[ دانشگاه هاي برتر گروه مهندسي عمران در كشور ] مشاوره و گفتگو

[ دانشگاه هاي برتر گروه مهندسي عمران در كشور ] مشاوره و گفتگو

• دانشگاه تهران

رای: 103 25.8%
  • دانشگاه صنعتی شریف

رای: 83 20.8%
  • دانشگاه صنعتی اصفهان

رای: 28 7.0%
  • دانشگاه علم و صنعت

رای: 44 11.0%
  • دانشگاه امیرکبیر(پلی تکنیک)

رای: 72 18.0%
  • دانشگاه شیراز

رای: 29 7.3%
  • دانشگاه صنعتی خواجه نصیر

رای: 31 7.8%
  • دانشگاه تربیت مدرس

رای: 9 2.3%

• مجموع رای دهندگان
    399

emrah931

عضو جدید
فارغ التحصیلاش همگی صاحب نظرن؟ شما حالت خوبه؟ من به عنوان کسی که هم شریف درس خودنم هم تهران میخوام نظرم رو بگم: به نظر من تهران و شریف و امیرکبیر خیلی به هم نزدیک هستند و با بقیه اسامی قابل به مقایسه نیستند. در بین این سه تا هم هر دانشگاه تو یک تا چند گرایش قوی هست. تهران به طور کلی تو همه گرایشها قوی هست و گرایش ضعیف نداره ولی شریف تو گرایش آب واقعا ضعیف هست. زلزله و سازه شاید شریف قوی تر باشه. امیر کبیر تو خاک و راه و مدیریت ساخت خیلی قویه. ولی اگر بخواید تو کارشناسی بحث کنید یعنی عمران عمران تهران قوی تره. برخی حرف از دانشگاه ازاد میزنن!! واقعا خنده داره. دانشگاه ازاد، دانشگاه نیست.

از نوع تایپ کردن و جمله سازی مشخصه هم شریف خوندید هم تهران!!!!!!!!!!!!!!!

morteza2010

عضو جدید
با سلام به همه دوستان عمرانی هرچند موضوع دانشگاه برتر است اما خالی از لطف نیست دانشگاه های بد عمران را هم مشخص شوند
در انتخاب دانشگاه خیلی وسواس به خرج دهید دانشگاهی مانند دانشگاه غیر انتفاعی شمس گنبد را انتخاب نکنید
بنده خودم دانشجوی این دانشگاه هستم
این دانشگاه کتاب عمرانی خاک پی ندارد کلا کتاب عمرانی هم دو کتاب شاید هم نداشته باشد
مسئله مهم تر این هست که این دانشگاه استاد هم ندارد تمام استاد ها دانشجو هستن و سابقه تدریس ندارند و شما عملا هیچی بارتون نمیشود
مثلا رئیس اموزش دکتری برق دارند و ریاضی را پاورپوینت درس میدهند یعنی هیچ جزوه ای درکار نیست
و درس دینامیک خاک هم استاد در جلسه اول میاد میگه سرفصل اموزشی این هست اما من میخواهم مقاله هایم را تدریس کنم و با پاورپوینت
در پی پیشرفته هم هر هفته یه جزوه به شما داده می شود 200 صفحه ای و هیچ کدام به غیر یه پاورپوینت تدریس نمیشود و هیچ مسئله ای برای شما حل نمیشود فقط مسائل روخوانی مشود
تمامی کلاس ها ناقص بر گذار میشود
کلا تا چند سال اینده بدرد هیچی نمیخوره

maryamkarami

عضو جدید
اگه دانشجو واقعا به معناي واقعي كلمه خودش جوياي علم ودانش باشه فرقي نمي كنه در چه دانشگاهي درس خونده باشه. مطالعه تحقيق وهمت واستفاده از تجارب مهندسين موفق فقط به خود دانشجو بستگي داره .اين موضوع چه ربطي به دانشگاه داره؟

بالا