قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

R00z

عضو جدید
نه اون واسه نورههههواسه صوت با ٢ برابر شدن فاصله ٦ دسي بل كاهش صدا داريم
اگه واحد وات بر متر مربع باشه اون وقت با ٢ برابر شدن فاصله ٤ وات بر نتر مربع شدت صدا كم ميشه ولي الان واحد دسي بله! تراز شدت صدا ٦ دسي بل كم ميشه

بچه ها من نور و صوت وقت نکردم بخوونم :(

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها میدونم شب کنکور نباید درس خوند اما یکی ج این سواله بگه
2-6-2013 6-16-22 PM.jpg
امیدوارم همه دوستانی که مثل من فردا هنرهای ساخت شرکت میکنند موفق باشند
خیلی برای من دعا کنید...........

baharestan.f

کاربر بیش فعال
میدونم خیلی دیره.!!!!!!!!!!!!!!
بچه کسی جزوه تاسیسات مکانیکی مرکز یا کارگاهی نداره؟
بهش احتیاج دارم کسی داشت بذاره یه دنیا ممنون میشم.

erisss

عضو جدید
يه سوال فوري ...ميشه جواب گزينه هايي رو كه ميزنيم پشت كارت يا كاغذ شماره صندليمون بنويسيم و با خودمون بياريم بيرون؟آخه آدم بعد كنكور دقيق يا ش نميمونه كه كدوم گزينه رو زده كه

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه سوال فوري ...ميشه جواب گزينه هايي رو كه ميزنيم پشت كارت يا كاغذ شماره صندليمون بنويسيم و با خودمون بياريم بيرون؟آخه آدم بعد كنكور دقيق يا ش نميمونه كه كدوم گزينه رو زده كه

اره اتفاقا توصیه مهندس رستمی هم همینه
اما کارتو که ازت میگیرن پشت کاغذ ش صندلی بنویس

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها میدونم شب کنکور نباید درس خوند اما یکی ج این سواله بگه
مشاهده پیوست 135452
امیدوارم همه دوستانی که مثل من فردا هنرهای ساخت شرکت میکنند موفق باشند
خیلی برای من دعا کنید...........

گزینه 3
تنش برشی در 2 سطح رخ می دهد

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
"کنکور پایان زندگی نیست بلکه اتمام آن است" ماهاتما گاندی

آخ من برم کارت فردا رو پرینت بگیرم

پرینت دیگه چرا، نمیشه رو فلش بزنیم اونجا نشون بدیم؟ کاغذش حیف میشه :D

یه هیجانی دارم انگار امشب الکلاسیکوئه:D

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
گزینه هایی که شما می زنی با بقیه متفاوته،این کار سودی نداره
مگر اینکه خود جوابو بنویسی،که اون موقع اگر کسی بخواد گیر بده! می تونه گیر بده

بچه ها ایشالا همـــــــه نتیجه زحماتمونو ببینیم،به نظرم اینجا بودن به همه مون کمک کرد،آرزوهای خیــــــلی خوب دارم برای همه :)

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه موقع تقلب محسوب نشه؟

گزینه هایی که شما می زنی با بقیه متفاوته،این کار سودی نداره
مگر اینکه خود جوابو بنویسی،که اون موقع اگر کسی بخواد گیر بده! می تونه گیر بده

بچه ها ایشالا همـــــــه نتیجه زحماتمونو ببینیم،به نظرم اینجا بودن به همه مون کمک کرد،آرزوهای خیــــــلی خوب دارم برای همه :)

با کد پاسخ نامه بنویسید 5 دق اخر
فقط عدده دیگه

tehrangharb

عضو جدید
سلام

دوستان عزیز متاسفانه من کلا برا کنکور ایستایی نخوندم وحالا خیلی پشیمونم و ناراحت:(......چندتا از کنکورایه سالایه قبلو زدم احساس کردم سوالاته ایستایی آسون بوده و من نخوندم .....فکر میکنم 5 تا هر سال سوال میاد ....شماها که خوندید میتونید کامل سوالا رو بزنید ، یااینکه 3 تاشو میشه زد ؟(میخوام ببینم حالا که نخوندم چندتا سوالو از دست دادم ، چون از ذهنم نمیپره و همش خودمو میخورم) خیلی خوندید که تونستید مسلط بشید؟

بنظرتون میشه با چند ساعت خوندش و آیا بخونم؟ چه مباحثی مهمه

m_architect

عضو جدید
داشتم چنتا از پست هاي بچه ها رو مي خوندم، يادم اومد كه پارسال همين موقع منم حال شما رو داشتم. پر از استرس، پر از بيم و اميد... . كنكور همه چيز و پايان راه نيست. اميدوارم هر كس به اندازه تلاشش نتيجشو بگيره. واسه همتون آرزوي موفقيت مي كنم

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

دوستان عزیز متاسفانه من کلا برا کنکور ایستایی نخوندم وحالا خیلی پشیمونم و ناراحت:(......چندتا از کنکورایه سالایه قبلو زدم احساس کردم سوالاته ایستایی آسون بوده و من نخوندم .....فکر میکنم 5 تا هر سال سوال میاد ....شماها که خوندید میتونید کامل سوالا رو بزنید ، یااینکه 3 تاشو میشه زد ؟(میخوام ببینم حالا که نخوندم چندتا سوالو از دست دادم ، چون از ذهنم نمیپره و همش خودمو میخورم) خیلی خوندید که تونستید مسلط بشید؟

