سوالات و مشکلات در مورد گوشی های جاوا

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
با سلام دوستان میتوانند هرگونه مشکل و سوالی در رابطه با گوشی های سونی اریکسون دارند در این تاپیک مطرح کنند. طبیعتا" تاپیک های مشابه و درخواست کمک قفل می شوند.

با تشکر:gol:

آخرین ویرایش:

sara01

عضو جدید
سلام.من گوشی c510سونی اریکسون خریدم.و بعد از خریدن متوجه شدم که انیمیشن هایی که تو مدل های دیگه سونی اریکسون بودو این گوشی نداره :cry::w04:بخدا من سونی اریکسون وفقط واسه انیمیشناش دوست داشتم:w04::w04::w04:.ایا راهی هست که بتونم اونا رو تو گوشیم بزارم؟؟؟؟:w04::w04:

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام.من گوشی c510سونی اریکسون خریدم.و بعد از خریدن متوجه شدم که انیمیشن هایی که تو مدل های دیگه سونی اریکسون بودو این گوشی نداره :cry::w04:بخدا من سونی اریکسون وفقط واسه انیمیشناش دوست داشتم:w04::w04::w04:.ایا راهی هست که بتونم اونا رو تو گوشیم بزارم؟؟؟؟:w04::w04:
:surprised::surprised::surprised: کدوم انیمیشنا؟ مدلشونو بگید تا براتون بزارم

m00nlight

عضو جدید
سلام
من مدل w902دارم....ميخواستم گوشيم اين قابليتوداشته باشه كه هروقت كيبوردش قفل ميشه مث گوشيهاي نوكيا يه پس ازم بخاد...چه جوري اينكارو انجام بدم؟
يه انتي ويروس خوب هم ميخام و اينكه منشي تلفنيرو چطور فعالش كنم!!!!
ممنون و متشكر ميشم اگه راهنماييم كنيد

sweetboy

عضو جدید
سلام!!!من یک گوشیw395دارم.موقعی که بخوام از دوستام بازی بگیرم (با فرمتjAVA)رو گوشیم اجرا نمیشه!!!باید چه کار کنم؟؟؟

Hamedemon

عضو جدید
man sony modele Yari daram! (U100!) hala bluetoothesh kharab shode! yani safheye turn off kardanesho neshoon nemide, darzemn hichiam send nmkone faqat recive dare! che konam ? ha

HaMiD.TcI

مدیر تالار
man sony modele Yari daram! (U100!) hala bluetoothesh kharab shode! yani safheye turn off kardanesho neshoon nemide, darzemn hichiam send nmkone faqat recive dare! che konam ? ha
سلام دوست عزیز

شما باید قوانین رو رعایت کنید و فارسی تایپ کنید

گوشیتون زمین خورده؟
سلام!!!من یک گوشیw395دارم.موقعی که بخوام از دوستام بازی بگیرم (با فرمتjAVA)رو گوشیم اجرا نمیشه!!!باید چه کار کنم؟؟؟
شما چک کنید ببینید بازی های دیگه هم از گوشی های دیگه همینطورن؟

ارور میده یا اصلا" باز نمیشه؟
سلام
من مدل w902دارم....ميخواستم گوشيم اين قابليتوداشته باشه كه هروقت كيبوردش قفل ميشه مث گوشيهاي نوكيا يه پس ازم بخاد...چه جوري اينكارو انجام بدم؟
همچین برنامه ای برای گوشیتون وجود نداره

سیستم عامل های جاوا خیلی به ندرت پیش میاد که ویروس بگیرن و به خاطر همین آنتی ویروسای خیلی کم و ضعیفی براشون هست

خواستید بگید تا براتون بزارم

برنامه ی منشی تلفنی رو منظورتونه؟ خود گوشی که فکر نکنم منشی داشته باشه

...baran

کاربر فعال
سلام من ستیو دارم ولی هیچ بازی یا برنامه ای روش اجرا نمیشه
چی کار کنم ؟

ava13

عضو جدید
سلام

فكر ميكنم تنها راه براي اينكه ازمون پسورد بخواد استفاده از فلش منو هاي پسورد دار باشه كه براي نصب اين منو ها بايد با استفاده از نرم افزارهاي مخصوص اين كار گوشيت رو فلش كني،كه با اين كار منوها هم عوض ميشه البته اول بايد مطمئن باشي كه گوشيت flash lite داشته باشه هر چند با فلش كردن ممكنه ديگه گوشيت روشن نشه!

