[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

natas_ss

عضو جدید
يعنی پرونده ای که بهت داد و گفت چيزای داخلش رو پر کن و برو آزمايش خون، اعتياد، و اینا رو انجام ندادی؟؟؟؟؟؟؟ الان پرونده ات کجاس؟؟؟؟
بعد از تستا ازم گرفتن.... همونجا.... ولی ساختمانی که نامه هارو داده بودن نبود.... روبرو بیمارستان نفت گرفتن... دیگه عکسو فتوکپی هارو کسی نگرفت!!!!

pouyashayan

عضو جدید
نظر من گزينه اول هست نفت هميشه نفت بوده و پول این روزا مهم تره
وقتی هم مجردی به نظر من يه مواقعی دور از خونواده باشيم بهتره تا مجردی حال کنيم و اون زمان استراحت رو مسافرت بريم

شدیدا موافقم;)آقا فقط نفت،خودشم یادم رفت بگم،شرکت توزیع بعد چند سال خصوصی میشه،یه شرکت ورشکستس،فقط نفت نفت نفت نفت :D

pouyashayan

عضو جدید

امروز از تهران (شرگت نفت و گاز پارس) به من زنگ زدن گفتن 16 اسفند ماه به مركز آموزش شركت نفت واقع در محمود آباد مراجعه كنم.
فقط گفت که تمام مدارکم رو با خودم ببرم. در مورد مصاحبه عقیدتی چیزی نگفت!!
16 اسفند- 9:30 صبح
به نظرتون برای مصاحبه عقیدتی هست؟

دوست عزیز شما اهل کجا هستین؟

davood253

عضو جدید
مهندس چيز ديگه ای نگفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه من از يکی از دوستان که اونجا کار ميکنه پرسيدم که آموزشی کجاس آيا تو محمود آباده؟ کلی بم خنديد و گفت حالا حالاها بايد تو نفت خاک بخوری تا بتونی بری محمود آباد! اون قسمت آموزشيش هم واسه ملی حفارياس! گفتم پس کجاس ما آموزشمون؟ گفت همون عسلويه!

دوست شما صحيح مي فرمايد
مركز آموزش محمود آباد فقط براي آموزش ملي حفاري و فلات قاره است اينجور كه من اطلاع دارم
روز مصاحبه فني به ما گفتن آموزش شما يا محمود آباد يا جزيره كيش و شايد هم اهواز باشه .
كه اگر ما فلاتي ها آموزش كيش باشه عالي ميشه.

davood253

عضو جدید
دادوود خان تو که گفتی فلات قاره اصلا مصاحبه عقیدتی سیاسی نداره؟؟؟؟
مطمئنی واسه مصاحبه عقیدتیه؟زاستی تو که هنوز تست پزشکی و تحقیقات محلییم واست انجام نشده!!!!این چه جوریاس؟؟؟؟

آره حدسم در مورد مصاحبه عقيدتي فلات اشتباه بود
ولي شما صفحات قبلي تاپيك را نخوندي برو داداش من صفحات قبلي را بخون كه من پيام گذاشتم كه برام تحققيق كردن و به اسامي تو ليست زنگ زدن.
مطمئن مطمئن هستم كه براي مصاحبه عقيدتي است چون كسي كه زنگ زد بهم گفت و اتفاقن گفت رساله هم بخون مرد خيلي خوبي بود.
اين اينجورياس

pouyashayan

عضو جدید
براي مصاحبه عقيدتي است
چون به منم گفتن 16 اسفند مركز آموزش اصفهان براي مصاحبه عقيدتي مراجعه كنم.
شك نكن كه مصاحبه عقيدتي داري
پس آماده باش و رساله را حتمن بخون

اونطور که شنیدم محمودآباد محل آموزشه ولی ظاهرا برای این دوستمون قبل از عقیدتیش زنگیدن،اونشو دیگه نمیدونم چه صیغه ایه،حتی بعد اینکه طب همه تموم شد یه جلشه توجیهی میذارن،به حساب شرکت می فرستن مناطق عملیاتی تا یه هفته اونجا بمونی بعد تصمیم بگیری بعدشم اعزامت می کنن به مرکز آموزشی محمود آباد(حداقل برا فلات که روندش اینجوریه)

naeem63

عضو جدید
نه، خودم خونه نبودم. فقط آدرس رو گفتن و اینکه هر چی مدرک دارم با خودم بیارم.

pouyashayan

عضو جدید
دوست شما صحيح مي فرمايد
مركز آموزش محمود آباد فقط براي آموزش ملي حفاري و فلات قاره است اينجور كه من اطلاع دارم
روز مصاحبه فني به ما گفتن آموزش شما يا محمود آباد يا جزيره كيش و شايد هم اهواز باشه .
كه اگر ما فلاتي ها آموزش كيش باشه عالي ميشه.

