[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

pouyashayan

عضو جدید
سلام

حدود نیم ساعت پیش برای تحقیقات محلی اومده بودن محل کارم ، از تمام همکارام سوال کرده بودن

بیشتر صحبتها رو این بوده که ظاهرم چطوریه ؟ نماز میخونم یا نه ؟ مسجد میریم یا نه ؟ خانوادم چطورین؟ تظاهرات و راهپیمایی میرم یا نه ؟ اهل دود و دم هست یا نه ؟ عضو گروه های سیاسی هست یا نه ؟ مخالف با نظام هستش یا نه ؟ و در آخر از همه پرسیده بود چند درصد شما تایید می کنید

چقد استرس آخه :cry:

دوست عزیز کدوم شرکتی؟

tonyarzenta

عضو جدید
سلام دوستان
من با مدرک کارشناسی امتحان دادم اما بعد از مصاحبه استخدامی از مدرک ارشدم دفاع کردم به نظرتون روز مصاحبه گزینش بگم الان ارشدم

چون نمیشه اونجا دروغ گفت از طرفی اگه مشکلی هم داشت باید همون روز مصاحبه گیر میدادن تو برگه های گزینشمم اشاره ای به مدرک ارشدم نکردم

ضمنا من با ارشد جز ممتازین محسوب میشم کسی میدونه اینو بعدا اثر میدن یا نه؟ قاعدتا گزینش نباید کاری با مدرک و این جور چیزا داشته باشه؟؟

braveheart1981

عضو جدید
سلام دوست عزیز...من چهارشنبه واسم دعوتنامه اومد برای شنبه دعوت شدم امروز که شنبه بود رفتم واسه طب صنعتی ... گزینش هم همین امروز بود یعنی باهم تو یه روز
ولی اگه مراحل طب صنعتی طول بکشه فرداش باید بریم واسه گزینش ...
من امروز از 7.5 صبح رفتم کارم خیلی طول کشید آزمایش خون و ادرار و نوار قلب و معاینه بالینی اندامها و کمر و ریه و چشم(نمره عینک ) و گوش و چندتا چیز دیگه که هرکدوم متخصص خودش رو داشت... اگه کارت طول بکشه و تا عصر ادامه پیدا کنه مثل من ، گزینش میفته واسه فرداش ...
اگه نه همون روز طب گزینش هم میدی .. موفق باشی:smile:

نفت خیزی هستید؟؟؟؟ چه رشته ای ؟؟ ساکن کجایی ؟؟
سلام مهندس یه لطفی میکنی بخش معاینات چشم رو که ازت گرفتن تمام و کمال و با جزییات ذکر کنی؟

braveheart1981

عضو جدید
بچه هایی که طب صنعتی اهواز هستن اصلا نگران نباشن چون این طب صنعتی که من دیدم بسیار گلابی تشریف دارد.در بینظمی که ممتاز است و حتی شما به راحتی می تونید یه نفر دیگه رو جای خودتون بیارید و تستها رو انجام بده!!!!در کل سخت گیری نسبت به تهران خیلی کمتره و آزمایش اسپیرومتریش که دیگه واقعا خنده دار بود و همه رو قبول می کردن.دکتر آخری هم که پرونده رو می بری پیشش حداقل برای من اصلا گیر نبود و 1 دقیقه هم بیشتر طول نکشید...
سلام مهندس یه لطفی میکنی بخش معاینات چشم رو که ازت گرفتن تمام و کمال و با جزییات ذکر کنی؟
خواهشا یکی از بچه های نفت خیز جنوب که مراحل طب صنعتیو طی کرده جواب بده

رضا عسگری

عضو جدید
سلام دوستان
من با مدرک کارشناسی امتحان دادم اما بعد از مصاحبه استخدامی از مدرک ارشدم دفاع کردم به نظرتون روز مصاحبه گزینش بگم الان ارشدم

چون نمیشه اونجا دروغ گفت از طرفی اگه مشکلی هم داشت باید همون روز مصاحبه گیر میدادن تو برگه های گزینشمم اشاره ای به مدرک ارشدم نکردم

