در گذر از جاده ی زندگی اموختم...... + تجربه......

saghar*20*

عضو جدید
آموختم:

گاهی بایدبه چیزی ک پیش اومده خودتوقانع کنی حتی اگه ب معنای واقعیش گول زدن باشه

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول باور نکردم و قبول نداشتم اما بعدها، آموختم دست نوشته استادی رو که از زندگی نوشته بود : زندگی سراسر رنج و سختی ست.

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
در گذر از جاده ی زندگی اموختم....

حسادت مثل سمی هست که ریشه ی دوستی ها و روابط رو به کل میسوزونه.
انشالله که حسود نباشیم.

~N@z@NiN~

اخراجی موقت
آموختم ؛ كه خدا عشق است وعشق تنها خداست.آموختم؛كه وقتي نااميدميشوم ، خداباتمام عظمتش عاشقانه انتظارميكشد تادوباره به رحمتش اميدوارشوم .آموختم ؛ اگرتاكنون به آنچه خواستم نرسيدم،خدا برايم بهترش رادرنظر گرفته.آموختم؛كه زندگي سخت است ولي من از او سخت ترم.

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
.....
دنیا سه روزه دیروز رفت فردا حالا چی بشه تو امروز و خوش باش که گذر عمر عقب گرد نداره
امروز خعلییییی خوش گذشت خدا فردای خوشتر نسیبمون کن

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دومین بارم بود که به این تاپیک سر میزدم و هر دوبارم حس غریبی داشتم ک نمیدونم چیه. همش تو ذهنم دنبال چیزی میگردم که بگم اما زبونم قفل میشه و نمیتونم وحس میکنم هیچ واژه ای نمیتونه حق مطلب رو ادا کنه بابت چیزایی ک میخام بگم و نمیتونم. شاید یه روزی تو خلوت خودم اینکارو بکنمو تجربیاتمو قلم بزنم. اما خوب تک تک پستارو خوندم و تعجب کردم که چرا با این سن تمام این چیزایی رو که این همه آدم گفته بودن رو تجربه کردم. قطعا باید خدارو شکر کنم. آفلاین وسط کارم به باشگاه سر زدم و تشکر نزدم برای پستا. ببخشید. از همه ممنونم.

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
اولین باره ک اینجارو میبینم.. نشد تمام پستهارو بخونم اما چیزی ک این بیستو خورده ای سال از زندگی فهمیدم این بوده هر چیزی حکمتی داره هر اتفاقی پشتت هدفیه از جانب خدا ک شاید ما ندونیم و پی نبریم ب نفعش و یا ضررش.. تا حالا هیچجا عنوان نکردم الانم نمیخوام بحثشو باز کنم اما کی میدونه منی ک بعد کارشناسی از درس متنفر بودم از زندگی و بیهودگی ب مرز افسردگی رسیده بودم از خودم بدم میومد و... تنها با یه اتفاق و ی انگیزه زندگیم ۱۸۰درجه چرخید و منی ک ب مرز جنون رسیده بودم الان با کلی انرژی و انگیزه قدم تو راه علم گذاشتم و ب اینده امیدوار شدم و... اون اتفاق یه موضوع شخصیه و شاید اگه خدا خواستو امسال قبول شدم ی روزی بیام همین انجمن و مطرحش کنم تا شاید همه دهنشون از تعجب وابمونه ک گاهی چ اتفاقاتی میتونه مسیر زندگی ادمو تغییر بده.. خلاصه اینکه هیچ وقت اتفاقات کوچیک زندگی رو ساده ازش نگذریم چه خوبه ی کم تامل داشته باشیم فقط یه کم.. گاهی نباید منتظرایده الات بود گاهی فقط یه نشونه راهو بهت نشون میده مسیرو مشخص میکنه و این تویی ک باید براش تلاش کنی و ازش سکو بسازی واسه پیشرفتت واسه پریدنت..
پس قدر موقعیت های کوچیک رو بدونیم و ساده ازش ون نگدریم.. یکی از همین اتفاقات منو کلا تغییر داد و مسیرو برام نشون داد.. این مسیر میتونه برا همه متفاوت باشه یکی درس یکی شغل یکی.. اما هر چی ک هست بشناسینش و ازش نهایت استفاده رو ببرین.

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

samira7219

عضو جدید
بیش از اندازه نسبت به اطرافیان احساس مسوولیت نکنم
همیشه خودمو در اویت قرار بدم

رجایی اشکان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به دو چیز نباید تکیه کرد:
دیوار تازه رنگ شده، انسان تازه به دوران رسیده . . .

maryam 69

عضو جدید
بی تفاوت نه...اما مراق باید بود نشد مثل من.....فکر میکردم هرکسی هرمشکلی داره باید کمکش کنم.... یه جا خوندم : بدبختی اینه که بخوایم همه رو راضی نگه داریم

منظورم عزیزان مونه، خانوادمون نه هرکسی!
البته آخرشم به جایی نرسید ولی نتونستم دست روی دست بذارم
احساس کردم بیشتر من ضربه خوردم

samira7219

عضو جدید
هروقت درس میخونم میرم سر کلاس بگم اصلا نخوندم بعد امتحان هم بگم گند زدم:D

سناساوجی

عضو جدید
آموختم فقط درحال باید زندگی کرد/ زمان راغنیمت بایستی شمرد/باعشق واحساس زندگی کرد حالا اون عشق میتونه ی چیز یادگاری باشه میشه پدرومادرباشه میشه یک دوست باشه ...خدایاآی لاوویووووووووووووووو

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
آموختم که باید با هر مسئله ای کنار آمد ..
چه خوش چه ناخوش...
چه آسان چه سخت!!!
بد و خوب فرقی ندارد .. به هر حال میگذرد ...
بعد از هر غروب طلوعی دوباره است :)

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
در گذر از جاده زندگی آموختم گاهی میشه رو برف راه رفت و اثری بجا نزاشت گاهیم با سکوت میشه گوش دنیارو کَر کرد
فقط یه شرط داره اونم اینه که آدمی خودش بخاد........اگه واقعا بخاد هیچی نشد نداره

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
در گذر از جاده ی زندگی اموختم....

سه نفر هستند که فقط دوستای واقعی و همیشگی واسه ما هستند... اول خدا... دوم پدر و مادر...

ولی گاهی وقتا باید ازبرتو از نو بنویسی
چون کسایی هم هستن که دوستای واقعیشون بد دشمنی باهاشون کردن
اول خدا و دوم کسی که باخداست