در گذر از جاده ی زندگی اموختم...... + تجربه......

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
در گذر از جاده زندگی آموخته ام...
در مورد دیگران قضاوت نکنم
به دیگران محبت کنم گویی که آخرین روزی است که زنده ام ولی انتظار محبت نداشته باشم
در همه کارها به خدا توکل کنم

memar_w

عضو جدید
اموختم فقط برای خودم زندگی کنم
اموختم از هیچ کسی انتظار نداشته باشم و خودم کارامو انجام بدم بدونه سرزنش دیگران
هر موقعه به مشکلی برخوردم وایسم و از بالا به زندگیم نگاه کنم اونطوری مشکلات خیلی کوچیک و بی اهمیت میشه...

anise b

عضو جدید
کاربر ممتاز
در گذر از جاده زندگی آموختم
خیلی اوقات در مقابل حرف دیگران باس سکوت کنم و فقط آدما رو نگاه کنم
میشه شناخت و دم نزد
خیلی زود برمیگردن و توی چشماشون میشه خوند از عکس العمل هاشون پشیمون هستن
راحت میشه بزرگ شد...

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
در گذر از جاده زندگی آموختم.... حسش نمیکنی ولی هست....نمیبینیش ولی باهاته....تکرارش نمیکنی ولی به یادته....دستشو نمیگیری ولی بغلت کرده....خدا همیشه هس ولی ای کاش میدونستیم

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
همیشه میگن به هر چیز فکر کنی همان میشود...
هر چه بخواهید به دست می آورید
تلاش شما بی فایده نیست..
ولی من فهمیدم
همش دروغه
رویاس...
یه مشت حرف الکیه که فقط واسه دلخوشی کردن تو ذهن آدما :w04::w04:
:w04:

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
تلاش شما بی فایده نیست..
ولی من فهمیدم
همش دروغه
رویاس...
نه دوس جونی واقعا میشه
اگه یقین داشته باشی که فقط داری به اون فک میکنی نه به اینکه اگه نشد چی....

ناخودآگاه به سمتش سوق پیدا میکنی و به جایی میرسی که یه روز فقط تو امضات بوده...آرزو هاتو هدفت کن نزار فقط آرزو بمونن

فدا آجی گلم

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دوس جونی واقعا میشه
اگه یقین داشته باشی که فقط داری به اون فک میکنی نه به اینکه اگه نشد چی....

ناخودآگاه به سمتش سوق پیدا میکنی و به جایی میرسی که یه روز فقط تو امضات بوده...آرزو هاتو هدفت کن نزار فقط آرزو بمونن

فدا آجی گلم
دیگه هیچی برام مهم نیس پارلا..
میسی دوس جونم از حرفات...

aynaz.m

کاربر فعال تالار ادبیات ,
کاربر ممتاز
در گذر جاده زندگی اموختم
عشق به خدا ادم را چنان ارامش میدهد که حتی اگر به بنده اش نرسیدی دیگر برایت چندان هم مهم نیست اخر فهمیده ای هر چه او میکند لطف و عشقش به توست
یاد گرفته ام حکمتها غیر قابل درک اند برای انسان ولی خدا خود میداند چه کند
هر دری که بسته میشود ناراحت نباشم بلکه بدانم ان در جز شر برایم چیزی نداشت و دری که برایم باز شده را بگیرم و بروم
از ادمها میگذرم بی انکه دردهایی که بهم ن داده اند را به یاد بیاورم
وقتی کسی میرود بگذار برود اگر ماندنی بود خودش برمیگردد و اگر رفتنی هر کجا هست سلامت و خوشبخت باشد
وقتی مهربانی میکنی بی منت باشد ولی نه با همه
عاشق که شدی به عشقت احترام بگذار و هر انتخابی کرد ایراد نگیر تنها با ان کنار بیا و ارام کنار برو

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تلاش شما بی فایده نیست..
ولی من فهمیدم
همش دروغه
رویاس...

حنانه حق با توئه اما باورها زنده هستن متاسفانه این انسانها هستن که قلبشون مردن

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
در گذر از جاده ی زندگی آموختم که ...

در گذر از جاده ی زندگی آموختم که ...

