[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

na88na88

عضو جدید
مالک یه مزیتی ک داره تهران بودنشه...
شک نکن دانشگاه نوشیروانی خیلی بهتره.مالک جو امنیتی داره و بره اپلای هم دردسر داره .پروژه هاش هم کاربرد نظامی دارن.اگه دوستتون این چیزا براش مهم نباشه میتونه مالک هم بزنه.

• Like
واکنش ها: 0910

ea26

عضو جدید
از دانشگاه نهران خیلی خبری ندارم(البته یه مورد از دوستان بود معادلات رو دانشگاه تهران 20 شده بود و از 3 سوال پایان ترم ما هیچ کدومو نتونس حل کنه!!!) اما لیسانسو شریفم من و واقعا شدیدا سخت می گیرن خییییلی زیاد
بستگی داره بخوای دو سالت چطور بگذزه اما تجربه ی لیسانسم این بوده که هم به شدت سخت می گیرن و هم نمره نمی دن

درسته! شریف هم سخت گیرن هم معدلا پایینه ولی تهران معدلا راحت 17 18

0910

عضو جدید
مالک یه مزیتی ک داره تهران بودنشه...
خودم دوست نداشتم که مالک و بزنم حتی به همه توصیه کرده بودم که نزنن
اما به خاطر مزیت تهران بودنش رفتم ویرایش کردم انتخاب رشته مو وبالای بابل زدم

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اونطوری که اون گفت تقریبا مثل رتبه منه
بیو100-150
م.شیمی700-800

خوب دوستتون شبانه مالک میاره فرایند.چون من خودم میخوام اونو بزنم تحقیق کردم در موردش.هستن کسایی که با مدرک مالک اپلای کردن رفتن یعنی غیر ممکن نیست.ولی کار اصلا راحتیم نیست چون پایان نامه ها جنبه نظامی داره.و متاسفانه این دانشگام تحریمه.از لحاظ استادام سطح دانشگاه زیاد بالا نیست از لحاظ توریک ولی همه شون خوریه پزوهش و صنعتن.سوال دیگه؟

na88na88

عضو جدید
یه چیز خوبی که تهران داره اینه که واسه دانشجو کار زیاده پاره وقت آدم میتونه تجربه کاریشو زیاد کنه
خوب دوستتون شبانه مالک میاره فرایند.چون من خودم میخوام اونو بزنم تحقیق کردم در موردش.هستن کسایی که با مدرک مالک اپلای کردن رفتن یعنی غیر ممکن نیست.ولی کار اصلا راحتیم نیست چون پایان نامه ها جنبه نظامی داره.و متاسفانه این دانشگام تحریمه.از لحاظ استادام سطح دانشگاه زیاد بالا نیست از لحاظ توریک ولی همه شون خوریه پزوهش و صنعتن.سوال دیگه؟

0910

عضو جدید
بعد دکتری بچه های خودشو میگیره؟سطح بیوش چطوره؟قبول میشه؟ سطح آزمایشگاهیش چطوره؟
اگه کسی مالک بخونه و بعدش برای ادامه زندگی بیاد شهرش مشکلی از لحاظ کاری و دکتری تو شهرستان خوندن پیش نمیاد؟
ممنون

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعد دکتری بچه های خودشو میگیره؟سطح بیوش چطوره؟قبول میشه؟ سطح آزمایشگاهیش چطوره؟
اگه کسی مالک بخونه و بعدش برای ادامه زندگی بیاد شهرش مشکلی از لحاظ کاری و دکتری تو شهرستان خوندن پیش نمیاد؟
ممنون

از لحاظ ازمایشگاه که توپش پوره واحد تهران.دکتری نه بچه های بالاتر رو میگیره مثلا شریفیارو:D بله بیو روزانهشو میاره
نه هیچ مشکلی پیش نمیاد

na88na88

عضو جدید
ولی کلا اگه تو دانشگاه بتونی با استاد خودت خوب راه بیای و اینا میشه وگرنه که واسه همه دانشگاه ها این موضوع هست که دانشجوهای جاهای بالاترو بگیرن
از لحاظ ازمایشگاه که توپش پوره واحد تهران.دکتری نه بچه های بالاتر رو میگیره مثلا شریفیارو:D بله بیو روزانهشو میاره
نه هیچ مشکلی پیش نمیاد