پس با بچه های تاپیک تو هتل محمودآباد یا کیش حال می کنیمممم دیگهههههه:biggrin:

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
می گم داود جان بچه ها رو کلی خوشحال کردی اینقدر که واسه تو ذوق می کنن واسه قوبلی خوشون ذوق نمی کنن والا

ما که بت گفتیم نگران نباش خدا بزرگه
موفق باشی دادا

دم شما و خدا باهم گرم
شما هم همينطور داش شهرام
راستی آقا حامد گفتن بگم که دود رو ترک کنيد ، مگه اینکه يه قليون باشه اونم تو مسافرت و اینجور چيزا ؛)

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد از تستا ازم گرفتن.... همونجا.... ولی ساختمانی که نامه هارو داده بودن نبود.... روبرو بیمارستان نفت گرفتن... دیگه عکسو فتوکپی هارو کسی نگرفت!!!!

من متوجه نميشم متاسفانه ! ما با سه تا برگه معرفی نامه رفتيم ساختمان روبروی بيمارستان تو شرکت نفت خب؟ بعدش يه سری مدارک دادن که گذاشتيم تو پوشه به همراه جواب آزمايشات خب؟ بعد که پزشک تمامی مدارک توی اون پوشه رو چک کرد و معاينه بدنی کرد رفتيم تحويل همونجايی داديم که پرونده و پوشه و اینا بهمون داده بود يعنی روبروی بيمارستان نفت! حالا این عکس و فتوکپی که ميگين رو نميفهمم متاسفانه

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
دم شما و خدا باهم گرم
شما هم همينطور داش شهرام
راستی آقا حامد گفتن بگم که دود رو ترک کنيد ، مگه اینکه يه قليون باشه اونم تو مسافرت و اینجور چيزا ؛)

من و حامد رفیقای 6 _7 ساله هستیم از دوران دانشگاه همو می شناسیم با هم شوخی داریم شما جدی نگیر
البته منم گهگداری شیطونی می کردم تو دانشگاه ولی از بعد از سربازی پسر خوبی شدم دود دم تعطیل
:D

m_tavakoli

کاربر فعال
سلام مهندس
سخت گیری در چه حدی بود.؟
منظورم بیمارستان نفت تو خیابان ارم هسش.چقد ازمایشا طول کشید؟
اصلا اگر میشه یه توضیح مختصر و مفید بدید.

دوست عزیز در مورد روند ازمایشات بچه ها تو تاپیک مفصل توضیح دادن. سخت گیری نمیکنن مثلا برا تست اسپیرو متری یه پسره جوون مسئولش بود گفت اینقد تو این دستگاه فوت میکنی تا منحنی ریه ات خوب بشه.(نه برای من بلکه برا همه). اگه مشکلی هم داشته باشی میفرستن کمیسیون البته من کمیسیون نرفتم و نمیدونم چقد سخت گیری میکنن ولی بعید میدونم سخت گیری انچنانی کنن چون کم نبودن بچه هایی که میرفتن کمیسیون. پذیرش طب صنعتی بیمارستان هم یه پسر جوون و خوش اخلاق بود که انصافا کار بچه هارو راه مینداخت و همه جوره راهنمایی میکرد. برای عدم اعتیاد هم باس بری ازمایشگاه کاظمی تو یه خیابون دیگه ازمایش بدی و دو روز بعد بری جوابشو بگیره. یازده هزارتومن هم هزینشه. بقیه ازمایشا و تستا تو همون بیمارستان نفت انجام میدی مهمون شرکت نفت! دو روز هم طول کشید:smile:

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
من و حامد رفیقای 6 _7 ساله هستیم از دوران دانشگاه همو می شناسیم با هم شوخی داریم شما جدی نگیر
البته منم گهگداری شیطونی می کردم تو دانشگاه ولی از بعد از سربازی پسر خوبی شدم دود دم تعطیل
:D

ایشالا این دوستی به 60 ، 70 سال برسه
آفرين بر شما ؛)

natas_ss

عضو جدید
من متوجه نميشم متاسفانه ! ما با سه تا برگه معرفی نامه رفتيم ساختمان روبروی بيمارستان تو شرکت نفت خب؟ بعدش يه سری مدارک دادن که گذاشتيم تو پوشه به همراه جواب آزمايشات خب؟ بعد که پزشک تمامی مدارک توی اون پوشه رو چک کرد و معاينه بدنی کرد رفتيم تحويل همونجايی داديم که پرونده و پوشه و اینا بهمون داده بود يعنی روبروی بيمارستان نفت! حالا این عکس و فتوکپی که ميگين رو نميفهمم متاسفانه

1- ممنون از پاسخت ;)
2- منم این کارا رو کردم... ولی تو سایت زده بود 12 تا عکس و فتوکپی مدارکتونم بیارین.... اونا رو هیچکس نگفت بده !!!!

