سخت ترین درس در متالوژی و چرا ؟

sunset_69

عضو جدید
کاربر ممتاز
پدیده رو باید براش زیاد تمرین حل کنی

با تمرین حل کردن واست آسون میشه

واسه من پدیده از شیمی فیزیک آسون تر بود چون هم مفهومی خونده بودم هم تمرین زیاد حل کردم

بجز تمرینای خود کتاب از کجا دیگه میتونم تمرین گیر بیارم زینب جونی؟

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم حل تمرین بچه های سال پایینیمون بودم و یه سری سوال دارم از استادم گرفته بودم

اما تایپ شده نیست

بذار ببینم می تونم از استادم سوالایه امتحانیه سالهای قبلو بگیرم

اگه گرفتم برات میذارم

sunset_69

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم حل تمرین بچه های سال پایینیمون بودم و یه سری سوال دارم از استادم گرفته بودم

اما تایپ شده نیست

اگه گرفتم برات میذارم

وااااااااااااااااای زیاد مرسی عسیسم
خیلی خیلی ممنونم

ho3in.s

عضو جدید

اما تایپ شده نیست

اگه گرفتم برات میذارم
بی زحمت واسه منم بفرست

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه اگه استاد تایپ شده اش رو بهم داد حتما میذارم تو تالار

adel_salehi2000

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظرم سخت ترین درس واسه من در طول دوران تحصیل،درس بی رحم ترمودینامیک بود هیچوقت یادم نمیره واسه امتحان پایان ترم 3شبانه روز مدام خوندم هنوز بعضی شبا خواب ترمودینامیک میبینم بعد از امتحان ترمو تا یک هفته در کما بودم توهم میزدم...........................
اصلاٌ نمیتونستم درکش کنم, درسش جوری بود نه من اونو درک میکردم و نه اون منو درک میکرد اصلاً با هم تفاهم نداشتیم خوب شد از شرش خلاص شدم................

اتفاقاً سره جلسه امتحان ترمو وقتی برگه پاسخنامه رو گرفتم بالای صفحه نوشتم بنام خدای ترمودینامیک.

sunset_69

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم سخت ترین درس واسه من در طول دوران تحصیل،درس بی رحم ترمودینامیک بود هیچوقت یادم نمیره واسه امتحان پایان ترم 3شبانه روز مدام خوندم هنوز بعضی شبا خواب ترمودینامیک میبینم بعد از امتحان ترمو تا یک هفته در کما بودم توهم میزدم...........................
اصلاٌ نمیتونستم درکش کنم, درسش جوری بود نه من اونو درک میکردم و نه اون منو درک میکرد اصلاً با هم تفاهم نداشتیم خوب شد از شرش خلاص شدم................

اتفاقاً سره جلسه امتحان ترمو وقتی برگه پاسخنامه رو گرفتم بالای صفحه نوشتم بنام خدای ترمودینامیک.

پس خوب شد از شرش خلاص شدی وگرنه شما هم میرفتی تو آمار طلاقی ها

silent-hill

عضو جدید
دوستانی که متالورژی استخراجی هستند مثل من مطمئنا میگن سینتیک مواد سخت ترین درس این رشته هست. چرا؟
خودتون قضاوت کنید درسی که پیش نیازش ترمودینامیک و ریاضی مهندسی باشه خدا به داد دانشجوی بدبخت برسه
واقعا سینتیک مواد درس بسیار بی معنی هست

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستانی که متالورژی استخراجی هستند مثل من مطمئنا میگن سینتیک مواد سخت ترین درس این رشته هست. چرا؟
خودتون قضاوت کنید درسی که پیش نیازش ترمودینامیک و ریاضی مهندسی باشه خدا به داد دانشجوی بدبخت برسه
واقعا سینتیک مواد درس بسیار بی معنی هست
آخه درسی که ترمودینامیک و ریاضی مهندسی پیشنیازش باشه که بی معنی نمیشه!

sisi_eng

کاربر فعال
هه هه هه هه
از اونجایی که من ترم اولم،:w15::w15::w15::w15:
ریاضی سخته با نقشه کشی !
ریاضی که یه خلاقیتی میخواد تا وقتی میخوای جوابه یه سوال رو بنویسی ازش مشتق بگیری بعدش انتگرالو حساب کنی بعد نمی دونم دوباره مشتق بگیری و ............. خلاصه اخرشم هیچی!:w19:
نقشه کشی هم یه تجسم میخواد که نگو اونم من ندارم :w20:

