قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sinana

عضو جدید
میشه لطفا دوستایی که فردا آزمون هنر و ساخت می دهند لطف کنن بعد از آزمون بگن از چه کتابای دکتر گلابی سوال اومده و از کتابای جدیدش سوالا در چه حدی بودن
ممنون

sayeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها از همتون به خاطر کمکای زیادتون ممنونم اینجا خیلی بهم کمک کردین امیدوارم هممون نتیجه ی زحمتامونو ببینیم.براتون بهترینهارو آرزو میکتم.:w27::w27::w27:

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا که اکثر بچه ها مدیریت ساخت هستـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن.....موفق باشین دوستای گل...:gol::gol:

mahboooobeh

عضو جدید

همتون خیلی باحالین..............امیدوارم همتون موفق شین:w36:
من که فقط منتظر بعد کنکورم......2-3ماهی میشه افتاب ندیدم:w34:

R00z

عضو جدید
سلام

دوستان عزیز متاسفانه من کلا برا کنکور ایستایی نخوندم وحالا خیلی پشیمونم و ناراحت:(......چندتا از کنکورایه سالایه قبلو زدم احساس کردم سوالاته ایستایی آسون بوده و من نخوندم .....فکر میکنم 5 تا هر سال سوال میاد ....شماها که خوندید میتونید کامل سوالا رو بزنید ، یااینکه 3 تاشو میشه زد ؟(میخوام ببینم حالا که نخوندم چندتا سوالو از دست دادم ، چون از ذهنم نمیپره و همش خودمو میخورم) خیلی خوندید که
تونستید مسلط بشید؟

بنظرتون میشه با چند ساعت خوندش و آیا بخونم؟ چه مباحثی مهمه
اصلا خودتو ناراحت نکن و نذار روی بقیه درسات اثر بذاره .. وقتی سوال ها رو دیدی اصلا وقت روش نذار چون احتمال غلط زدنت میره بالا.. منو که میبینی تنظیم شرایط درست نخوندم و هر سال کلی سوال از اون میاد :confused: اما وقتم رو میذارم روی اونهایی که خوندم.. پس خوشال باش که مشکل تنظیم نداری!:smile:

R00z

عضو جدید
سلام به همه دوستان.. امیدوارم بچه های مدیریت امتحانشون رو خیلی خوب بدن و بیان برای ما تعریف کنن که خیلی آسون بوده !;)

baharestan.f

کاربر بیش فعال
آقا میشه یکی بگه جزوه تازیخ معاصر کدوم بهتره که شبی بخونم؟؟؟؟!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

baharestan.f

کاربر بیش فعال
واسه معاصر ایران بخش 6 جزوه ای که بچه ها قبلا گذاشتنو بخون بهنام برزگر البته کلش هم بخونی ضرر نمیکنی

ممنون دی ژی.
اما بهتره برم بخابم .خیلی مغزم نمیکشه.
برای فردا بیاین همدیگه رو دعا کنیم از ته دل.
امیدوارم که همه موفق باشین.

mahan98

عضو جدید
صفوی

بچه هاااا خوشبحالتون من دقیقا سر کنکورا سرمای بدی خوردم امیدوارم رو کنکور فردام اثر نذاره :(
منم سرما خوردم ولی امروز که خوب بودم خدا رو شکر!
شما هم انشالله خوب باشی سرجلسه.
صبح ناشتا یه قاشق عسل با آب لیموی تازه و آب ولرم بخورید خیلی موثره . من که چند روزه دارم میخورم.
موفق باشید.

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم سرما خوردم ولی امروز که خوب بودم خدا رو شکر!
شما هم انشالله خوب باشی سرجلسه.
صبح ناشتا یه قاشق عسل با آب لیموی تازه و آب ولرم بخورید خیلی موثره . من که چند روزه دارم میخورم.
موفق باشید.
حالا من آبلیموی تازه از کجا پیدا کنم:(
ایشالا که همه فردا روز خوبی داشته باشیم و هرکی به نتیجه تلاشش برسه:D

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا یکی به من بگه چرا هیچ استرسی ندارم اصلا انگار که نه انگار ... میدونید اصلا ها .... چقدر ریلکس مند هستم خدایا من این دو سه روزه ... اصن یه وضی

خوشا به حالت!!!!
الکی میگی حالا یا راسته؟

aRMaGHaNN

عضو جدید
سلام بچه ها من یه سوال داشتم .خواهش می کنم هرکس می دونه راهنماییم کنه
می خواستم بدونم واسه ثبت نام آزاد و انتخاب 20 شهر،تراز دانشگاه ها از بالا به پایین بیشتر می شه؟یا تاثیری نداره؟؟؟؟مثلا تراز انتخاب چهارم،از تراز انتخاب اول بیشتر یا نه؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید من هنوز ثبت نام نکردم:(
مرسیییییییی

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی اینجا دیگه کسی نیست.....
یادش به خیر تا همین 48 ساعت پیش چقدر شلوغ بود ولی الان انقدر خلوته که صدا می پیچه....

saherem

عضو جدید
می خواستم خدارو شکر کنم که تموم شد
حالا هر طوری که بود
و از دوسته خوبمون خانم طیبه هم خیلیییییییی ممنونم که بی دریغ جزوه های خوبی در اختیارمون گذاشت
از تک تکتونم ممنونم که هر وقت می اومدم واقعا حس می کردم هیچی بلد نیستم فک کنم درست فکر می کردم:biggrin:

dj_manijak

عضو جدید
حالا من آبلیموی تازه از کجا پیدا کنم:(
ایشالا که همه فردا روز خوبی داشته باشیم و هرکی به نتیجه تلاشش برسه:D

روز خوبی نبود دیگه.بدترین جمعه سال .ثبت شد تو تقویم. هرکی میگه کنکور راحت بود یا نخونده یا نابغه است.تاریخ افتضاح

baharestan.f

کاربر بیش فعال
نه یه تاپیک جدید باشه بهتره

بچه ها یه پیشنهاد دارم بیاین دسته جمعی علاوه بر این تالار یه وبلاگ دیگه برا خودمون بسازیم و سه تا مدیر داشته باشیم . هرکسی به سه نفر رای بده که مدیر باشن.
من به بهزاد خان ونیما اس دی و صالحی -م رای میدم برای مدیریت.
اسم وبلاگمون هم رای میدم که پاتوق معماریای ارشدی.
هر چند که خیلیامون رضایتی از آزمون دادنمون نداریم!!!!!!!!!!!!!!!!
این یه پیشنهاده.اگه دوست دارین رو ش فکر کنیدو ادامه بدیم .هرکسی به 3نفر رای بده اگر موافقین.

meriil

کاربر فعال
سلام بچه ها.....خیلی از همه ی دوستانی که این تاپیک رو زنده نگه داشتن و باعث شدن با هم به این نقطه برسیم ممنونم..... ایشالا که همتون کنکورتون رو عالی داده باشین و بهترین نتیجه رو بگیرین
:smile:

و اما اسکیس.....منم نظرم اینه که تو همین باشگاه یه تاپیک بزنیم و انرژیهامون رو تو وبلاگ و.... پخش نکنیم... راستی دوشنبه هم ایوانخانه همایش اسکیسه ;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.