0910

عضو جدید
نه هیچ مشکلی پیش نمیاد

روزانه فرایند تا چندمیگیره؟ پس بچه های مالکو کی میگیره وقتی خودش نگیره؟؟؟

na88na88

عضو جدید
بعد از ارشد یه سریا میرن دنبال کار یه سریا خسته میشن خصوصا اونا که لیسانسشونم دانشگاه های سخت گیر بودن یه سریا هم که میرن از ایران خوشا به حالشون
روزانه فرایند زیر400-450
معکولا کمتر دکتری میخونن دلیلشو نمیدونم چیه

Arash_22

عضو جدید
سلام دوستان
اگه هنوز فرم انتخاب رشته تون رو نهایی نکردید و دوست دارید از یه زاویه دیگه به رشته های ارشد و واحدهای درسیشون و مشاغلشون و دانشگاههاشون نگاه کنید، این لینک رو از دست ندید.
با آرزوی موفقیت برای همه بچه های کنکوری ارشد 93:gol:

0910

عضو جدید
سلام دوستان
اگه هنوز فرم انتخاب رشته تون رو نهایی نکردید و دوست دارید از یه زاویه دیگه به رشته های ارشد و واحدهای درسیشون و مشاغلشون و دانشگاههاشون نگاه کنید، این لینک رو از دست ندید.
با آرزوی موفقیت برای همه بچه های کنکوری ارشد 93:gol:
واقعا لطف کردید....

0910

عضو جدید
بعد از ارشد یه سریا میرن دنبال کار یه سریا خسته میشن خصوصا اونا که لیسانسشونم دانشگاه های سخت گیر بودن یه سریا هم که میرن از ایران خوشا به حالشون
شما خودتون چی زدید؟ و امکانش هست کجا قبول شید؟

parham asadi

عضو جدید
درضمن امروز اقای سمیعی گهر یه همایش برا اپلای گذاشت اینم متنش است:
""همایش رایگان مربوط به اپلای در تاریخ پنجشنبه 8 خرداد ماه ساعت 10 تا 14 برگزار خواهد شد و به دلیل محدودیت در ظرفیت همایش (30 نفر) اولویت با دانشجویانی است که زودتر رزرو کرده باشند.(ظرفیت باقی مانده 15 نفر میباشد) .برای رزرو همایش با شماره 88430755 تماس گرفته و یا شماره 5 را به شماره 09371961992 اس ام اس نمایید""

baran_rm

عضو جدید
کسی می دونه پایان نامه و سمینار تو ارشد واحد عملی جساب میشه یا تئوری؟(می خوام ببینم هزینه های شبانه چقدرمیشه)
لطفا سریع جواب بدید.

entezarr

عضو جدید
من رتبم 88 شده و نمی دونم کجاها قبولم؟ و چه چیزهایی رو الویت قرار بدهم. خودم قبلا اینطور نوشته بودم 1- جداسازی و طراحی فرایند امیر کبیر
2- پلیمر شریف 3- محیط ریست تهران 4- جداسازی مدرس ولی نمی دونم کدوم رو میارم ؟؟!! و نمی دونم بعدش شبانه ها رو بزنم یا محیط زیست امیر کبیر؟

majid_potter7

عضو جدید
من رتبم 88 شده و نمی دونم کجاها قبولم؟ و چه چیزهایی رو الویت قرار بدهم. خودم قبلا اینطور نوشته بودم 1- جداسازی و طراحی فرایند امیر کبیر
2- پلیمر شریف 3- محیط ریست تهران 4- جداسازی مدرس ولی نمی دونم کدوم رو میارم ؟؟!! و نمی دونم بعدش شبانه ها رو بزنم یا محیط زیست امیر کبیر؟

محیط زیست امیرکبیر خوبه...بزن

8822443018

عضو جدید
سلام دوستان به نظرتون با 485 روزانه فردوسی چه گرایشایی میارم ؟ جداسازی میارم ؟؟ لطفا جواب بدید دوستان

بالا