رتبتون چند شد ....درصداتون چند بود؟

محسن ماهان

عضو جدید
منم تقریبا همچین نظری دارم، من البته امسال هم هیچی نخوندم، اما پارسال هم که کنکور هیچی نخونده بودم، 600 شدم، تازه درصد هام کمتر از امسال هم بود:
پارسال:
زبان 35
ریاضی سفید
فیزیکی 20
مکانیکی 25
ترمو 16
رتبه 600
امسال:
زبان 50
ریاضی 9
فیزیکی 20
مکانیکی 16
ترمو 30
رتبه 980
من فک میکنم ریاضی امسال شرایط رو خیلی بد کرد.
حالا جدای این، من روزانه یا شبانه کدوم دانشگاه ها میارم؟ گرایش هم هیچ فرقی نداره!
شهرستان ها هم اصفهان-شیراز-مشهد
ممنون
درود
روزانه که احتمالا نمیاری ولی شبانه کرمنشاه و بابل و کاشان و ... رو حتما میاری
درمورد تفاوت امسال با پارسال باید بگم که خیلی مشکوکه
آخه صحبت در مورد لورفتن سوالات صحبت های زیادی تو اون یک هفته که عقب افتاد شد

r_saeedi

عضو جدید
درود
روزانه که احتمالا نمیاری ولی شبانه کرمنشاه و بابل و کاشان و ... رو حتما میاری
درمورد تفاوت امسال با پارسال باید بگم که خیلی مشکوکه
آخه صحبت در مورد لورفتن سوالات صحبت های زیادی تو اون یک هفته که عقب افتاد شد

چرا ایشون اتفاقا کرمانشاه و کاشان و ملایر روزانه میارن..

واقعا هم خییییییلی مشکوکه...درسته آسون بود ولی بازم مشکوکه

shirazii

عضو جدید
بچه ها کسی از دانشگاه یزد اطلاع داره سطحش خوبه یا نه؟

آخرین ویرایش:

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
دانشگاه یزد فقط شناسایی داره......یعنی داشته....الانو باید بپرسم!!

neda1362

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
کسی در مورد دانشگاه بین المللی امام خمینی اطلاعاتی داره؟ اینکه شهریه روزانه و شبانه اش چقدره؟ امکاناتش چطوره؟

ghost shiP

عضو جدید
سلام
تجربه شخصی خودم و خیلی از دوستان از پارسالو میگم که میتونین برین سایت داریوش کوکبی قسمت پرسش و پاسخ مال سال پیشو ببینین خیلی از سوالاتونو جوابشو میگیرین. خوب راهنمایی میکنه.اگه هوشمند باشین بهترین انتخابارو میتونین انجام بدین

ghost shiP

عضو جدید
دوستان چند تا سوال دارم ، میشه لطف کنید جواب بدید؟!! :
راجع به " مهندسی بافت " نظری دارید؟
به نظرتون شکل و استخراج و ریخته ی شبانه شریف می ارزه به مثلا سرامیک علم وصنعت؟ در کل میخوام بدونم که به نظرتون هر چی شریف بخونی برتری داره به بقیه جاها؟؟؟
و سوال بعدی اینکه ، اعتبار پژوهشگاه چقده ؟

مرسی :smile:

بیو بهتر از بافته.
بستگی داره به علاقت. ولی طبق یه قانون کلی شما رشته آبیاری گیاهان دریایی هم تو شریف بخونی آیندت تضمینه
اعتبار پژوهشگاه خیلی خوبه. کسی را ندیدم بیاد پژوهشگاه و ناراضی باشه. امکانات، اعتبار پروژه بالا و محیط پژوهشی پژوهشگاه خیلی خوبه. فقط خوابگاهشو برداشتن که شاید واسه بعضی دوستان سخت باشه

r_saeedi

عضو جدید
کسی اطلاعی درمورد دانشگاه سمنان داره؟ تا رتبه چند واسه روزانه گرایش شناسایی و شکل میگیره؟؟؟ چند ساله ارشد آورده؟؟؟
خواهشا زود جواب بدید وقتی نمونده!

shirazii

عضو جدید
سالی که یه دانشگاه ارشد میاره تاثیر داره رو سطح علمیش؟وقتی استاداش همون استادای کارشناسیشن؟

ahmad amiri

عضو جدید
کسی اطلاعی درمورد دانشگاه سمنان داره؟ تا رتبه چند واسه روزانه گرایش شناسایی و شکل میگیره؟؟؟ چند ساله ارشد آورده؟؟؟

سلام
من دانشجوی دانشگاه سمنان هسم البته ورودی91
تا رتبه حدود 750روزانه شناسایی و 900روزانه شکل
شبانه شناسایی تا900-950
شبانه شکل1000-1100
شکلش قدیمی تر و قوی تره
شناساییش هم 4و5ساله آوردن که از لحاظ علمی بد نیست
البته اگه مالک اشتر اصفهان میری اونم رتبه هاش یه کم بهتر از اینه من کارشناسی اونجا بودم
البته یه نکته بگم که امسال اونجور که شنیدم ظرفیاته کم شده که ممکنه رتبه ها پایین تر بیاد

