قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی پاسخ تشریحی سوالای 91 هنر های ساخت رو داره بذاره ؟ خیلی ممنون میشم

tehrangharb

عضو جدید
قبل اینکه برم آزمون و احتمالا کفری بشم و بیام بیرون مراتب تشکر خودم رو از یاوران همیشه همراه خودم تو این چند ماهه اعلام میکنم:

خانم ها و آقایون:

1- شاهین حیدری (ان شاءالله یه روز جبران کنیم کلا دکتر)
2- حاج ابراهیم زارعی (ان شاء الله یه روز تو کلاس فن نگارشی، فصاحتی، بلاغتی باهاشون همکلاس بشم بلکه)
3- داداش بزرگم که موتور محرکه من بود بس که لغز خوند و لنترانی بارم کرد (ان شاء الله قضیه حیدری)
4- امیر بانی مسعود، بس که با انواع تلفظ صحیح خیل بیشمار اسامی از انواع زبانها و زمانها، حنجره ام را صفا داد (ان شاءالله با جناب خئوپس و اوژن امانوئل ویوله-لو-دوک (همش اسم یه نفره ها!) تو اِرِختیون محشور بشن)
5- محمد رضا سلطاندوست (یاور همیشه مومن حلالت نمی کنم اگه از اون سوالای اونجوری از خودت در کنی)
6- کریم پیرنیا، به پاس یافتن جوابی برای نکیر و منکر تو قبر: -عمرت را در چه راهی صرف کردی؟ من: سبک شناسی و معماری اسلامی خوندم(نکیر به منکر: یارو هنور متدینو نخونده؟)(تازه دکتر نمی دونی این غلامحسین با کتابات چی کرده ... بیکار بودی مگه)
7- ریچارد باکمینستر فولر (همینطور الکی... خوشم میاد از اسمش)
8- مادر بزرگ نازنینم که از سر بیکاری و بی حوصلگی کلا با کتابای من روزگار میگذرونه (چند روز پیش میگفت ننه جون بالاخره قاب صلب بهتره واسه ساختمون یا قاب مفصلی با مهاربندی جانبی از نوع برون محور؟)
9- یه خانمی که اسمشو هم نمی دونم و تو اتاق تکثیر دانشگاه تهران کار میکنه و یک عالمه جزوه قالب کرد به ما که کلا یه ارزن هم نمی ارزن! (میسپرمش به همون نکیر و منکر تو شب اول قبر)
10- کلیه سازندگان سریال بازی تخت و تاج بس که منو از هدفم دور کردن با اون سریال توپشون
11- در مقام قدردانی به مثابه یک داوطلب آزمون از مهندس محمد کزازی که کتاباش عمرا یه واو هم کم گذاشته باشن!!
12- زهرا قیابکلو که کتابخونه ام را با سه اثر جاودان پر کرد (به استاد قول می دهم کتاب ها را دست نخورده تو بازار علوی زیر نصف قیمت نفروشم)
13- و عشق بزرگم محمود گلابچی که با نشر بی امان ترجمه و پایان نامه دانشجوها و جزوات صدتا یه غاز و گردآوری های اینترنتی و ... مرا همواره شرمنده کارت عابر بانکم کرد (و کتابفروشی پرهام رو تبدیل به پاتوق برو بچ کرد)

عالییییییییییییییییییی بود .......کلی خندیدم .............خدا خیرت بده که این دم کنکوری کلی شادم کردی

موفق باشی

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرچی ابعاد کفسازی کوچکتر باشه فضارو ..... نشون میده
بزرگتر یا کوچکتر؟؟؟

R00z

عضو جدید
آزمون جامع سنجش
اگر کسی داره ممنون میشم.. 2 تا تو تالار بود اما یکی ناقص بود یکی هم فایلش خراب بود باز نمیشد

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
بفرما:
مشاهده پیوست 135374
ممنون.. ببینم یعنی کلا وقتی کمترین سطح روی دیوار اشغال میشه که تابلو عمود یا نزدیک به عمود باشه؟

ببین ربطی به سطح اشغال نداره (از مساحتش که کم نمیشه:D) بحث اینه که با کمترین عرض دیوار رو اشغال کنه (طبعا میشه با بیشترین طول چون به هر حال مساحتش ثابته)

• Like
واکنش ها: R00z

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره کاملا مطمئنم.. فکر کردی برای چی سرامیک 60*60 اومد تو بازار و انقدر طرفدار پیدا کرد؟ در ضمن تو جزوه عسگری هم دیدم..

