سوالات و مشکلات در مورد گوشی های جاوا

Narges *

عضو جدید
من باگوشيم‏(‏vivaz‏)چطور ميتونم برم face book‏?‏‏?برنامشو داره ولي هركاري ميكنم نميره‏!‏‏[‏B]

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من باگوشيم‏(‏vivaz‏)چطور ميتونم برم face book‏?‏‏?برنامشو داره ولي هركاري ميكنم نميره‏!‏‏[‏B]

استغفار کن نرگس جان :دی

باید با یه نرم افزار دیگه بری
با اینایی که رو گوشی نصبه نمیشه
به دلیل ف.ی.ل.ت.ر

E_khaleghi

کاربر فعال
مدلش k800 هستش. سی دی داره ولی گویا فقط برای جابه جایی فایل هستش و نمیشه sms رو باش ریخت روی کامپیوتر. شما مطمئنید با همون سی دی میشه این کار رو کرد ؟؟

با نرم افزار my phone explorer ميتونيد همه جور كنترلي روي گوشيتون داشته باشيد
مسيج بنويسيد ذخيره كنيد بفرستيد و بك آپ بگيريد

!AnGel!

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااام من ازوقتی گوشی(T 707) خریدم اصلاآنتن نمیده میشه راهنماییم کنی!!میسی
الووووووووووویکی جواب سوال منو بدههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

آخرین ویرایش:

Neptune

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نرم افزار سی دی همراه گوشی رو نصب کردم محیطش مثل این عکسه

حالا هر چی اینور اونور رفتم نفهمیدم چطوری میشه از اس ام اس بک آپ گرفت !!!!؟؟؟ :surprised::cry:

گوشی رو هم وصل کردم فقط فایلهایی مثل عکس می آورد ولی از اس ام اس خبری نبود.

مدیر جون درست حسابی توضیح بده بفهمیم. حالمون گرفته شد :w19::confused:

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
من نرم افزار سی دی همراه گوشی رو نصب کردم محیطش مثل این عکسه

حالا هر چی اینور اونور رفتم نفهمیدم چطوری میشه از اس ام اس بک آپ گرفت !!!!؟؟؟ :surprised::cry:

گوشی رو هم وصل کردم فقط فایلهایی مثل عکس می آورد ولی از اس ام اس خبری نبود.

مدیر جون درست حسابی توضیح بده بفهمیم. حالمون گرفته شد :w19::confused:
گوشیتون رو کی خریدین؟ ورژن این نرم افزار خیلی پایینه, از نرم افزاری که توی پست قبلی گذاشتم استفاده کنید نتیجه رو بگید

Narges *

عضو جدید
از همين لينك دانلود opera mini كه گذاشتين دانلود كردم,خيليم خوب بود اما جديدأ هيچ سايتي رو بازنميكنه!‏
ممكنه راهنماييم كنيد‏?‏‏?‏‏?‏
مرسي:gol:

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
از همين لينك دانلود opera mini كه گذاشتين دانلود كردم,خيليم خوب بود اما جديدأ هيچ سايتي رو بازنميكنه!‏
ممكنه راهنماييم كنيد‏?‏‏?‏‏?‏
مرسي:gol:
اپرا مینی 6 تو سایت p30day گذاشته از اون استفاده کن

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اگه کمکم کنید ممنون میشم
من خط همراه اول دائمی دارم و گوشی سونی اریکسون k800
gprs همراه اول رو فعال کردم ولی نمیدونم چطور از رو گوشیم ازش استفاده کنم و به نت وصل بشم
یک سری تنظیمات از خود همراه اول واسم فرستاد ذخیره کردم اما باز کار نمیکنه. ممکنه تنظیمات دستی این گوشی رو واسم بگید. من تو نت گشتم پیدا نکردم. بعدش اینکه فقط تو شهرهای خاصی میشه به نت وصل شد یا هرجا همراه اول خط بده میشه وصل شد؟؟
ممنون میشم

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام
اگه کمکم کنید ممنون میشم
من خط همراه اول دائمی دارم و گوشی سونی اریکسون k800
gprs همراه اول رو فعال کردم ولی نمیدونم چطور از رو گوشیم ازش استفاده کنم و به نت وصل بشم
یک سری تنظیمات از خود همراه اول واسم فرستاد ذخیره کردم اما باز کار نمیکنه. ممکنه تنظیمات دستی این گوشی رو واسم بگید. من تو نت گشتم پیدا نکردم. بعدش اینکه فقط تو شهرهای خاصی میشه به نت وصل شد یا هرجا همراه اول خط بده میشه وصل شد؟؟
ممنون میشم

سلام

دوست عزیز سوالتون رو در یک بخش مطرح کنید.همین سوال رو در پیام خصوصی هم مطرح کردید جوابتون رو دادم

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

دوست عزیز سوالتون رو در یک بخش مطرح کنید.همین سوال رو در پیام خصوصی هم مطرح کردید جوابتون رو دادم

ممنون از جوابتون ولی حوابتون به درد خودتون هم نمیخوره چه برسه به من. شما که نمیدونید همراه اول هم میشه به صورت دستی تنظیم کرد چرا مدیر شدید و اینطور هم برخورد میکنید. بگید نمیدونم خودتون رو خلاص کنید.

