[ دانشگاه هاي برتر گروه مهندسي عمران در كشور ] مشاوره و گفتگو

[ دانشگاه هاي برتر گروه مهندسي عمران در كشور ] مشاوره و گفتگو

• دانشگاه تهران

رای: 103 25.8%
  • دانشگاه صنعتی شریف

رای: 83 20.8%
  • دانشگاه صنعتی اصفهان

رای: 28 7.0%
  • دانشگاه علم و صنعت

رای: 44 11.0%
  • دانشگاه امیرکبیر(پلی تکنیک)

رای: 72 18.0%
  • دانشگاه شیراز

رای: 29 7.3%
  • دانشگاه صنعتی خواجه نصیر

رای: 31 7.8%
  • دانشگاه تربیت مدرس

رای: 9 2.3%

• مجموع رای دهندگان
    399

feedback

عضو جدید
سلام من کارشناسی عمران دانشگاه آزاد شهرقدس هستم. اساتید اونجا برای من راضی کننده و عالی هستند. همه که عالی نیستند نمیشه اینطور گفت ولی سطح علمی این دانشگاه تو 1 سال گذشته فوق العاده پیشرفت کرده. دوست خودم تو شریف میخونه و جزء تعریف چیز دیگه ای نمیگه.

یکی دیگه از دوستانم تهران میخونه و اون هم تعریف میکنه باور کنید دانشگاههای سراسری تهران تو عمران همشون خوب هستند ولی خوب سطح اون جاها باز هم با هم متفاوته. در مجموع تهران به نظرم از همه بهتره چون خیلی ها میگن تو نظرسنجی هم مشخصه.

rokal

عضو جدید
به نظرم علم و صنعت خیلی عمرانش خوبه....به جرات می تونم بگم که دانشکده ی عمران علم و صنعت تنها دانشکده کشور هستش که تمامی 10 گرایش اصلی مهندسی عمران رو داره....حتی با مصداق می تونم بگم که چه دانشگاهی چه گرایشی رو نداره...همونطور هم که میدونید مدیریت ساخت ریشه ی اصلیش از علم و صنعت بوده...ولی من هم موافقم که تهران خوبه ولی بعد اون قطعا علموص ایران زمین...البته فقط و فقط در عمران

meshki_0pm0

عضو جدید
be nazara daneshgah tabriz ghavie.chun daneshkadehash mojaza va daraye chand sakhtemun va asatide bar jaste keshvari hast.

simiar

عضو جدید
فکر می کنم اگه از استادهایی مثل شادروان د.قالیبافیان که در دانشگاه تهران تدریس می کردند بگذریم. پلی تکنیک (امیر کبیر) از نظر اساتید بهتره.

kakakaka2010

عضو جدید
کافیه یه نگاه به اسامی تدوین کنندگان مقررات ملی ساختمان بکنید تا متوجه بشید امیر کبیر چقد برتر از بقیه است .
شاپور طاحونی . علیرضا رهایی ( رییس دانشگاه و رییس و تنظیم کننده نهایی مبحث نهم . چهره ماندگار در سال 89 ) . علی اکبر رمضانیان پور . ابوالقاسم کرامتی . پژمان وهاب کاشی ( این مهندس پایه یک که جزو تدوین کننده های مبحث نهمه تو دانشگاه امیر کبیر تدریس یار دکتر رهاییه !!! دیگه خودتون بگیرین که امیر کبیر کجاست و بقیه دانشگاهها کجا )
به این لیست اضافه کنید دکتر ذوالفقاری رو که کتابای نقشه و نقشه برداریش تو کل ایران مرجع این درسه .

پینتوریکو

عضو جدید
خب ما تو عمران گرایش های خیلی زیادی در کارشناسی ارشد و دکترا داریم(سازه- مدیریت ساخت-زازله-آب-سازه های هیدرولیکی و ....) که هر کدومش یکی از دانشگاه ها بهترینه اما اگر بخوایم میانگین بگیریم به نظر من به ترتیب: 1_تهران 2_امیرکبیر 3_شریف 4_علم و صنعت بهترین اند بین واحد های آزاد هم قزوین از همه بهتره

م.كمالي

عضو جدید
به نظر من دانشگاه شيراز مهندسهاي عمران (سازه)بسيار قوي تربيت ميكنه و طي دوران كاريم با خيلي از اونها كار كردم . هرچند خودم دانشگاه تهران درس خوندم .