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. گوشی من یه مشکلی داره.
خیلی وقتا توی بعضی از فیلما، کلیپا و آهنگام یه بخش از فیلما و کلیپا و آهنگایی که پاک کردم پخش میشه و همه چی ( از جمله اعصاب من ) رو می ریزه به هم.:confused:
یعنی دلیلش چی می تونه باشه؟:surprised:

سماش

عضو جدید
سلام.من f305دارم. دیکشنریی و نقشه ایران و... دانلود کردم نمیدونم چجوری نصبشون کنم...؟؟؟

tahmasbi

عضو جدید
سلام.من میخوام یه گوشی بخرم که قیمتش در حد 100تومان باشه و نسبت به قیمتش امکانات خوبی داشته باشه.شما چی پیشنهاد می کنید؟لطفا کمک کنید​

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.من میخوام یه گوشی بخرم که قیمتش در حد 100تومان باشه و نسبت به قیمتش امکانات خوبی داشته باشه.شما چی پیشنهاد می کنید؟لطفا کمک کنید​

s500 یا w580 قیمتاش در حد 120 تومنه...مدلاشم قشنگه..البته اس500 یه کم دخترونس ولی امکاناتش خیلی خوبه...طراحیشونم مال 2007 ...اطلاعات دیگه خواستین در خدمتیم...

sp2_sp

عضو جدید
سلام دوستان
من یه گوشی سونی اریکسون ایکس پریا ایکس 10 مینی خریدم و به بک اپ از دفترچه تلفنم که حدود 1000 شماره هست تو فایل اکسل دارم . چطوری می تونم انتقال بدم به گوشی جدید واقعا سخته 1000 شماره را وارد کردن

نقی1981

عضو جدید
مشکل قفل گوشی

مشکل قفل گوشی

سلام برو بچ .من یه گوشی f305 سونی اریکسون دارم که هر کاری میکنم قفل نمیشه . هی هم پین میخواد وهر چی مزنم درست نمیشه.:surprised:. میخوام روی تمامی قسمتها جدا جدا قفل بذارم بنظر تون روی این گوشی امکان پذیر هست یا نه؟ بهم بگید چکار باید بکنم. مممنون

نقی1981

عضو جدید
در ضمن برنامه دیکشنری هم رو ش میخوام نصب کنم بگید باید چکار کنم.مغصی

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام دوستان
من یه گوشی سونی اریکسون ایکس پریا ایکس 10 مینی خریدم و به بک اپ از دفترچه تلفنم که حدود 1000 شماره هست تو فایل اکسل دارم . چطوری می تونم انتقال بدم به گوشی جدید واقعا سخته 1000 شماره را وارد کردن
backup رو توسط چه نرم افزاری گرفتید؟ مطمئنا" همون نرم افزار ریستور هم داره دیگه
سلام برو بچ .من یه گوشی f305 سونی اریکسون دارم که هر کاری میکنم قفل نمیشه . هی هم پین میخواد وهر چی مزنم درست نمیشه.:surprised:. میخوام روی تمامی قسمتها جدا جدا قفل بذارم بنظر تون روی این گوشی امکان پذیر هست یا نه؟ بهم بگید چکار باید بکنم. مممنون
پین کد گوشیتون رو فراموش کردید؟ منظورتون رو درست متوجه نشدم
در ضمن برنامه دیکشنری هم رو ش میخوام نصب کنم بگید باید چکار کنم.مغصی
[FONT=&quot]دانلود[/FONT]

[FONT=&quot]دانلود پسوورد[/FONT]

Flamenc0

عضو جدید
سلام...من چند وقت پیش می خواستم گوشی Xperia X10 Mini Pro رو بخرم ولی یادمه که اون موقع به خاطر نو ظهور بودن سیستم عاملش و اینکه بلوتوثش کار نمی کنه و منوی فارسی هم نداره می گفتن خوب نیست....می خواستم ببینم الان هم هنوز این مشکلات رو داره یا حل شده ...ممنون می شم اگه کمکم کنید;)

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام...من چند وقت پیش می خواستم گوشی Xperia X10 Mini Pro رو بخرم ولی یادمه که اون موقع به خاطر نو ظهور بودن سیستم عاملش و اینکه بلوتوثش کار نمی کنه و منوی فارسی هم نداره می گفتن خوب نیست....می خواستم ببینم الان هم هنوز این مشکلات رو داره یا حل شده ...ممنون می شم اگه کمکم کنید;)
مشکلات اصلی یک گوشی شاید از دید شما بد باشن و از دید شخص دیگری خوب

مسایل عمدش حل شده ولی هنوز تک و توک مشکلاتی داره

Neptune

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. ببخشید یه نرم افزار برای بکاپ گرفتن از اس ام اس های سونی اریکسون میخوام . اینباکس گوشیم پر شده:( . مرسی;):gol:

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام. ببخشید یه نرم افزار برای بکاپ گرفتن از اس ام اس های سونی اریکسون میخوام . اینباکس گوشیم پر شده:( . مرسی;):gol:
از خود نرم افزار سونی اریکسون استفاده کنید

Neptune

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدلش k800 هستش. سی دی داره ولی گویا فقط برای جابه جایی فایل هستش و نمیشه sms رو باش ریخت روی کامپیوتر. شما مطمئنید با همون سی دی میشه این کار رو کرد ؟؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار
مدلش k800 هستش. سی دی داره ولی گویا فقط برای جابه جایی فایل هستش و نمیشه sms رو باش ریخت روی کامپیوتر. شما مطمئنید با همون سی دی میشه این کار رو کرد ؟؟
اصئلا" باید بشه

تست می کنم بهتون خبر میدم