رتبتون چند شد ....درصداتون چند بود؟

shirazii

عضو جدید
من که خودم افتتضاح شدم 644
ریاضی 10
فیزیکی 36
مکانیکی 35:eek:
ترمو40
:w04::w04::w04::w04::w04:

ceramist20

عضو جدید
سلام و عرض تبریک و تسلیت:w33::confused::(:cry:
590 شدم
زبان 21
ریاضی 5
فیزیکی 63
مکانیکی 40
ترمو 38
کجا قبول میشم؟شناسایی روزانه؟

fered_sch

عضو جدید
سلام به دوستان و مهندسان گرامی.
من 980 شدم، جایی قبول میشم؟
زبان 50
ریاضی 9
فیزیکی 18
مکانیکی 18
ترمو 30
یکی یک دستمال به من بده :cry:
:w04::w04::w04:

m.r.devil

عضو جدید
درود بر دوستان مواد
دوستان در رشته نانو فناوری با چه رتبه ای کجا میشه قبول شد؟
تهران و شهرستان!
اصلا بالاترین رتبه ای که قبول میشه چنده؟؟
فقط روزانه و شبانه (نه پردیس و خودگردان)

sajjad_mke

عضو جدید
من نمی دونم شمادخترا چرا ادامه تحصیل میدین اونم تو رشته های مردونه
میخواهید با لیسانس وفوق لیسانس کهنه ی بچه بشورید اخرش

shirazii

عضو جدید
من نمی دونم شمادخترا چرا ادامه تحصیل میدین اونم تو رشته های مردونه
میخواهید با لیسانس وفوق لیسانس کهنه ی بچه بشورید اخرش
اون ماله دوره قدیم بود ...الان قرار نیست که بریم بیل بزنیم که........چنین طرز فکر قدیمی از یه مهندس بعیده

sajjad_mke

عضو جدید
اون ماله دوره قدیم بود ...الان قرار نیست که بریم بیل بزنیم که........چنین طرز فکر قدیمی از یه مهندس بعیده

اون مال قدیم بود مهندس پشت میز بود الان لازم شد بیل هم باید زد همشهری
خدایی شما که لیسانس مواد داری تا حالا ریختگری کردی ماسه کوبیدی بوته شارژکردی پای کوره ایستادی مذاب ریختی

shirazii

عضو جدید
اون مال قدیم بود مهندس پشت میز بود الان لازم شد بیل هم باید زد همشهری
خدایی شما که لیسانس مواد داری تا حالا ریختگری کردی ماسه کوبیدی بوته شارژکردی پای کوره ایستادی مذاب ریختی
مهندس من سرامیکم .....تو سرامیک از ریخته گری نداریم.....اول برو اطلاعاتتو کامل جمع کن بعد بیا تز بده بعدم اگه من واینسادم اما خیلی خانم ها دارن کار میکنن از زمون عقبیا

sajjad_mke

عضو جدید
مهندس من سرامیکم .....تو سرامیک از ریخته گری نداریم.....اول برو اطلاعاتتو کامل جمع کن بعد بیا تز بده بعدم اگه من واینسادم اما خیلی خانم ها دارن کار میکنن از زمون عقبیا

خدا نکنه سرامیک باشی بگو رشتم سرامیکه.دوم زیر عکس پروفایل شما زده رشته مهندسی مواد ومتالورژِی من چه میدونم شما سرامیک هستی عمرن بتوانند کار کنند

maryam.a.s

عضو جدید
سلام بچه ها من رتبم 1600 شده
زبان 35
رياضي سفيد
خواص فيزيكي 20
خواص مكانيكي 8
شيمي فيزيك و ترمو 10
خيلي حالم گرفته شد كاش لااقل يكم ميخوندم واسم دعا كنين ايشالا سال بعد برم شريف:biggrin::biggrin::biggrin:
راستي اميدي هست جايي قبول شم؟؟؟:surprised:

3312232

عضو جدید
من 348 ......البته حالم گرفته شد ولی بازم خداروشکر...کسی میدونه شناسایی های شبانه تهران و بیومواد شبانه کدوم دانشگاه هارو میشه قبول شد(روزاته تهرانو که باید فراموش کرد)

shirazii

عضو جدید
خدا نکنه سرامیک باشی بگو رشتم سرامیکه.دوم زیر عکس پروفایل شما زده رشته مهندسی مواد ومتالورژِی من چه میدونم شما سرامیک هستی عمرن بتوانند کار کنند
من خودم میخوام استاد شم ..چرا میتونن کار کنن.. من میخوام برم شناسایی بعد استاد شم

shirazii

عضو جدید
من 348 ......البته حالم گرفته شد ولی بازم خداروشکر...کسی میدونه شناسایی های شبانه تهران و بیومواد شبانه کدوم دانشگاه هارو میشه قبول شد(روزاته تهرانو که باید فراموش کرد)
تبرییییییییییییییییییییک خوب شدی

