[ دانشگاه هاي برتر گروه مهندسي عمران در كشور ] مشاوره و گفتگو

[ دانشگاه هاي برتر گروه مهندسي عمران در كشور ] مشاوره و گفتگو

• دانشگاه تهران

رای: 103 25.8%
  • دانشگاه صنعتی شریف

رای: 83 20.8%
  • دانشگاه صنعتی اصفهان

رای: 28 7.0%
  • دانشگاه علم و صنعت

رای: 44 11.0%
  • دانشگاه امیرکبیر(پلی تکنیک)

رای: 72 18.0%
  • دانشگاه شیراز

رای: 29 7.3%
  • دانشگاه صنعتی خواجه نصیر

رای: 31 7.8%
  • دانشگاه تربیت مدرس

رای: 9 2.3%

• مجموع رای دهندگان
    399

mehdi_moosavi

عضو جدید
لازم نیست حتما دانشجوی یکی از این دانشگاهها باشین
لطفا نظر خودتون رو با دلیل بگین:smile:

Atropatkan

عضو جدید
من با دانشگاه تهران موافقم.
هم استاداش خوبن هم دانشجو هاش اکتیو هستن.
دانشگاه هم که رنکینگ خوبی داره و تو عمران به نظر من قویه.:book:

mehdi_moosavi

عضو جدید
من با دانشگاه تهران موافقم.
هم استاداش خوبن هم دانشجو هاش اکتیو هستن.
دانشگاه هم که رنکینگ خوبی داره و تو عمران به نظر من قویه.:book:
منم با نظر شما موافقم کاملا درست میگین دانشگاه تهران شاید برخلاف نظر خیلیها از دانشگاه شریف هم تو خیلی از رشته های مهندسی برتره کلا استانداردترین دانشگاه کشور هستش
موفق باشین

mehdi_moosavi

عضو جدید
دوستان عزیز خواهش میکنم وقتی وارد میشین حتما تو نظرسنجی شرکت کنین
با تشکر

علی(110)

عضو جدید
من شنیدم عمران دو دانشگاه صنعتی اصفهان و امیر کبیر در سطح بالاتری قرار داره

KORUSH

عضو جدید
سلام فکر کنم گروه امیر کبیر بهترین باشه
ولی گروه دانشگاه آزاد کاشان هم فوق العاده ست.

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

سلام .. خیلی ارادت :) منم با کاشان خیلی موافقم ! حاضرم توش با هر دانشگاهی کل بندازم !

betaa

عضو جدید
مرسی از نظرت .من خودم دانشگاه کاشان نیستم ولی از دانشگاه ازادم .به نظر من بد نیست یه کم از دانشگاه ازادم طرفداری کنیم اینقدر بالا بردن دانشگاه سراسری طوری که حتی اسم یه دانشگاه ازادم توی لیست بالا نباشه به نظر من کار درستی نیست بالاخره ما بچه های ازاد هم هزینه میکنیم هم داریم زحمت می کشیم حداقل خود دانشگاه ازادی ها طفداریشو کنیم.

The Lunatic

عضو جدید
دوستان منم دانشگاه آزاد میخونم.
به نظرم ما بچه های آزاد بد جوری داریم نادیده گرفته میشیم.
به نظر من عیب دانشگاه کرج اینه که 90 درصد دوستان نیومدن درس بخونن. بلکه اومد عشق و حال.

betaa

عضو جدید
خب یکی از دلایل نا دیده گرفته شدنمون اینه که خودمونم خودمون و دست پایین می گیریم تا وقتی خودمون رو باور نکنیم به جایی نمی رسیم.
شاید توصیف شما از دانشگاه کرج درست باشه ولی فکرم نکنید سراسری ها فقط برای درس می رن دانشگاه ولی بچه های ازاد... .
اون مدل بچه هایی که شما میگید توی سراسری بیشتر باشه کمتر نیست.

