مشکلات اینترنتی

relife

عضو جدید
یه سوال دارم ،من مودم برایadsl2+گرفتم.حالا اگر بخوام از مخابرات بگیرم اینترنتمو به دلیل همون مشکل فیبر نوری،با همین مودم میشه؟آخه تو قبض تلفن فقط برای مخابرات زدهadsl و adsl2+نزده.مودمم لازمه عوض شه؟
ممنونم

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یاهو که میرم همیشه آف هستم نمیتونم آنلاین بشم.چرا؟

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهترین راه دسترسی به اینترنت در بندرعباس

بهترین راه دسترسی به اینترنت در بندرعباس

با سلام و عرض خسته نباشین، خدمت دوستان گلم.
حقیقتش من فعلاً بندر عباس ساکنم و نیاز مبرمی به نت دارم، از اونجایی که جایی که هستم، خیلی مشخص نیست که باشیم برای همیشه، ADSL رو بیخیال شدم.
بین مبین نت و رایتل به نظرتون کدوم یکی بهتره؟ ببیشتر برای باز کردن صفحات با سرعت خوب و دانلود در حد متوسط میخام.
بعد در مورد رایتل آیا مودمی که شرکتش میده کیفیت اتصالش با حالتی که با گوشی وصل میشیم، فرق داره؟ البته جالبه که من گوشیم ساپورت نمیکنه رایتل رو و باید مودمش رو هم (همون USB رو) باید بگیرم. همچنین فرقی بین سیم کارت معمولی با سیم کارت دیتا در کیفیت اینترنت هستش؟
ممنون میشم اگه کمک کنین

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان..
آقا این ایدی یاهوی من هر ازگاهی یبار باز نمیشه هی باید پسوردشو عوض کنم..مشکل کجاس؟؟
الان که دیگه میگه نمیشه بصورت آنلاین پسوردتو عوض کنی!!!

wooer-man

اخراجی موقت
سلام ... دوستان عزیز مرورگرای من بجز سایت باشگاه مهندسان جای دیگه ایی رو باز نمی کنن ... به نظرتون مشکل چیه

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
:gol:

راستی مسنجرمم باز نمیشه

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
سلام ... دوستان عزیز مرورگرای من بجز سایت باشگاه مهندسان جای دیگه ایی رو باز نمی کنن ... به نظرتون مشکل چیه

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

راستی مسنجرمم باز نمیشه

نشان از علاقه زیاد شما به باشگاه داره و کامپیوتر شما هم این موضوع رو فهمیده .:smile:

سایت varzesh3.com رو بزن ببین میاد؟

wooer-man

اخراجی موقت
احتمالا به ورزش علاقه نداری.:biggrin:

پروکسی اینا تعریف نکردی؟ چیلتر شکنی چیزی ؟ نرم افزار تغییر آی پی؟
خخخخخ مهندس جان اهل ورزشم ولی فوتبال نه ، فک کنم سایت فوتبالی بود :ی

نه چیزی ندارم .... البته امروز صبح یدونه برنامه رو کروم نصب کردم تا تبلیغات نمایش داده نشن { فک کنم abc } ... ولی بعدش کار میکرد ... مشکلی نداشت ...... الان حذفش کردم

راستی دیشب کش مرورگرمو کاملا پاک کردم ... سرعت لود صفحات خیلی کم شد

mehrce

کاربر ممتاز
خخخخخ مهندس جان اهل ورزشم ولی فوتبال نه ، فک کنم سایت فوتبالی بود :ی

نه چیزی ندارم .... البته امروز صبح یدونه برنامه رو کروم نصب کردم تا تبلیغات نمایش داده نشن { فک کنم abc } ... ولی بعدش کار میکرد ... مشکلی نداشت ...... الان حذفش کردم