ضمنا من با ارشد جز ممتازین محسوب میشم کسی میدونه اینو بعدا اثر میدن یا نه؟ قاعدتا گزینش نباید کاری با مدرک و این جور چیزا داشته باشه؟؟
دوست عزیز یعنی شما 30 تیر که در آزمون استخدامی شرکت کردین ارشد و هنوزنگرفته بودین ؟؟ اگه تاریخ اخذ مدرک ارشدتون بعد از 6/30 باشه هیچ موردی نداره میتونین بگین ...

braveheart1981

عضو جدید
سلام من مجبورم از لنز تماسی استفاده کنم.چون قوز قرنیه دارم.به نظرتون امکان داره قبول شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه میدونستم اصلا تو آزمون شرکت نمی کردم
اگه کسی اطلاعی داره یه نظری بده.تو آیین نامه نوشته تو مشاغل غیر عملیاتی میشه.این 5000 تا که عملیاتی هستن
ممنون
سلام دوست عزیز انشاالله که مشکلی پیش نیاد فقط یه سوالی داشتم شما تازگی مبتلا شدی یا یه مدتی هست که مبتلا هستی؟ و اینکه به شکل ژنتیکی این مشکل رو داری یا مثلا بعد از یه حادثه ای جراحی ای چیزی؟ و آخرین سوال اینکه آیا شما جراحی کراس لینکینگ رو انجام دادین که برای جلوگیری از پیشرفت قوز قرنیه است یا اصلا بهتون انجام این جراحی پیشنهاد شده؟

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان نفت خیزی این دعوت نامه ای که اومده فقط واسه طب هست یا گزینشم داره؟؟؟؟ کسی تا حالا رفته که این مراحل رو طی کرده باشه؟ توی دعوت نامه که حرفی از گزینش زده نشده البته فقط یسری مدارک خواسته مجددا و با خودکار هم نوشته طب صنعتی همان روز انجام خواهد شد...

pejman4u

عضو جدید
آقا ماهم امروز تهران بوديم و مرحله اول طب صنعتی رو انجام داديم، يه مقدار گلابی تر از اون چيزی بود که فک ميکردم! چشم رو که فهميد لازک کردم اما گفت وارد پرونده ات نميکنم، گوش هم که ميگفت تند تند دکمه رو بزن يه چی بزنم بريد! کلا سه نفر رو باهم تست گرفت و همه جوابارو باهم وارد کرد!
اسپيرومتری رو هم که گفتن خوبه حالا توکل به خدا يه مقدار با تست قبليم مقايسه کردم يه مقدار بهتر بود،
ديگه چی بگم؟؟؟؟ :دی

سلام مهندس
شما که می گفتی اگر کسی لازک کرده باشه نمیفهمن پس مال شما رو چطوری فهمیدن ؟
ازت پرونده جراحی تو خواستن ؟
من 3 سال پیش عمل کردم بنظرت می فهمن ؟

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستانی که رفتن واسه طب صنعتی مناطق نفت خیز به دندون چقدر گیر میدن؟؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندس
شما که می گفتی اگر کسی لازک کرده باشه نمیفهمن پس مال شما رو چطوری فهمیدن ؟
ازت پرونده جراحی تو خواستن ؟
من 3 سال پیش عمل کردم بنظرت می فهمن ؟

راستش منم جا خوردم چون دکترم گفته بود نميفهمن!
نه ازم نخواست ، گفت اصن وارد نميکنم که عمل کردی!
والا نميدونم! من که مدارک رو خونه جا گذاشته بودم اما شما ببر! کلا گير نيستن که چرا عمل کردی يا چرا مدارک نياوردی و اینا
من فقط هنوزم سر اسپيرو متری نگرانم تستم رو به نظرم خوب دادم اما اعدادی که نوشته رو وقتی تو نت سرچ ميکنم يه چيزايی ميگه که جالب نيستن
دعا کنيد من فردا تيک مناسب است رو دريافت کنم

