رتبتون چند شد ....درصداتون چند بود؟

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
حوصله توضیح زیاد ندارم فقط رتبه م6 شده فکر کنم شریف بیارم

پس ارشد مثلا اهواز باشه رزومش خوب باشه دکترا شیراز رو میش اورد؟شنیدم فقط استادا دانشجوهای خودشونو بر میدارن

من دانشگاه تهران هستم و سال پیش یکی شیراز بود و رزومه اش خوب بود برای دکترا دانشگاه تهران برش داشتن.
20 نمره از 100 نمره مصاحبه به شناخت استاده، همه استاد ها که از همه دانشگاه های ارشدشون راضی نیستن که بخوان اونارو بردارن.
یهو دیدی تو مصاحبه چیزی گفتی که طرف علاقمند شد باهات واسه دکتری ادامه بده.
شما رزومه تو قوی کن و روی مقاله و زبانت بیشتر کار کن.

shirazii

عضو جدید
من دانشگاه تهران هستم و سال پیش یکی شیراز بود و رزومه اش خوب بود برای دکترا دانشگاه تهران برش داشتن.
20 نمره از 100 نمره مصاحبه به شناخت استاده، همه استاد ها که از همه دانشگاه های ارشدشون راضی نیستن که بخوان اونارو بردارن.
یهو دیدی تو مصاحبه چیزی گفتی که طرف علاقمند شد باهات واسه دکتری ادامه بده.
شما رزومه تو قوی کن و روی مقاله و زبانت بیشتر کار کن.

مرسییییییییییی خیلی خوشحلم کردیییییییییییی;)

3312232

عضو جدید
بچه ها من یکی از دوستام دربه در دنبال اخرین رتبه قبولی شناسایی شبانه امیرکبیره اگه کمک کنین ممنون میشم:cool:

shirazii

عضو جدید
بچه ها کرمان واهوازم لطفا رتبه شناسایی روزانه اگه میدونید رو بگیییییییین

mb619

عضو جدید
شبانه شناسایی امیر کبیر و علم صنعت تا چند پر میشه ؟
روزانه و شبانه سرامیک علم و صنعت چی ؟

کیوی

عضو جدید
سلام.ببخشید من رتبم814شده در کنکور امسال.به شناسایی و خوردگی و تاحدودی شکل علاقه دارم.میگن یزد و کرمان.همدان.شهرکرد احتمال قبولی دارم.
میشه راهنمایی کنید کجاها میتونم روزانه قبول بشم؟

r_saeedi

عضو جدید
بچه ها مشهد شبانه به نطرتون خوابگاه میییییدن؟

دانشگاه فردوسي مشهد:
دانشگاه فردوسي مشهد از ارائه خوابگاه به دانشجويان دوره نوبت دوم معذور ميباشد و به دانشجويان روزانه نيز، خوابگاه بر اساس اولويت حداكثر به مدت دو سال تحصيلي واگذار خواهد نمو د. اين
دانشگاه فاقد خوابگاه متأهلين ميباشد. ضمناً وام به دانشجويان دورههاي نوبت دوم، صرفاً در صورت تخصيص اعتبار از سوي صندوق رفاه دانشجويان قابل پرداخت ميباشد.

farshad.titan22

عضو جدید
سلام.ببخشید من رتبم814شده در کنکور امسال.به شناسایی و خوردگی و تاحدودی شکل علاقه دارم.میگن یزد و کرمان.همدان.شهرکرد احتمال قبولی دارم.
میشه راهنمایی کنید کجاها میتونم روزانه قبول بشم؟
فکر می کنم شناسایی یزد و کرمان و همدان رو به احتمال زیاد و شهرکرد رو صد در صد قبولی
شکل سمنان هم احتمالش زیاده
دوست من پارسال با 1008 شبانه شناسایی کرمان آورد...یعنی با 800 به روزانه اش امید هس
شما از دانشگاه های بهتر به ترتیب اولویت بزن امید به خدا

ceramist20

عضو جدید
تبریک میگم
اگه تهران بخوای فقط مالک قبول میشی اونم باید مصاحبه بدی
اما شهرستان روزانه همدان - سمنان - اهواز - سهند- بابل و کرمان قبول میشی

:w30: همه اینا رو زدم بجز بابل و کرمان. فردوسی مشهد هم زدم استخراجشم زدم . احتمالش هست قبول بشم؟اگه میدونید جواب بدین. ممنون

rrezaie

عضو جدید
سلام
بچه ها لطفا بگید با رتبه های 412 و 995 روزانه چه جاهایی میشه آورد؟
با 995 روزانه شکل یا سرامیک جایی هست؟
شیراز / اهواز / کرمان / . . .:confused:

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
دعا کنید من دکترا سال دیگه شیراز بیارم دانشگاه ارم ....دعا کنید واااااااااااااااااای امثال امتحان ندادم

msme

عضو جدید
دانشگاه تبرییییییز چه طوره؟ کرمان و تبریز شناسایی و خوردگی تا طرف چند میگیرن؟کسی اطلاع داره؟

با این رتبه حدود 600 بزن لب مرز روزانه شبانه شناسایی کرمانی خوردگی که حتما میاری

msme

عضو جدید
بچه ها سلام یه توصیه بهتون دارم.....من امروز دانشگاه امیرکبیر بودم برای اینکه در مورد انتخابام تحقیق کنم دیدم که واقعا متالورژی کلا تو این دانشگاه گم و گوره .وارد دانشگاه که میشی فقط سنگ معدن میبینی انگار وارد دانشکده معدن شدی درسته اسم امیرکبیر خوبه ولی فکر نکنم به درد متالورژی بخوره .

حالا اگه یه چندتا تصویر متالوگرافی+چندتا بشکه محلول نایتال+یه کوره قوس پر از مذاب با چندتا کارگر +.... میدیدی حتما با MIT رقابت می کرد:biggrin: ممنون از تحقیقتون

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
حالا اگه یه چندتا تصویر متالوگرافی+چندتا بشکه محلول نایتال+یه کوره قوس پر از مذاب با چندتا کارگر +.... میدیدی حتما با MIT رقابت می کرد:biggrin: ممنون از تحقیقتون

چرا تحیقاتو زیر سوال می بری؟؟؟:mad::D

اتفاقا دانشکده ماهم چون با معدنیا مشترکه...پره سنگ معدنو ازین حرفاست!!

اگه درست متوجه شده باشم الان همطراز صنعتی امیر کبیریم!!;):D

بالا