سوالات و مشکلات در مورد گوشی های جاوا

arien

عضو جدید
نگهداری باطری گوشی ربطی به حافظه ی شما نداره آخه. میخواید یه بار دیگه رم رو بزنید ببینید بازم به حالت اصلی بر میگرده؟
نه.آخه قضيه اينه كه حتي وقتي مموري داخل گوشيم بود هم شارژ خالي ميكرد و هنگ هم ميكرد بعد يكي از دوستان تو همين تاپيك بهم گفت كه مموري رو در بيارم ببينم بازم هنگ ميكنه يا نه.منم در آوردم و خوشبختانه ديگه هنگ نميكنه اما هنوزم شارژم زود به زود خالي ميشه ميخوام بدونم كاري ميشه كرد كه مثل قبل لازم نباشه هر روز گوشيمو شارژ كنم؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
نه.آخه قضيه اينه كه حتي وقتي مموري داخل گوشيم بود هم شارژ خالي ميكرد و هنگ هم ميكرد بعد يكي از دوستان تو همين تاپيك بهم گفت كه مموري رو در بيارم ببينم بازم هنگ ميكنه يا نه.منم در آوردم و خوشبختانه ديگه هنگ نميكنه اما هنوزم شارژم زود به زود خالي ميشه ميخوام بدونم كاري ميشه كرد كه مثل قبل لازم نباشه هر روز گوشيمو شارژ كنم؟
اشکال از باطری گوشیتونه.ضربه نخورده؟ گرمو سرد نشده؟

arien

عضو جدید
اشکال از باطری گوشیتونه.ضربه نخورده؟ گرمو سرد نشده؟
نه.نه ضربه خورده نه گرم و سرد شده.
تازه قبلا وقتي به شارژر وصلش ميكردم در عرض 50 دقيقه فول شارژ ميشد اما الان يكم بيشتر طول ميكشه تا شارژ شه.:(

saeedesign

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من گوشی w810 دارم، یه بار که به کامپیوتر وصل بود کل پوشه های داخل حافظش رو اشتباهی حذف کردیم، حالا اطلاعات روی حافطه (رم) میفته، اما
وقتی به کامپیوتر وصل می شه خالی نشون می دم و خبری از عکس و فیلم ها نیست.
ممنون میشم کمک کنین

گوشیتو یبار ریست کن از تنطیماتش, دوباره برمیگردن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mary_gh

عضو جدید
سلام
من يه گوشي xperia x8 دارم كه سافت ور اندرويد 1.6 روش نصبه.حالا ميخوام روش 2.1 نصب كنم.بايد چه كار كنم؟
ممنون

Mali Joon

عضو جدید
سلام.من گوشی c510سونی اریکسون خریدم.و بعد از خریدن متوجه شدم که انیمیشن هایی که تو مدل های دیگه سونی اریکسون بودو این گوشی نداره :cry::w04:بخدا من سونی اریکسون وفقط واسه انیمیشناش دوست داشتم:w04::w04::w04:.ایا راهی هست که بتونم اونا رو تو گوشیم بزارم؟؟؟؟:w04::w04:

منم ننننننننننننننندارممممممممممم:cry::cry: کوشیم :crying::wallbash:t715

Rahim karami

عضو جدید

سلام

***شما باید ببینید کدوم یک از این مشکلها واسه گوشیتون پیش اومده :

1)) باتری سریع شارژ و سریع دشارژ میشه : تو این حالت ممکنه
1)باتری فاسد شده باشه که نشونه هاش باد کردن باتری و سولفاته شدن پلیت هاش و خودباتری و ....ست
2) مقاومت فیوزی مسیر شارژ که اصطلاحا بهش میگن R220 (که باید با نمونه ی مشابه خودش تعویض شه) و
3) اشکال نرم افزاری تو آی سی EEPROM گوشیه که تو این حالت با فلش کردن مشکل حل میشه

2)) باتری نرمال شارژ و سریع دشارژ ظاهری میشه و گوشی خاموش میشه : تو این حالت مشکل ممکنه از این موارد ناشی بشه
1) آی سی Power Amplifire (زمانی که این آی سی معیو ب باشه )
2) اشکال تو خازن تانتالیومی مدار TX (که تو بعضی از گوشی ها و در طبقه ی RF موجوده ) و
3)اشکال تو باتری Backup یا پشتیبان که روی مادربورده و شبیه یه باتری ساعته ( که ممکنه دچار اتصالی شده باشه و با تعویضش مشکلتون حل شه)

***در رابطه با شوک دادن باید خدمتتون بگم که هر باتری یه آستانه ی روشنایی داره که 3 ولته و شما فقط میتونید باتری هایی رو شوک بدید که ولتاژشون از این آستانه پایین تره! ولتاژ باتری رو هم که میدونید ، با مولتی متر در حالت ولتاژ اندازه میگیرن . یه راه واسه اینکه بفهمید باتری نیاز به شوک دادن داره یا نه اینه که ولتاژ اندازه گیری شده بین پایه های BSI (پایه ی وسطی ) و پایه ی منفی کمتر از ولتاژ اندازه گیری شده بین پایه ی مثبت و منفی هست یا نه ! اگه کمتر بود باتری سالمه ولی اگه کمتر نبود نیاز ب شوک دادن داره .

