رتبتون چند شد ....درصداتون چند بود؟

toranj217

عضو جدید
دوستان چند تا سوال دارم ، میشه لطف کنید جواب بدید؟!! :
راجع به " مهندسی بافت " نظری دارید؟
به نظرتون شکل و استخراج و ریخته ی شبانه شریف می ارزه به مثلا سرامیک علم وصنعت؟ در کل میخوام بدونم که به نظرتون هر چی شریف بخونی برتری داره به بقیه جاها؟؟؟
و سوال بعدی اینکه ، اعتبار پژوهشگاه چقده ؟

مرسی :smile:

m.r.devil

عضو جدید
درود بر دوستان مواد
دوستان در رشته نانو فناوری با چه رتبه ای کجا میشه قبول شد؟
تهران و شهرستان!
اصلا بالاترین رتبه ای که قبول میشه چنده؟؟
فقط روزانه و شبانه (نه پردیس و خودگردان)

کسی نمیتونه منو راهنمایی کنه؟؟:confused:
من لیسانس مکانیک دارم برای ارشد نانو امتحان دادم

H-nouri

عضو جدید
سلام به همگي .
كسي خبر داره با رتبه هاي 1600و2100 و 3500 ميشه از جايي قبول شد يا نه ؟
ممنون

shirazii

عضو جدید
با 644 چه کنم به نطرتوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون عامو یکی جواب بده

toranj217

عضو جدید
با 644 چه کنم به نطرتوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون عامو یکی جواب بده

سهند میاری احتمالا.من از شیراز و رازی و قزوین و اینا اصلن خبر ندارم.اما اینجوری ام نیست که هیچ امیدی نباشه.خوب انتخاب رشته کنی میاری.اگه شبانه بزنی که حتماا قبولی

ehsan000r

عضو جدید
سلام
لطفا بچه هایی که سالهای قبل قبول شدن یا اطلاعاتی دران یه کمکی به ما بکنن ببینیم کجاها شانس داریم.
رتبه 1170

r_saeedi

عضو جدید
سلام
لطفا بچه هایی که سالهای قبل قبول شدن یا اطلاعاتی دران یه کمکی به ما بکنن ببینیم کجاها شانس داریم.
رتبه 1170
بچه های سالهای قبل همونقد که واسه تخمین رتبه به ما کمک کردن کافیه:(
امسال با هرسال زمین تا آسمون فرق داره وقتی تخمین رتبه با رتبه واقعی 400-500 تا اختلافش باشه:eek: یعنی هیچ اعتباری به اطلاعات سالهای قبل نییییییست..:confused:

shirazii

عضو جدید
دانشگاه تبرییییییز چه طوره؟ کرمان و تبریز شناسایی و خوردگی تا طرف چند میگیرن؟کسی اطلاع داره؟

آخرین ویرایش:

mb619

عضو جدید
سلام دوستان من رتبم 391 شد به نظرتون شبانه تهران گرایشی احتمال هست بیارم ؟؟؟

farshad.titan22

عضو جدید
کسی نمیتونه منو راهنمایی کنه؟؟:confused:
من لیسانس مکانیک دارم برای ارشد نانو امتحان دادم
نانو خیلی بستگی داره که اونایی که نانو خوب شدن تو مواد چیکار کردن
مثلا کسی که موادش بهتر شده باشه هیچوقت نمیاد گرایش شناسایی و خوردگی رو ول کنه بیاد نانو بخونه ولی اگه نانو بهتر بشه میره نانو
شما رتبه ات چند شده؟

m.r.devil

عضو جدید
نانو خیلی بستگی داره که اونایی که نانو خوب شدن تو مواد چیکار کردن
مثلا کسی که موادش بهتر شده باشه هیچوقت نمیاد گرایش شناسایی و خوردگی رو ول کنه بیاد نانو بخونه ولی اگه نانو بهتر بشه میره نانو
شما رتبه ات چند شده؟
من 215 نانو شدم
خواهشا هر کی میدونه راهنمایی کنه!
من سربازم و خیلی وقت ندارم بیام تو نت!

