[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

mhz2

عضو جدید
پارسال که اوایل خرداد اعلام کرده بودن(2هفته اول)آخر خردادم مصاحبه ش بود.
منکه پارسال با1280 شبانه فرایند مالک دعوت به مصاحبه شدم ولی قبول نشدم....البته پارسال برا مهر دانشجو نمیخواست ورودی بهمن میخواست که تو تکمیل ظرفیت اعلام نیاز کرده بود....
انشالله که هر چی خیره براتون پیش میاد و قبول میشید

مصاحبه رو خوب ندادین یا علت دیگه ای برای عدم قبولیتون وجود داشت؟

• Like
واکنش ها: .6.

0910

عضو جدید
مصاحبه رو خوب ندادین یا علت دیگه ای برای عدم قبولیتون وجود داشت؟
کلا مصاحبه فرمالیته ست.....اگه رتبه تون خوب باشه میگیرنتون وگرنه به خانواده تون توجه میکنند که آیاخانواده شهید - جانباز - ایثارگر - آزاده - نیروهای مسلح و.... هستین یا نه اگه مثل من جزء هیچ کدوم نبودین ردین(البته این که گفتم از دیدگاه خودمه) آخه من ازاون کسی که ازم مصاحبه کرد پرسیدم چند شدم گفت از100-80شدی.از24-25تا سوالی که ازم پرسیدن فقط2تاشو جواب ندادم...
درصورتی که یکی از بچه ها جزء خانواده آزاده بود فقط ازش 2تا سوال پرسیدن رتبه شم خوب نبود..330بیو بود...آخرشم قبول شد... درصورتی که یکی از بچه ها300بود اما قبول نشد.....

hadi216

عضو جدید
اینارو زدم

• [*=right]12 - 19297 || دانشگاه شيراز || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه
    [*=right]13 - 19306 || دانشگاه صنعتي اصفهان || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش فرايندهاي جداسازي
    [*=right]14 - 19299 || دانشگاه شيراز || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش شبيه سازي وكنترل فرآيند
    [*=right]15 - 19429 || دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || نوبت دوم || گرايش ترموديناميك وسينتيك
    [*=right]16 - 19301 || دانشگاه شيراز || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش مهندسي گاز
    [*=right]17 - 19347 || دانشگاه فردوسي مشهد || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش شبيه سازي وطراحي فرآيند
    [*=right]18 - 19336 || دانشگاه صنعتي مالك اشتر || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || تهران - گرايش طراحي فرآيندها- شرايط در انتهاي دفترچه
    [*=right]19 - 19307 || دانشگاه صنعتي اصفهان || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش مهندسي شيمي پيشرفته-
    [*=right]20 - 19346 || دانشگاه فردوسي مشهد || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش پديده هاي انتقال و فرآيندهاي جداسازي
    [*=right]21 - 19305 || دانشگاه صنعتي اصفهان || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش پديده هاي انتقال
    [*=right]22 - 19317 || دانشگاه صنعتي بابل || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش فرآيندهاي جداسازي
    [*=right]23 - 19273 || دانشگاه تهران || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش طراحي فرايندهاي جداسازي-محل تحصيل دانشكده فني كاسپين رضوانشهرگيلان
    [*=right]24 - 19349 || دانشگاه فردوسي مشهد || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش فرآوري وانتقال گاز
    [*=right]25 - 19260 || دانشگاه اصفهان || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش طراحي فرآيندها
    [*=right]26 - 19257 || پژوهشگاه شيمي ومهندسي شيمي ايران || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || پژوهش محور

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینارو زدم

[*=right]13 - 19306 || دانشگاه صنعتي اصفهان || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش فرايندهاي جداسازي
    [*=right]14 - 19299 || دانشگاه شيراز || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش شبيه سازي وكنترل فرآيند
    [*=right]15 - 19429 || دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || نوبت دوم || گرايش ترموديناميك وسينتيك
    [*=right]16 - 19301 || دانشگاه شيراز || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش مهندسي گاز
    [*=right]17 - 19347 || دانشگاه فردوسي مشهد || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش شبيه سازي وطراحي فرآيند
    [*=right]18 - 19336 || دانشگاه صنعتي مالك اشتر || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || تهران - گرايش طراحي فرآيندها- شرايط در انتهاي دفترچه
    [*=right]19 - 19307 || دانشگاه صنعتي اصفهان || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش مهندسي شيمي پيشرفته-
    [*=right]20 - 19346 || دانشگاه فردوسي مشهد || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش پديده هاي انتقال و فرآيندهاي جداسازي
    [*=right]21 - 19305 || دانشگاه صنعتي اصفهان || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش پديده هاي انتقال
    [*=right]22 - 19317 || دانشگاه صنعتي بابل || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش فرآيندهاي جداسازي
    [*=right]23 - 19273 || دانشگاه تهران || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش طراحي فرايندهاي جداسازي-محل تحصيل دانشكده فني كاسپين رضوانشهرگيلان
    [*=right]24 - 19349 || دانشگاه فردوسي مشهد || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش فرآوري وانتقال گاز
    [*=right]25 - 19260 || دانشگاه اصفهان || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || گرايش طراحي فرآيندها
    [*=right]26 - 19257 || پژوهشگاه شيمي ومهندسي شيمي ايران || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || روزانه || پژوهش محور

