سوالات و مشکلات و درخواست های خود را فقط اینجا مطرح کنید

الهه 70

عضو جدید
سلام
كمك فوري
من برنامه طراحي گرافيكي ماشين حساب مهندسي با cياc++
مي‌خوام ممنون مي‌شم كمك كنيد البته بايد تا شنبه بدم

scorpions

عضو جدید
سلام دوستان.
من دنبال سوالات کنکور ارشد سال های 88 و 89 می گردوم.
البته با پاسخ تشریحی

ویرا

عضو جدید
سلام من ترم اول ITهستم .میخوام بدونم با چه مدرکی میشه تو ایران کار گرفت و اینکه ما دقیقا بعد از تمام شدن درسمون به عنوان مهندس ITچه کار میکنیم ؟
برای پیشرفت بیشتر چه کار هایی باید کرد؟شاخه های کارشناسی و کارشناسی ارشد ITچیه؟

ویرا

عضو جدید
سلام من ترم اول ITهستم .میخوام بدونم با چه مدرکی میشه تو ایران کار گرفت و اینکه ما دقیقا بعد از تمام شدن درسمون به عنوان مهندس ITچه کار میکنیم ؟

جواب بدید دیگه!!:razz:

نگار...

عضو جدید
سلام تورو خدا يكي جواب من و بده مردم اينقدر از همه پرسيدم و كسي جواب نداد.من الان سوم رياضي ام عاشق رشته كامپيوتر و اي تي ميشه يكي بگه سقف قبولي اينا با چه رتبه اي در تهرانه.:cry::crying2::wallbash:

نگار...

عضو جدید
ببخشيد يه سوال من دبيرستانيم ميخواستم ببينم با چه رتبه اي اي تي قبول شدي؟كدوم دانشگاه؟

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشيد يه سوال من دبيرستانيم ميخواستم ببينم با چه رتبه اي اي تي قبول شدي؟كدوم دانشگاه؟

فکر کنم با حدود .300 شریف قبولی. البته نمیدونم داره یا نه
ولی تهران میخوای قبول شی فکرکنم باید حتما زیر هزار بیاری که تهران قبول بشی.
فکر کنم با حدود 1000 هم خواجه نصیر و اینا قبول بشی.
البته اینا حدودی همش

پ ن : من تهران قبول نشدم. حدود قبولی رشته رو برای شما گفتم.

نگار...

عضو جدید
وايييييييييييييييييييييي چقدر سخت اين 25 درصد معدل چه جوري تاثير داره/

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
وايييييييييييييييييييييي چقدر سخت اين 25 درصد معدل چه جوري تاثير داره/

همون 25 درصد تاثیر داره دیگه.
فکر کنین درساتون هر کدوم 25 نمره ارزش دارن
و فکر کنین درسایی که تو کنکور میدین هم 75 درصد تاثیر داره.
با هم جمع میشه مثلا و میشه 100 درصد

البته این نحوه بیان سادش هست. فکر میکنم در عمل با تراز و اینها حساب میشه. ولی در کل تاثیرش به زبان عامیانه اینجوریه.

به جای این حرفا بشین درست رو بخون. به رتبه کار نداشته باش. بخون که بیشترین درصدی که میتونی بزنی رو تو کنکور بزنی. کاری نداشته باش رتبت چقدر میشه.

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
ببین اگه دنبال مدرکی هستی که هرجا ببری برد داشته باشه و ردخور نداشته باشه...دنبالش نگرد چون نیست.شما دکترای IT هم بگیری باز هم ممکنه بیکار بمونی.چیزی که باهاش کار گیر میاری "توان اجرایی" هست.البته همیشه میتونی دنبال کار اداری هم بگردی ولی فکر میکنم کار اداری (اون جوری که توی ایران تصورش میره) واسه یه IT زندون باشه.پس : تواناییتو زیاد کن،سعی کن از تمام زمینه ها یه چیزایی بدونی ولی حتما به صورت تخصصی یه چیزی رو دنبال کن.
پیشرفت بیشتر در نتیجه مطالعه زیاد و خوب و جامع + تجربه و کار عملی به وجود میاد.
اگه منظورتون از شاخه همون گرایشه : ۱. شبکه ۲.امنیت ۳.تجارت الکترونیک ۴.مهندسی IT البته پیام نور ارشدش مدیریت فناوری اطلاعات نامیده شده که مهندسی نیست.اینا گرایش های IT داخل ایرانه.وگرنه چیزایی مثل Multimedia و ... هم باید باشه که نیست.
شما اگه یه دوری توی باشگاه میزدی و یه سرچ میکردی جواب میگرفتی : مشاغل IT رو ==>http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ل-مربوط-به-آن►?p=850699&viewfull=1#post850699