هه هه هه هه
ریاضی سخته با نقشه کشی !
ریاضی که یه خلاقیتی میخواد تا وقتی میخوای جوابه یه سوال رو بنویسی ازش مشتق بگیری بعدش انتگرالو حساب کنی بعد نمی دونم دوباره مشتق بگیری و ............. خلاصه اخرشم هیچی!:w19:

ایشالا وقتی بیایید ترم های بالاتر می فهمین دوستان چی میگن!!!!!

shahab-e.din

عضو جدید
هه هه هه هه
ریاضی سخته با نقشه کشی !
امید وارم تو ترم 4 و5 هم با همین نشاط و انرزی بگی بلد نیستم
راستی ترم اول نقشه کشی برداشتی؟
بذار از راه برسی بعد برو سراغ این درسا.

sunset_69

عضو جدید
کاربر ممتاز
هه هه هه هه
ریاضی سخته با نقشه کشی !

ای کاش همه درسا مثل نقشه کشی بود
امیدوارم همیشه اینقدر با انرژی باشی دوست عزیز

sisi_eng

کاربر فعال
فردا نقشه داریم، منم تجسمم تعطیله ! استاد دیگه این دفعه میندازه بیرون!:w15::w15::w15:
فقط نمی دونم چرا؟:w20:

hesam02

عضو جدید
فردا نقشه داریم، منم تجسمم تعطیله ! استاد دیگه این دفعه میندازه بیرون!:w15::w15::w15:
فقط نمی دونم چرا؟:w20:

نقشه کشی صنعتی به نظرم آسان ترین درس در تمامی گروه هاست... شما یک تاپیک بزنید به نام " آسانترین درس : نقشه کشی "

sisi_eng

کاربر فعال
خودم هم میدونم نقشه کشی صنعتی واقعا آسون هست فقط تجسم میخواد!
که من تجسمم قبل عید خوب کار میکرد اما تعطیلات عید که شروع شد از اون موقع تا حالا تجسمم از تعطیلات بیرون نیومده :w15::w15::w15::w15::w15::w15:

خودم هم میدونم نقشه کشی صنعتی واقعا آسون هست فقط تجسم میخواد!
که من تجسمم قبل عید خوب کار میکرد اما تعطیلات عید که شروع شد از اون موقع تا حالا تجسمم از تعطیلات بیرون نیومده :w15::w15::w15::w15::w15::w15:

شب امتحان که بشه کاملا از تعطیلات خارج میشه ناراحت نباشید

sisi_eng

کاربر فعال
آره موافقم!
من سر جلسه امتحان میان ترم نقشه یاد گرفتم که چطوری میشه یه جسم رو با اندازه کشید! یعنی اون موقع بود که یاد گرفتم چطوری اندازه ها رو بخونم!

آره موافقم!
من سر جلسه امتحان میان ترم نقشه یاد گرفتم که چطوری میشه یه جسم رو با اندازه کشید! یعنی اون موقع بود که یاد گرفتم چطوری اندازه ها رو بخونم!

من که عرض کرده بودم!!!! حالا خوبه شما ترم 1 داری با نقشه ها دست و پنجه می زنی من که ترم 9 هستم هنوز نقشه کشی برنداشتم!!!! گذاشتمش واسه ترم بعدی!!! :دی

sisi_eng

کاربر فعال
ما تو کلاسمون یه پسری هست که نقشه ها رو میکشه بعد ما هم زحمت میکشیم کپیشن میکنیم!

ما تو کلاسمون یه پسری هست که نقشه ها رو میکشه بعد ما هم زحمت میکشیم کپیشن میکنیم!

شما اگه همینطور ادامه بدی احتمالا یه دستگاه CNC خوب از کار در میای!!!! :دی
شوخی کردم. این جور چیزا عادیه تو دانشگاه وقتی که حتی پایان نامه ها هم کپی هستن

magnet

عضو جدید

سلام.
باعرض پوزش ، لطفاً پست های غیر از موضوع تایپیک رو در تایپیک گپ و گفتگوی ..... ادامه بدین تا حداقل درغیاب مدیران اینجا خیلی بهم نخوره.

ممنون . موفق باشین در درسای سخت و آسونتون.

:gol:

سلام.
باعرض پوزش ، لطفاً پست های غیر از موضوع تایپیک رو در تایپیک گپ و گفتگوی ..... ادامه بدین تا حداقل درغیاب مدیران اینجا خیلی بهم نخوره.

ممنون . موفق باشین در درسای سخت و آسونتون.

:gol:

شرمنده که رعایت نکردم چشم حتما

kambadena

کاربر بیش فعال
از ریاضی عمومی بشدت متنفر بودم
هرچند به متالوژی مربوط نیست
خواص فیزیکی و مبحٍث استحاله ها هم واسم سخت بودن

بالا