[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

majid_potter7

عضو جدید
پس یعنی شد اول امیرکبیر؟
برم ویرایش کنم؟
نمیدونم اولویتت چیه..میخوای راحت دو سال رو تموم کنی بره و فقط ارشدتو بگیری...بیا امیرکبیر..اسمشم خوبه..جو دوستانه اش هم خوبه...وسط شهرم هس (این واقعا مهمه...بیای میفهمی چقد تاثیر داره واقعا)
میخوای آزمایشگاهی کار کنی و مقاله و این صحبتا...خوابگاه و غذای خوبم مهمه برات...علم و صنعت

sungirl5

عضو جدید
نمیدونم اولویتت چیه..میخوای راحت دو سال رو تموم کنی بره و فقط ارشدتو بگیری...بیا امیرکبیر..اسمشم خوبه..جو دوستانه اش هم خوبه...وسط شهرم هس (این واقعا مهمه...بیای میفهمی چقد تاثیر داره واقعا)
میخوای آزمایشگاهی کار کنی و مقاله و این صحبتا...خوابگاه و غذای خوبم مهمه برات...علم و صنعت

اتفاقا من برام مقاله و دکترا رفتن اصله! همه هدفم همینه!
چون شنیدم استادی امیرکبیر وقت نمیذارن واسه دانشجو به شک افتادم!

hadi216

عضو جدید
آقا مجید شما علم و صنعت که نخوندید خوندید ؟؟
به نظرت شبانه علم و صنعت - ترمودینامیک و سینیتیک
روزانه گاز - شیراز
یا روزانه کنترل شیراز؟؟؟
هدفم بیشتر پیدا کردن کاره و یه نیم نگاهی به اونور آب دارم
البته تا شیراز 1 روز راهه و تا تهران 8 ساعت

ea26

عضو جدید
سلام. اتفاقا رنکینگ امیرکبیر بالا تر از علم و صنعته،و رتبه جهانیش بالاتر از علم و صنعته(بهتره)

majid_potter7

عضو جدید
دقیفا! فقط این اسم امیرکبیره که منو 2دل کرده! وگرنه سایر شرایط،گرایش و امکانات رو درنظر بگیریم علم و صنعت بهتره!

البته امیرکبیر اونقد دانشگاه بدی نیست..منظور اینه که اونقد که اسمش از علم و صنعت بلاتره خودش نیست..ینی در اون حد بالاتر نیست...مثلا من بین محیط زیست شریف و کاتالیست تهران شریفو ترجیح میدم فقط به خاطر دانشگاه..ولی تفاوت امیرکبیر و علم صنعت اینقد نیست

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم اولویتت چیه..میخوای راحت دو سال رو تموم کنی بره و فقط ارشدتو بگیری...بیا امیرکبیر..اسمشم خوبه..جو دوستانه اش هم خوبه...وسط شهرم هس (این واقعا مهمه...بیای میفهمی چقد تاثیر داره واقعا)میخوای آزمایشگاهی کار کنی و مقاله و این صحبتا...خوابگاه و غذای خوبم مهمه برات...علم و صنعت
مجید جان این جمله آخریت منو یاد فیلمایی میندازه که میخوان ملت رو ببرن واسه کار اجباری!میگن سه وعده غذا گرم میدن بهتون :D

sungirl5

عضو جدید
البته امیرکبیر اونقد دانشگاه بدی نیست..منظور اینه که اونقد که اسمش از علم و صنعت بلاتره خودش نیست..ینی در اون حد بالاتر نیست...مثلا من بین محیط زیست شریف و کاتالیست تهران شریفو ترجیح میدم فقط به خاطر دانشگاه..ولی تفاوت امیرکبیر و علم صنعت اینقد نیست

آخرش؟ منو یکسره کنید! انقد منو سوار حذب باد نکنید!

mahsa1187

عضو جدید

اسم شریف و تهران انقد با هم اختلاف ندارن به نظرم :)

majid_potter7

عضو جدید
اوهوم..استادای جدید وقت میذارن که بیسوادن..قدیمیا هم وقت نمیذارن...اگه بذارن همه سوادشون واقعا به روز نیست...تو بیو امیرکبیر خیلی خوبه

آقا مجید شما علم و صنعت که نخوندید خوندید ؟؟
به نظرت شبانه علم و صنعت - ترمودینامیک و سینیتیک
روزانه گاز - شیراز
یا روزانه کنترل شیراز؟؟؟
هدفم بیشتر پیدا کردن کاره و یه نیم نگاهی به اونور آب دارم
البته تا شیراز 1 روز راهه و تا تهران 8 ساعت
نه من کارشناسی امیرکبیر بودم
اگه در نهایت نطرت اینه که تهران کار کنی تهرانو بزن...اگه بخوای گازو بزنی بیشتر باید منتظر آزمون استخدامیا باشی تا شرکتای خصوصی و مشاور و ... کنترل هم اگه واقعا باسواد باشی کار هست... اگه علاقه به ریاضی و بحثای کنترلی داری کنترل گزینه خوبیه همه جا هم کار هست براش..چه تو صنایع نفت..چه جاهای دیگه صنایع دیگه

