[ درخواست نقشه Map ]►

من نیلوفر

عضو جدید
سلام,من تازه اینجا عضو شدم مهندس نیستم ولی ایشالا میشم. رشتم معماریه به 1پلان با 4تا نمای اصلیش احتیاج دارم خواهش میکنمهرکسی میتونه برام بفرسته ممنون میشم خیلیییییییی واجبه. . .

مرسی. . .

kalmishi

عضو جدید
پلان معماری

پلان معماری

سلام.من یه پلان معماری دارم ولی نتونستم attach کنم.میشه راهنمایی کنید.

alihasani

عضو جدید
سلام.
شما بهمین طریق که پاسخ تاپیک رو دادید میتونید از نوار موجود در بالای قسمت تایپ پاسخ برای قرار دادن لینک دانلود استفاده کنید.
شما میتونید برای مثال در سایت www.4shared.com فایل مورد نظر رو upload کنید و به شما یه لینک برای دانلود داده میشه که شما میتونید اون آدرس رو برای دانلود در قسمت قرار دادن لینک تایپ یا کپی کنید و هر کی بخواد میتونه دانلود کنه.
البته ما راضی به زحمت شما نیستیم واز شما بابت لطفتون تشکر می کنیم.

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من power بيمارستان اتيه رو دارم البته بدون نما وبرش اما بلانش كامله ميخوايد؟

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نیاز فوری به راهنمایی

نیاز فوری به راهنمایی

باید یه پلان فاز 1 رو به فاز 2 تبدیل کنم.
هیچی نمیدونم.
هیچ جزوء ای ندارین کمکم کنه؟:cry:

rasool.civil

مدیر بازنشسته
باید یه پلان فاز 1 رو به فاز 2 تبدیل کنم.
هیچی نمیدونم.
هیچ جزوء ای ندارین کمکم کنه؟:cry:
درخواست در تالار درخواستها فقط
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] تبدیل پلان فاز یک به پلان فاز دو ، که بترتیب زیر عمل می کنیم:[/FONT]
[FONT=&quot]1)[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]لایه بندی برای تمامی اجزاء و متریال استفاده شده در پلان فاز دو معماری الزامی است .[/FONT]
[FONT=&quot]2)[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]مطابقت دادن آکسهای معماری با آکسهای سازه .[/FONT]
[FONT=&quot]3)[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] انتقال دادن ستونهای سازه روی نقشه های معماری .[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]4)[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]جا به جا کردن دیوارهایی که با ستون گذاری تناقض دارند به شرط آنکه به معماری از لحاظ طراحی و عملکرد فضا های مورد نیاز و به سازه از لحاظ بار گذاری لطمه ای وارد نکند . باید توجه داشت که اگر دیوارهای ساختمان از جنس خاصی باشند مثل دیوارهای 2 جداره , حتمأ درون دیواهای پلان جاگذاری شوند.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]5)[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]نازک کاری در پلان با توجه به مشخصات جدول نازک کاری هر فضا شروع می گردد. ترسیم کلیه خطوط نازک کاری اعم از کاشی , سنگ , اندود و... روی پلان با رعایت ضخامت آنها مطابق با متریال پیشنهادی که هرچه گویا تر باشد , اشکالات فاز یک شفاف تر و ارائه فاز دو کامل تر می گردد.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]6)[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]نوع [/FONT][FONT=&quot]Hatch[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] مطابق با استانداردهای بین المللی و مقیاس آنها بسته به سلیقه شخصی و گرافیک کار دارد.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]7)[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]جاگذاری درب و پنجره با جزئیات اجرایی درون پلان با توجه به تیپ بندی . در این مرحله هم باید توجه داشته باشید که با وجود نازک کاری در پلان درب و پنجره دقیقأ در محل خود نصب شود و اتصال نازک کاری به آنها مطابق روش اجرایی باشد[/FONT]

rahimism

عضو جدید
درخواست نقشه ساختمان برای پروژه

درخواست نقشه ساختمان برای پروژه

سلام دوستان

یه نقشه ساختمان 4-5 طبقه میخوام که تعداد دهنه هاش 4 در 4 یا حداقل 4 در 3 باشه. بیشتر پلان معماری تمام طبقات و پارکینگ و بام و نمای ساختمان مد نظرم هست و دیتیل های طراحی سازه و محاسبات ستون و ... رو لازم ندارم. (هرچقدر هم ساده تر و مستطیل تر باشه و پلان ها تیپ باشه خیلی بهتره)
البته تو اینترنت زیاد سرچ کردم یا تعداد دهنه ها اونقدر که میخوام نبود یا تعداد طبقات خیلی زیاد بود.