maryam.a.s

عضو جدید
من 348 ......البته حالم گرفته شد ولی بازم خداروشکر...کسی میدونه شناسایی های شبانه تهران و بیومواد شبانه کدوم دانشگاه هارو میشه قبول شد(روزاته تهرانو که باید فراموش کرد)[/QUOتبريك ميگم رتبت بدم نيست زياد
موفق باشي شرمنده اطلاعات مفيدي نداشتم بهت بدم

sajjad_mke

عضو جدید
انشاالله یادت رفت
ولی علم به عمله استاد بی عمل گیر شاگرد مثل من بیفته ضایع میشه شاگرد هم درسش پاس نمیشه

yaqob

عضو جدید
سلام .
زبان 64
ریاضی 10
فیزیکی 75
مکانیکی 65
ترمو 75
68 شدم . فک می کردم با این درصدا بهتر بشم . به نظرتون شریف یا دانشگا تهران میارم ؟ خوردگی یا شناسایی .

maryam.a.s

عضو جدید
سلام .
زبان 64
ریاضی 10
فیزیکی 75
مکانیکی 65
ترمو 75
68 شدم . فک می کردم با این درصدا بهتر بشم . به نظرتون شریف یا دانشگا تهران میارم ؟ خوردگی یا شناسایی .
تبريك ميگم مهندس
ايشالا قبولي رتبت خيلي خوبه نگران نباش;)

amin gh

عضو جدید
سلام و عرض تبریک و تسلیت:w33::confused::(:cry:
590 شدم
زبان 21
ریاضی 5
فیزیکی 63
مکانیکی 40
ترمو 38
کجا قبول میشم؟شناسایی روزانه؟

تبریک میگم
اگه تهران بخوای فقط مالک قبول میشی اونم باید مصاحبه بدی
اما شهرستان روزانه همدان - سمنان - اهواز - سهند- بابل و کرمان قبول میشی

amin gh

عضو جدید
سلام .
زبان 64
ریاضی 10
فیزیکی 75
مکانیکی 65
ترمو 75

من یکی از دوستام با 30 رفت خوردگی شریف 2 سال پیش و با 62 شکل شریف

shirazii

عضو جدید
سلام .
زبان 64
ریاضی 10
فیزیکی 75
مکانیکی 65
ترمو 75
افریییییین تبرییییییییییییییک

maryam.a.s

عضو جدید
راستي yaqob جان ميشه راهنماييم كني روزي چند ساعت درس ميخوندي؟
ميخوام سال بعد يه رتبه خوب بيارم هرچي به نظرت لازم مياد مختصر بهم بگووووو لطفااااااا:)

yaqob

عضو جدید
از تابستون شروع کردم .اشتباهم این بود که ریاضی نخوندم . واقعا این که میگن باید برنامه ریزی کرد راست می گن.هرچند ساعت که می خونی رو دقیق باید یادداشت کنی.روزی میانگین 8 یا 9 ساعت خوندم البته من ترم 9 بودم و 7 واحد کلاس داشتم فقط .
کتاب هم واسه ی ترمو مدرسان . مکانیکی دیتر در کنار جزوه و کتاب تست . فیزیکی هم من رزاقیان خوندم با چند تا جزوه (جزوه فیزیکی2 شفیعی صنعتی اصفهان ، جزوه دکتر قیصری که خلاصه ی پورتر بود ، جزوه ماهان هم خوبه ، تست مدرسان ) واسه عملیات گلعذار . البته به جای همه ی این قسمت فیزیکی کتاب جهش چاپ جدید رو بخونی کافیه ولی اگه وقت داشته باشی بهتره هر چند تا جزوه و کتاب داشته باشی و خلاصه نویسی کنی واسه خودت .
زبان هم قبل کنکور من صفر بودم . اول 504 خوندم . بعدش تافل + متن های تافل + کلمات تست های کنکور سال 83 تا 92

ehsan000r

عضو جدید
سلام دوستان
من رتبه ام 1170 شده
کسی میدونه میتونم جایی قبول بشم؟
هر گرایشی روزانه شبانه غیر انتفاعی

shirazii

عضو جدید
بچه ها دوسم 1185 شده کجاها امید به قبولیش هست؟لطفا جواب بدییییییین

آخرین ویرایش:

متال85

عضو جدید
سلام دوستان
رتبه 614 و معدل موثر 13.54 کجا ها میشه قبول شد؟
مرسی از راهنمایی

arashmb

عضو جدید
با سلام
زبان15
ریاضی5
فیزیکی48
مکانیکی46
ترمو63
رتبه490
بیو روزانه جایی میارم؟

بالا