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- ممنون از پاسخت ;)
2- منم این کارا رو کردم... ولی تو سایت زده بود 12 تا عکس و فتوکپی مدارکتونم بیارین.... اونا رو هیچکس نگفت بده !!!!

خواهش ميکنم
اما کدوم سايت؟؟
من فقط به همون دستورالعملی که خود شرکت داد (کروکی هم داشت) عمل کردم که چيزی نميخواست ؛)

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی يه چيزی رو يادم رفت بگم :دی
من صبج که رفتم جواب آزمايش عدم اعتياد رو بگيرم طرف نميدونم چرا گير داده بود شما آزمايشت مورد داره و نميتونيم بهتون بديم!! خلاصه که يه سکته هم زديم اونجا که نکنه معتاد باشيم : )))) اما نيم ساعت بعد به يکی ديگه اشون گفتم رفت از اون پشت آورد واسم :دی

samnic68

عضو جدید
سلام قبولیتون مبارک.one1‏@میگم براطب صنعتی بایدبرای هرآزمایشش بایدنوبت بگیریم؟وبگین که چه آزمایشهایی دادین؟ممنون میشم

mojtaba.baharani

عضو جدید
ببین دوست عزیز من هم شرایط شما را دارم و حتی بدتر
چونکه پایان نامه را هنوز حتی شروع هم نکردم
ولی روز مصاحبه عقیدتی گفتم ارشدم
یعنی ازم پرسید این یک سال بعد لیسانس را چی کار کردی؟
منم راستش را گفتم
فرد مصاحبه کننده هم گفت از نظر گزینش اشکالی ندارد
اصلا قسمت گزینش و تامین نیرو از هم جدا هستند
پس به نظرم شما راست بگید بهتره
چونکه سوالاتی که روز گزینش میپرسند با تحقیقات محلی مقایسه میکنند
لطفا هر کی میدونه یا وضعش مثل منه جواب بده

من با مدرک کارشناسی امتحان دادم اما بعد از مصاحبه استخدامی از مدرک ارشدم دفاع کردم به نظرتون روز مصاحبه گزینش بگم الان ارشدم

چون نمیشه اونجا دروغ گفت از طرفی اگه مشکلی هم داشت باید همون روز مصاحبه گیر میدادن تو برگه های گزینشمم اشاره ای به مدرک ارشدم نکردم

ضمنا من با ارشد جز ممتازین محسوب میشم کسی میدونه اینو بعدا اثر میدن یا نه؟

samnic68

عضو جدید
سلام قبولیتون مبارک.one1‏@میگم براطب صنعتی بایدبرای هرآزمایشش بایدنوبت بگیریم؟وبگین که چه آزمایشهایی دادین؟ممنون میشم جواب بدین

majidstar

عضو جدید
دوست عزیز اگه منظورت شرکت توزیع باشه که بیخیال نیرو شی بهتره.
منم کارشناس برقم در توزیع.شرکت برق که میای تمام معلومات و دانشت رو باید بزاری کنار .این شرکت بسیار بینظمه و بسیار غیر علمی و از دانشت که اموختی هیچ استفاده ای نمیکنی.حتی اگه حقوقم خوب بدن با این دو موردی که گفتم اگه تو استان خودت هم که باشی هیچ بهره ای نمیبری.در ضمن منم دارم میام نفت ایشالا.پایان مکالمه

hiby

عضو جدید
با سلام دوست عزیز،منم شرایط اشما رو دارم،وزارت نیرو از شهر خودم قبول شدم و و نفتن از فلات قاره،دراین مورد خیلی باید تحقیق کنی من زیاد کردم

خود کارمندبرق وقتی میگه اگه تحمل دوری رو داری 100% نفت برو ینی برو دیگه،وقتی کارمند پالایشگاه شهر خودمون بهم میگه برو سکو اگه نتونستی من حاضرم جامونو با هم عوض کنیم ینی برو دیگه،ببین مهندس با هر کی مشورت کردم میگن نفت آینده داره،هم میری کار یاد میگیری هم پول،ولی اینجا نه پول و نه کار،حقوق 1 ماه مناطق عملیاتی نفت معادل 6 ماه نوعی در شرکت توزیع هستش،من که میرم نفت،تازه محل خدمت برق داخل شهر خودمه تو که هر دو برات دوره 100% نفت،شک نکن،من یه همکلاسی دارم که اون 4 5 سال پیش از نفت قبول شده بود به دوره های آموزشیش نرفت و کلا ترک کرد،الان خیلی پشیمونه
شما کدوم شرکت نفت افتادی؟