*** در آخر باتری رو از نظر جریان کشی چک کنید ، به این صورت که باتری رو به منبع تغذیه (ولتاژ منبع 4 ولت و جریانش 1 آمپر )<BRیه باتری سالم باید جریانی بین 0.2 تا 0.8 آمپر از منبع تغذیه بکشه . اگه هنگام اتصال جریان سریع افت کرد ، پرش داشت و یا کل جریان محدود شده (1آمپر) را کشید باتری جریان کشی داره و تو این حالت هم باید بهش شوک بدی.

امیدوارم مشکلتون با مطالبی که گفتم حل شه.
موفق باشید .

آخرین ویرایش:

Rahim karami

عضو جدید
سلام دوستان

جزوه ای که اینجا میذارم رو از مطالب به درد بخور جزوه های مختلف جمع آوری کردم (خودم ننوشتم ، فقط جمع آوری !!!!) و به نظر من با توجه به اینکه رشته ی تعمیر موبایل تو هنرستان تدریس میکنم ، جزوه ی قابل قبولیه !!!

البته خالی از اشکال نیست ولی خیلی مفیده .

پیروز باشید:gol:

پیوست ها

• Ta'mirate Takhasosie Mobile (Rahim Karami).pdf
    953.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

parna wanna u

عضو جدید
سلام دوستان

جزوه ای که اینجا میذارم رو از مطالب به درد بخور جزوه های مختلف جمع آوری کردم (خودم ننوشتم ، فقط جمع آوری !!!!) و به نظر من با توجه به اینکه رشته ی تعمیر موبایل تو هنرستان تدریس میکنم ، جزوه ی قابل قبولیه !!!

البته خالی از اشکال نیست ولی خیلی مفیده .

پیروز باشید:gol:
.رشته ی تعمیر موبایل؟چه جالب

Rahim karami

عضو جدید
.رشته ی تعمیر موبایل؟چه جالب

سلام مجدد خدمت دوستان!!
بله رشته ی تعمیر موبایل!
توصیه میکنم اگه میخواید ابهامتون رفع بشه به http://eleckar.blogfa.com/cat-6.aspx سر بزنید!!!

اگه بازم ابهام داشتین ، من تو هنرستان محمد مردانی آذری منطقه 10 تهران درس میدم !

این سایتم سایت گروه الکترونیک شهر تهرانه : http://eleckar.blogfa.com

البته آدرس هنرستان هایی که این رشته رو دارن رو هم فک کنم تو سایت بتونید پیدا کنید .

اگه باز مشکلتون حل نشد بهم بگید !!!!;)

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام مجدد خدمت دوستان!!
بله رشته ی تعمیر موبایل!
توصیه میکنم اگه میخواید ابهامتون رفع بشه به http://eleckar.blogfa.com/cat-6.aspx سر بزنید!!!

اگه بازم ابهام داشتین ، من تو هنرستان محمد مردانی آذری منطقه 10 تهران درس میدم !

این سایتم سایت گروه الکترونیک شهر تهرانه : http://eleckar.blogfa.com

البته آدرس هنرستان هایی که این رشته رو دارن رو هم فک کنم تو سایت بتونید پیدا کنید .

اگه باز مشکلتون حل نشد بهم بگید !!!!;)
دوست عزیز سو تفاهم نشه! ما نگفتیم خدایی نکرده همچین رشته ای وجود نداره. برای من خیلی جالبه که توی هنرستان رشته هایی به این خوبی هم وجود داره. انشالله بتونیم از بار علمی بسیار زیادتون در این انجمن حد اکثر استفاده رو ببریم.