بستگی به ابعاد خود فضا هم داره قطعا کفسازی با مدول های درشت فضاهای خیلی کوچیک رو کوچیک تر نشون میده چون چشم با یک دید سریع از ادراک فضا فارغ میشه در حالیکه اگر مدولهای کمی کوچکتر بکار می رفت مدت زمان پیمایش چشم رو کفسازی بیشتر میشد و ادراک فضا بزرگتر حس میشد
منظور اینه که هم به ابعاد فضا باید توجه کرد هم به ابعاد مدول کفسازی
منبع>>> این یکی از نتایج تمرین های کتاب "مشق معماری" هستش و میدونیم که جناب حجت هم صبح جمعه با سوالاتش پذیرای ما خواهد بود:twisted:

baharestan.f

کاربر بیش فعال
قبل اینکه برم آزمون و احتمالا کفری بشم و بیام بیرون مراتب تشکر خودم رو از یاوران همیشه همراه خودم تو این چند ماهه اعلام میکنم:

خانم ها و آقایون:

2- حاج ابراهیم زارعی (ان شاء الله یه روز تو کلاس فن نگارشی، فصاحتی، بلاغتی باهاشون همکلاس بشم بلکه)
3- داداش بزرگم که موتور محرکه من بود بس که لغز خوند و لنترانی بارم کرد (ان شاء الله قضیه حیدری)
4- امیر بانی مسعود، بس که با انواع تلفظ صحیح خیل بیشمار اسامی از انواع زبانها و زمانها، حنجره ام را صفا داد (ان شاءالله با جناب خئوپس و اوژن امانوئل ویوله-لو-دوک (همش اسم یه نفره ها!) تو اِرِختیون محشور بشن)
5- محمد رضا سلطاندوست (یاور همیشه مومن حلالت نمی کنم اگه از اون سوالای اونجوری از خودت در کنی)
6- کریم پیرنیا، به پاس یافتن جوابی برای نکیر و منکر تو قبر: -عمرت را در چه راهی صرف کردی؟ من: سبک شناسی و معماری اسلامی خوندم(نکیر به منکر: یارو هنور متدینو نخونده؟)(تازه دکتر نمی دونی این غلامحسین با کتابات چی کرده ... بیکار بودی مگه)
8- مادر بزرگ نازنینم که از سر بیکاری و بی حوصلگی کلا با کتابای من روزگار میگذرونه (چند روز پیش میگفت ننه جون بالاخره قاب صلب بهتره واسه ساختمون یا قاب مفصلی با مهاربندی جانبی از نوع برون محور؟)
9- یه خانمی که اسمشو هم نمی دونم و تو اتاق تکثیر دانشگاه تهران کار میکنه و یک عالمه جزوه قالب کرد به ما که کلا یه ارزن هم نمی ارزن! (میسپرمش به همون نکیر و منکر تو شب اول قبر)
10- کلیه سازندگان سریال بازی تخت و تاج بس که منو از هدفم دور کردن با اون سریال توپشون
11- در مقام قدردانی به مثابه یک داوطلب آزمون از مهندس محمد کزازی که کتاباش عمرا یه واو هم کم گذاشته باشن!!
12- زهرا قیابکلو که کتابخونه ام را با سه اثر جاودان پر کرد (به استاد قول می دهم کتاب ها را دست نخورده تو بازار علوی زیر نصف قیمت نفروشم)
13- و عشق بزرگم محمود گلابچی که با نشر بی امان ترجمه و پایان نامه دانشجوها و جزوات صدتا یه غاز و گردآوری های اینترنتی و ... مرا همواره شرمنده کارت عابر بانکم کرد (و کتابفروشی پرهام رو تبدیل به پاتوق برو بچ کرد)
ناز نفست بهزاد خان. آقا دمت گرم. حرف دل ههممونو زدی.
دم همه ی بچه ها ی باشگاه گرم که صادقانه وسخاوتمندانه یاری کردن.
آخدا خودت شاهد باش. مزد این همه لطفو خودت عنایت کن.
خیلی خوشحالم که dj-manijak هم کارتشو گرفت.کلی دعاش کردم.
خدا پشت وپناه هممون باشه دوستای گلم.

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر شدت صدا در فاصله 1 متری از منبع 30 دسی بل
در 2 متری چقدره؟( 32 سال 83)
ج میشه 24 مگه رابطه فاصله با صوت عکس مجذور نبود؟؟؟؟

sara_r

کاربر بیش فعال
بچه ها یکی خانومی یا آقایی کنه سنجش رو بزاره پلیز ...

