[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلمبیا جان تو همین فایل زده با 1400 مجازی علم و صنعت

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی ، فایلشو میشه بزاری ببینم ، ممنون
والا اینو از سایت پارسه قبلن گرفتمش اصلن ادم نبود که دارمش.سرعتم پایینه نمیشه اپلودش کرد برو سایت پارسه ببین پیداش میکنی

niusha t

عضو جدید
بچه ها مجازی رو میشه یه نفربرام توضیح بده؟ مدرکش چه جوریه ؟ ارزش داره توش مجازی رو میزنن؟
بین الملل یا پردیسای خودگردان توی مدرکشون میزنن یاتفاوتی با روزانه نداره- میخوام ببینم ارزش داره که 20-30 تومن هزینه بشه یانه؟ ممنون میشم هرکس اطلاعاتی داره بهم کمک کنه

ea26

عضو جدید
بچه ها مهندسی فرایند با گرایش طراحی فرایندها چه فرقی داره؟؟

sahar_farj

عضو جدید
بچه ها مجازی رو میشه یه نفربرام توضیح بده؟ مدرکش چه جوریه ؟ ارزش داره توش مجازی رو میزنن؟
بین الملل یا پردیسای خودگردان توی مدرکشون میزنن یاتفاوتی با روزانه نداره- میخوام ببینم ارزش داره که 20-30 تومن هزینه بشه یانه؟ ممنون میشم هرکس اطلاعاتی داره بهم کمک کنه
بنظر من حیف پول که بدی واسه مجازی..کلاس که ندارن و اینترنت و این حرفاس....کسایی که میرن سر کلاس چی میشن که مجازی بخواد نتیجه بده
البته کسی که مجازی خونده باشه بیستر میتونه راهنماییت کنه
اما بازم میگم بنظر من بدرد نمیخوره....هرچند که هرکسی خودشو باید ببینه که هدفش از ارشد چیه؟که مثلا دکترا میخواد؟اگه اره مجازی شاید کمکش نکنه!اما اگه مدرک میخواد و پارتی داره که اره اخرش بهش مدرکو میدن!!

amirh3po4

عضو جدید
آقا فکر کنم شما خیلی دست تو کاره!
به نظرت چقدر شانس دارم با 1317 شبانه ماهشهر یا بوشهر یا یاسوج رو بیارم؟ برای قبولی تو هر کدومشون چقدر برام شانس قائلی؟

sahar_farj

عضو جدید
من هر چی گشتم فایل قبولیای 92 زا پیدا نکردم!اگه کسی پیدا کرد ممنون میشم برای ما هم بذاره
فایل قبولیای 91 پارسه را الان تو تاپیک نتایج اولیه کنکور گذاشتم

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فایل قبولیا 92 رو دارم ولی نمیدونم کجا ریختمش:D مطمئنن اگه درس حسابی تو سایت قدیم بگردین پیداش میکنین:D مطمئنم هستش چون اسم دوستام که پارسال قبول شدن توش بوده حالا اگه پیداش کردم یه جوری میذارمش

sahar_farj

عضو جدید
آقا فکر کنم شما خیلی دست تو کاره!
به نظرت چقدر شانس دارم با 1317 شبانه ماهشهر یا بوشهر یا یاسوج رو بیارم؟ برای قبولی تو هر کدومشون چقدر برام شانس قائلی؟

تو سال 91:
1222:شب سمنان
1232:شب فردوسی
1236:شب زاهدان
1240:شب کرمان
1251:شب کرمان
1272:شب کاشان
1272"شب زاهدان
1308رتبه:شب زاهدان
1312:شب زاهدان
1316:شب زاهدان
1319:شب زاهدان
1322:غیر انتفاعی بابل
1323:شب زاهدان
1328:شب زاهدان

niusha t

عضو جدید
مرسی ازتوضیحاتت- کاش پارتی داشتم- میخوام بدونم بعدش واسه کار یا ادامه تحصیل به مشکل نمیخوره ؟ آخه توی دوران کارشناسی هم خودم میخوندم سرکلاسا نمیرفتم - گفتم بارتبه داغونی که آوردم حداقل یه جابزنم قبول شم بعددیدم ارزش داره برم اگه نه که بخونم واسه سال دیگه
بنظر من حیف پول که بدی واسه مجازی..کلاس که ندارن و اینترنت و این حرفاس....کسایی که میرن سر کلاس چی میشن که مجازی بخواد نتیجه بده
البته کسی که مجازی خونده باشه بیستر میتونه راهنماییت کنه
اما بازم میگم بنظر من بدرد نمیخوره....هرچند که هرکسی خودشو باید ببینه که هدفش از ارشد چیه؟که مثلا دکترا میخواد؟اگه اره مجازی شاید کمکش نکنه!اما اگه مدرک میخواد و پارتی داره که اره اخرش بهش مدرکو میدن!!

sahar_farj

عضو جدید
مرسی ازتوضیحاتت- کاش پارتی داشتم- میخوام بدونم بعدش واسه کار یا ادامه تحصیل به مشکل نمیخوره ؟ آخه توی دوران کارشناسی هم خودم میخوندم سرکلاسا نمیرفتم - گفتم بارتبه داغونی که آوردم حداقل یه جابزنم قبول شم بعددیدم ارزش داره برم اگه نه که بخونم واسه سال دیگه
خواهش
اگه قصدت ادامه تحصیله خیلی فایده نداره
حتی من شنیدم دورههای اموزش محور حتی واسه دانشگاههای خوب چه روزانه چه شبانه برای دکترا ب مشکل بر میخورن(چون پایان نامه ندارن تو مصاحبه دکترا ردشون میمنن)
مجازی که جای خود دارد

بالا