[ درخواست نقشه Map ]►

gyounes_2010

عضو جدید
سلام کسی میتونه واسه من هم یه نقشه طراحی کنه ابعاد زمینم 15*8 متر وزیربنای ساختمان 8*10متر با دودهنه مغازه هر دهانه 4متر ویک طبقه مسکونی

lady bayat

عضو جدید
سلام خسته نباشید عیدتون مبارک
یه پلان می خواستم که یه خونه مسکونی هستش که طبقه اول دفتر کار هستش و طبقه دوم و سوم مسکونی ان ممنون میشم اگه برام پیداش کنید

adel sharifi

عضو جدید
درخواست عکس پلان برش و نما از یک ساختمان مسکونی در ایران

درخواست عکس پلان برش و نما از یک ساختمان مسکونی در ایران

سلام دوست عزیز
میتونی کمکم کنی و یه پلان از ساختمان مسکونی همراه با عکس که تویه ایران اجرا شده باشه رو برام گیر بیاری ؟ اگه معمارش معروف باشه هم عالیه

adel sharifi

عضو جدید
سلام دوست عزیز
میتونی کمکم کنی و یه پلان از ساختمان مسکونی همراه با عکس که تویه ایران اجرا شده باشه رو برام گیر بیاری ؟ اگه معمارش معروف باشه هم عالیه

babak-memar

عضو جدید
سلام دوست عزیز، اگه میشه اسم دانشگاه خودتونو بگید و اگه نمیخواید کسی بفهمه به آدرس زیر برای خودم بفرستید در صورت هم دانشگاهی نبودن من میتونم کمکتون کنم، an_memar@yahoo.com:);)

Forugh-88

عضو جدید
درخواست پلان سرویس بهداشتی

درخواست پلان سرویس بهداشتی

با عرض سلام و خسته نباشید به شما ضمن تشکر از سایت خوبتون:smile: و تبریک سال جدید.

من دانشجوی عمران هستم و برای پروژه معماری-شهرسازی نیاز مبرمی به پلان سرویس بهداشتی دارم ممنون میشم کمک کنید . پیشاپیش متشکرم . :)

rasool.civil

مدیر بازنشسته
با عرض سلام و خسته نباشید به شما ضمن تشکر از سایت خوبتون:smile: و تبریک سال جدید.

من دانشجوی عمران هستم و برای پروژه معماری-شهرسازی نیاز مبرمی به پلان سرویس بهداشتی دارم ممنون میشم کمک کنید . پیشاپیش متشکرم . :)

سلام
این فایل یه سری بزرگنمایی از سویس و آشپزخونه هست
ببین به دردت میخورهمشاهده پیوست A32-36 WC.rar

mm.salemi

عضو جدید
سلام دوستان !این ترم طرح4(بیمارستان)دارم>نیازمبرم به نقشه و اطلاعات بیمارستان ها دارم.لطفا درصورت داشتن اطلاعات برام ایمیل کنیدelham.gordi@yahoo.com:cry::wallbash:

سلام دوست عزیز.
بنده پروژه و مطالب بسیار کاملی درباره طراحی بیمارستان دارم.

جهت دریافت مطالب و پروژه با بنده مکاتبه نمایید:

www.sdme2008.blogfa.com

mm.salemi@yahoo.com

mm.salemi

عضو جدید
سلام به همه دوستان ، بنده پروژه بسیار کاملی واسه طراحی بیمارستان دارم علاوه بر اون استانداردهای و ضوابط طراحی بیمارستان و کلی مطلب دیگه در این خصوص دارم.
جهت دریافت فایل ها با ایمیل بنده مکاتبه نمایی:

www.sdme2008.blogfa.com

mm.salemi@yahoo.com

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز.
بنده پروژه و مطالب بسیار کاملی درباره طراحی بیمارستان دارم.

جهت دریافت مطالب و پروژه با بنده مکاتبه نمایید:

www.sdme2008.blogfa.com

mm.salemi@yahoo.com

دوست عزیز ممنون از اینکه اعلام آمادگی کردید.

لطفا مطالبتون رو در همین جا مطرح بفرمایید

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان ، بنده پروژه بسیار کاملی واسه طراحی بیمارستان دارم علاوه بر اون استانداردهای و ضوابط طراحی بیمارستان و کلی مطلب دیگه در این خصوص دارم.
جهت دریافت فایل ها با ایمیل بنده مکاتبه نمایی:

www.sdme2008.blogfa.com

mm.salemi@yahoo.com

دوست عزیز ممنون از اینکه اعلام آمادگی کردید.

لطفا مطالبتون رو در همین جا مطرح بفرمایید

295900

عضو جدید
با اجازه من هم دانلود کردم مهندس رسول .ممنون ولی خیلی ابتداییه. کانسپت بهتر اگه باشه خیلی خوبه. بازم لطف کردید.

1007

عضو جدید

دوست به یک مسجد سینما پاساژ مراجعه کن سرویس بهداشتی را نظاره کن بعد هم طرح بده برا دانشجوی عمران زشته نتونه سرویس بهداشتی طراحی کنه0000

omid akbari

عضو جدید
سلام

سلام

نقشه های یگ مجموعه ورزشی با ظرفیت 500 الی 700 نفره را نیاز دارم
ساده باشه

n_naji

عضو جدید
درخواست نقشه های سه بعدی سوله

amir.abbasi

عضو جدید
پلان پاساژ تجاری

پلان پاساژ تجاری

سلام ؛من می خواستم ببینم امکان ارسال پلان طبقات یک پاساز با کاربری تجاری برای من ممکن است، با تشکر

Silence

عضو جدید
پلان کارخانه

پلان کارخانه

یه پلان از یک کارخانه نساجی در صورت امکان (و یا هر کارخانه دیگه...) لازم دارم...هم سایت پلان و هم پلان قرار گیری تاسیسات...
خیلی عجله ایه...واسه امشب پلان رو می خوام...
ممنون می شم اگه کسی همچین پلانی داره در اختیارم قرار بده...

mst_ab

عضو جدید
درخواست پلان یک ساختمان 1 طبقه با جزئیات

درخواست پلان یک ساختمان 1 طبقه با جزئیات

سلام به دوستان و اساتید، یه پلان 1 طبقه می خوام با جزئیات. خودم نتونستم پیدا کنم، برای درس متره می خوام.
اگر کسی از دوستان بتونه با دست هم رو کاغذ بکشه خوبه، ولی طراحی معماریش + طراحی اسکلت باید درست باشه، ..... ممنون :gol:

آخرین ویرایش: