مشکلات اینترنتی

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان، میخوام در یاهو میل درست کنم راهنمایم کنید ممنون میشم، مشکلم در بخشیه که شماره میخواد؟

milad_ntn

عضو جدید
سلام
من با ایمیل یاهو نمی تونم واردیاهو مسنجرشوم میگه 13ساله هستی باگوشی/ وارد ایمیل شدم اجازه دسترسی به پروفایلم نمی ده برای تغییرات باید چیکار کنم
فقط در کافی نت می تونم وارد چت بشم ولی باسیستم خونه نه ممنون می شم راهنمایی کنید.

m.reali

عضو جدید
سلام .من هميشه ايميلاي فيسبوكي برام مياد.اون پايين نوشته (اگر نمی خواهید چنین رایانامه‌هایی در آینده از سوی فیسبوک دریافت کنید لطفا ‏پی‌گیری نکردن‏ نمایید) اما من چون فيلترشكن ندارم باز نميشه .چيكار كنم ديگه اين پياما نياد؟

Elham*92

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
من ویندوز 7 رو سیستم دارم
ولی بلد نیستم با search کار کنم
هر چی اسم یه فایلی رو توش مینویسم که بگرده و برام پیدا کنه نمیاره یا فایلای بی ربط برام پیدا میکنه
میشه راهنماییم کنین؟؟؟

Mohandes*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من ویندوز 7 رو سیستم دارم
ولی بلد نیستم با search کار کنم
هر چی اسم یه فایلی رو توش مینویسم که بگرده و برام پیدا کنه نمیاره یا فایلای بی ربط برام پیدا میکنه
میشه راهنماییم کنین؟؟؟
سلام
شما میتونید از منوی start نام فایل خودتونو بزنید یا برید توی mycomputer توی کادر کوچیک سمت راست نام فایل رو وارد کنید.
اگه وجود داشته باشه براتون فایلو میاره...:)

باران شمالي

عضو جدید
سلام من با كامپيوترم نميتونم سايت سنجش و باز كنم گوگل و هم دير باز ميكنه ولي اينجا رو زودتر باز ميكنه شما ميدونيد چرا؟

vafaholy

عضو جدید
سلام من یه مشکل پیدا کردم جدیدا .وقتی تب جدید تو فایرفاکس باز میکنم سایت ask.com bing و یا چیزای دیگه باز میشه خودبخود. تو اینترنت آپشن هم رفتم هوم پیجم رو عوض کردم بازم بیفایده بود تروخدا کمکم کنید

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
انتی ویروسم یوزو پسورد می خواد ولی سایت ایران ستاپ باز نمیشه چکارکنم؟؟ یعنی باز میشه کشور ایران توش نیست :gol:

Sword-cutler

عضو جدید
با سلام
به تازگی ویندوز 8.1 نصب کردم (enterprise ) . برای استفاده از نرم افزارهای رابط کاربری مترو و دانلود اونها باید به app store مایکروسافت کانکت بشم . متاسفانه ایران رو ساپورت نمیکنه وقتی هم که در قسمت پراکسی یه پراکسی تنظیم میکنم با اینکه نرم افزار پراکسیم برای مرورگر کار میکنه برای app store و ... کار نمیکنه ( مثل قبل ارور ساپورت کشور نمیده بلکه ارور در برقراری ارتباط میده ) کسی میدونه چطور میتونم از app store استفاده کنم یا نرم افزارهای رابط کاربری مترو رو جای دیگه تو اینترنت پیدا کنم ؟

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سیلام..
چرا من چند روزه نمیتونم توی ایمیلم فایلی رو اتچ کنم آیا؟؟:confused:

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
میخوام سرچ فیسبوکمو ببندم
از این عکس تو کدوم قسمتش؟!
قبلا یه جور دیگه بود :surprised:1.jpg

juliet

کاربر بیش فعال
سلام دوستان

شبتون بخیر

یه سوال داشتم. دیروز داشتم مقاله دانلود می کردم یه دفعه دیگه نتونستم مقاله های بیشتری دانلود کنم الانم هر کاری می کنم نمیشه فقط یه سره لود میشه!
:cry: نمی دونید چه بلایی سر اینترنتم اومده؟

:cry:

اگه ظرفیت دانلودم تموم می شد پیغام می داد...