Rahim karami

عضو جدید
دوست عزیز سو تفاهم نشه! ما نگفتیم خدایی نکرده همچین رشته ای وجود نداره. برای من خیلی جالبه که توی هنرستان رشته هایی به این خوبی هم وجود داره. انشالله بتونیم از بار علمی بسیار زیادتون در این انجمن حد اکثر استفاده رو ببریم.
حمید جان خدای نکرده قصد جسارت نداشتم فقط خواستم رفع ابهام شه ! احتمال دادم سوال خیلیا باشه واسه همین جواب دادم.
خواهش میکنم ما باید از اطلاعات شما استفاده کنیم ، اگه بلد بودم حتما;)

HaMiD.TcI

مدیر تالار
حمید جان خدای نکرده قصد جسارت نداشتم فقط خواستم رفع ابهام شه ! احتمال دادم سوال خیلیا باشه واسه همین جواب دادم.
خواهش میکنم ما باید از اطلاعات شما استفاده کنیم ، اگه بلد بودم حتما;)

بخش موبایل به یک استاد سخت افزار مثل شما حتما" نیاز داره

llvllr_ir

عضو جدید
سلام دوستان واقعا ممنون
از دوستان کسی میتونه منو هم راهنمایی بکنه
مشکل من اینکه من وقتی با برنامه ی pc suite میزنم اپدیت بشه با اینکه ورژن گوشی من 1.6 هست ولی میگه گوشی شما اپدیت هست و گوشبم ورژن جدید رو بر نمی داره
به نظرتون مشکل از من یا گوشی

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام دوستان واقعا ممنون
از دوستان کسی میتونه منو هم راهنمایی بکنه
مشکل من اینکه من وقتی با برنامه ی pc suite میزنم اپدیت بشه با اینکه ورژن گوشی من 1.6 هست ولی میگه گوشی شما اپدیت هست و گوشبم ورژن جدید رو بر نمی داره
به نظرتون مشکل از من یا گوشی
خوب شاید ورژن جدیدی برای گوشیتون نیومده

mastane20

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من گوشیه nokia6300 دارم ولی هرچی برنامه یاکتاب میریزم باز نمیکنه کلا هرچی میریزم از نرم افزار قبول نمیکنه میشه راهنماییم کنید ؟ممنون

mastane20

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا نمیدونم چه برنامه هایی مناسب گوشیم هست تا نصب کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام من گوشیه nokia6300 دارم ولی هرچی برنامه یاکتاب میریزم باز نمیکنه کلا هرچی میریزم از نرم افزار قبول نمیکنه میشه راهنماییم کنید ؟ممنون
میشه یکم واضح تر توضیح بدین؟

mastane20

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما
من هر برنامه ای مثل دیکشنری یا کتاب های رمان تو گوشی میریزم در قسمت applications به صورت پوشه که علامت سوال داره مشخص میشه و وقتی میخوام بازش کنم پیام خطا میده که این فایل نا شناخته است
حالا میخواستم ببینم واسه بازی یا کتاب هایی با پسوند jarچه برنامه هایی مناسب گوشی من هستش

hasa_tata

عضو جدید
سلام دوستان من samsung gt-s5560i خریدم اما متاسفانه هیچ برنامه و بازی و یا تمی براش پیدا نکردم ، کسی میتونه کمکم کنه ،
ممممممممممممممننننننننننننننوووووووووووونننننننننننننننن

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام دوستان من samsung gt-s5560i خریدم اما متاسفانه هیچ برنامه و بازی و یا تمی براش پیدا نکردم ، کسی میتونه کمکم کنه ،
ممممممممممممممننننننننننننننوووووووووووونننننننننننننننن
سلام . دوست گلم این گوشی سیستم عاملش جاوا هستش . واسه تم که باید گوشی رو فلش کنین که پیشنهاد نمیشه !
اما شما به راحتی میتونین برنامه هایی که پسوند Jar دارن رو نصب کنین !

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما
من هر برنامه ای مثل دیکشنری یا کتاب های رمان تو گوشی میریزم در قسمت applications به صورت پوشه که علامت سوال داره مشخص میشه و وقتی میخوام بازش کنم پیام خطا میده که این فایل نا شناخته است
حالا میخواستم ببینم واسه بازی یا کتاب هایی با پسوند jarچه برنامه هایی مناسب گوشی من هستش

سلام دوست من
اول که مطمئن بشید فایل شما با پسوند jar هست
چون بعضی از دوستان فایل دریافتی که بعضا با پسوند zip هست رو میریزن تو گوشی
دوم
این برنامه رو امتحان کن
http://www.4shared.com/file/413HW9gx/PMD-v20.html
ببین نصب میشه
سوم
این گوشی ها برنامه گرافیک بالا رو نمی تونن نصب کنن و این مشکل رو دارن

neegahin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر دوستان
لطفا منو راهنمایی کنید /
نرم افزارهای جاوا بر روی سیستم عامل بادا نصب میشه/

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسلام .چرا درگوشی سامسونگ s5560 اس ام اس های خروجی (inbox) زود پر میشه ؟ نمیدونم توی رم سیو میشن یا حافظه خود گوشی.:confused: