سوالات و مشکلات در مورد گوشی های جاوا

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

من به کمک احتیاج دارم،میخواستم بگم نرم افزار جاوا برای دیکشنری انگلیسی به فارسی پیدا میشه که فنوتیک هم داشته باشه یا تلفظ هم بکنه؟ممنون میشم کمکم کنین.

برنامهPMDکه هم فرمت جاوامیخونه هم اندروید خیلی هم عالیه ولی تلفظ نمیکنه ولی خودم استفادش میکنم عالیه

• Like
واکنش ها: Sima

samane456

اخراجی موقت
سلام

یه ذره توقعتون زیاده برای جاوا همچین برنامه ای پیدا کنید که هم به فارسی ترجمه کنه هم تلفظ داشته باشه
انگلیسی به انگلیسی با تلفظ میشه پیدا کرد .. به دردتون میخوره؟

سلام،آره خوبه بدردم میخوره

اگه دارین آپلودش کنین همه استفاده کنن ممنون با تشکر:gol::gol::gol::gol:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام،آره خوبه بدردم میخوره

اگه دارین آپلودش کنین همه استفاده کنن ممنون با تشکر:gol::gol::gol::gol:
سلام
خودم گوشی جاوا ندارم که بتونم امتحان کنم ولی ظاهراً این به دردت میخوره:
دانلود چندتا دیکشنری تو یه فایل زیپ:
لینک دانلود
پسوورد فایل فشرده: www.arash98.com

اینم توضیحاتش:
دانلود چند ديكشنري جديد با قابليت هايي همانند Spell و ترجمه و تبديل واحدهاي پولي در حالتهاي انگليسي به فارسي En to fa و فارسي به انگليسي fa to en كه اين نرم افزار قابل اجرا بر روي تمامي گوشي هاي نوكيا ،‌سوني اريكسون ، موتورولا و ... ميباشد .
از دیگر امکانات این نرم افزارها تلفظ کلمات به صورت انگلیسی می باشد. و قابلیت تبدیل واحدهای پولی و یا وزنی و مقیاس را هم دارد .​

• Like
واکنش ها: Sima

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
با سلام،
من قصد داشتم از کانتکت هام در گوشی ASHA 305 بک آپ بگیرم. قبلاً از pc suite برای بک آپ گرفتن سری های قدیمی گوشی های نوکیا استفاده کرده بودم و کانتکت های فارسی به خوبی در فایل بک آپ نوشته شده بودند، اما این بار کانتکت های فارسی با حروف عجیبی نمایش داده می شن و نامشخص هستند.
ممنون میشم که راهنماییم کنید.

samane456

اخراجی موقت
سلام
لینک دانلود

اینم توضیحاتش:
دانلود چند ديكشنري جديد با قابليت هايي همانند Spell و ترجمه و تبديل واحدهاي پولي در حالتهاي انگليسي به فارسي En to fa و فارسي به انگليسي fa to en كه اين نرم افزار قابل اجرا بر روي تمامي گوشي هاي نوكيا ،‌سوني اريكسون ، موتورولا و ... ميباشد .
از دیگر امکانات این نرم افزارها تلفظ کلمات به صورت انگلیسی می باشد. و قابلیت تبدیل واحدهای پولی و یا وزنی و مقیاس را هم دارد .​
سلام

من این فایلو قبلا دان کرده بودم ولی ممنون از این که بهم کمک میکنی،این توضیحاتم از الکی میگه!!!تلفظی در کار نیست باید برم بخرم به نظرم....

samane456

اخراجی موقت
اگه یه دیکشنری جاوا وجود داشت که فقط فنوتیک رو نشون میداد با ترجمه اینم کارمو راه مینداخت........

bahare444

عضو جدید
سلام.مشکل گوشی من اینه که بعداز یه مدت تاچش قفل میکرد.یه تعمیر کار بازش کردوتمیزش کرد درست شد.اما دوباره بعد از یکی دو ماه همینجوری شد و خودم بازش کردم.اما بعد از بستنش روشن کردم اما دیگه مثل قبل هم کار نمیکرد .باز بازش کردم امممممما این بار روشن هم نشد.تعمیر کار گفتفلتشخراب شده و باید تاچش هم عوض شه.ایا مشکلش واقعا همینه؟؟؟؟؟؟کمک کنید ممنونم

babak_metalor

عضو جدید
سلام
لینک دانلود

اینم توضیحاتش:

سلام
ممنون ، با راهنمایی شما کار من راه افتاد

n.melikaa

عضو جدید
سلام
من گوشی نوکیا5310 دارم
میخواستم بدونم برای گوشی من نرم افزار واتس آپ یا وایبر هم وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
من گوشی نوکیا5310 دارم
میخواستم بدونم برای گوشی من نرم افزار واتس آپ یا وایبر هم وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
viber برای جاوا وجود نداره !
whatsapp رو میتونی از این لینـــــــک دانلود کنی

فریاد خاموش

عضو جدید
سلام ممنون میشم کمکم کنین من گوشی txt pro دارم مشکلم اینه نمیدونم چطور از کامپیوتر توش عکس و برنامه بریزم یعنی نمیدونم کجاش ذخیره میشه؟؟!!!
میشه کمکم کنین؟!!!!