[ مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی] نقشه > ضوابط طراحی > پرسش و پاسخ

mahbubeh1371

عضو جدید
سلام بچه ها من سایت پلان استراحتگاه بین راهی میخواستم لطفا کمکم کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
جدول مساحتهای مورد نیاز مجتمع های خدمات رفاهی

جدول مساحتهای مورد نیاز مجتمع های خدمات رفاهی

سلام بچه ها من سایت پلان استراحتگاه بین راهی میخواستم لطفا کمکم کنید

با سلام .....

دوست من ارائه سایت پلان طراحی شده جهت مجتمع های خدمات رفاهی ........ به صورت رایگان کسی قرار نمیده ....... یعنی اصلا قرار نمیدن ....... معمولا مطالعات و نقشه های مجتمع ها خدمات رفاهی توسط مشاورین این امر با توجه به شرایط و موقعیت زمین مورد نظر با توجه به محور تهیه میشه ....... که خوب قیمتهای متفاوتی داره ........ برای همین به جهت حفظ سود آوری این طرح و نقشه ها ........... از ارائه آن در محیط اینترنت خودداری میشه ............. اگه در نت نقشه ها و مطالعاتی در این خصوص پیدا کنید........

مثال .........این لینک

اما نقشه های مقدماتی و جانمایی اون با حداقل جزئیات ترسیمی برای یک مجتمع خدمات رفاهی درجه 4 ......با مساحت بالغ بر یک هکتار........ حداقل 3/000/000 تومان هستش ........ این فقط نقشه سایت پلان و راههای ورودی و خروجی با مشخص نمودن فضاهای مورد نیاز و درجه مساحت هر یک .... هستش و جهت تهیه نمودن نقشه اجرایی جایگاه سوخت بایستی مبالغی دیگر به شرکتها متخصص این امر پرداخت کنید.........

و اما بعد .

پستی دیگر در خصوص مساجد بین راهی در این لینک ..............#4

بنده جدولی که سازمان پایانه ها به متقاضی میده که فضاهاشون با توجه به این جدول طرحی کنه رو خدمتتو ن ارائه میدم ..... لازم به ذکر است این جدول برای اولین بار در سایت باشگاه مهندسان ایران و وبلاگ تخصصی راهدار ارائه شده و کپی برداری از آن فقط با ذکر منبع مجاز می باشد....البته بی کیفیت هستش ......

جدول مساحتهای مورد نیاز استفاده در مجتمع های خدمات رفاهی

جدول مساحتهای مجتمع خدمات رفاهی.jpg

دانلود ضوابط و استاندارد های طراحی مجتمع های خدمات رفاهی به تاپیک زیر مراجعه فرمایید.

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/pdf.gif [ مقاله ] ضوابط > مطالعات و طراحی مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی

آخرین ویرایش:

mahbubeh1371

عضو جدید
خیلی ممنون از راهنماییتون اما من یدونه نمونه پلان استراحتگاه بین راهی که چشم انداز رودخانه داشته باشه رو میخوام ممنون میشم اگر بزارید برام

یدونه پلان دانشکده هنر و معماری هم میخوام با تمام جزییات اجرایی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ممدرضااا

عضو جدید
سلام. منبع این جدولی که گذاشتین چیه؟
جدول خلاصه مساحتهای مورد نیاز استفاده در مجتمع های خدمات رفاهی...؟؟؟

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
سلام. منبع این جدولی که گذاشتین چیه؟
جدول خلاصه مساحتهای مورد نیاز استفاده در مجتمع های خدمات رفاهی...؟؟؟
درود بر شما وقت بخیر
جدول برابر ضوابط سازمان راهداری وحمل و نقل جاده ای است . که البته این پست قدیمی هستش و تغییرات داشته اطلاعات جدول بروزشده و سایر اطلاعات و ضوابط جدید رو از این لینک مشاهده کنید.

بالا