اقا مالک امسال چه پر طرفدار شده خدا به داد من برسه:D

• Like
واکنش ها: .6.

hadi216

عضو جدید
اقا مالک امسال چه پر طرفدار شده خدا به داد من برسه:D
نه فقط میخوام ببینم اسمم رو اعلام میکنند واسه مصاحبه یا نه
پویا من طراحی فرایند رو بیشتر از بقیه گرایشا دوست دارم ، بدجوری دو دلم که طراحی فردوسی رو بیارم بالاتر از علم و صنعت ترمو

hadi216

عضو جدید
اینارو زدم

من هنوزم تردید دارم که علم و صنعت رو انقدر بالا زدم . خیلی با درس های طراحی فرایند حال میکنم .

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه فقط میخوام ببینم اسمم رو اعلام میکنند واسه مصاحبه یا نه
پویا من طراحی فرایند رو بیشتر از بقیه گرایشا دوست دارم ، بدجوری دو دلم که طراحی فردوسی رو بیارم بالاتر از علم و صنعت ترمو

دیگه تمومه کاری نمیتونی بکنی:D
اسمتم حتما اعلام میکنن شاید رتبه ات نخوره ولی همیشه چند برابر ظرفیت اعلام میکنن

hothit

عضو جدید
من هنوزم تردید دارم که علم و صنعت رو انقدر بالا زدم . خیلی با درس های طراحی فرایند حال میکنم .
از کسایی که علم و صنعت خوندن یه امار میگرفتی ببینی میشه موضوع تزت با گرایشت متفاوت باشه یا نه اخه مثلن میگن دانشگاه تهران گرایشت مهم نیس رو هر موضوعی بخوای کار میکنی.

hadi216

عضو جدید
از کسایی که علم و صنعت خوندن یه امار میگرفتی ببینی میشه موضوع تزت با گرایشت متفاوت باشه یا نه اخه مثلن میگن دانشگاه تهران گرایشت مهم نیس رو هر موضوعی بخوای کار میکنی.
آمار گرفتم میگن نمیشه این کارو کرد

hothit

عضو جدید
آمار گرفتم میگن نمیشه این کارو کرد

اقا روزه شک دار نگیر یه سبک سنگین کن ببین گرایش و علاقه برات مهم تره یا مسافت و تهران بودن.ترمو گرایش مزخرفیه شانسه قبولیت هم زیاده .منم وسواسی شده بودم هی میرفتم ویرایش میکردم بار اخر که رفتم ویرایش کنم زد شما 5 بار ویرایش کردید و دیگه نمیتونید! خلاصه اگاهانه تصمیم بگیر چون تو هر 2 تاش شانس قبولیت هس.

BULGARIA

کاربر بیش فعال
شیراز رو قبول دارم ولی فردوسی دیگه واقعا بهتر نیس

هادی جان هنوز سایت سنجش برای ویرایش و انتخاب رشته فعاله-بنظر منم شیراز خیلی بهتر از فردوسیه من هم از همون اول کلید کردم روی شیراز-ولی چون میبینم دلت پیش تهرانه میگم بری تهران بهتره هرچند دیگه خوب یا بد بودنش رو بجون باید بخری;)

hadi216

عضو جدید
بچه ها کلید اومد تو قسمت همون کارنامه اولیه .
شانس من سوال 35 رو که درست زدم گذاشتن با تاثیر مثبت . سوال 44 رو هم حذف نکردن

hadi216

عضو جدید
هادی جان هنوز سایت سنجش برای ویرایش و انتخاب رشته فعاله-بنظر منم شیراز خیلی بهتر از فردوسیه من هم از همون اول کلید کردم روی شیراز-ولی چون میبینم دلت پیش تهرانه میگم بری تهران بهتره هرچند دیگه خوب یا بد بودنش رو بجون باید بخری;)
شیراز جنرال و کنترل رو بالاتر از علم و صنعت زدم ولی گاز رو نه

hadi216

عضو جدید
آخ حیف شد یه سوال ترمو جواب 43.95 رو 4.935 زدم . بدبختی یکی 2تا نیست که .
سوال 97 ( شرایط تشابه همون 1 رو درست گرفتند ) لعنت به اینا

ئدز

عضو جدید
منو بگو توکل بیو فقط دوتا غلط داشتم اون وقت از 11 سوال حرارتی تو م شیمی زدم...................نگم بهتره...................به هر حال گذشته دعا کنید نتیجه اخر در حد تلاشمون باشه.................

hameddam

عضو جدید
سلام دوتسان میدونم جاش اینجا نیست اما بقیه جاها سوت و کور تره
جسی سوال های آزمون آزاد رو نداره سال های قبل رو ؟

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام دوتسان میدونم جاش اینجا نیست اما بقیه جاها سوت و کور تره
جسی سوال های آزمون آزاد رو نداره سال های قبل رو ؟
من خیلی دنبالش گشتم ولی رایگان نتونستم توی اینترنت پیدا کنم!

بالا