در گذر از جاده ی زندگی آموختم که آرامش هنرِ نپرداختن به انبوه مسائلیست، که حل کردنش سهم خداست.
لحظه هايتان لبريز از
آرامش ...

anise b

عضو جدید
کاربر ممتاز
آموختم
زندگی اینجور نیس که اگه کاری به کار دیگران نداشته باشی
دیگران هم کاری به کارت نداشته باشن
تو زندگیت میان
میخوان وجودت رو از هم بپاشند
اما تو باید گوشاتو بگیری
خیلی سخته گرفتن گوش
اما باس بگیری
بهانه های الکی برای خودت جور کن
به کودکی های درونت گوش کن
میبینی خدا همه چیز رو کودکانه برات پیش میبره....

R@ha1

عضو جدید
کاربر ممتاز
در گذر از جاده ی زندگی متاسفانه خیلی دیر به حکمتهای خدا پی بردم . از این به بعد سعی میکنم در برابر مشکلات و مسائل زندگیم صبور باشم چون میدونم خدا همیشه صلاح بنده هاشو میخواد.

نغمه25

عضو جدید
اگه عشقت میخواد ترکت کنه بزار بره

اگه عشقت میخواد ترکت کنه بزار بره

دیگران را ازاد بگذار .در خواستن تو یا گذشتن از تو.....در داشتن تو یا در واگذاشتن تو..........نگو از دست دادم ..بگو پس دادام.....اگه شایسته تو بود برای تو میموند...... میفهممت ولی خودتو خورد نکن بزار بره

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
امید یعنی....

امید یعنی....

امید یعنی بدونی٬ تا هستی میتونی تغییر کنی و دنیا رو تغییر بدی.
امید یعنی بدونی٬ خداوند دوستت داره و اگه به تو زمان داده معنیش اینه که توی این فرصت میشه یه کارایی کرد.
امید یعنی این که همیشه بخشش خداوند را از اشتباه خود بزرگتر بدانیم.
امید یعنی این که اگر دانه ی زندگی صد بار از دستمان رها شد٬باز هم برای برداشتن و به مقصد رساندن آن به ابتدا برگردیم این بار٬ محکم تر گام برداریم.

هر چیزی از جنس خداست.
می دونی چرا؟
چون جز خدا چیزی وجود نداره!
و نقطه ی مقابل خدا «هیچی»یه.
پس هر چیزی لیاقت اینو داره که عاشقش بشی!
البته اینو فراموش نکن: گاهی اوقات خشم هم یکی از جلوه های عشقه!
امید یعنی اینکه بدونی:

برای انجام کارهای بزرگ همیشه نمیشه یک گام بزرگ برداشت

بعضی وقتا هم باید یه عالمه گام کوچیک برداریم
منبع:

پیوست ها

• fu3140.jpg
    fu3140.jpg
    21.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

aliiagh

عضو جدید
در گذر از جاده زندگی آموختم :

در همهمه وحشتناک و متعفن حسادت ها ، تحقیرها ، زیر آب زدن های آدم ها نسبت به شما، کافیه سرتو بندازی زیر و اون یه سری اقداماتی رو که باعث پیشرفتت میشه رو انجام بدی . اون موقع میبینی چجوری همه دنبالت میفتن و التماست میکنن.

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
در گذر از جاده ی زندگی اموختم....

واقعا قران نوره....اگه ما سیگنالی دریافت نمی کنیم نه این که واقعا نوری نیست..چون ما دریافت کننده های خوبی نیستیم...وقتی پا توی این راه میزاری انگار هر چی بیش تر وارد میشی نور بیش تری رو میگیری...اون جا زمزمه های قران توی وجود ادم نهادینه میشه و با حقیقت روح پیوند میخوره ....

واقعا باید خدا رو شکر کرد....اون جایی که رابطتت با خدا درست میشه از تمام خلق بی نیاز میشی....دیگه خیلی چیزا اصلا ناراحتت نمیکنه...

واقعا توی سحر هست که میشه به معنای واقعی خدا رو شناخت و باهاش حرف زد و از در دل هات بگی

انشالله ماه رمضانی که پیش رو داریم شروع روزهای خوب و نزدیک و نزدیک تر شدن با خدامون باشه. و خدا دل هممون رو روز به روز با نور خودش اشنا تر کنه.

