[ درخواست نقشه Map ]►

BoXeR

عضو جدید
خانه سازي

خانه سازي

با سلام خدمت اساتيد بزرگوار

راستش در باره اين موضوع چون اطلاعاتي ندارم و دقيقاً نميدونستم كه كجا مطرح كنم اين بود كه مزاحم شما دوستان و بزرگواران عزيز شدم ايشالله كه ببخشيد و كمكم كنيد.
غرض از مزاحمت اينكه راستش قطعه زميني دارم به 290 متر ميخوام يه خونه 2 طبقه بسازم و همانطور كه در بالا عرض كردم اطلاعاتي در اين ضمينه ندارم و مزاحم شما شدم حال دقيقاً تصميم نگرفتم كه به چه شكل باشه ميخواستم بدونم اشكال ساختمان ها رو از كجا ميتونم گير بيارم و ببينم؟؟ اگر امكان داره راهنماييم كنيد با تشكر

Mehdi_rndyk

عضو جدید

راستش در باره اين موضوع چون اطلاعاتي ندارم و دقيقاً نميدونستم كه كجا مطرح كنم اين بود كه مزاحم شما دوستان و بزرگواران عزيز شدم ايشالله كه ببخشيد و كمكم كنيد.
غرض از مزاحمت اينكه راستش قطعه زميني دارم به 290 متر ميخوام يه خونه 2 طبقه بسازم و همانطور كه در بالا عرض كردم اطلاعاتي در اين ضمينه ندارم و مزاحم شما شدم حال دقيقاً تصميم نگرفتم كه به چه شكل باشه ميخواستم بدونم اشكال ساختمان ها رو از كجا ميتونم گير بيارم و ببينم؟؟ اگر امكان داره راهنماييم كنيد با تشكر
سلام
لطفا به کتاب یکصد پلان معماری و یا آرشیتکت داتا نوشته نویفرت مراجعه کنید. اطلاعات جالبی داره.

sevin_parsa

عضو جدید
پلان مسکونی

پلان مسکونی

سلام
نیاز به یک پلان مسکونی 2-3 واحدی دارم که هر واحد کمتر از 100 متر نباشه ، فرم پلان منحنی یا شکسته باشه
ممنون میشم اگه کمکم کنید. :smile:

BoXeR

عضو جدید

والا ما قطعه زميني داريم به متراژ 296 متر

ميخوام يه ويلاي مسكوني 2 طبقه بسازم اگر امكانش هست كمكم كنيد و لينك عكسهاي مربوط رو بديد ممنون ميشم و دعاتون ميكنم
موفق باشيد

elham gordi

عضو جدید
نیازمبرم به نقشه بیمارستان

نیازمبرم به نقشه بیمارستان

سلام دوستان !این ترم طرح4(بیمارستان)دارم>نیازمبرم به نقشه و اطلاعات بیمارستان ها دارم.لطفا درصورت داشتن اطلاعات برام ایمیل کنیدelham.gordi@yahoo.com:cry::wallbash:

michi

عضو جدید
کمممممممممممممممممممممممک

کمممممممممممممممممممممممک

salam
دوستان من یه نقشه 600 متری میخوام میشه کمکم کنید
فوریه ببخشید:cry::cry:

harivan

عضو جدید
نقشه اسکلت فلزی و بتنی

نقشه اسکلت فلزی و بتنی

سلام دوستان عزیز
کسی میتونه دوتا نقشه اسکلت فلزی و بتنی مرحمت کنه
خواهش
تازه با دیتایل هاشون
ممنون میشم.نمیدونم دیگه چکار کنم

danieltop

عضو جدید
پلان

پلان

:gol:پلان ساختمان تجاری و اداری یا مسکونی 6 طبقه در هر طبقه حداقل دو واحد با زیرزمین و همکف تجاری

arshyanis

عضو جدید
سلام دوست گرامی
من نیاز خیلی فوری به نقشه اتوکد اصفهان دارم فکر می کنید می تونید به من کمک کنید
نقشه بایستی طوری باشه که تمام مناطق شهر اصفهان و با جزئیات باشه<یه چیزی مثل طرح تفضیلی ؟
پیشاپیش ممنون

peyman40

عضو جدید
کمک -پلان

کمک -پلان

:cry::cry::cry::cry: چند تا پلان و نما و..از ویلا می خوام mer30

• Like
واکنش ها: pmya

FA195

عضو جدید
با سلام. من يك سري نقسه سازه هاي پيش ساخته كامل ميخوام كسي هست كه كمك كنه و يا ساستي معرفي كنيد كه من بتونم دانلود كنم.
با تشكر

سعيد3

عضو جدید
[سلام دوست عزيزم
يك سري نقشه از يك دانشكده معماري براي طرح 4 مي خوام اگه كمكم كني ممنون ميشم

hamed118

عضو جدید
سلام
من نیاز به نقشه تاسیسات مکانیکی و تهویه مطبوع دارم اگه لطف کنید لینکشو قرار بدید ممنون میشم.

heliacalow

عضو جدید
سلام خسته نباشین .تورو به خدا اگه کسی می تونه یه پلان از یه دانشکده هنرو معماری برای من بفرسته ممنون می شم .
میل من :www.heliacalow@yahoo.com
جون هرکی دوست دارین یکی کمکم کنه دارم دیوونه میشم .:(

درخواست پروژه طراحی معماری

درخواست پروژه طراحی معماری

سلام دوستان
من نیاز به یک فایل پاورپونت برای درس طراحی معماری دارم
موضوع :
تعریف و اقسام مسکن و اقسام و نیازهای طراحی معماری مسکونی
تحقیق در باره اقلیم و آب و هوا و شرایط طراحی معماری در شیراز
و...

با تشکر
pge.site2009@gmail.com

heliacalow

عضو جدید
سلام .خسته نباشین.می بخشید .شما یه پلان از یک دانشکده هنرومعماری ندارید ؟؟؟من دربه در دنبال یه "پلاااانم" اصلا انگار نه انگار دانشکده هنرومعماری ای وجود داره که من پلانشو تحلیل کنم .اگه بتونین کمک کنید ممنون می شم!!!.

maryam28

عضو جدید
درخواست پلان

درخواست پلان

سلام دوستان
من به پلان و نما و برش یکی از بیمارستان های داخلی یا خارجی نیاز دارم. برای تحلیل. خواهش می کنم اگر کسی داره در اختیارم بذاره.:cry:

alihasani

عضو جدید
درخواست پلان معماری

درخواست پلان معماری

با سلام خدمت دوستان
از دوستان اگه کسی یه پلان 6 طبقه مسکونی با حدود 300 متر زیربنا در اختیار داره ممنون میشم برای اشتراک قرار بده.
ممنون:gol:

Farshad.F

عضو جدید
سلام. دنبال پلان یک دانشکده یا مجموعهی 20-30 کلاس می گردم. فقط برای ایده گرفتن برای صراحی پلان.. ممنون میشم اگه کسی بهم کمک کنه:smile::smile::D

sasams

عضو جدید
سلام
من هم يه همچين چيزي لازم دارم ولي تعداد طبقاتش برام مهم نيست