌هاي خالي را مورد بررسي قرار مي‌دهد و مجوز جديد صادر مي‌كند .

نژاد حسيني با بيان اينكه پس از بررسي‌هاي لازم، مجوز جذب به صورت كلي به هيأت مركزي ارسال مي‌شود، افزود: بعد از برگزاري آزمون، ادارات جذب و استخدام بر اساس تحصيلات و مواد ديگر، متقاضيان را اولويت‌بندي مي‌كنند و سپس مصاحبه تخصصي آغاز شده كه گزينش هم با اعزام نماينده‌اي صاحب‌نظر در مصاحبه علمي و تخصصي شركت كرده و نسبت به انتخاب واجدين شرايط نظر مي‌دهد.

به گفته وي براي مصاحبه علمي و تخصصي، كارشناس صاحب نظر در آن رشته را انتخاب كرده كه سه نفر از شركت مربوطه و منابع انساني و يك نفر از گزينش و يك نفر از بسيج بر روند مصاحبه علمي و تخصصي نظارت مي‌كنند كه پس از اين مرحله نمايندگان برگزار كننده مصاحبه علمي، تخصصي نظرات خود را در قالب نمره به متقاضيان داده و اداره‌هاي جذب و استخدام نمره‌ها را جمع‌بندي و مرتب سازي كرده و آنهايي كه در اولويت بالا هستند و نهايي شده‌اند را به گزينش معرفي مي‌كنند.

اين مقام مسئول با بيان اينكه بعد از اعلام نتايج، كار اصلي گزينش شروع مي‌شود، گفت: براي بالا بردن سرعت در كار و اعلام نتايج در مدت سه ماه، بخشي از كار گزينش از ابتداي مصاحبه تخصصي شروع خواهد شد يعني همزمان با شروع مصاحبه تخصصي استعلام‌هاي قانوني را بر اساس دو برابر ظرفيت انجام مي‌دهيم.

وي افزود: بعد از اعلام نتايج، منابع انساني شركت‌ها افراد را به هسته‌هاي گزينش معرفي كرده و هسته گزينش چنانچه فرد طبق قانون داراي شرايط عمومي جذب بود آن را انتخاب و به منابع انساني اعلام مي‌كنند كه متقاضي واجد شرايط و ضوابط عمومي گزينش است.

نژادحسيني با بيان اينكه، طبق قانون در صورت اعتراض متقاضي به نتيجه، در همان هسته تجديد نظر اول كليد مي‌خورد، خاطرنشان كرد: زيرا در گزينش سه مرحله رسيدگي وجود دارد شامل بدوي، تجديد نظر اول و دوم؛ كه تجديد نظر اول براي كساني است كه در مرحله ابتدائي نتيجه رسيدگي به پرونده‌شان منفي شده و يا در اولويت نيستند كه در اين صورت با تغيير محققان به اعتراض آنان رسيدگي مي‌شود و در صورت تغيير نتيجه، هسته موظف است كه از فرد دعوت و ابلاغ راي كرده و هم‌چنين به تامين نيرو هم طي نامه‌اي اعلام نتيجه كند.

به گفته وي، به منظور سهولت كار داوطلبان و احقاق حق بيشتر آنها به تازگي، در هيأت مركزي بررسي كاملي راه اندازي شده تا با انجام تحقيق و مصاحبه، در اين مرحله هيأت مركزي گزينش به پرونده‌هاي منفي براي بار سوم رسيدگي كند. هيأت مركزي كه معمولاً با حضور نماينده سه دستگاه تشكيل جلسه داده و به وظايف مصوب و قانوني (يعني نظارت بر عملكرد هسته‌ها،‌ بررسي تجديد نظر دوم و تصويب پرونده‌هاي مردودين نهايي) ‌مي‌پردازد.

نژاد حسيني افزود: در سال جاري از ابتداي سال تاكنون 15 هزار پرونده رسيدگي شده كه فقط 150 پرونده به هيأت مركزي رسيده است يعني يك درصد كه از اين تعداد پرونده 96 مورد آن منفي قطعي ( زير يك درصد) شده است.

به گفته وي، طبق قانون، آخرين وضعيت فرد در يك سال اخير ملاك قانون و گزينش متقاضي قرار مي‌گيرد.

FAMINE RIAN

عضو جدید
سلام
من نفت و گاز پارس بودم
2 ساعت طول کشید.
مشهد
دوست عزیز همون مشهد گزینش دادید و کجا
مقطع تحصیلیتون و اینکه طب صنعتی رفتین یا نه
اگه یه خورده در موردش توضیح بدید ممنون میشم

بالا