HaMiD.TcI

مدیر تالار
ممنون از جوابتون ولی حوابتون به درد خودتون هم نمیخوره چه برسه به من. شما که نمیدونید همراه اول هم میشه به صورت دستی تنظیم کرد چرا مدیر شدید و اینطور هم برخورد میکنید. بگید نمیدونم خودتون رو خلاص کنید.
قتی یک کاربر با این تعداد پست هنوز نمیدونه که نباید سوالات مربوط به بخش ها رو نباید در پیام خصوصی مطرح کنه. نباید یک سوال رو در 2 جا همزمان مطرح کنه انتظار دارید بنده چطوری جوابتون رو بدم؟

این سایت خود همراه اول. تنظیمات رو از اینجا بگیرید

همراه اول

tifoid

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید. دوستان من یه گوشی vivaz دارم اما بعضی از نرم افزارای کاربردی روش نصب نمیشه . میشه راهنماییم کنین؟ ممنون

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
قتی یک کاربر با این تعداد پست هنوز نمیدونه که نباید سوالات مربوط به بخش ها رو نباید در پیام خصوصی مطرح کنه. نباید یک سوال رو در 2 جا همزمان مطرح کنه انتظار دارید بنده چطوری جوابتون رو بدم؟

این سایت خود همراه اول. تنظیمات رو از اینجا بگیرید

همراه اول

وقتی مدیری هم یه پست رو کامل نمیخونه چی باید گفت؟؟ عزیز دل اون فقط واسه شما بود چون نیاز فوری داشتم گفتم شاید بتونید کمک کنید اینجا هم واسه تمام کاربران بود نه فقط شما که بهتون برخورده باز هم ممنون

tifoid

عضو جدید
وقتی مدیری هم یه پست رو کامل نمیخونه چی باید گفت؟؟ عزیز دل اون فقط واسه شما بود چون نیاز فوری داشتم گفتم شاید بتونید کمک کنید اینجا هم واسه تمام کاربران بود نه فقط شما که بهتون برخورده باز هم ممنون

دعوا نکنین... دوست باشین...

tifoid

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید. دوستان من یه گوشی vivaz دارم اما بعضی از نرم افزارای کاربردی روش نصب نمیشه . میشه راهنماییم کنین؟ ممنون

آقاااااااااااااااااااااااااااا چراااااااا چند روزه کسی جواب سوالمو نمیده...............:cry::cry::cry:

نقی1981

عضو جدید
مشکل صفحه نمایش

مشکل صفحه نمایش

سلام بچه ها من یه گوشی f305 دارم ودو روزه که صفحه نمایشش سفید شده و هیچی تنمایش نمیده . بنظر تون مشکلش از کجاست؟ باید ببرم پیش تعمیر کار یا نه؟ در ضمن وقتی بهم اس ام اسم میدن یا زنگ میزنن صدای اهنگ شون میادممنون اگر جواب بدید

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

سلام

چه نرم افزار هایی؟
اسمشونو بگو

bahman.eng

عضو جدید
سلام حمید جان:gol:
گوشی من gps نداره !:(
توی اینترنت هرچی گشتم فقط نقشه هاشو پیدا کردم:confused:
راهی نیست که خودم نصبش بکنم؟:que:
نرم افزارشو دارید بزارید واسه دانلود;)
مدل گوشیم C905 هستش:warn:
مرسیییییییییییییییی:heart:

bahman.eng

عضو جدید
سلام حمید جان:gol:
گوشی من gps نداره !:(
توی اینترنت هرچی گشتم فقط نقشه هاشو پیدا کردم:confused:
راهی نیست که خودم نصبش بکنم؟:que:
نرم افزارشو دارید بزارید واسه دانلود;)
مدل گوشیم C905 هستش:warn:
مرسیییییییییییییییی:heart:
پس چرا این تاپیک کسی نیست؟؟؟؟؟
اینجوری پیش بره حذف نشه؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار
پس چرا این تاپیک کسی نیست؟؟؟؟؟
اینجوری پیش بره حذف نشه؟
سلام
جی پی اس یک سخت افزار هست که باید روی کیت گوشی توسط کارخانه سازنده نصب بشه. بعد نرم افزارش روی سیستم عامل نصب بشه تا بتونید ازش استفاده کنید.

گوشی شما سخت افزار جی پی اس نداره ولی میتونید از طریق بلوتوث و اتصال به یک دستگاه جی پی اس از اون استفاده کنید ولی به طور مستقل خیر