خیلی فوری هست. واقعا ممنون میشم راهنمایی کنید.

rasool.civil

مدیر بازنشسته
سلام دوستان

یه نقشه ساختمان 4-5 طبقه میخوام که تعداد دهنه هاش 4 در 4 یا حداقل 4 در 3 باشه. بیشتر پلان معماری تمام طبقات و پارکینگ و بام و نمای ساختمان مد نظرم هست و دیتیل های طراحی سازه و محاسبات ستون و ... رو لازم ندارم. (هرچقدر هم ساده تر و مستطیل تر باشه و پلان ها تیپ باشه خیلی بهتره)
البته تو اینترنت زیاد سرچ کردم یا تعداد دهنه ها اونقدر که میخوام نبود یا تعداد طبقات خیلی زیاد بود.

خیلی فوری هست. واقعا ممنون میشم راهنمایی کنید.

به این تاپیک مراجعه کنید

rahimism

عضو جدید
بله، همه نقشه های اون تاپیک (و تاپیک های دیگر) رو داونلود کردم ولی این چیزی که گفتم پیدا نشد :(

easternstar

عضو جدید
سلام دوستان،خسته نباشید
راهنمایی میخواستم برای ستون گذاری باکس پله.
مجموعه ای که دارم کار میکنم یه مجتمع بزرگه که هر بخش به طور جداگانه پله داره و هر کدوم از پله ها فرمی منحنی دارن.
میخوام حداقل ستون ممکن و به کار ببرم که فضای پارکینگ مخدوش نشه.
دقیقا نمیدونموجود ستون در کدوم قسمت های پله لازمه؟
برای اینکه سوالم روشن تر بشه عکس یکی از پله ها و خطوط آکس ستون های مجموعه رو میذارم .
خواهش میکنم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه .

IMG_4123.jpg

IMG_4125.jpg

rasool.civil

مدیر بازنشسته
سلام دوستان،خسته نباشید
راهنمایی میخواستم برای ستون گذاری باکس پله.
مجموعه ای که دارم کار میکنم یه مجتمع بزرگه که هر بخش به طور جداگانه پله داره و هر کدوم از پله ها فرمی منحنی دارن.
میخوام حداقل ستون ممکن و به کار ببرم که فضای پارکینگ مخدوش نشه.
دقیقا نمیدونموجود ستون در کدوم قسمت های پله لازمه؟
برای اینکه سوالم روشن تر بشه عکس یکی از پله ها و خطوط آکس ستون های مجموعه رو میذارم .
خواهش میکنم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه .

مشاهده پیوست 37583

مشاهده پیوست 37584
سلام
به نظر من پله هاتو فلزی بذار
و به سازه اتصالش بده اگه هرجایی یه پله داری
اگرم همون بتنی بذاری اون وست باید ستون بذارید
هم داخل هم خارجش
ولی باز خیلی چیزارئ باید در نظر بگیری
آخه نمیشه انجوری گفت
این پله تو سقفای بعدی هم ادامه داره؟؟
اینجوری نمیتونم کمکت کنم زیاد

ashkansh17

عضو جدید
باید در فاز 2 معماری به این نکته هم توجه داشت که لبه دال ها بصورت کامل و واضح نشان داده شده که در تکمیل نقشه های سازه به آن اضافه شود
برای این مورد یک مثال بزنم بهتره.
دیوار چینی نما باید در یک امتداد باشد ولی تیرها، دیوارهای سازه ای و ستون ها در طبقات به یک اندازه نیستند و اگر بر لبه تیر و یا لبه دیوار سازه ای دیوارچینی انجام گیرد، نمای بدی به بیننده می دهد، برای حل این مشکل باید مقداری دال را بصورت کنسول اجرا کرد تا دیوار چینی در یک امتداد صورت گیرد

easternstar

عضو جدید
سلام
به نظر من پله هاتو فلزی بذار
و به سازه اتصالش بده اگه هرجایی یه پله داری
اگرم همون بتنی بذاری اون وست باید ستون بذارید
هم داخل هم خارجش
ولی باز خیلی چیزارئ باید در نظر بگیری
آخه نمیشه انجوری گفت
این پله تو سقفای بعدی هم ادامه داره؟؟
اینجوری نمیتونم کمکت کنم زیاد

ممنون از راهنماییتون
پله ها فقط یک طبقه رو ارتباط میدن و بالاتر ادامه نداره .
سازه مجموعه بتنی هستش
با استادم کرکسیون کردم و مشکلاتم تقریبا حل شد.
گفتند ابتدا و انتهای پله رو روی تیر های اصلی قرار بدم و قسمت هایی هم کنسول میشه
بسیار ممنون از راهنماییتون

khatam.0761

عضو جدید
كمـــــــــــــــــك

كمـــــــــــــــــك

سلام خدمت دوستان
طرح نهايي من بانك:)
نياز ب يك پلان بانك دارم
فرقي نداره شعبه باشه يا مركزي
فقط زود باشه
تورو خدا كمكم كنيد:cry:
ميوفتماااااااااااااااا...:cry:

sahar 28

عضو جدید
سلام
بچه ها :confused:خیلی فوری به چند تا پلان آپارتمان 4طبقه نیاز دارم.اگه کسی پلان خونه ی شیک داره خیلی ممنون می شم کمکم کنه.

پایدار باشید;

منم به همین پلان نیاز دارم میشه اگه پیدا کردین به منم بدین؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arta**

عضو جدید
mamnonam agha sepehr. khodam ham teye serch ha be hamin mored barkhordam mikhastam age az jai mitonam lod konam behtar bod. baz ham mamnon az rahnamiton

gholle

عضو جدید
طراحی نقشه داخلی ساختمان من

طراحی نقشه داخلی ساختمان من

سلام به همه مهندسان عزیز.خسته نباشین
یه زحمتی داشتم براتون.میخوام در طراحی نقشه داخلی خونمون کمکم کنید.....
یه زمینی داریم به طول 19 متر و عرض 15 متر از طرف کوچه.......ساختمان میفته جلو و یه حیاط 4در15 میمونه بشت ساختمان.یعنی زیربنای ساختمان میشه 15 در 15....
میخوایم سه طبقش کنیم هر طبقه دو واحد میشه
اګه ممکنه نقشه هایی واسه این ساختمان برام ترسیم کنید........ږممنون میشم

coma

عضو جدید
ممنون میشم کمکم کنید

سلام
زیاد فرصت نداشتم برای طرح اولیه بد نشد یه نگاه بیندازید نظرتونو بگید تو ادامه تکمیلش می کنم

در ضمن ابعاد زمینتون بسیار خوبه قدرشو بدون
این فقط طرح معماری رو سازش بعدا فکر می کنم

پیوست ها

• xa.rar
    402.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

rasool.civil

مدیر بازنشسته
:gol:پلان ساختمان تجاری و اداری یا مسکونی 6 طبقه در هر طبقه حداقل دو واحد با زیرزمین و همکف تجاری
نقشه هاي معماري يك مجتمع اداري تجاري (براي دانلود روي عنوان كليك كنيد و به ادامه مطلب برويد)
شامل پلان طبقات
نما
برشهاي مشخص شده

devil10

عضو جدید
http://dl.civilz.com/do.php?down=42
نیاز های طراحی معماری توی این فایل پی دی اف نوشته شده!اما متاسفانه پاورپوینت نیست

شرایط آب و هوایی همه شهرهای ایران و ...طراحی تو اون شهرها معمولا به صورت پایان نامه ای کار شدند! و میشه براحتی پیدا کرد

archvadood

عضو جدید
سلام عزیز
من یه فایل پاورپوینت کامل در مورد انواع و اقسام مسکن دارم که برا طرح 5 درست کرده بودم
اگه به دردت می خوره یه ای-میل به من بزن تا توافق کنیم
memarchitect@yahoo.com