بنظرتون میشه با چند ساعت خوندش و آیا بخونم؟ چه مباحثی مهمه

اصلا نگران نباش و اصلا به این مضوع فکر نکن.به نظر من مبحث پایداری و ناپایداری-معین و نا معین -گره در خرپاها ساده تر و نسبتا تئوری هستن.بد نیست اونارو نگا کنی..اگه از این مباحث چیزی خواستین من ایستایی عصر کنکاش رو دارم چیزی نیاز داسشتین واستون عکس می زارم

fereshte1111

عضو جدید
بچه ها سوال مساله 91 که در موزد آگوستیکه میشه به جز مرکز یه راه حل بذارین؟؟ واسه مرکز که معلوم نیس چی حل کرده

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
به حول و قوه الی میخوام الان شروع کنم زبــان کار کنم آخه میگن ربان مهمه! ... 504 رو اول بخونم یا اسنشیال رو ... بذار ببینم ... اوه تازه بعدش باید گرامر هم کار کنم چون 5 تا سوال که کم نیس ... درک مطلب هم باید خودمو برسونم ... وای خدایا من چقدر کار دارم:redface:
=====================================
دمای داخل بدن من: 50
دمای سطح پوست: 43

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من 20 صفحه از جزوه طراحی لرزه ای رو نخوندم تقریبا همه درسارو بجز منظر تورق کردم،به نظرتون کار اشتباهیه فردارو چیز جدید(طراحی لرزه ای)بخونم به همراه تورق منظر؟:redface:

saeide26

عضو جدید
بچه ها من 20 صفحه از جزوه طراحی لرزه ای رو نخوندم تقریبا همه درسارو بجز منظر تورق کردم،به نظرتون کار اشتباهیه فردارو چیز جدید(طراحی لرزه ای)بخونم به همراه تورق منظر؟:redface:
به نظرم بخوای جدید بخونی ریسکش بالاس.. بعدشم یه اعتماد به نفس کاذب میگیری که اینی که تازه خوندیو حتما بلدی، اونوقت امکانه اشتباه زدنت زیاد میشه..
البته این نظر منه..

pedram8755

عضو جدید
به نظرم بخوای جدید بخونی ریسکش بالاس.. بعدشم یه اعتماد به نفس کاذب میگیری که اینی که تازه خوندیو حتما بلدی، اونوقت امکانه اشتباه زدنت زیاد میشه..
البته این نظر منه..

چی چیو ریسکش بالاهه!!!!!!!!....من نصف کتابای گلابچیو تو این 2 روز خوندم.........گلابکش که سوال مفهومی نمیده که...کتابو بخری عکساشو نگاه کنی 50درصد مارا رو زدی.....
بخون خواهر من .......بخون
:w10:

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
به حول و قوه الی میخوام الان شروع کنم زبــان کار کنم آخه میگن ربان مهمه! ... 504 رو اول بخونم یا اسنشیال رو ... بذار ببینم ... اوه تازه بعدش باید گرامر هم کار کنم چون 5 تا سوال که کم نیس ... درک مطلب هم باید خودمو برسونم ... وای خدایا من چقدر کار دارم:redface:

آخ جووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون اگه بقیه درسارو مسلطی عوضش زبان نخوندیییییییییییییی. درصدت کم میشه.........خیالم راحت شد..:w11::w11:

saeide26

عضو جدید
چی چیو ریسکش بالاهه!!!!!!!!....من نصف کتابای گلابچیو تو این 2 روز خوندم.........گلابکش که سوال مفهومی نمیده که...کتابو بخری عکساشو نگاه کنی 50درصد مارا رو زدی.....
بخون خواهر من .......بخون
:w10:

باشه بخون... چرا میزنی حالا..:redface:

baharestan.f

کاربر بیش فعال
بچه ها منم خیلی درس نخونده دارم.امروز حدود یک میلیون وازه خوندم خیلی خسته شدم.:w10::w10::w10:
فردا هم کنکور مدیریت ساخت که کنکور اصلیمه دارم.
تو رو خدا بچه ها برام دعا کنین.من دعاگوی همتونم دوستای گلم.
شب همگی بخیر.
همه چی آرومه غصه ها خوابیدن اما من بیدارم ومیرم میخوابم.
بای
:victory::victory::victory::victory:

saeide26

عضو جدید
بچه ها منم خیلی درس نخونده دارم.امروز حدود یک میلیون وازه خوندم خیلی خسته شدم.:w10::w10::w10:
فردا هم کنکور مدیریت ساخت که کنکور اصلیمه دارم.
تو رو خدا بچه ها برام دعا کنین.من دعاگوی همتونم دوستای گلم.
شب همگی بخیر.
همه چی آرومه غصه ها خوابیدن اما من بیدارم ومیرم میخوابم.
بای
:victory::victory::victory::victory:
موفق باشی...;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.