کلا هیچ فایلی دانلود نمیشه :cry::(

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام من یه مشکل پیدا کردم جدیدا .وقتی تب جدید تو فایرفاکس باز میکنم سایت ask.com bing و یا چیزای دیگه باز میشه خودبخود. تو اینترنت آپشن هم رفتم هوم پیجم رو عوض کردم بازم بیفایده بود تروخدا کمکم کنید
سلام
فکر کنم از اینجا درست بشه:
تنظیماتتون رو مثل مال من کنید ببینید چی میشه:

چرا يه سري سايت هاي خوب كه واقعا به درد مردم ميخوره رو فيلتر ميكنن
کسی نمیدونه !

سلام
انتی ویروسم یوزو پسورد می خواد ولی سایت ایران ستاپ باز نمیشه چکارکنم؟؟ یعنی باز میشه کشور ایران توش نیست :gol:
سلام
آنتی ویروست چی هست؟

سلام چه جوری یوذرپسوردازاینترنت دانلود کنم؟اگه میشه سریع جواب بدین.
سلام
نود 32 منظورتونه؟
شما فقط کافیه توی گوگل بنویسید: یوزر و پس نود 32 ! یکی از همون لینک های اول گوگل رو باز کنید و یوزر و پس بردارید. معمولا این مدل سایت ها هر روز هم آپ میشن.

میخوام سرچ فیسبوکمو ببندم
از این عکس تو کدوم قسمتش؟!
قبلا یه جور دیگه بود :surprised:مشاهده پیوست 183262
سلام
اخیرا یه جا خوندم نوشته بود فیسبوک میخواد قابلیت مخفی کردن سرچ رو برداره! احتمالا الان دیگه برداشته
خودم الان فیسبوک ندارم وگرنه چک میکردم

سلام دوستان

شبتون بخیر

یه سوال داشتم. دیروز داشتم مقاله دانلود می کردم یه دفعه دیگه نتونستم مقاله های بیشتری دانلود کنم الانم هر کاری می کنم نمیشه فقط یه سره لود میشه!
:cry: نمی دونید چه بلایی سر اینترنتم اومده؟

:cry:

اگه ظرفیت دانلودم تموم می شد پیغام می داد...

کلا هیچ فایلی دانلود نمیشه :cry::(
سلام
با چی دانلود میکنی؟ دانلود منیجر داری؟
چه اروری میده؟

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
صفحه اینترنتم کوچک شده نوشته ها ریز ریز شدن چطور به حالت اولیه بر میگرده؟

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان
صفحه اینترنتم کوچک شده نوشته ها ریز ریز شدن چطور به حالت اولیه بر میگرده؟

سلام

Ctrl رو نگه دارین و کلید + رو بزنید..برای ریز شدن هم کلید - رو بزنید.(به جای + و - میتونید غلتک موس رو هم بالا و پایین کنید!)

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید یه سوال دیگه :
درایو c پرشده قرمزه ،هر کار میکنم خالی نمیشه چیکار کنم ؟

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ببخشید یه سوال دیگه :
درایو c پرشده قرمزه ،هر کار میکنم خالی نمیشه چیکار کنم ؟
فایل های درایو c و فایل های موجود در desktop رو حذف یا به درایو دیگری منتقل کنید.اگز باز هم خالی نشد باید برنامه های نصب شده در درایو c را uninstall کنید.

m.reali

عضو جدید
من ميخوام يه فايل ورد آپلود كنم.ميخواستم اين فايلو به كسايه ديگه هم بدم. يه سايتي ميخوام كه بدونم اين فايل چندبار دانلود شده .

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من ميخوام يه فايل ورد آپلود كنم.ميخواستم اين فايلو به كسايه ديگه هم بدم. يه سايتي ميخوام كه بدونم اين فايل چندبار دانلود شده .
اینجا ( اول باید عضو بشید) :
http://www.picofile.com/
اگه هم word رو آپلود نکرد اول zip کنید بعد آپلود کنید

سلام همگي
دوستان هركي ميتونه منو راهنمايي كنه يه عمر ممنونش ميشم.اگه جايي هم به جز اينجا سراغ داريد منو لينك بديد لطفا تا سوالمو بپرسم

موقع ثبتنام فيس بوك تاريخ تولد همينطوري وارد كردم. حالا نميدونم چيشده كه موقع ورود مدام ت.تولد ميخاد. كه من هم يادم نيست.
ضمنا با يه اكانت ديگه وارد شدم تاريخ تولدي ثبت نشده بود. به اد ليست هم دسترسي ندارم تا به اونا بگم نيگا كنن.

لطفا منو كمك كنيد

مرسي همگي

بالا