ممنون از راهنماییت
منم فلات هستم
منم خودم برام واضحه که پیشرفت تو نفت بیشتره اما خانواده ما رو مردد کردن
حالا ببینیم چی میشه و خدا چی میخاد
شما رشتت چی بود و کدوم استان در وزارت نیرو قبول شدی؟

رضا عسگری

عضو جدید
سلام به روی ماهت مهندس
خوشحالم که خوشحالی اما آخه بدجور ذهنم رو درگير کرده بود ایشالا اون 10 نفر من رو ببخشن
شما هم همينطور

والا من که دکترم بم گفته بود نميفهمن، اون خانوم اپتومتريست فهميد (اگه تهران باشی اسمش بديع بود) و ازم پرسيد که کی عمل کردی؟؟؟ (يا يه دستی زد يا واقعا فهميده بود!) منم راستش رو گفتم و بش گفتم که مدارک پزشکيم همراهم نيست حالا چه کار کنم؟؟؟
خدا خيرش بده گفت من اصلا ذکر نميکنم که شما عمل کردی و خدارو شکر کاری بم نداشتن چون ديدم کامل بود
سلام دوست عزیز فکر میکنم قانونا نباید به کسی که عمل کرده و پرونده پزشکیش همراهش نیست گیر بدن چون اصلا توی فرم دعوتنامه و دستورالعمل های طب صنعتی که بهمون دادند این و قید نکرده بودند الان که من این همه راه و میخوام بکوبم برم اهواز و سابقه ی یه عمل دارم دیگه پرونده پزشکی از کجا جور کنم....به نظرتون امکان داره این همه راه برم بعد به این مورد گیر بدند و برگردم؟؟

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا کسی نیست مناطق نفت خیز طب رفته باشه یه توضیحی بده؟ 1 روزه تموم میشه؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام قبولیتون مبارک.one1‏@میگم براطب صنعتی بایدبرای هرآزمایشش بایدنوبت بگیریم؟وبگین که چه آزمایشهایی دادین؟ممنون میشم جواب بدین

مرسی تشکر
بعله اونجا واسه ی هر کاری بايد نوبت بگيريد (البته نوبت دهی يه جورايی فرماليته اس و واسه ثبت در سيستم هستش بيشتر به غیر از اسپیرو که دستی نوبت میدن)
آزمايش خون و ادرار
گوش
چشم
راديوگرافی سينه
اسپيرومتری (ريه)
روانشناسی
معاينه بدنی (همراه با تست کوررنگی)
اعتياد که با ادرار انجام ميشه

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز فکر میکنم قانونا نباید به کسی که عمل کرده و پرونده پزشکیش همراهش نیست گیر بدن چون اصلا توی فرم دعوتنامه و دستورالعمل های طب صنعتی که بهمون دادند این و قید نکرده بودند الان که من این همه راه و میخوام بکوبم برم اهواز و سابقه ی یه عمل دارم دیگه پرونده پزشکی از کجا جور کنم....به نظرتون امکان داره این همه راه برم بعد به این مورد گیر بدند و برگردم؟؟

سلام مهندس
والا واسه ی ما قيد کرده بودن که بياريد اما من جا گذاشته بودم
بستگی به عملی که کردی داره، چون اگه نگی و توی معاينه بدنی جای بخيه ببينن گير ميدن! اما به ليزيک و اینا که زير 4 باشه گير نميدن چون از نظر اونا زيبايی حساب ميشه، اگه عملت مث عمل من که انحراف بينی بود و جای بخيه نداشت، جای بخيه نداره که اصن نميخواد چيزی بگی اما اگه داره بالاخره يه پرونده داری شما که يا دست خودته يا پزشکت يا بيمارستان محل عمل! این رو همرات داشته باش که اگه گير دادن رو کنی اگرم گير ندادن که خب خدارو شکر
اما فک نکنم بگن برگرد و بيار ، فک کنم بفرستنت پيش متخصص خودشون و اون نظرش رو به کميسيون ابلاغ کنه ! و فک ميکنم اگه پرونده رو ببينه نظر بهتری ميتونه بده

.:LOW GEAR:.

عضو جدید
فلات قاره هم به سلامتی یه تکونی به خودش داد
و اما بعد ....
دیروز برا من اومده بودن تحقیقات محلی(چه تحقیقاتی)
یه بنده خداییو که همین جوری بین راه خفت کرده بودن ، از قضا خودی در اومد
یکی دیگه رو که اصلا هیچ نوع آشنایی با هم نداشتیم نمی دونم از کجا گیر آورده بودن
به یکیشون گفته فلانی رو می شناسی . گفته بود شهرو اشتباهی اومدید ، ماهمچین کسی نداریم

• :surprised:
نتیجه می گیریم که اون کشک یعنی اون 8 نفر معرف

بالا