رتبتون چند شد ....درصداتون چند بود؟

farshad.titan22

عضو جدید
سلام
زبان 40
ریاضی 10
فیزیکی 58
مکانیکی 50
رتبه 529
واسه نانو
زبان 40
ریاضی 13
شیمی 10
خواص مواد 46
رتبه 64

H-nouri

عضو جدید
سلام به همگي .
كسي خبر داره با رتبه هاي 1600و2100 و 3500 ميشه از جايي قبول شد يا نه ؟
ممنون

jjesuschristt

عضو جدید
مواد :
زبان 53
ریاضی 5
خواص فیزیکی 48
خواص مکانیکی 43
ترمودینامیک 48
رتبه : 426

محسن ماهان

عضو جدید
سلام592

سلام592

زبان 16.67
فیزیکی 10
مکانیکی 60
ترمو 65
معدل موثر 17.60
رتبه 592
ولی خیلی عجیبه، با درصدهای رتبه 286 پارسال که مقایسه می کنم نمیتونم باور کنم.مجموع درصدهاش 5 درصد بالاتر از منه ولی معدلش 12.85
اصلا هنگه هنگم
کجا قبول می شم که خیلی سخت گیر هم نباشن، آخه شاغلم نمیتونم خیلی سر کلاس برم:confused::confused:

metal.eng

عضو جدید
دوستان کسی میدونه با 690 شبانه شناسایی سهند رو میتونم بیارم یا نه؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

shirazii

عضو جدید
بستگی به هدفتون داره..دانشگاه؟ گرایش؟ روزانه شبانه؟ شخصاً خیلی واسه 2سال ارشد ارزش موندن نمیبینم..
شبانه شناسایی اصفهان میارم یا خوردگیش؟لطفا بگو میاری اگه اونجا بیام خوابگاه نمیخواد برم خخخخخخخخخخخخخ

toranj217

عضو جدید
من 348 ......البته حالم گرفته شد ولی بازم خداروشکر...کسی میدونه شناسایی های شبانه تهران و بیومواد شبانه کدوم دانشگاه هارو میشه قبول شد(روزاته تهرانو که باید فراموش کرد)

مهندس شناسایی شبانه امیرکبیر احتمالا میاری. بیو روزانه علم و صنعت ام احتمالش هست که بیاری چون یکی از دوستای خودم آورده با رتبه ی نزدیک به شما.سرامیک روزانه علم وصنعت.در کل احتمال روزانه تهران رو داری البته هر چند کم.

متال85

عضو جدید
سلام دوستان
با رتبه 614 کجاها میشه قبول شد؟ ترجیحا خوردگی و شناسایی

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید ، چند سالی از دانشگاه دور بودم و اطلاعات زیادی ندارم

زبان 21
ریاضی 23
فیزیکی 21
مکانیکی 43
ترمو 38

مرسی از راهنمایی تون

toranj217

عضو جدید
سلام دوستان
با رتبه 614 کجاها میشه قبول شد؟ ترجیحا خوردگی و شناسایی

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید ، چند سالی از دانشگاه دور بودم و اطلاعات زیادی ندارم

زبان 21
ریاضی 23
فیزیکی 21
مکانیکی 43
ترمو 38

مرسی از راهنمایی تون

شبانه های سهند رو میارید.فک کنم روزانه صنعتی بابل هم بتونید بیارید

بالا