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من یه خصلت خوبی دارم که تو دنیای مجازی همه برام برابرن و یه غریبه محسوب میشن:D
ممکنه باهاشون بگم بخندم خوش بگذرونن اما اخر شب همه به فراموشی سپرده می شن تا دفعه بعدی که ببینمشون

خوبی این جور بودن اینه هیچ وقت دلت برا کسی تنگ نمیشه
. همچنین کسیو برا خودت بزرگ نمی کنی ک اگه تو زرد در اومد از آب پشیمون نشی :D

پس تجربه اینکه آدم مجازی همیشه مجازیه :D

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من یه خصلت خوبی دارم که تو دنیای مجازی همه برام برابرن و یه غریبه محسوب میشن:D
ممکنه باهاشون بگم بخندم خوش بگذرونن اما اخر شب همه به فراموشی سپرده می شن تا دفعه بعدی که ببینمشون

خوبی این جور بودن اینه هیچ وقت دلت برا کسی تنگ نمیشه
. همچنین کسیو برا خودت بزرگ نمی کنی ک اگه تو زرد در اومد از آب پشیمون نشی :D

پس تجربه اینکه آدم مجازی همیشه مجازیه :D

راستش اون اوایلی که من عضو شده بودم از طرفی اولین فرومی بود که کلا توی اینترنت باهاش اشنا شدم و تنها جایی که تا الان دارم توش فعالیت میکنم و منو این جا ماندگار کرده به خاطر دوستان گلی هست که این جا دارم و کم از یه خواهر یا برادر واقعی برای من نیستند

اما در این بین دوستان خوبی پیدا کردم که یه روز بی خبر گذاشتند رفتند و یادشون همیشه هست مخصوصا میام این جا..ولی خب انشالله هر جا هستند شا د و سلامت باشند همین خوبه

ولی از یه زمانی به بعد دیگه درسته اینا برام شد تجربه دیگه به هر کسی دست دوستی ندم حتی اگه مجازی بشه چون برای من فراتر از مجازی هستند درسته دیگه مثل قبل دوستانی که بی خبر میزارند میرند منو مثل قبل ازار نمیده ولی ترجیح میدم این اتفاق نیفته...

کلمه ابجی و داداش قداست داره..اگه حتی توی دنیای مجازی به کسی میگیم ابجی یا داداش نمیگم در حد داداش یا ابجی واقعی دوسش داشته باشیم و.. ولی حداقل یه چیزایی رو یه نگاه هایی رو که به ابجی و یا داداش واقعیمون داریم به اون افراد داشته باشیم و اگه این توانو در خودمون نمیبینم لطفا این کلمه رو هر جا به کار نبریم و خظ یا خزش نکنیم.

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز

راستش اون اوایلی که من عضو شده بودم از طرفی اولین فرومی بود که کلا توی اینترنت باهاش اشنا شدم و تنها جایی که تا الان دارم توش فعالیت میکنم و منو این جا ماندگار کرده به خاطر دوستان گلی هست که این جا دارم و کم از یه خواهر یا برادر واقعی برای من نیستند

اما در این بین دوستان خوبی پیدا کردم که یه روز بی خبر گذاشتند رفتند و یادشون همیشه هست مخصوصا میام این جا..ولی خب انشالله هر جا هستند شا د و سلامت باشند همین خوبه

ولی از یه زمانی به بعد دیگه درسته اینا برام شد تجربه دیگه به هر کسی دست دوستی ندم حتی اگه مجازی بشه چون برای من فراتر از مجازی هستند درسته دیگه مثل قبل دوستانی که بی خبر میزارند میرند منو مثل قبل ازار نمیده ولی ترجیح میدم این اتفاق نیفته...

کلمه ابجی و داداش قداست داره..اگه حتی توی دنیای مجازی به کسی میگیم ابجی یا داداش نمیگم در حد داداش یا ابجی واقعی دوسش داشته باشیم و.. ولی حداقل یه چیزایی رو یه نگاه هایی رو که به ابجی و یا داداش واقعیمون داریم به اون افراد داشته باشیم و اگه این توانو در خودمون نمیبینم لطفا این کلمه رو هر جا به کار نبریم و خظ یا خزش نکنیم.

خوب بخاطر همینه با چند تا دوستای باشگاه ارتباط خارج از باشگاه دارم چون خیلی فوق العاده هستن و نمیتونستم از کنارشون بگذرم و عزیز دل منن خداروشکر هر چند تا شون انسانهای بی نظیری هستند و محترمند و خیلی با هم خوشیم

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچ انسان قابل اعتمادی وجود ندارد