سخت ترین درس در متالوژی و چرا ؟

Melted_Boy

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
استاتیک و مقاومت مصالح.. خیلی سخت بود من خودمو کشتم شدم 10....:(

مرسی از این همه اعتماد به نفس!!!!!!!!!!!!!!
درس کاملاً بیخودیه...
برای ما موادی ها خیــــــــــلی کاربردی نیست اصلاً.....

Melted_Boy

کاربر ممتاز
ترمو و پدیده
ولی ترمو سختره

ترمو بیچاره به این راحتی!!!!
فقط فرموله... ولی خیلی مهمه که بتونی بین فرمول ها روابط ایجاد کنی...!!!! اونموقع است که شیرین میشه... البته به استادش هم خیــــــــــــــــتتلی بستگی داره...

پدیده هم بیخوده...!!!!

sonya.b

عضو جدید
من تو کف یه چی موندم!!!! آخه پدیده درس به این آسونی و شیرینی!!! خدائی هیچ جای سختی نداره که نشه بفهمی!!! قصد جسارت به کسایی که گفتن سخته ندارما ولی موندم چرا همه ازش مینالن!!!

Melted_Boy

کاربر ممتاز
من تو کف یه چی موندم!!!! آخه پدیده درس به این آسونی و شیرینی!!! خدائی هیچ جای سختی نداره که نشه بفهمی!!! قصد جسارت به کسایی که گفتن سخته ندارما ولی موندم چرا همه ازش مینالن!!!

گسکل کلاً خوندن کتاباش پیر آدمو در میاره....!!!!!

Ho$$ein

کاربر ممتاز
حقیقتا درس مزخرفیه ...

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
ترمو و پدیده
ولی ترمو سختره

شما مشکلی داری؟

با استاد باغشاهی کلاس نداشتی ... اگه داشتی می فهمیدی سرامیک یعنی چی؟ خواهشا چیزی از سرامیک و دیگر رشته ها نمی دونید... اظهار نظر نفرمایید... بدون سند و مدرک که نمی شه دیگری رو محکوم کرد...

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز

منم موافقم پدیده های انتقال رو در انتشارات دانشکده امون تایپ کردم و گذاشتم تا بچه ها استفاده کنن...

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
درس انتقال یه درسی هست که فقط باید پاس بکنی بره ارزش دیگه ای نداره.. من نمیدونم گسگل هم بیکار بودا این چیه اخه نوشته

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
درس انتقال یه درسی هست که فقط باید پاس بکنی بره ارزش دیگه ای نداره.. من نمیدونم گسگل هم بیکار بودا این چیه اخه نوشته

آخه من عاشق ریاضیات ام... پدیده انتقال که خیلی بهم حال داد... لذت بردم

m_mahdi_tbt

عضو جدید
درس سخت برنامه سازی کامپیوتر هست و خواص حرارتی و الکتریکی و نوری... که با استاد باغشاهی هه پاس کردن کردنش خیلی سخته
آخ آخ امون از استاد باغشاهی:-D مهندس نام آور اگه این درسارو با استاد باغشاهی پاس کنی میبینی که قضیه فرق داره ولی با تمام این اوصاف با همه سختیاش درسای شیرینین ، منم پدیده های انتقالو دوست نداشتم، فیزیکی 2 هم که با استاد ناطق داستانی بود

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ آخ امون از استاد باغشاهی:-D مهندس نام آور اگه این درسارو با استاد باغشاهی پاس کنی میبینی که قضیه فرق داره ولی با تمام این اوصاف با همه سختیاش درسای شیرینین ، منم پدیده های انتقالو دوست نداشتم، فیزیکی 2 هم که با استاد ناطق داستانی بود
تعريف اين استاد رو زياد شنيدم. حدس مي شه زد كه چطري هستن. ولي كتاباشون محشره.

m_mahdi_tbt

عضو جدید
می شه گفت بهترین استادی که تا حالا دیدم... اما ایشون به تمام معنا سخت گیرن... راحت نمی شه ازشون نمره گرفت
دقیقا حق با مهندسه بهترین استادن و سختگیر ترین استاد اما واقعا کلاساشون لذت بخشه و به آدم شیوه مهندسی رو آموزش میدن نه صرفا علم سرامیک رو.

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
دكتر باغشاهي ماهههههههههههههههههههههههههههههههه!
به جرئت ميگم بهترين استادي بود كه داشتم
خدا حفظش كنه

بله... من خودم عاشقشم... بهترین استادی که تا حالا دیدم... ماه... اطلاعات در حد فوق عالی ... درس دادن خوب... کلا استاد ماهیه....

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیرین که هست ولی به نظر من خیلی سخته. شایدم استاد ما بیش از حد سخت گرفت ...
به زور پاسیدیم !!!:redface:
آخه پايه دروسمونه . خصوصا سراميك .
پس هرچي پر بار تر پاسش كنيد به نفعتونه .
به نظر من كه هم درس شيرينيه هم نسبت به خيلي دروس ديگه راحت تره.

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
آخه پايه دروسمونه . خصوصا سراميك .
پس هرچي پر بار تر پاسش كنيد به نفعتونه .
به نظر من كه هم درس شيرينيه هم نسبت به خيلي دروس ديگه راحت تره.

کریستال مهمترین درس مواد ه ... سختار سرامیکها فرایند 1 2 ... مکانیکی حرارتی فیزیکی الکتریکی... خیلی مهمه :)

بالا