Massumi.A

عضو جدید
دانشگاه امیرکبیر
سابقه فعالیت فارغ التحصیلان این دانشگاه در کلیه زمینه ها سرامده

f.omrani1991

عضو جدید
نظر من دانشگاه امیر کبیر
چون خیلی فعالتر از بقیه ی دانشگاه ها هست
هم مقاله خوب ارایه میدن هم توی مسابقات جهانی رتبه های عالی میارن
شریف هم خوبه اما فقط اسم در کرده
منظورم فقط در مورد رشته عمران بود در مورد بقیه ی رشته ها چیزی نمیدونم

f.omrani1991

عضو جدید
من خودم دانشجوی عمران ازاد قزوینم
این دانشگاه خیلی سطحش بالاست
حتی میتونم بگم که توی کشور حرف اول رو داره میزنه اما فقط توی رشته کامپیوتر و گروه مکاترونیکش

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بستگي به استادها و شاگردان ورودي هر سال داره
در ضمن ما كه تو همه دانشگاهها نبوديم كه تشخيص بديم كدوم بهتره
اما به نظرم دانشگاه تهران خوبه

emrah931

عضو جدید
دانشگاه شریف.به نظر من تنها دانشگاه تاپ ایران در زمینه فنی مهندسیه.میشه از فارغ التحصیلاش اینو فهمید همگی صاحب سبک و صاحب نظرند البته بقیه دانشگاه های نام برده شده هم خوب و قوی هستند

ahooooora

عضو جدید
به نظر من دانشگاه صنعتی اصفهان در سطح بالاتری از بقیه قرار داره...سطح علمی استادا و کتاباشون گویای این حقیقته

pncc

عضو جدید
دانشگاه شریف.به نظر من تنها دانشگاه تاپ ایران در زمینه فنی مهندسیه.میشه از فارغ التحصیلاش اینو فهمید همگی صاحب سبک و صاحب نظرند البته بقیه دانشگاه های نام برده شده هم خوب و قوی هستند

فارغ التحصیلاش همگی صاحب نظرن؟ شما حالت خوبه؟ من به عنوان کسی که هم شریف درس خودنم هم تهران میخوام نظرم رو بگم: به نظر من تهران و شریف و امیرکبیر خیلی به هم نزدیک هستند و با بقیه اسامی قابل به مقایسه نیستند. در بین این سه تا هم هر دانشگاه تو یک تا چند گرایش قوی هست. تهران به طور کلی تو همه گرایشها قوی هست و گرایش ضعیف نداره ولی شریف تو گرایش آب واقعا ضعیف هست. زلزله و سازه شاید شریف قوی تر باشه. امیر کبیر تو خاک و راه و مدیریت ساخت خیلی قویه. ولی اگر بخواید تو کارشناسی بحث کنید یعنی عمران عمران تهران قوی تره. برخی حرف از دانشگاه ازاد میزنن!! واقعا خنده داره. دانشگاه ازاد، دانشگاه نیست.

ehsanseh

عضو جدید
فقط امیرکبیییییییییر:w17:
نه ولی جدا من با توجه به دوستام که باهاشون در ارتباط هستم بخوام بگم در دوران کارشناسی تهران و علم و صنعت قوی ترن و دید بهتری به دانشجو میدن ولی شریف و امیرکبیر یه مقدار بیش از حد به جنبه های تئوری میپردازن که به نظر من در این حد مفید نیستش.
راجع به دوره ی ارشد و دکترا هم نمیشه به طور کلی نظر داد و هرکدوم از این دانشگاهها تو بعضی گرایشا قوی ترن که یکی از دوستان دقیق و ریز به ریز اشاره کردن

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاه شریف
چون هم از نظر علمی سطحش بالاتر از دانشگاه تهران و هم دانشگاه صنعتی تا دانشگاه معمولی باشه که کل رشته ها رو داشته باشه
الان اگه بخوایی رشته هایی دانشگاه تهران حساب کنی تو حسابت میمونی این خوبه ولی تمرکز بر روی یه رشته ها رو پایین میاره ...
بعدم باید قبول داشت سطح علمی بلاتر و چون دانشجویان تیز هوش میرن شریف تا برن دانشگه تهران
موفق و پیروز و موید باشید

بالا