راستی دیشب کش مرورگرمو کاملا پاک کردم ... سرعت لود صفحات خیلی کم شد

کش یک مرورگر رو پاک کردی؟ الان با هیچ مرورگری نمیاد یا فقط همون که کش رو پاک کردی؟

wooer-man

اخراجی موقت
کش یک مرورگر رو پاک کردی؟ الان با هیچ مرورگری نمیاد یا فقط همون که کش رو پاک کردی؟
ببخش مهندس جان ... قطع شد

اره فقط کش کروم ... این محدود کننده تبلیغاتم فقط رو کروم نصب کردم

ولی همه مرورگرام خراب شدن

mehrce

کاربر ممتاز
ببخش مهندس جان ... قطع شد

اره فقط کش کروم ... این محدود کننده تبلیغاتم فقط رو کروم نصب کردم

ولی همه مرورگرام خراب شدن

من دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه. دوستان متخصص های کامپیوتر چرا به این دوستمون کمک نمیکنن؟

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعضی صفحات وب توی لپتاپ من قاطی نشون میده.؟؟؟مرورگر من مکستونه.

Miss doctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاهو مسنجرم باز نمیشه دو روزه

و گوگل بالا نمیاد چند وقتیه

ادرس اصلی خود سایتو بزنی سریع میاد بالا اما از تو گوگل یاهو بینگ و غیره بخوای سرچ کنی ارور میده

mehrce

کاربر ممتاز
یاهو مسنجرم باز نمیشه دو روزه

و گوگل بالا نمیاد چند وقتیه

ادرس اصلی خود سایتو بزنی سریع میاد بالا اما از تو گوگل یاهو بینگ و غیره بخوای سرچ کنی ارور میده

نتایج گوگل با http میاد یا با https?

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی صفحات وب توی لپتاپ من قاطی نشون میده.؟؟؟مرورگر من مکستونه.
با احتمال زیار مرورگرتون مشکل داره
پیشنهاد می کنم کروم ورژن27 رو دانلود کنین البته الان 35 شم اومده.چون بالاترین سرعت رو در لود صفحات رو داره

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نگاه های مخفی به سیستم

نگاه های مخفی به سیستم

سلام و عرض ادب

آیا در صورت نفوذ فرد غیر به رایانه شخصی و کپی برداری از اطلاعات هنگام کپی برداری از فایل کاربر(فردی که مشغول به استفاده از یارانه شخصی خود می باشد) متوجه کپی برداری خواهد شد؟

باتشکر ناتانائیل

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با احتمال زیار مرورگرتون مشکل داره
پیشنهاد می کنم کروم ورژن27 رو دانلود کنین البته الان 35 شم اومده.چون بالاترین سرعت رو در لود صفحات رو داره

این مشکل از اول که این برنامه رو نصب کردم نبوده.
من با بیشتر برنامه های مرورگر کار کردم ولی این مکستون از همه واقعا بهتره. اما این مشکل رو نمیدونم چرا گاهی اوقات داره. ممنون از راهنمایی تون.

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مشکل از اول که این برنامه رو نصب کردم نبوده.
من با بیشتر برنامه های مرورگر کار کردم ولی این مکستون از همه واقعا بهتره. اما این مشکل رو نمیدونم چرا گاهی اوقات داره. ممنون از راهنمایی تون.
شاید نیاز به اپدیت داره ، خواهش می کنم

mehrce

کاربر ممتاز

https رو http کنید ببینید درست میشه؟ اگر درست بشه احتمالا مشکل از اینترنت شما و جایی هست که داره اینترنت بهتون میده و به همین دلیل هم نمیتونید به مسنجر دسترسی داشته باشید ، چون از https استفاده میکنه.
البته اطلاعات من در این حده شاید هم دلیل دیگری داشته باشه.
موفق و مهربان باشید.;)

*مینا*

کاربر فعال شیمی
سلام و خداقوت
توی ایمیل چه طوری میشه بعضی هارو ایگنور کرد تا نتونن بهمون ایمیل بفرستن؟

بالا