آخرین ویرایش:

fered_sch

عضو جدید
کاملا موافقم.رتبه های امسال اصلا با پارسال قابل مقایسه نیست
منم تقریبا همچین نظری دارم، من البته امسال هم هیچی نخوندم، اما پارسال هم که کنکور هیچی نخونده بودم، 600 شدم، تازه درصد هام کمتر از امسال هم بود:
پارسال:
زبان 35
ریاضی سفید
فیزیکی 20
مکانیکی 25
ترمو 16
رتبه 600
امسال:
زبان 50
ریاضی 9
فیزیکی 20
مکانیکی 16
ترمو 30
رتبه 980
من فک میکنم ریاضی امسال شرایط رو خیلی بد کرد.
حالا جدای این، من روزانه یا شبانه کدوم دانشگاه ها میارم؟ گرایش هم هیچ فرقی نداره!
شهرستان ها هم اصفهان-شیراز-مشهد
ممنون

r_saeedi

عضو جدید
من رشتم مکانیکه و نانو رو برای رشته شناور امتحان دادم
تو نانو 215 شدم
آهاااان...من اطلاعی ندارم!
اما به نظرم اگه از دفترچه انتخاب رشته نگاه کنید واسه نانومواد ظرفیت خیلی کمه حدود100 نفر برای روزانه و شبانه پذیرش داره!:w20:

mb619

عضو جدید
آخرین رتبه قبولی شناسایی شبانه پارسال در دانشگاه های تهران چند بود ؟

هزینه ماهانه پانسیون در تهران برای دانشجویانی که احتمالا در مقطع ارشد در تهران پذیرفته میشن اما خوابگاه بهشون تعلق نمیگیره :
به نظرم بد نیست دوستان شهرستانی قبل انتخاب رشته یک برآوردی از هزینه ها داشته باشن.

هزینه پانسیون تهران

3312232

عضو جدید
بچه ها سلام یه توصیه بهتون دارم.....من امروز دانشگاه امیرکبیر بودم برای اینکه در مورد انتخابام تحقیق کنم دیدم که واقعا متالورژی کلا تو این دانشگاه گم و گوره .وارد دانشگاه که میشی فقط سنگ معدن میبینی انگار وارد دانشکده معدن شدی درسته اسم امیرکبیر خوبه ولی فکر نکنم به درد متالورژی بخوره .

shirazii

عضو جدید
شنیدم یکی ارشد گیلان بوده دکترا رتبه 2 شده اما جای دیگه قبولش نکردن و رفته همون گیلان این یعنییییییی چی؟ یعنی ارشد مثلا برم کرمان دکتراااااااااااااااااااااااااااااااااااااا نمیتونم برم شیراااااز؟

شنیدم یکی ارشد گیلان بوده دکترا رتبه 2 شده اما جای دیگه قبولش نکردن و رفته همون گیلان این یعنییییییی چی؟ یعنی ارشد مثلا برم کرمان دکتراااااااااااااااااااااااااااااااااااااا نمیتونم برم شیراااااز؟

کنکور دکترا نقشش 30 درصد هست مهندس و 70 درصد به مصاحبه بستگی داره.
ممکنه رتبه 1 هم بشی و قبول نشی اما کسی با رتبه فرضا 30 قبول بشه.

مصاحبه هم به رزومه، تعداد مقالات، کارهای پژوهشی و صنعتی و تسلط به زبان انگلیسی و... بستگی داره.
همچنین اساتید هم از کسی خوششون بیاد یک امتیاز ویژه اونا هم در نظر میگیرن.
هرکی رتبه اش خوب بود، الزاما رزومه قوی برای دکترا نداره.

shirazii

عضو جدید
کنکور دکترا نقشش 30 درصد هست مهندس و 70 درصد به مصاحبه بستگی داره.
ممکنه رتبه 1 هم بشی و قبول نشی اما کسی با رتبه فرضا 30 قبول بشه.

مصاحبه هم به رزومه، تعداد مقالات، کارهای پژوهشی و صنعتی و تسلط به زبان انگلیسی و... بستگی داره.
همچنین اساتید هم از کسی خوششون بیاد یک امتیاز ویژه اونا هم در نظر میگیرن.
هرکی رتبه اش خوب بود، الزاما رزومه قوی برای دکترا نداره.
پس ارشد مثلا اهواز باشه رزومش خوب باشه دکترا شیراز رو میش اورد؟شنیدم فقط استادا دانشجوهای خودشونو بر میدارن

بالا