سادات

عضو جدید
سلام، وقتتون بخیر
من این ترم کاراموزی دارم می خواستم بدونم به نظر شما بهتره در چه حیطه ای (شبکه، طراحی سایت و ...) فعالیت کنم تا هم تنوع و جذابیت داشته باشه و هم اینکه بازار کار مناسبی داشته باشه. و اینکه آیا محلی می شناسید که بتوان بعد از کاراموزی در همان جا مشغول به کار شد یا نه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

data galaxy

عضو جدید
سلام بچه ها اگر کسی سورس برنامه دفترچه تلفن با زبان Cداره برای من بزاره متشکرم.ضروری:cry:

young scientist

عضو جدید
سلام به همگی!!!بچه ها یه سوال:برای ارشد پیام نور فقط فراگیر داره؟یعنی غیر فراگیر نداره؟این مهلتی که واسه نام نویسیه ارشد دادن که فراگیره!!!!(خورد تو برجک من اساسی:()سوال دوم که الان به ذهنم خطور کرد:دقیقا فرق فراگیرو غیر فراگیر چیه!!؟یکی توضیح جامعیرو بده اگه میشه.پیشاپیش مرسی:gol::gol::gol:

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام به همگی!!!بچه ها یه سوال:برای ارشد پیام نور فقط فراگیر داره؟یعنی غیر فراگیر نداره؟این مهلتی که واسه نام نویسیه ارشد دادن که فراگیره!!!!(خورد تو برجک من اساسی:()سوال دوم که الان به ذهنم خطور کرد:دقیقا فرق فراگیرو غیر فراگیر چیه!!؟یکی توضیح جامعیرو بده اگه میشه.پیشاپیش مرسی:gol::gol::gol:
سوالتون رو در تاپیک زیر مطرح کنید
حتما" به جواب میرسید

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/148283-تالار-گفتمان-خودمونی-دانشجویان-پیام-نور/page456

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار

فرقی نداره هر دو در یک محیط آموزشی هستن و فقط فرقشون این هست که از فراگیرها پول بیشتری میگیرن و بقیه شو نمیدونم

Drago

کاربر ممتاز
همین دیگه! وقتی من میگم پیام نور یه دانشنامه میخواد واسه خودش همینه دیگه! حالا هی استقبال نکنین.
فرق فراگیر با غیر فراگیر اینه که غیرفراگیر از طریق کنکور سراسری (کارشناسی یا کارشناسی ارشد) وارد دانشگاه میشه و مثل سایر دانشگاه ها هست.اما فراگیر آزمون ورودیش کنکور سراسری نیست.یه آزمون خودشون میگیرن و بعدش هم درس های پیش نیاز و فکر کنم درس های ترم اولش رو باید پاس کنی (خودت یشینی خونه بخونی و بیای امتحان بدی) تا بتونی وارد دانشگاه بشی.
البته اینا واسه کارشناسی بود ولی فکر کنم ارشد هم همینطوری باشه.
پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات رو مهندسی نمیدونه و فقط یک گرایش به صورت "مدیریت فناوری اطلاعات" ثبت نام میکنه.

data galaxy

عضو جدید
چه جوری یه فایل renameمیکنند تابعش چیه؟اطلاعات داخل فایل چه جوری مرتب میکنند ؟(ارایه نباید باشه زبانC)

young scientist

عضو جدید
پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات رو مهندسی نمیدونه و فقط یک گرایش به صورت "مدیریت فناوری اطلاعات" ثبت نام میکنه.[/QUOTE]

واقعا؟!!حالا خوب شد ,حداقل واسه پیام نور شرکت نکردنم یه بهونه گیر اوردم:biggrin:مرسی

young scientist

عضو جدید
سلام چندتا سوال داشتم,این جریان دانشگاه بین املل و مجازی چیه؟واسه ارشد میخوام بدونم؟(توضیح کامل میخوام,اینکه مجازی غیر حضوریه و از راه دورو اینترنتیه و این چیزارو شنیدم,درمورد نوع مدرکش و اعتبار مدرکش توی ایران بیشتر مد نظرمه) دوم اینکه من امتحانای مایکروسافتو کجا بدم؟شک دارم ایران بدم یا نه؟ (البته شرایطمم واسه خارج از کشور خیلی مناسب نیست)ولی کلا مرددمو قاطی کردم.:cry:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام چندتا سوال داشتم,این جریان دانشگاه بین املل و مجازی چیه؟واسه ارشد میخوام بدونم؟(توضیح کامل میخوام,اینکه مجازی غیر حضوریه و از راه دورو اینترنتیه و این چیزارو شنیدم,درمورد نوع مدرکش و اعتبار مدرکش توی ایران بیشتر مد نظرمه) دوم اینکه من امتحانای مایکروسافتو کجا بدم؟شک دارم ایران بدم یا نه؟ (البته شرایطمم واسه خارج از کشور خیلی مناسب نیست)ولی کلا مرددمو قاطی کردم.:cry:

