مشکلات اینترنتی

SuPpOrTeR

عضو جدید
سلام و خداقوت
توی ایمیل چه طوری میشه بعضی هارو ایگنور کرد تا نتونن بهمون ایمیل بفرستن؟
:gol:
وقتی وارد ایمیل شدید روی چرخ دنده سمت راست بالا کلیک کنید و تنظیمات ( setting ) رو بزنید !

در صفحه جدید که باز میشه از قسمت " بلاک آدرس " آدرس ایمیل مزاحم رو وارد کنید و تمام ...

یاعلی !

*مینا*

کاربر فعال شیمی
وقتی وارد ایمیل شدید روی چرخ دنده سمت راست بالا کلیک کنید و تنظیمات ( setting ) رو بزنید !

در صفحه جدید که باز میشه از قسمت " بلاک آدرس " آدرس ایمیل مزاحم رو وارد کنید و تمام ...

یاعلی !

خیلــــی ممنــون :gol:

بیتا24

عضو جدید
یه افزونه دانلود کردم برا فایر فاکس..به اسم optimize google ...کارش اینه که یه سری از سایت های اسپم رو بهش میدی و دیگه توی نتایج سرچ گوگل نمیاد
ولی موقعی که سرچ میزنی یه گزینه خاصی نداره که فلان سایت ر و حذف کن باید حتما به صورت دستی ادرس رو وارد کنی
ولی اگه یه اکتنشن خاص داشت خیلی راحت تر بود
سوال من
ایا این نرم افزار این قابلیت رو داره ؟
یا نه؟
اگه اره چطوری میتونم فعالش کنم
مرسی از دوستانی که جواب میدن

a_mardasi2000

عضو جدید
دوستان عزیز من یه مشکل دارم هر کازی انجام دادم نتونستم این مشکل رو رفع کنم
مشکل من این هست که تو یک سایت با کلیک بروی گزینه ورود باید یک صفحه ی کشویی باز بشه که بتونم یوزر و پسوردم رو وارد کنم ولی هر کاری میکنم هرچی روی ورود کلیک میکنم صفحه ای باز نمیشه
30824bacaaab.jpgهر کاری که فکر کنید انجام دادم هیستوری رو پاک کردم - کوکی رو پاک کردم-ورژن مرورگر رو عوض کردم -با یک مرورگر دیگه امتحان کردم- ویندوز عوض کردم - اینترنت رو عوض کردم جالب اینجاست که با یک سیستم دیگه با همین اینترنت بدون مشکل کارم انجام میشه

ممنون میشم اگه کسی میتونه این مشکل رو برطرف کنه کمک کنه

بیتا24

عضو جدید
توی یاهو مسنجر میخوام یه فایل pdf رو ارسال کنم...ولی گزینه ی اتچ خاموشه ...قبلا یادمه میتونستم این کارو بکنم...کسی از دوستان میدونه علت چیه؟

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی یاهو مسنجر میخوام یه فایل pdf رو ارسال کنم...ولی گزینه ی اتچ خاموشه ...قبلا یادمه میتونستم این کارو بکنم...کسی از دوستان میدونه علت چیه؟

توی اون پنجره یی ک با طرفتون چت میکنین کنار اون علامت تعجب(buzz) ی چیزی هست شبیه سنجاق قفلی ک نوشته send a file to this contact با این فک کنم بشه فرستاد.
درمورد pdf مطمئن نیستم.
ی راه ساده تر:
تو ی سایت اپلود کنین و لینکش رو برای طرف بفرستین.
این بهتره از نظر من.

(M&M)

کاربر بیش فعال
با سلام

حدود 1 ماهه که نمیتونم اینترنتمو از طریق شارژ سریع  شارژ کنم چون قسمت درگاه بانکی که میخوام پرداخت کنم نوشته:not available!

همین مشکلو برای خرید شارژ از سایت بانکها هم دارم. مشکل چه میتونه باشه؟

با تشکر

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

حدود 1 ماهه که نمیتونم اینترنتمو از طریق شارژ سریع شارژ کنم چون قسمت درگاه بانکی که میخوام پرداخت کنم نوشته:not available!