کیوی

عضو جدید
سلام.من رتبم 814شده با معدل موثر18.05.
ب نظرتون شناسایی و خوذدگی کجاها روزانه میارم؟راستش تاحدودی فهمیدم ولی دچار دوگانگی شدم.همه میگن امسال هیچی معلوم نیس.
حسابی نگرانم.آخه ظرفیتا بیشتر شده ولی از دانشگاه ها معتبر کم شده و ب دانشگاه های دیگ اضافه شده.
دنبال جدولی از قبولی ها سال گذشته هستم.ب کمکتوننیاز دارم
باتشکر

ایمیلمم اینه:parisarezaei19@yahoo.com

shirazii

عضو جدید

سلام
من دانشجوی دانشگاه سمنان هسم البته ورودی91
تا رتبه حدود 750روزانه شناسایی و 900روزانه شکل
شبانه شناسایی تا900-950
شبانه شکل1000-1100
شکلش قدیمی تر و قوی تره
شناساییش هم 4و5ساله آوردن که از لحاظ علمی بد نیست
البته اگه مالک اشتر اصفهان میری اونم رتبه هاش یه کم بهتر از اینه من کارشناسی اونجا بودم
البته یه نکته بگم که امسال اونجور که شنیدم ظرفیاته کم شده که ممکنه رتبه ها پایین تر بیاد

طرفیتا بعضی جاها ریاد شده بعضی جا ها کم شده

ceramist20

عضو جدید
:w30: همه اینا رو زدم بجز بابل و کرمان. فردوسی مشهد هم زدم استخراجشم زدم . احتمالش هست قبول بشم؟اگه میدونید جواب بدین. ممنون[/
کرمان خوبه چرا نزدیش؟روزانه؟ اهواز چه رشته ی میخوای؟ها عامووووووو قبولی

اره خوبه ولی خیلی دوره. اهواز که شناساییشو زدم ولی فکر نکنم قبول بشم. شما یعنی دیدن یا شنیدین کسی با رتبه شبیه مال من استخراج مشهد قبول بشه یا حدس میزنید؟خیلی تو فکرشم. خدا کنه بشه
ممنون از جوابتون:gol::gol:

آخرین ویرایش:

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام
داداش در مورد ارشد پلیمرش(روزانه) اطلاعات نداری بذاری؟ لینکی چیزی
نه داداش.این لینکم مال معرفی استادای دانشگاه خودمو......که داشتم:redface:.....اطلاعاتی راجع به شناسی و انخاب مواد نیست تو لینکه.......فقط معرفی استاداشه!!:redface:

shirazii

عضو جدید
:cry::crying2:
دیگه انتخابای بعدیشو دوس ندارم:cry::crying2::crying2:
بابا شاید بیاری ظرفیتا یه سری جاها زیاد شده شاید تاثیر بذاره بعدم این عددا که اخرین رتبه نیست منم دوست دارم اصفهان بیارم اما:w04::w04: نمیدونم بذارم سال بعد یا نه ........خیلی ناراحتم ایشالا که هر چی صلاح هممونه بشه;)

arashmb

عضو جدید
به نظرتون با رتبه 490 بهترین جا کجاست بری؟گرایش مهمتره یا دانشگاه؟جواب بدید وقت داره تموم میشه هنوز نمیدونم چیکار کنم:cry:

shirazii

عضو جدید
به نظرتون با رتبه 490 بهترین جا کجاست بری؟گرایش مهمتره یا دانشگاه؟جواب بدید وقت داره تموم میشه هنوز نمیدونم چیکار کنم:cry:[/

هم گرایش هم دانشگاه در کنا ر هم مهمن بهترین گرایشا جوش و خوردگی و شناسایی هست دانشگاه هم دانشگاه های تهران و مشهد و شیراز و اصفهان و تبریز اهواز.................اما اینا به نطر من حرفه
چون گرایشا همه اشباع شدن شما شرط موفقیتت اینه که بری تو رشته ای که دوست داری هر رشته ای میتونه موفقیت داشته باشه مهم کسیه که داره میخونتش دانشگاه هم تاثیر داره ام باز ادم خودش خوب کار کنه مهم تره.الان رتبه ا پارسال اگر اشتباه نکنم بیو داره میخونه در حالی که همه دارن میگن اشباع هست بیو.... هر چی دوست داری برو دانشگاهی که راحت تری برو چون با 490 دانشگاه های معتبر قبول میشی

3312232

عضو جدید
اقا راسته كه هزينه شبانه ها ترمي 2.5مليونه من يكي از دوستام جوش شبانه اميركبيره ميگه زير بار شهريه كمرم خم شده....كسي ميدونه تهران اينجوريه يا بقيه شهرهام اينجوره؟

محسن ماهان

عضو جدید
چرا ایشون اتفاقا کرمانشاه و کاشان و ملایر روزانه میارن..

واقعا هم خییییییلی مشکوکه...درسته آسون بود ولی بازم مشکوکه
دوست عزیز یه سری اگه به سایت دانشگاه کاشان بزنی می بینی که روزانه رو نمیاره، رتبه های قبولی پارسالشو زده. حالا ملایر شاید

بالا