[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

hamed.p

عضو جدید
پارسال پیشرفته تا 240 گرفته
محیط زیست و پلیمر هم تا حدود 550
اساتیدپیشرفته : دکتر مولا / دکتر طاهری / دکتر رحیم پور / دکتر اسلاملوئیان / دکتر کریمی هستند
اساتید محیط زیست : دکتر مولا / فکر کنم دکتر طاهری /دکتر علمداری
اساتید پلیمر : خاننم دکتر اجیلی / دکتر خرم
درسهای پیشرفته : ترمو / سیالات/ حرارت / راکتور / ریاضی + دو درس اختیاری کح جمعا می شه 21 واحد
پلیمر : ترمو / ریاضی / پدیده های انتقال در محیط پلیمری /2 تا درس دیگه که نمی دونم چی هست و 2 تا هم اختیاری که مجموعا می شه 21

hamed.p

عضو جدید
ای جانم شما کجا بودی ؟؟
من یه روزه دنبال اطلاعاتم ، ارشد میخونی ؟؟؟
میشه چارت درسی ارشدتونو بزاری ؟؟؟؟
کدوم درس رو شماها دارید؟؟؟
در حال تلاش و کار :D
بله من ارشد می خونم این درسامون هست
ترودینامیک
ریاضی
مخازن گازی پیشرفته
سیالات 2 فازی
رفتار فازی سیالات مخازن نفتی و گازی PVT
2 تا درس اختیاری از هر گرایشی که بخوایی
جمعا 21 واحد درسی

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ترودینامیک
ریاضی
مخازن گازی پیشرفته
سیالات 2 فازی
جمعا 21 واحد درسی
حاج حامد بیزحمت میشه دقیق تر بفرمایی که ترم یک چن واحد میدن و چیا هستن و ترم 2 و 3 و 4

hothit

عضو جدید
پارسال پیشرفته تا 240 گرفته
محیط زیست و پلیمر هم تا حدود 550
اساتیدپیشرفته : دکتر مولا / دکتر طاهری / دکتر رحیم پور / دکتر اسلاملوئیان / دکتر کریمی هستند
اساتید محیط زیست : دکتر مولا / فکر کنم دکتر طاهری /دکتر علمداری
اساتید پلیمر : خاننم دکتر اجیلی / دکتر خرم
درسهای پیشرفته : ترمو / سیالات/ حرارت / راکتور / ریاضی + دو درس اختیاری کح جمعا می شه 21 واحد
پلیمر : ترمو / ریاضی / پدیده های انتقال در محیط پلیمری /2 تا درس دیگه که نمی دونم چی هست و 2 تا هم اختیاری که مجموعا می شه 21

اقا حامد دستت درد نکنه.این درسته که میگن سطح پلیمرش پایینه؟

hamed.p

عضو جدید
حاج حامد بیزحمت میشه دقیق تر بفرمایی که ترم یک چن واحد میدن و چیا هستن و ترم 2 و 3 و 4
ترم اول 3 تا درس اولی که گه گفتم رو ارائه می دن + درس اختیاری
ترم بعد هم
سیالات 2 فازی وPVT رو ارائه می دن +دروس اختیاری
دو ترم بعد هم دیگه درس نداری روی تزت کار می کنی

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ترم اول 3 تا درس اولی که گه گفتم رو ارائه می دن + درس اختیاری
ترم بعد هم
سیالات 2 فازی وPVT رو ارائه می دن +دروس اختیاری
دو ترم بعد هم دیگه درس نداری روی تزت کار می کنی
دمت گرم!
ینی من کشته مرده اون سال دومشم!
واسه یه بارم که شده عادم میتونه بی دردسر یه کار علمی انجام بده!

ini

عضو جدید
کسی از هزینه ی خابگاهای خودگردان خبر داره؟خیلی بالاتر از دولتی میشه؟

asma_rosie

عضو
کسی از هزینه ی خابگاهای خودگردان خبر داره؟خیلی بالاتر از دولتی میشه؟
پارسال خوابگاههای خودگردان تبریز رو رفتم دیدم تمیز و مرتب نبودن و هزینه اش خیلی بالا بود از ترمی 800 هزار تومان به بالا +ماهیانه ( یا ترمی ، دقیق یادم نیست) 100 هزار تومانم شارژ!!!!برا چی نمیدونم؟!!دیوار اتاقا با فیبر چوبی ( ضخامت کمتر از 1 سانت) جدا بودن و خیلی شلوغ.خلاصه بگم که به این نتیجه رسیدم که اگه تو تبریز خونه اجاره کنم خیلی ارزانتر و راحتتره.در مورد تهران نمی دونم اما پانسیون های دانشجویی زیاده اما از هزینه اش اطلاعی ندارم می تونی تو سایت همشهری بگردی و شمارشونو پیدا کنی و اطلاعات بیشتر بگیری

• Like
واکنش ها: ini

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جداسازی فردوسی.گول اسم دانشگاه رو نخور.علم وصنعت مثله تبل تو خالیه.صداش از دور خوشه.رشته پلیمر که اصن تعریفی نداره

سلام تبل نه بلکه طبل .... بعدهم اونی که صداش از دور خوشه دهل هست چون میتونی ازش نواهای خوش تری بگیری...