در مورد مدرک من صحبت یکی از دانشجویان مجازی ارشد دانشگاه امیر کبیر یا شیراز رو میخوندم. (دقیق یادم نیست) . تو سایت یکی از اساتید دانشگاه شریف.(اینم مطمئن نیستم.ولی معروف بود) میگفت که جایی میرن برخورد خوبی باهاشون نمیشه و انگاری مدرک ندارن. البته ایشون اینجوری نوشته بود.
که استاد هم در جواب گفته بود که ناراحت نباشید و به نظر من درسی که شما به صورت الکترونیکی میخونین بهتر و با ارزش تر از افرادیه که با کلاس حضوری مدرک میگیرن

برای مدارک سیسکو و مایکروسافت هم عرض کنم که تحریم ها تو این زمینه همونطور که اطلاع دارید جدیدا برداشته شده. فکر نمیکنم دیگه امتحان دادن تو ایران یا کشورهای خارجی فرق داشته باشه

پ ن:اطلاعات بیشتر رو دوستان بعدی بدن.

young scientist

عضو جدید
در مورد مدرک من صحبت یکی از دانشجویان مجازی ارشد دانشگاه امیر کبیر یا شیراز رو میخوندم. (دقیق یادم نیست) . تو سایت یکی از اساتید دانشگاه شریف.(اینم مطمئن نیستم.ولی معروف بود) میگفت که جایی میرن برخورد خوبی باهاشون نمیشه و انگاری مدرک ندارن. البته ایشون اینجوری نوشته بود.
که استاد هم در جواب گفته بود که ناراحت نباشید و به نظر من درسی که شما به صورت الکترونیکی میخونین بهتر و با ارزش تر از افرادیه که با کلاس حضوری مدرک میگیرن

برای مدارک سیسکو و مایکروسافت هم عرض کنم که تحریم ها تو این زمینه همونطور که اطلاع دارید جدیدا برداشته شده. فکر نمیکنم دیگه امتحان دادن تو ایران یا کشورهای خارجی فرق داشته باشه

پ ن:اطلاعات بیشتر رو دوستان بعدی بدن.

مرسی از راهنماییت:gol:تا اونجا که من اطلاع دارم تحریما شکسته نشده,یه دومین ساختن که صرف نظر از ملیت
وبراساس اون تحصیلات اکادمیک امتحانات سیسکو رو ازت میگیرن,اونم فقط سیسکو نه مایکروسافت!

MOJI11258

عضو جدید
سلام من تازه اومدم سرشارم از سوال در مورد درسهااین نوع سوالم جواب میدین

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام. خوش اومدین
شما سوال بپرسین. بچه ها هر چقدر بلد باشن مطمئنا جواب میدن
فقط خواهشا سوال های کلی نپرسین که نمیشه تو 1 پست توضیح داد.

Drago

کاربر ممتاز
اینجا کلا محل سوال و جوابه! چه درسی باشه چه فنی باشه چه عمومی.
مثلا :
فلان منبع واسه فلان درس خوبه یا نه؟
آیا برای استفاده از PPPoE صرفا تنظیم روی مودم کافیه یا روی روتر ISP هم باید تنظیم شده باشه؟
دلیل نام گذاری Windows 7 چی بوده؟
یا حتی :
چرا تابستانها روزها بلندتره و زمستانها کوتاه تره؟!

ما هم هرچقدر بلد باشیم جواب میدیم.

elel

عضو جدید
مرسی از راهنماییت:gol:تا اونجا که من اطلاع دارم تحریما شکسته نشده,یه دومین ساختن که صرف نظر از ملیت
وبراساس اون تحصیلات اکادمیک امتحانات سیسکو رو ازت میگیرن,اونم فقط سیسکو نه مایکروسافت!
سلام من یه سایتی میشناسم درباره ی مدارک کامپوتر که شاید کمکتون کنه البته ساری انقد دیره ها چون تازه دیدم این بخشو اینم سایت WWW.KAHKESHN.COM بد نیس یه سری بزنید

بالا