سلام. اتفاقا رنکینگ امیرکبیر بالا تر از علم و صنعته،و رتبه جهانیش بالاتر از علم و صنعته(بهتره)
البته رنکینگ خیلی تاثیری نمداره..چون اون استادی که شما براش اپلای میکنی واقعا نمیگرده ببینه امیرکبیر چنده و کجاست..بیشتر مهمه که دانشجو ازش قبلا رفته باشه اون دانشگاه یا نه...اینجوری بهتر میشناسن...از امیرکبیرم خوب خارح میرن..آمارش بد نیست

آخرین ویرایش:

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حمزه گاز شیراز با فراوری و انتقال گاز گه کنکور دادی واسه صنعت نفت ، چارتش فرق داره ؟؟؟؟
والا پویا میگف که فرق داره!هنوزم دنبالش نبودم ببینم چی درس میدن اونجا ولی یه سری از درسایی که اهواز ارائه میشه ایناس ریاضی پیشرفته سیالات 2 فازی مخازن

hadi216

عضو جدید
والا پویا میگف که فرق داره!هنوزم دنبالش نبودم ببینم چی درس میدن اونجا ولی یه سری از درسایی که اهواز ارائه میشه ایناس ریاضی پیشرفته سیالات 2 فازی مخازن
اطلاعاتی واسه شرایط کارش نداری ؟؟؟

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اطلاعاتی واسه شرایط کارش نداری ؟؟؟
زمینه کاریش معلومه دیگه باید یه سری عملیات رو گاز انجام داد دیگه:D مثه شیرین سازی و... واسه کار هم فک کنم به قول مجید پاتر منتطر استخدام بود و یا تو شرکت های خصوصی جایی استخدام شد.البته به نظر من چون دانشج. های این رشته خیلی خیلی کم هستن واسه همشون کار جور بشه ایشالا

majid_potter7

عضو جدید
مجید جان این جمله آخریت منو یاد فیلمایی میندازه که میخوان ملت رو ببرن واسه کار اجباری!میگن سه وعده غذا گرم میدن بهتون :D
:biggrin: خدا نکشتت حمزه :D آخه اگه بخوای تهران بمونی خیلی مهم میشه..:دی هی باید بیرون غذا بخوری..اونجا هم که 'وشنا' و 'کلوا' نداره که خخخخ;)

آخرش؟ منو یکسره کنید! انقد منو سوار حذب باد نکنید!
آخه من که نمیتونم بگم، من فقط میتونم اطلاعات در اختیارت بذارم
ولی خوب اگه دکترا و مقاله خوب میخوای همون علم و صنعت خوبه..عوض نکن :D
اسم شریف و تهران انقد با هم اختلاف ندارن به نظرم :)

آره خب نه در حدی که مثلا کاتالیست اینو به فرایند اون ترجیح بدی..ولی تو اون مثال واقعا هست!
میگی شریف به چشم نخبه نگات میکنن.(که خیلی بده متاسفانه)..حالا اصن مهندسی قالیبافی خونده باشی...

amiriq

عضو جدید
سلام خودت میدونی من از دوستان شنیدم که میگن پیشرفته شیراز شاخه رتبه بهترا میرن تو اون گرایش ولی به نظر من انتخاب بین این دو تا سخته!
البته شما هم یه جورایی همشهری ما هستی فک کنم تا شیراز خیلی فاصله داشته باشی
من بودم علم و صنعتو میزدم جدای از بحث علمی و ... فقط و فقط به خاطر اسم تهران !

خيلي كمكم كرد.همين الان انتخاب رشته كردم.اول علم و صنعت و زدم بعد شيراز:biggrin:

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin: خدا نکشتت حمزه :D آخه اگه بخوای تهران بمونی خیلی مهم میشه..:دی هی باید بیرون غذا بخوری..اونجا هم که 'وشنا' و 'کلوا' نداره که خخخخ;)آخه من که نمیتونم بگم، من فقط میتونم اطلاعات در اختیارت بذارمولی خوب اگه دکترا و مقاله خوب میخوای همون علم و صنعت خوبه..عوض نکن :Dآره خب نه در حدی که مثلا کاتالیست اینو به فرایند اون ترجیح بدی..ولی تو اون مثال واقعا هست!میگی شریف به چشم نخبه نگات میکنن.(که خیلی بده متاسفانه)..حالا اصن مهندسی قالیبافی خونده باشی...
داداش مگه تو هم کلوا رفتی؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟؟!؟

hadi216

عضو جدید
سلام
من مهندسی شیمی گرایش گاز دانشگاه شیراز می خونم
اگر دوستان سوالی دارن می تونن بپرسن
ای جانم شما کجا بودی ؟؟
من یه روزه دنبال اطلاعاتم ، ارشد میخونی ؟؟؟
میشه چارت درسی ارشدتونو بزاری ؟؟؟؟
کدوم درس رو شماها دارید؟؟؟

بالا