The Lunatic

عضو جدید
ولله من سراسری رو خبر ندارم.
ولی تو همین آزاد خودمون از این موجودات فراوانن.

civilica2008

عضو جدید
من هم میگم اول شریف و بعد بین صنعتی اصفهان و امیر کبیر شک دارم
ولی چون صنعتی میخونم میگم صنعتی اصفهان بهتره.;)
اینم بگم اینی که گفتم را زیاد مطمین نیستم و با دلیل نیست.

kjkjkj

عضو جدید
به نظر من دانشگاه تهران با ید از تراز علمی بالای برخوردار باشه

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه اين دانشگاه ها كه گفتين خوبن ولي همشون در مقابل بين المللي اما قزوين بايد برن جلو بوق بزنن
من اونجا درس ميخونم
حال و حوصله كل كل هم ندارم قبول كنيد:D

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin: بابا علي جون كسي نميخنده همه دارن تحسين ميكنن چه دانشگاه خوبيه شهرت جهاني داره البته نه از نظر درسي(شوخو شوخو كردم ):D:D

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته در دفاع از بچه هايي كه گفتن از دانشگاه هاي ازادم بگيد بايد بگم دانشگاه ازاد قزوين رتبه اول رو در مسابقات بتن اورد و نمايشگاه بتنشون خيلي خوف بود توي جهان هم مطرحن
البته بازم ميگم به پايه دانشگاه ما نميرسه:D:D

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا اقا سعيد خيلي خوشحاليم از ملاقاتتون
ثانيه خواجه نصير اول اما بعد از امام قزوين:D

arash manafi

عضو جدید
:warn:
اولا اقا سعيد خيلي خوشحاليم از ملاقاتتون
ثانيه خواجه نصير اول اما بعد از امام قزوين:D
نه دیگه valkano
همون خواجه به نفعته کوتا بیای مگه ندیدی ما 5 تاییم شما یکی:biggrin:
سعید جان سلام همینکه زنگیدی اومدم ;)
حق خوری تو روز روشن!!!!!:D

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين چه حرفيه مگه هرچي از يه دانشگاه بيشتر توي باشگاه باشه خفن تره ببين بچه دانشگاه ما الانم دارن درس ميخونن ببين چقدر خفنه
لطفا كل كل نكنيد يهو يه چيزي ميگم اقا مدير اخطار ميده:D

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا چرا دعوا مگه ما تو تهران چند تا استاد خوب ترمو دینامک ارتعاشات موتور یا سیالات و مکانیک خاک......... داریم "این جوجه استاد هارو نمی گم ها" معمولا استاد ها مشترکن از لحاظ مقام رتبه uni همشون رو جم کنی سر و ته یه چیزن مهم اینه که خودت بین اوون همه دانشجو توی چه مقامی قرارداری
این مهم نیست دیگران بکارن"درس بخونن مسابقه شرکت کنن مقام بیارن .........."بعد شما پز uni
بدی
ارزو میکنم همه همتون موفق و موید باشین

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به نظر من معدل و اسم دانشگاه هیچ ارزشی نداره ، یک روز رفته بودم شریف ، میگفتند جزوه ای به ما گفته نمیشه ، کتاب ها رو میذاریم جلومون میشه منبع و مرجع ، استاد از روی همون بهمون درس میده ، من دوستی دارم از آزاد تهران با معدل 16 فارغ شده ، ولی خودش میگه قد دوگوش حالیم نیست :) دوست دیگه ای داشتم کاشون 2 بار بتن 2 و فولاد 1 و 1 بارم زلزله افتاد ، همشو تهران مرکز گرفت با نمره 19-20 پاس کرد هر 3 تاشو ، این ملاک خوبیه برای خوب بودن دانشگاه ؟

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من معدل و اسم دانشگاه هیچ ارزشی نداره ، یک روز رفته بودم شریف ، میگفتند جزوه ای به ما گفته نمیشه ، کتاب ها رو میذاریم جلومون میشه منبع و مرجع ، استاد از روی همون بهمون درس میده ، من دوستی دارم از آزاد تهران با معدل 16 فارغ شده ، ولی خودش میگه قد دوگوش حالیم نیست :) دوست دیگه ای داشتم کاشون 2 بار بتن 2 و فولاد 1 و 1 بارم زلزله افتاد ، همشو تهران مرکز گرفت با نمره 19-20 پاس کرد هر 3 تاشو ، این ملاک خوبیه برای خوب بودن دانشگاه ؟
ملاك يه دانشگاه خوب چيه؟؟؟؟
البته اينو بگما اما قزوين همه اين ملاكارو داره:D:D:D

Masoodvahid

عضو جدید
خوب حالا که چی؟
من خودم مسابقات خرپای دانشگاه صنعتی اصفهان بودم بهترین رتبه دانشگاه دولتی ها تو این مسابقه رتبه 10 بود که اونهم مال خود دانشگاه صنعتی اصفهان بود . فیلمش هم موجوده می تونید برید وبلاگ Mechanictournament.blogfa.com ببینید.

بالا