با تشکر

فکر نکنم مشکل اینترنتی باشه.
کارتتون انقضا داره؟

Vahid.Net

عضو جدید
با سلام

حدود 1 ماهه که نمیتونم اینترنتمو از طریق شارژ سریع شارژ کنم چون قسمت درگاه بانکی که میخوام پرداخت کنم نوشته:not available!

با تشکر

با سلام،

مشکل از اینترنت نیست،

پرداخت سایت های دیگه رو بررسی کنید،

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نگاه های مخفی به سیستم

نگاه های مخفی به سیستم

[h=2]سلام و عرض ادب

آیا در صورت نفوذ فرد غیر به رایانه شخصی و کپی برداری از اطلاعات هنگام کپی برداری از فایل، کاربر(فردی که مشغول به استفاده از یارانه شخصی خود می باشد) متوجه کپی برداری خواهد شد؟

احساس میکنم کسی ،گاهی کنترل سیستمم رو به دست میگیره؟

باتشکر ناتانائیل
[/h]

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=2]سلام و عرض ادب

آیا در صورت نفوذ فرد غیر به رایانه شخصی و کپی برداری از اطلاعات هنگام کپی برداری از فایل، کاربر(فردی که مشغول به استفاده از یارانه شخصی خود می باشد) متوجه کپی برداری خواهد شد؟

باتشکر ناتانائیل
[/h]

عزیزم شاید جناب ویروس هستن .

Vahid.Net

عضو جدید
سلام و عرض ادب

باتشکر ناتانائیل

درود،

به طور عادی قابل تشخیص نیست تا اونجایی که من اطلاع دارم،

بهتره از نرم افزارهای مدیریت پهنای باند استفاده کنید و گزارش send / recive رو داشته باشین،

در نهایت در این گزارش اومده که کدوم برنامه و از چه پورتی اطلاعات داره ارسال یا دریافت میشه

Dear.Doctor

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان
کسی میتونه به این سایت بره
http://forum.konkur.in/
من که میرم این میگه مشکل چیه؟؟

XML Parsing Error: unexpected parser state Location: jar:file:///C:/Program%20Files/Mozilla%20Firefox/omni.ja!/chrome/toolkit/content/global/netError.xhtml Line Number 304, Column 68: <div
id="ed_connectionFailure">&connectionFailure.longDesc;</div> -------------------------------------------------------------------^

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
کسی میتونه به این سایت بره
http://forum.konkur.in/
من که میرم این میگه مشکل چیه؟؟

XML Parsing Error: unexpected parser state Location: jar:file:///C:/Program%20Files/Mozilla%20Firefox/omni.ja!/chrome/toolkit/content/global/netError.xhtml Line Number 304, Column 68: <div
id="ed_connectionFailure">&connectionFailure.longDesc;</div> -------------------------------------------------------------------^

سلام.
من ک همین الان زدم باز شد و مشکلی نداشت.
مرورگرتون رو عوض کنین و گه باز هم نیومد انتی ویرروستون رو غیر فعال کنین برین.
امیدوارم ک درست شه.

بیتا24

عضو جدید
سلام.
من ک همین الان زدم باز شد و مشکلی نداشت.
مرورگرتون رو عوض کنین و گه باز هم نیومد انتی ویرروستون رو غیر فعال کنین برین.
امیدوارم ک درست شه.

اگه مشکل تون پا برجا بود .... زمان سیستم رو درست کنید

بیتا24

عضو جدید
سایت های تبلیغاتی

سایت های تبلیغاتی

دوستان حتما متوجه شدید که تعداد سایت های تبلیغاتی خیلـــــــــــــــــی زیاد شده
من میخواستم یه افزونه ی فایرفوکس بهم معرفی کنید که آدرس این سایت ها رو بهش بدی و دیگه تو نتیجه ی جستجو ظاهر نشوند

یکی داشتم قبلا اسمش اپتیمایز گوگل بود ... ولی ظاهر دیگه این اکستکشن قابلیت اپدیت نداره و فایر فوکس قبولش نمیکنه
میخواستم بدونم نمونه ی دیگری وجود داره که ما رو از شر این سایت ها خلاص کنه
با تشکر از دوستانی که جواب میدن

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
دوستان حتما متوجه شدید که تعداد سایت های تبلیغاتی خیلـــــــــــــــــی زیاد شده
من میخواستم یه افزونه ی فایرفوکس بهم معرفی کنید که آدرس این سایت ها رو بهش بدی و دیگه تو نتیجه ی جستجو ظاهر نشوند