:cry::surprised:

blackberry35

اخراجی موقت
مناطق نفت خیز جنوب در سال آینده جذب نیرو خواهد داشت

لینک خبر
دکتر قلاوند در جمع نمازگزاران مسجد حضرت ولی عصر (عج)
مناطق نفت خیز جنوب در سال آینده جذب نیرو خواهد داشت
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از استخدام نیرو های مورد نیاز این شرکت در سال آینده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، دکتر هرمز قلاوند ظهر شنبه (06 اسفند) با بیان این مطلب در جمع نمازگزاران مسجد حضرت ولی عصر (عج) این شرکت، گزارشی از عملکرد هیئت مدیره شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در سال جاری ارائه داد.

وی تحقق نزدیک به 100 درصدی برنامه تولید نفت خام را از مهم ترین دستاوردهای این شرکت برشمرد و گفت: این هدف مهم در سال جهاد اقتصادی و در سایه تلاش بسیجی وار همه کارکنان در عرصه های مختلف به دست آمده است.

دکتر قلاوند به پرداخت پاداش تولید سال 89 اشاره کرد و افزود: در دی ماه امسال توانستیم با اخذ مجوز از هئیت مدیره شرکت ملی نفت ایران، این پاداش را به کارکنان رسمی پرداخت کنیم و همچنین بر اساس نامه وزیر محترم نفت پاداش نیروی ارکان ثالث نیز واریز شد.

وی ضمن اشاره به نقش مهم سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در تامین سلامت کارکنان و خانواده های آنان گفت: به منظور تحول و ارائه خدمات مثمرثمر تر ضروری است تا سازمان بهداشت و درمان دوباره به مناطق نفت خیز جنوب بپیوندد.

مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب همچنین پیگیری برای افزایش حقوق و دستمزد کارکنان این شرکت به خصوص افراد شاغل در شرکت های بهره بر داری نفت و گاز گچساران، آغاجاری و مسجد سلیمان را از دیگر موفقیت های این شرکت در سال جاری برشمرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تشکیل معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات ( فاوا )، پیگیری امور مربوط به شرکت های مشمول اصل 44 و سفارش خرید 90 دستگاه تلمبه درون چاهی را از دیگر موفقیت های شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در سال جهاد اقتصادی اعلام کرد.

عضو هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران در ادامه با بی ثمر خواندن تحریم نفتی ایران از سوی کشور های عضو اتحادیه اروپا گفت: تاکنون هیچ خللی در زمینه فروش نفت خام برای کشور پیش نیامده است و باید گفت که این کشور ها در واقع خودشان را تحریم کردند زیرا پالایشگاه های آنها با نفت وارداتی ایران سازگاری دارد.

دکتر قلاوند در پایان از کارکنان و خانواده های آنان دعوت کرد تا با حضور پرشور و حماسی در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، انسجام و اتحاد ملت شریف ایران را به جهانیان نشان دهند.

آقا قضیه جیه باز سرکارییییییییییییییییییییییییییییییییییییی:mad:

mojtaba.baharani

عضو جدید
انشاالله که تیک مناسب است را دریافت میکنی
راستش منم جا خوردم چون دکترم گفته بود نميفهمن!
نه ازم نخواست ، گفت اصن وارد نميکنم که عمل کردی!
والا نميدونم! من که مدارک رو خونه جا گذاشته بودم اما شما ببر! کلا گير نيستن که چرا عمل کردی يا چرا مدارک نياوردی و اینا
من فقط هنوزم سر اسپيرو متری نگرانم تستم رو به نظرم خوب دادم اما اعدادی که نوشته رو وقتی تو نت سرچ ميکنم يه چيزايی ميگه که جالب نيستن
دعا کنيد من فردا تيک مناسب است رو دريافت کنم

