قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

erisss

عضو جدید
بچه هاي قديم تايپيك كجايييييييييييييييين آخه؟! اين جديديا آدمو نصفه جون ميكنن طرف با درصداي بالا توو معماري مياد ميگه به نظرتون مجاز ميشم؟ آخه اگه يكي خيليم ناوارد باسه توو كنكور ميدونه ديگه با اين درصداي خووب قطعا مجازه. نميدونم اين جديدا همه از فضا اومدن ماشالا همه درصدا هم در حد دانشجوهايه شريف(ميدونم شريف معماري نداره ها)

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هاي قديم تايپيك كجايييييييييييييييين آخه؟! اين جديديا آدمو نصفه جون ميكنن طرف با درصداي بالا توو معماري مياد ميگه به نظرتون مجاز ميشم؟ آخه اگه يكي خيليم ناوارد باسه توو كنكور ميدونه ديگه با اين درصداي خووب قطعا مجازه. نميدونم اين جديدا همه از فضا اومدن ماشالا همه درصدا هم در حد دانشجوهايه شريف(ميدونم شريف معماري نداره ها)
من از قدیمی های این تاپیک نیستم ولی برام مسلمه کسی که تاریخ را 60 زده و فن را 90 و درک را 70 بعد می گه نمی دونم مجاز می شم یا نه قطعا مشکل داره..... دوست من رتبه 1 پنج مرحله ایوان خانه هست... اونم نمی دونه چکار کرده.... مشکل این تازه وارد ها که نمی دونند که با این درصد های بالا قبول می شن یا نه اینه که هنوز چک نکردن، یا این که خیلی خوش خیالند... این که چه درضدی آدم زده مهم نیست. مهم اینه که چقدر آدم درست زده... من خودم بعد از کنکور خواب و خوراک ندارم. چون نمی دونم نتیجه 7 ماه تلاشم چی شده.... فقط از ته دل دعا می کنم همه نتیجه تلاششون را بگیرند.....

leila.90

عضو جدید
بچه ها آکادمی تخمین رتبه گذاشته حتما شرکت کنید تا هم از این بلا تکلیفی در بیاین هم جامعه آماریش بالاتر بره..... فقط باید دفترچه اون رو دانلود کنید و طبق اون جواب بدید........
memarico.com

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر اینجا خلوت شده
دلم می گیره
اینجا رو خیلی دوست داشتم:(:(:crying::crying::crying2::crying2:

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر اینجا خلوت شده
دلم می گیره
اینجا رو خیلی دوست داشتم:(:(:crying::crying::crying2::crying2:

....
دقیقا...چقدر جای بچه ها خالیه...کنکور امسال بهونه ای واسه آشنایی با دوستای عزیزی که اینجا بودن شد...چقدر خوب بود...من خیلی دیر اینجا اومدم کاش زودتر با بچه ها آشنا شده بودم..واقعا احساس می کردم با بچه ها سر یک کلاس و حتی چندین سال هم کلاسی هستم..الانم مثل قبل همش سر می زنم ولی کسی نیــــــــــــــــــــست...امید وارم همه هر جا که هستن شاد شاد شـــــــــــــــــــــــــاد باشن..:gol::gol::gol::gol::gol:

fereshte1111

عضو جدید
....
دقیقا...چقدر جای بچه ها خالیه...کنکور امسال بهونه ای واسه آشنایی با دوستای عزیزی که اینجا بودن شد...چقدر خوب بود...من خیلی دیر اینجا اومدم کاش زودتر با بچه ها آشنا شده بودم..واقعا احساس می کردم با بچه ها سر یک کلاس و حتی چندین سال هم کلاسی هستم..الانم مثل قبل همش سر می زنم ولی کسی نیــــــــــــــــــــست...امید وارم همه هر جا که هستن شاد شاد شـــــــــــــــــــــــــاد باشن..:gol::gol::gol::gol::gol:

واقعا عمری بود واسه خودش. یاد تلاشم میافتم هم غصه میخورم که خیلی به خودم فشار آوردم هم میگم هرکسی این اراده رو نداره. باریکلا به بچه های خودمون;)

R00z

عضو جدید
واقعا عمری بود واسه خودش. یاد تلاشم میافتم هم غصه میخورم که خیلی به خودم فشار آوردم هم میگم هرکسی این اراده رو نداره. باریکلا به بچه های خودمون;)

سلام بچه ها .. بیاید یه تاپیک جدید بزنیم... با یه موضوع جدید...در مورد رتبه ها یا اسکیس.

mehmari

عضو جدید
سلام به همتون که بعد ما خالی نذاشتین عرصه رو. خواستم عرض ادب کنم و به همتون بگم موفق باشین هرجا که هستین!!!!

maryam... .. .

عضو جدید
حالا که اینقدر این تاپیک مفید و موثر واقع شده ، بهتره این راهو ادامه داد... .. .
میشه یه تاپیک جدید با عنوان "قدم به قدم تا ارشد93 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر " ساخت ... .. . :) ... .. . :D ... .. .

لطفا مسئولین رسیدگی کنن ... .. . :D ... .. .

خیلی هم خوب میشه اگر از تجربه شما دوستان که امسال کنکور دادید اونجا بهره مند شیم... .. . البته اگر همچین تاپیکی ساخته بشه... .. . :( __________________________________________________

وضعیت
موضوع بسته شده است.