یکی داشتم قبلا اسمش اپتیمایز گوگل بود ... ولی ظاهر دیگه این اکستکشن قابلیت اپدیت نداره و فایر فوکس قبولش نمیکنه
میخواستم بدونم نمونه ی دیگری وجود داره که ما رو از شر این سایت ها خلاص کنه
با تشکر از دوستانی که جواب میدن

یک افزونه هست به نام Hide unwanted result of google که باید یکی یکی سایتها رو بهش بدی تا نیاره.
امیدوارم به دردت بخوره.
موفق و شاد باشید.;)

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک افزونه هست به نام Hide unwanted result of google که باید یکی یکی سایتها رو بهش بدی تا نیاره.
امیدوارم به دردت بخوره.
موفق و شاد باشید.;)
سلام واسه کروم همچین برنامه ای رو سراغ ندارین؟

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
سلام واسه کروم همچین برنامه ای رو سراغ ندارین؟

سلام دوست عزیز
برای کروم هم یه افزونه ای به نام Personal Blocklist (by Google) هستش که همین کارو انجام میده ، از نظر من این از اون قبلی هم بهتره ، چون که این نتایج گوگل رو که میزنی ، زیر هر کدوم یک گزینه داره که بزنی اون سایت رو همون موقع فیلتر میکنه و دفعه های بعد هم نشون نمیده.

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
برای کروم هم یه افزونه ای به نام Personal Blocklist (by Google) هستش که همین کارو انجام میده ، از نظر من این از اون قبلی هم بهتره ، چون که این نتایج گوگل رو که میزنی ، زیر هر کدوم یک گزینه داره که بزنی اون سایت رو همون موقع فیلتر میکنه و دفعه های بعد هم نشون نمیده.
سپاس دوست ارجمند
:gol::gol::gol:

rocki

عضو جدید
سلام من مدت زیادیه میل رو باز نکردم الان میحام بازکنم ازم سوال امنیتی میپرسه که منم جوابشو بلد نیسم از سوالای که موقه ثبت نام جواب دادم میپیرسه

lesseducated

عضو جدید
سلام.
من برای اتصال به اینترنت از 3g modem استفاده میکنم.
اما مشکلش اینجاس ک نیم ساعت بعد کانکت شدن،مودم به طرز وحشتناکی داغ میکنه و دیس کانکت میشه.(خود مودم دیس میشه،انگار ک یهو مودمو از پورت بکشی)دوباره باید مودمو کانکت کنم.
یه مودم دیگ هم خریدم.بازم داغ میکنه اما دیس نمیشه.
در ضمن وقتی سرعت نتم بالاتره،زودتر داغ میکنه.
پورت یو اس بیم هم یه وقتی سیستمم خاموشه یه مقدار ولتاژ میده.
پاورم رو هم تعویض کردم.اثری نداشت
ب نظر شما مشکل چیه؟

0192

عضو جدید
سلام.
من برای اتصال به اینترنت از 3g modem استفاده میکنم.
اما مشکلش اینجاس ک نیم ساعت بعد کانکت شدن،مودم به طرز وحشتناکی داغ میکنه و دیس کانکت میشه.(خود مودم دیس میشه،انگار ک یهو مودمو از پورت بکشی)دوباره باید مودمو کانکت کنم.
یه مودم دیگ هم خریدم.بازم داغ میکنه اما دیس نمیشه.
در ضمن وقتی سرعت نتم بالاتره،زودتر داغ میکنه.
پورت یو اس بیم هم یه وقتی سیستمم خاموشه یه مقدار ولتاژ میده.
پاورم رو هم تعویض کردم.اثری نداشت
ب نظر شما مشکل چیه؟

برداشت من:
سیستم شما برق اضافه تو خودش گرفته و باید تمام لوازم سیستم(مث هارد سی دی رام و امثالهم) جز موارد مربوط به مادربرد رو کابلاشونو از سیستم جدا تا تخلیه بار شه بعد وصلش کنید که در مورد کامپیوتر خونگی برای منم پیش اومده بود
البته یادتون باشه اگر با سخت افزار آشنایی ندارید به متخصص بسپرید خودتونم مستقیم دست نزنید
اگر مودم هم دگمه آف و آن داره یه بار خاموش و روشن کنید /به دگمه ریست کاری نداشته باشید او مربوط به اطلاعات آی پی مودمه