:cry::surprised:

foad21

عضو جدید
نحوه معاینه چشم در طب صنعتی اهواز اینطوره:
وارد اتاق بینایی که میشی اول یه آقایی قدو وزن تو رو اندازه میگیره بعد می گه بشین رو صندلی علائم رو نشونت میده که به نظرم علائم خیلی درشت و واضح بود و اکثرا 10 از 10 گرفته بودن بعد می ری پیش یه خانم دیگه که تست کورنگی میگیره بدین صورت که اعداد رو نشونت میده بعدش هم همون خانم فشار و نبض تو میگیره و میگه به سلامت.تو اون روزی که من رفته بودم کسی رو ندیدم که مشکل چشم داشته باشه الا یه نفر که براش کورنگی زده بودن.اینم بگم حداقل تو طب صنعتی اهواز اکثر کسایی که تست های مختلف رو میگیرن دکتر نیستن و پرستار یا مددکار هستن

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
وارد اتاق بینایی که میشی اول یه آقایی قدو وزن تو رو اندازه میگیره بعد می گه بشین رو صندلی علائم رو نشونت میده که به نظرم علائم خیلی درشت و واضح بود و اکثرا 10 از 10 گرفته بودن بعد می ری پیش یه خانم دیگه که تست کورنگی میگیره بدین صورت که اعداد رو نشونت میده بعدش هم همون خانم فشار و نبض تو میگیره و میگه به سلامت.تو اون روزی که من رفته بودم کسی رو ندیدم که مشکل چشم داشته باشه الا یه نفر که براش کورنگی زده بودن.اینم بگم حداقل تو طب صنعتی اهواز اکثر کسایی که تست های مختلف رو میگیرن دکتر نیستن و پرستار یا مددکار هستن

فواد جان دندون رو چک میکنن و گیر میدن؟

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز

کاشکی میشد بچه های پارس هم به جای تهران برن اهواز معاینه بشن:D

kiyan_max2020

عضو جدید
بچه های طب صنعتی رفته مناطق نفت خیز
معاینه دندون قصه اش چیه به چه صورته؟
معاینه بدنیش چطوریه؟
و کلا چقدر طول میکشه
یکی نیومد درست و کامل تعریف کنه که قصه چیه؟
دوستان یه مقدار دقت کنید اینطوری بدرد نمیخوره ها
میاید زیر دست ما کار کنید بی دقت باشید درست جواب ندید همتونو توبیخ می کنم
شب بخیر

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
په نه په ..... می خواستیم واسه گردش علمی بریم شرکت نفت، گفتیم قبلش بد نیست یه کم با هم تبادل اطلاعات کنیم، صحبتمون گل کرد 342 صفحه نوشتیم! :biggrin:

اومدم يكم روحيه خودمو عوض كنم بخندم باحال بود مرسي
تو شهر ما هم دارن پالايشگاه ميزنن نميدونم اطلاع داريد يا نه
اين همه تلاش بي فايده اس همش پارتيه شركت نفت من ميدونم..............

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز

نمی دونم اهل کدوم شهر هستید. ولی پالایشگاه نوتون مبارک!
:D
این بچه هایی که توی این تاپیک می بینین:w31: الآن تقریباً 8 ماه میشه که علاف شرکت نفتن یکیش خود من !

واسه نونه ، واسه نونه!:biggrin:

samnic68

عضو جدید
سلاماگه کسی تست شنوایی داده یه توضیحی درمورداون بده،که آزمایش اون چطوریه.ممنون میشممناطق نفت خیزجنوب

pouyashayan

عضو جدید
دوست عزیز به حال کی می خندی؟ به حال نخبه های کشور که از بین 150000نفر تونستن خودشونو بکشن بالا؟؟؟؟؟تو بند پشو چیکار داری،پارتی میشه یه نفر دو نفر نهایتش 1000 نفر،دیگه 5000 نفر
همش که پارتی نیس که دادا،من خیلیارو شنیدم هم باباش کارمند نفته هم بومیه هم ارشده هم سهمیه ی ایثارگری نمی دونم چی چی داره ولی از این امتحان قبول نشد،پس زیادم بند پ مطرح نیست،بعدشم هر کی احساس می کنه حقش ضایع شده می تونه بره دیوان عدالت اداری

بالا