یا از کجا میشه تهیه کرد ؟ منم در به در تو این صفحه ها دنبالشم ،ولی ناقصه

چرا آخه تو تایپیک خودش(جزوه ها ) نمیزارین ؟؟؟:cry:؟ من امروز کلی در به در شدم برا اینا
اگه نشدم ک هیچی ، این تالار واقعا بچه های باحالی داره ، از همه ممنونم بابت جزوه ها ....
، ایشالا همگی جزو رتبه های برتر باشید ، بعد چن وقتی ک دوباره برگشتم کلی حال کردم ;)

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز

چرا آخه تو تایپیک خودش(جزوه ها ) نمیزارین ؟؟؟:cry:؟ من امروز کلی در به در شدم برا اینا
اگه نشدم ک هیچی ، این تالار واقعا بچه های باحالی داره ، از همه ممنونم بابت جزوه ها ....
، ایشالا همگی جزو رتبه های برتر باشید ، بعد چن وقتی ک دوباره برگشتم کلی حال کردم ;)

واقعاا....من چیزی از باشگاه نه می دونستم ونه شنیده بودم.وقت خیلی کمی داشتم و جزوه هایی که می خواستم امکان دسترسی اصلا نبود.و به دلایلی فقط امسال فرصت قبولی داشتم و دارم:(..من یک ماه عضو تالار شدم.بچه ها ممکنه به نظرتون مسخره بیاد یا شاید اعتقاد نداشته باشین..ولی من شب قبل از این که بیام اینجا خیلی ناراحت بودم و از خدا کمک خواستم.. باورتون میشه خواب دیدم که اگه می خوام قبول بشم و نیاز به کمک دارم همچین جایی به این اسم هست..!!!..خیلی دلم می خواست روز اول واستون تعریف کنم ولی حس کردم ممکنه پیش خودتون بگین چه افکار و عقاید... ولی من به خدام و به بودنش و اینکه هرچیزی بخواد همون میشه اعتقاد دارم...

بچه ها همتون فوق العاده هستین...ممنون به خاطر این همه بزرگی و انسانیت و سخاوتتون...:gol::gol::gol:

saeide26

عضو جدید

مشاهده پیوست sanjesh3-1.zipمشاهده پیوست sanjesh3-2.zip

mehrazin_f

عضو جدید
اگر شدت صدا در فاصله 1 متری از منبع 30 دسی بلدر 2 متری چقدره؟( 32 سال 83)ج میشه 24 مگه رابطه فاصله با صوت عکس مجذور نبود؟؟؟؟
نه اون واسه نورههههواسه صوت با ٢ برابر شدن فاصله ٦ دسي بل كاهش صدا داريم
اگه واحد وات بر متر مربع باشه اون وقت با ٢ برابر شدن فاصله ٤ وات بر نتر مربع شدت صدا كم ميشه ولي الان واحد دسي بله! تراز شدت صدا ٦ دسي بل كم ميشه

آخرین ویرایش:

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
با دلی‌ آرام‌ و قلبی‌ مطمئن‌ و روحی‌ شاد و ضمیری‌ امیدوار به‌ فضل‌ خدا از خدمت‌ خواهران‌ و برادران‌ مرخص‌، و به‌ سوی‌ جایگاه‌ آزمون سفر می‌كنم‌ و به‌ دعای‌ خیر شما احتیاج‌ مبرم‌ دارم‌

sinana

عضو جدید
نه اون واسه نورههههواسه صوت با ٢ برابر شدن فاصله ٦ دسي بل كاهش صدا داريم
اگه واحد وات بر متر مربع باشه اون وقت با ٢ برابر شدن فاصله ٤ وات بر نتر مربع شدت صدا كم ميشه ولي الان واحد دسي بله! تراز شدت صدا ٦ دسي بل كم ميشه

بستگی به منبع صوتی هم داره اگر منبع (سرچشمه ) خطی باشه اونوقت رابطه عکس داره

Barf_yakhi

عضو جدید

خانم ها و آقایون:

گل گفتیییییین ......... عالی بود خیلی خندیدیم:w15:

R00z

عضو جدید
با دلی‌ آرام‌ و قلبی‌ مطمئن‌ و روحی‌ شاد و ضمیری‌ امیدوار به‌ فضل‌ خدا از خدمت‌ خواهران‌ و برادران‌ مرخص‌، و به‌ سوی‌ جایگاه‌ آزمون سفر می‌كنم‌ و به‌ دعای‌ خیر شما احتیاج‌ مبرم‌ دارم‌

من که برات حسابی دعا کردم آقا بهزاد ;)

memar_lahijani

عضو جدید
دوستان :
اگه سوالم آسونه نخندینا !!! شک دارم .
مناسب ترین شکل اتاق برای ارتعاشات صوتی کدام است؟
دایره شکل ، مربع ، بیضی ، شش ضلعی

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.