حالا سوال من:

این پیام یعنی چی؟ امروز آنتی ویروسم نشون داد:

Adress has been blocked.
URL address :
http://www.softgozar.com/Image/Base/softgozar.com.gif
IP address:

منظورش همون تموم شدن انقضای آنتی ویروسه که تو سرچم تو نت در صفحاتی که ممکنه حامل ویروس باشه مقاوم نیست؟

آدرس آی پی هم برای سیستم خودمه؟ تو اون اخطار اومده؟من زیاد در مورد آی پی نمیدونم درسشم همینجوری پاس کردم:) چطور باید بدونم آی پی سیستمم چنده؟

Army Of One

کاربر بیش فعال
حالا سوال من:

این پیام یعنی چی؟ امروز آنتی ویروسم نشون داد:

Adress has been blocked.
URL address :
http://www.softgozar.com/Image/Base/softgozar.com.gif
IP address:

منظورش همون تموم شدن انقضای آنتی ویروسه که تو سرچم تو نت در صفحاتی که ممکنه حامل ویروس باشه مقاوم نیست؟

آدرس آی پی هم برای سیستم خودمه؟ تو اون اخطار اومده؟من زیاد در مورد آی پی نمیدونم درسشم همینجوری پاس کردم:) چطور باید بدونم آی پی سیستمم چنده؟

من درست نفهمیدم چی گفتید :D
ولی فکر می کنم این پیغام مربوط به بلاک کردن آدرس سایت از طرف آنتی ویروس هست
باید توی تنظیمات آنتی ویروس جایی که مخصوص این کار هست رو پیدا کنید و آدرسی که نمی خواید بلاک شه رو به عنوان استثنا معرفی کنید

0192

عضو جدید
من درست نفهمیدم چی گفتید :Dولی فکر می کنم این پیغام مربوط به بلاک کردن آدرس سایت از طرف آنتی ویروس هستباید توی تنظیمات آنتی ویروس جایی که مخصوص این کار هست رو پیدا کنید و آدرسی که نمی خواید بلاک شه رو به عنوان استثنا معرفی کنید

من چیزی راجع به این موضوع نمیدونستم - ممنون

اینم راه حل مشکل:

1. ابتدا آنتی ویروس NOD32 را باز کنید.
2. سپس کلید F5 را از صفحه کلید کیبردتان بفشارید.
3. حالا از صفحه باز شده گزینه Web and Email را بگشایید(روی علامت مثبت ان کلیک کنید).
4. دوباره منوی Web access protection را بگشایید.
5. اکنون روی منوی URL address management کلیک کنید تا در قسمت راست صفحه منوهای جدید باز شود.
6. سپس روی گزینه Add که در پایین صفحه کلیک کنید.
7. خوب حالا میرسیم به قسمت اخر یعنی ما اینجا میخواهیم نام سایتی که بلاک شده را باز کنیم که برای اینکار در کادری که مقابلمان هست باید نام سایت را وارد کنیم اما برای وارد کردن باید ابتدا یک علامت ستاره * را وارد کنیم سپس نام سایت بدون www و در اخر باز علامت ستاره * یعنی به طور مثال فرض کنید سایت softgozar را به این صورت مینویسیم *softgozar.com* و در اخر هم روی OK کلیک میکنیم

آموزش رفع مشکل سایت های بلاک شده توسط نود 32

بیتا24

عضو جدید
باسلام
بنده از اینترنت adsl مخابرات خوزستان استفاده میکنم که متاسفانه پشتیبانی بسیار ضعیفی داره
الان جدیدا یه مشکلی برای همه ی کاربرای این اینترنت پیش اومده که با یوزر و پسورد رو قبول نمیکنه
پیگیر شدیم و یه چیزایی مبنی بر تغییر پیج ورود این شبکه هست به اسم پرتک
با ادرس ای پی ۱۰.۲۳۲.۱۳۹.۱۸۶
ولی وقتی این ادرس رو وارد میکنم اصلا نمیتونی هیچ کاری بکنی
لطفا دوستان کمک کنن
یا پیج جدید رو لینک کنید
مرسی از همه ی دوستان

بالا