• Like
واکنش ها: ini

hadi216

عضو جدید
ترودینامیک
ریاضی
مخازن گازی پیشرفته
سیالات 2 فازی
جمعا 21 واحد درسی

آقا حامد دست درد نکنه
امروز با یکی از همکلاسیات تلفنی صحبت کردم ، اسمش مهدی بود ورودی پارسال

ببین اینایی که میگم درسته ؟؟؟
ترودینامیک شریعتی
ریاضی کشاورز یا خرم
مخازن گازی پیشرفته مهدیار
سیالات 2 فازی ملایری
رفتار فازی سیالات مخازن نفتی و گازی PVT شریعتی

به نظرت گاز شیراز بزنم یا شبانه علم و صنعت - ترمو سینیتیک ؟؟؟؟ تا تهران 8 ساعت راهمه و تا شیراز 24 ساعت

ziiizooo

عضو جدید
بچه هایی که لیسانسشون شریف بوده یا فوق شریف میخونن ازشون یک سوال دارم.آیا شریف خیلی نمره گرفتن سخت هستش؟؟؟منظورم از سخت بودن این هست که از دانشگاه تهران سخت تر میگیره یا نه در همون حد است.خواهشا جواب بدین.من خیلی به کمکتون احتیاج دارم

hamed.p

عضو جدید
آقا حامد دست درد نکنه
امروز با یکی از همکلاسیات تلفنی صحبت کردم ، اسمش مهدی بود ورودی پارسال

ببین اینایی که میگم درسته ؟؟؟
ترودینامیک شریعتی
ریاضی کشاورز یا خرم
مخازن گازی پیشرفته مهدیار
سیالات 2 فازی ملایری
رفتار فازی سیالات مخازن نفتی و گازی PVT شریعتی

به نظرت گاز شیراز بزنم یا شبانه علم و صنعت - ترمو سینیتیک ؟؟؟؟ تا تهران 8 ساعت راهمه و تا شیراز 24 ساعت
بله درسته
فوق 2 سال بیشتر نیست
من بودم گاز شیرازو میزدم
شما رتبتون چند شده؟

hadi216

عضو جدید
بله درسته
فوق 2 سال بیشتر نیست
من بودم گاز شیرازو میزدم
شما رتبتون چند شده؟
439
خب اسم علم و صنعت و بودن تو شهر تهران یه چیز دیگست .
این اساتیدی که درسای گاز رو درس میدن ظاهرا خیلی قوی ( در حد دکتر مولا یا مشفقیان ) نیستند . فکر نکنم علم و صنعتیا از این اساتید کم بیارند ؟؟؟ البته شما بهتر میدونید
شیراز کاره مرتبط پیدا میشه ؟؟؟

BULGARIA

کاربر بیش فعال
بچه هایی که لیسانسشون شریف بوده یا فوق شریف میخونن ازشون یک سوال دارم.آیا شریف خیلی نمره گرفتن سخت هستش؟؟؟منظورم از سخت بودن این هست که از دانشگاه تهران سخت تر میگیره یا نه در همون حد است.خواهشا جواب بدین.من خیلی به کمکتون احتیاج دارم

تاجاییکه پرسیدم تهران بهتره-داداش زیزو جداسازی تهران ک ظرفیتو کم کرده :cry:

BULGARIA

کاربر بیش فعال
دوستان کمک کنید بین این 2تا موندم
شبانه علم و صنعت - ترموسینیتیک
یا روزانه گاز شیراز

هادی خودت بهتر از همه میتونی تشخیص بدی-ببینی ک با شبانه تهران میتونی بهتر کنار بیای یا روزانه شیراز-شبانه سال اول اذیت میشی ولی سال دوم ک دیگه درسی نداری دنبال پایان نامه کمتر اذیت میشی-از طرفی شیراز روزانس و گرایشش بنظرم من بهتره-

mahboubrh

عضو جدید
ممنون یه سوال دیگه من که تحقیق کردم و از اساتید پرسید میگن بیوتکنولوژی خیلی بهتر از پلیمر و گاز هس برای دختر،نظر شما چیه؟

اگه از لحاظ استخدامی میگی که ما خانما رو که کلا نمیذارن سرکار. حداقل یه شهر خوب بزن خوش بگذره.

miaadbaf

عضو جدید

از دانشگاه نهران خیلی خبری ندارم(البته یه مورد از دوستان بود معادلات رو دانشگاه تهران 20 شده بود و از 3 سوال پایان ترم ما هیچ کدومو نتونس حل کنه!!!) اما لیسانسو شریفم من و واقعا شدیدا سخت می گیرن خییییلی زیاد
بستگی داره بخوای دو سالت چطور بگذزه اما تجربه ی لیسانسم این بوده که هم به شدت سخت می گیرن و هم نمره نمی دن

0910

عضو جدید
بچه ها یه سوال
یه بنده خدا درگیراینه که صنعتی بابل و اول بزنه یا مالک؟ میگه می ارزه تهران بخونه؟پرسید آی اس آی مقاله های مالک و قبول میکنه؟برای قبول شدن دکتری تو ایران برای دانشجویان مالک محدودیت وجود نداره؟
لطفا راهنماییم کنیدتا راهنماییش کنم
البته بعضی سوالارو دست وپا شکسته جواب دادم
بچه ها کسی جواب این سوالارو نمیدووووونههههه؟؟؟؟؟
بنده خدا منتظره
فرداآخرین مهلته هااااا

hothit

عضو جدید
بچه ها کسی جواب این سوالارو نمیدووووونههههه؟؟؟؟؟
بنده خدا منتظره
فرداآخرین مهلته هااااا
شک نکن دانشگاه نوشیروانی خیلی بهتره.مالک جو امنیتی داره و بره اپلای هم دردسر داره .پروژه هاش هم کاربرد نظامی دارن.اگه دوستتون این چیزا براش مهم نباشه میتونه مالک هم بزنه.

بالا